محضر عقد و سالن عقد با فضای باز در تهران

در لا به لای این روزهای کرونایی شاید یکی از دغدغه های زوج هایی که قصد برگزاری جشن و مراسم عقد عروسی‌شان را دارند، چگونگی رعایت پروتکل ها حین برگزاری جشن باشد و یک سالن عقد فضای باز که بتواند پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند چگونه بیابند ؟

در همین راستا محضر عقد های زیادی برای اجرای جشن شما در تهران، فضاهای باز خوب و ایده آلی را تدارک دیده اند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. البته بدون در نظر گرفتن بیماری کرونا هم خیلی از عروس و داماد ها در طی این سالها برای برگزاری جشن خود علاقه خاصی به اجرای آن در یک فضای باز و مناسب را داشته اند و این امر همچنان تا به امروز ادامه یافته است.

پیش از معرفی 6 محضر عقد فضای باز خوب و حرفه ای با فضای باز در سطح شهر تهران ابتدا باید در نظر داشته باشید که این نوع محضر عقد باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشند و شما متناسب با بودجه خود برای برگزاری جشن عروسی از چه امکاناتی میتوانید بهره کافی ببرید.

هزینه های برگزاری جشن عروسی در فضای باز

وقتی صحبت از هزینه های جشن و انتخاب محضر عقد می‌شود شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که هر چه بیشتر هزینه کرد قطعا میتوان جشن به یادماندنی‌تری برگزار کرد؛ اما این طرز فکر و برداشت از این موضوع تا حد زیادی نادرست است و به غلط اینگونه انگاشت میشود.

ابتدا باید در نظر داشت که با  صرفه جویی در بحث خرید یا اجرای بخش های متفاوت جشن انتخاب محضر عقد مناسب می‌توان در بخش های مهم‌تر هزینه بهتری کرد و از امکانات بیشتر  و مفیدتری بهره برد.

همچنین مهم تر از همه چیز علاقه شما نسبت به نحوه برگزاری جشنتان است؛ بیشتر به فضای باز و امکانات آن علاقه دارید یا فضای بسته و سالن های مختلف را ترجیح میدهید.

بعد از اینکه علاقه خود را برای برگزاری مراسم  عقد و عروسی یافتید حال باید بدانید هر دو حالت اجرای جشن در فضای باز و یا در سالن های بسته هزینه های متفاوت و مختلفی را شامل خواهد شد.

شما متناسب با انتخاب امکانات مورد پسند و دلخواهتان قطعا هزینه ای گوناگونی را شمال خواهید شد اما از حیث کلی نگاری باید دانست که هر دو حالت برگزاری جشن عقد و عروسی یعنی سالن های بسته یا فضای باز در اکثر هزینه های شما مشترک خواهند بود.

رضایت میهمانان از برگزاری مراسم عقد در فضای باز

در حقیقت هیچ جشنی به خصوص جشن عروسی و عقد یک زوج نمیتواند بدون حضور میهمانان هر چند به تعداد کم معنا داشته باشد. حال وقتی میهمانان در جشن عروسی شما حضور پیدا میکنند مطمئنا رضایت آن ها از مراسم عقد شما در مرحله بعد مهم ترین قسمت جشن شما را شامل میشود.

پس باید به خاطر داشته باشید پیش از انتخاب تالاری برای اجرا و تشریفات عروسیتان و یا محضر عقد در یک فضای باز، دانستن این نکته که میهمانان دعوتی شما بیشتر به چه نوع جشنی علاقه دارند حائز اهمیت است.

پس از فهمیدن این موضوع و سنجش علاقه میهامانانتان به خصوص اقوام درجه یک و نزدیک تر باید اقدام به انتخاب یک مکان و شرکت خدماتی برای برگزاری جشنتان کنید.

رضایت میهمانان شما از جشن عروسیتان در گرو دانستن این است که نکات مهم تشریفات عروسی را به خوبی به خاطر داشته باشید و آن ها را به کار بگیرید که در مقالات گذشته مفصل به آنها پرداخته شده است.

همچنین می‌توانید مقاله 17 ایده ی کاربردی برای مراسم عقد و جشن عروسی خودمانی را در پیرو این موضوع مطالعه کنید.

در ادامه مقاله به معرفی چند تا از بهترین محضر عقد با فضای باز های مناسب  در شهر تهران میپردازیم.

1. سالن عقد عمارت کویین لانژ دارای فضای روف گاردن

سفره عقد و سالن عقد کویین لانژ

یکی از بهترین و با شکوه ترین سان عقد های شهر تهران که با در اختیار داشتن سالن عقد فضای روف گاردن بسیار وسیع و همچنین سالن عقد بسیار زیبا و خاص میتواند میزبان بهترین شب عمرتان باشد.

این مجموعه بزرگ و حرفه ای امکانات متعدد و خاصی نظیر خدمات تشریفات، گل آرایی، شمع آرایی، پارکینگ بزرگ و … برای میهمانان خود در نظر گرفته که انتخاب خاصی برای شما به شمار میرود.

2. خانه عقد نیکی سالن و سفره عقد در فضای باز

خانه عقد نیکی

اگر به دنبال جشن عقد جمع و جور و برگزاری مراسمی با تعداد میهمانان دعوتی کم در فضای باز هستید اما کیفیت و زیبایی برای شما در اولویت قرار دارند، خانه عقد نیکی بهترین گزینه شما برای انتخاب محضر عقد خواهد بود.

سالن های فضای باز شیک و با طراحی های چشم نواز برای برگزاری جشن شما تدارک دیده شده اند که در کنار امکانات رفاهی زیاد و متنوع این مجموعه نوید یک شب رویایی را به شما میدهد.

3. خانه عقد لکسون فضای باز دنج و زیبا

خانه عقد و محضر عقد لکسون

سبک طراحی رستیک و امکانات متنوعی نظیر جایگاه پارکینگ مناسب و در کنار این ها خدمات رسانی پرسنل و کادر مجرب این مجموعه باعث شده یکی دیگر ار انتخاب های خوب و ایده آل شما برای برگزاری جشن عقدتان و انتخاب محضر عقد مناسب به شمار بیاید.

4. سالن عقد عمارت ایرانی

محضر عقد و سالن عقد عمارت عقد ایرانی

عمارت ایرانی با در اختیار داشتن سالن های بزرگ و فضای بازی با مساحت خوب و مناسب یکی از زیباترین محضر عقد های تهران برای برگزاری جشن عروسی شما به شمار میاید.

این عمارت بنایی 70 ساله دارد و با معماری سبک فرانسوی خود ویژگی های زیادی را برای جلوه های بصری جشن شما به ارمغان میاورد.

سالن عقد فضای باز این مجموعه شرایط و امکانات بی نظیری را برای شما به همراه دارد.

5. سالن عقد فضای باز مجلل ماکان زیبا و لاکچری

سالن عقد مجلل ماکان

در واقع اگر تقریبا به دنبال بهترین سالن عقد و لاکچری‌ترین سالن عقد فضای باز تهران می‌گردید باید بدانید در دل باغ تالار بزرگ و تجملاتی والا، سالن عقدی بسیار مجلل و زیبا واقع شده.

این سالن عقد فضای باز با پذیرایی بی‌نظیر پرسنل کارآزموده و با تجربه  خود نوید شبی به یادماندنی و خاطره‌انگیز را به شما و میهمانان محترمتان خواهد داد.

6. سالن عقد هورام دو شعبه در غرب و شرق تهران

سالن عقد و عروسی هورام

سالن عقد هورام یکی دیگر از بهترین سالن عقدهای حال حاضر تهران است که با امکاناتی که برای زوج‌های جوان فراهم کرده می‌توان اطمینان حاصل کرد که جشنی خاطره‌انگیز در آن منتظر شماست.

اگر به دنبال دیزاین‌ها و دکوزاسیونی خاص و بی‌نظیر هستید بهترین انتخاب شما می‌تواند سالن عقد هورام باشد. همچنین این سالن عقد تجملاتی با مدیریتی با سابقه و درخشان اداره می‌شود که به تنهایی نوید برگزاری جشن عقد به یادماندنی را به شما همسرتان خواهد داد.

امکانات برگزاری جشن عقد و عروسی در فضای باز

تا حد زیادی میتوان تصور کرد که اجرای یک جشن عقد و عروسی در فضای باز چه امکانات زیادی را برای عروس و  داماد و همینطور به خصوص مهمانان به ارمغان میاورد.

میتوان گفت فیلم برداری از برگزاری هر جشنی یکی از حیاتی ترین بخش های آن برای به تصویر کشیدن و خاطره سازی های زیادی است. مهم ترین نکته ای هم که در بحث فیلم برداری و همینطور عکاسی یک جشن عروسی یا عقد به میان میاید پس زمینه تصاویر و محل برگزاری جشن است.

زوجین باید به این نکته توجه خاصی داشته باشند که انتخاب یک فضای باز برای فیلم برداری و عکاسی میتواند تا حد زیادی دست آنها را برای اجرای ایده های متفاوت و گوناگون باز بگذارد.

البته این بدان معنا نیست که اجرا و برگزاری جشن عروسی در فضاها یا سالن های بسته تالار تشریفاتی مختلف نمیتواند از  نظر جلوه های بصری در امر فیلمبرداری مناسب و خوب باشد زیرا حتی در فضاهای بسته نیز میتوان به خوبی از خیلی ایده ها بهره برد.

اما در مجموع عروس و داماد با انتخاب یک محضر عقد در فضای باز میتوانند کار اجرای مراسمشان را تا حد زیادی ساده تر کنند و از مزایای گوناگون  آن در موضوع عکاسی و فیلم برداری استفاده کنند.

کرونا: مانعی برای برگزاری جشن عروسی شما؟

این که شیوع این بیماری تا چه حد مجالس و جشن ها را مخاطره آمیز کرده است را نمی‌توان نادیده گرفت اما زوجینی که قصد دارند هر چه زود تر از قید و بند این جشن ها و مراسم ها رها شوند می‌توانند با در نظر گرفتن نکاتی مهم جشن خود را به خوبی برگزار کنند.

عروس و داماد با انتخاب باغ تالارها یا محضر عقد با فضای باز میتوانند از مزایای آنها بهره برده و همچنین میتوانند با امکاناتی که یک فضای باز و باغ در اختیار آنها میگذارد به رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی نیز برسند.

شما با توجه به قیمت هر سالن عقد و همچنین نوع سفره عقد وسلیه خود می توانید هر کدام از این سالن عقد ها که مد نظرات است را انتخاب نمایید.

تالارکده مرجع خدمات عروسی


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص، ابتدای کمربندی اندیشه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار هتل پرشین پلازا سهروردی شمالی
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
گل آرایی و شمع آرایی تالار شیان
15% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
خانه عقد دفتر ازدواج زعفرانیه

خانه عقد لکسون

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان یکتا
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :