با این حال که تا کنون انتخاب های زیادی در لیست ملزومات مراسم عروسی شما نوشته شده است، باید آیتم دیگری را نیز به این لیست اضافه نمایید، جعبه حلقه نامزدی! در گذشته مدل های زیادی برای جعبه حلقه عروسی وجود نداشت. یک مدل ساده بالشتک مانند که عروس و داماد از آن برای تبادل حلقه نامزدی استفاده می کردند. اما امروزه و در قرن بیست و یکم حتی مدل های جعبه حلقه ازدواج هم پیشرفت زیادی داشتند و در لیست انتخاب های عروس و داماد برای جشن عقد قرار می گیرند.

جعبه های انگشتر نامزدی و حلقه نامزدی که طراحی خلاقانه و زیبایی دارند می توانند زیبایی بی نقصی به سفره عقد شما ببخشند و با تم عروسی نیز همخوانی داشته باشند. بهتر است جعبه حلقه عروسی خود را با دقت انتخاب کنید. همین جعبه ی کوچک و به ظاهر بی اهمیت در عکس های جشن عقد و عروسی شما خواهد درخشید و سال ها بعد از انتخاب خود احساس خوشحالی و رضایت خواهید داشت. همچنین می توانید تا مدت ها از جعبه جواهرات زیبای خود در طراحی و دکور میز آرایش در منزل استفاده کنید.

از این مدل ها برای استفاده از حلقه نشان در بله برون هم استفاده میشه که باعث زیباتر شدن و جلوه بیشتر حلقه می شود.

بهترین مدل جعبه حلقه نامزدی

بهتر است در این مقاله نگاهی به شیک ترین مدل های جعبه نگهدارنده ی حلقه عروسی بیاندازید و انتخابی متناسب با تم جشن عقد و سفره عقد خود داشته باشید. این مدل جعبه های جواهر نظر هر بیننده و با هر سلیقه ای را به خود جلب می کنند و زینت بخش سفره عقد شما خواهند بود. همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، کاربرد جعبه حلقه ازدواج تنها به روز مجلس عقد و عروسی محدود نمی شود و شما می توانید بعد ها از آن برای نگهداری سایر جواهرات و اکسسوری های خود استفاده کنید.

جعبه حلقه عروسی به شکل قلب

جعبه حلقه عروسی

جعبه حلقه ازدواج شما در جشن عقد می تواند نمادی از عشق جاودان و عمیق میان شما و همسرتان باشد. با در دست داشتن این جعبه حلقه زیبا، منحصر به فرد و نقره ای رنگ خاطرات عاشقانه جشن عقد خود را هرگز فراموش نخواهید کرد. همچنین می توانید از طراح جواهرات و یا جواهر فروشی خود خواهش کنید تا حرف اول اسم شما و همسرتان را روی این جعبه حلقه نامزدی حک کند.

جعبه حلقه عروسی مخمل

جعبه حلقه ازدواج

در طراحی این جعبه انگشتر از مدل های کلاسیک جعبه جواهر الهام گرفته شده است. شما می توانید رنگ مخمل این جعبه حلقه را با توجه به سلیقه و تم عروسی خود سفارش دهید.

جعبه شیشه ای حلقه نامزدی

جعبه حلقه شیک

این جعبه ی شیشه ای زیبا به شکل چند ضلعی ساخته شده و بسیار شیک و مدرن است. در این جعبه جواهر به جای بالشتک از شن های سفید رنگ برای نگهداری حلقه استفاده می کنند.

همچنین ببینید : مشخصات برلیان

جعبه حلقه ازدواج چوبی

جعبه چوبی حلقه عروسی

جعبه حلقه نامزدی خود را به مدرن ترین شکل ممکن طراحی کنید. جعبه های جواهری که مختص شما و همسرتان هستند همیشه خاطرات خوشی را برای شما می سازند. این جعبه انگشتر شیک چوبی نیز با حروف اول اسم عروس و داماد حکاکی شده و تا مدت ها به عنوان یادگاری از جشن عقد و عروسی باقی خواهد ماند.

جعبه جواهر سفید و طلایی رنگ برای نگهداری انگشتر نامزدی

جعبه جواهرات

حلقه نامزدی تقریبا مهترین بخش ازدواج شما است که تا سالیان سال با شما باقی خواهد ماند. پس بهتر است آن را در جعب ای شیک و خاص نگهداری کنید. این جعبه جواهر به شکل جعبه هدیه طراحی شده است. اگر به دنبال جعبه حلقه لاکچری و شیک هستید، این مدل را انتخاب کنید.

جعبه حلقه عروسی به شکل تنه درخت

جعبه جواهر چوبی

برای نگه داری حلقه عروسی در جشن عقد، هیچ چیز زیبا تر از جعبه ی چوبی و الهام گرفته از طبیعت نیست. این جعبه چوبی حلقه ازدواج را نیز می توانید با حروف اول اسم خود و همسرتان تزیین کنید.

جعبه جواهر شیشه ای برای حلقه نامزدی

جای جواهرات

این جعبه حلقه زیبا از پنل های شیشه ای تشکیل شده و رنگ آبی فیروزه ای ظاهری سنتی به آن بخشیده است. اگر جشن عروسی شما تم سنتی دارد، این جعبه جواهر انتخاب مناسبی برای نگهداری حلقه های ازدواجتان خواهد بود.

نگهدارنده حلقه نامزدی نگین کاری شده

نگهدارنده حلقه ازدواج

این نگهدارنده ی حلقه به جای جواهرات سلطنتی شباهت دارد و مناسب عروس و دامادهایی است که مدل های مجلل و پر زرق و برق را می پسندند.

جعبه حلقه نامزدی سرمه ای رنگ

جعبه انگشتر نامزدی

جعبه ای زیبا برای حلقه نشان رنگ سرمه ای و طلایی همیشه ترکیبی لاکچری و شیک را در کنار یکدیگر تشکیل می دهند و شما می توانید از این ترکیب رنگ در طراحی جعبه جواهرات خود نیز بهره ببرید. بالشتک موجود در این مدل جعبه حلقه ازدواج نیز به رنگ سرمه ای است.

همچنین ببینید : 12مدل حلقه عروسی مروارید بسیار زیبا

جعبه حلقه ازدواج به شکل حیوانات

جعبه جواهرات خاص

دوست دارید علاقه ی خود به حیوانات را در بخش هایی از جشن عروسی خود نیز به نمایش بگذارید؟ جعبه جواهر به شکل حیوان مورد علاقه تان مثل سگ ممکن است انتخاب مناسبی برای نگهداری حلقه ازدواج شما باشد.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص، ابتدای کمربندی اندیشه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار هتل پرشین پلازا سهروردی شمالی
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
گل آرایی و شمع آرایی تالار شیان
15% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
خانه عقد دفتر ازدواج زعفرانیه

خانه عقد لکسون

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان یکتا
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :