تشریفات عروسی تهران | تشریفات مجالس عروسی

از آنجا که یکی از بهترین دوران زندگی هر فرد، دوران عقد و نامزدی و مراسم عروسی اوست انتخاب یک تشریفات عروسی می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. در حالیکه امروزه دغدغه های پیش از ازدواج که یکی از مهم ترین آن ها برنامه ریزی مراسم عروسی است، به حدی نگرانی و مشغولیت فکری برای زوجین ایجاد کرده است که مانع لذت بردن زوج های جوان از این دوره ی شیرین و رمانتیک می شود.

در این لیست ما بهترین مجموعه‌های تشریفات عروسی را گرد هم آوردیم تا مثل همیشه تالارکده کمک حال شما باشد.

این مجموعه‌ها از بهترین تشریفات عروسی تهران هستند که شما می‌توانید در اختیار بگیرید پس بدون نگرانی با ما همراه باشید.

سوالات زیادی در این باره برای عروس و دامادها مطرح است که اضطراب و درگیری ذهنی زیادی برای آن ها ایجاد می کند. بهترین تشریفات عروسی تهران کدامند؟ آیا در برنامه ریزی عروسی مراجعه به تشریفات عروسی لازم است؟ از تشریفات عروسی چه انتظاراتی باید داشته باشیم؟

ما اینجا هستیم تا با معرفی بهترین خدمات مجالس و تشریفات لوکس عروسی در تهران و لوکس ترین باغ های اختصاصی در تهران سوالات شما را پاسخ دهیم و از درگیری ذهنی شما عروس و داماد عزیز کم کنیم.

چرا باید به موسسات تشریفات عروسی مراجعه کنیم؟

برنامه ریزی مراسم عروسی گاهی مستلزم کمک گرفتن از خدمات مجالس و گروه های تشریفات عروسی است. این گروه های تشریفات عروسی با هماهنگ کردن کلیه ملزومات عروسی دغدغه های زوجین را کم می کنند.

انواع سالن ها در گروه های تشریفات عروسی:

گروه های خدمات مجالس عموما از سالن ها، باغ های عروسی و مجموعه های اختصاصی جهت برگزاری مجالس و مراسمات استفاده میکنند. باغ تالار ها یکی از متداول ترین مکان هاست که تشریفات عروسی را در این مکان ها برگزار می نمایند.

یکی دیگر از سالن هایی که این مجموعه ها در اختیار دارند سالن عقد است که این روزها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و بسیاری از این مجموعه ها استفاده می نمایند و خیالشان نسبت به خدمات مجالس و تشریفات آسوده است.

مراسم عقد بسته به بودجه، سلیقه و شرایط فرهنگی و خانوادگی زوجین می‌تواند در مکان های گوناگونی برگزار شود. این مراسم معمولا در سالن‌های عقد برگزار می‌شود؛ ولی شما می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی خود مکان های متنوع و جذابی مانند فضای باز، روف گاردن، عمارت و ویلای اختصاصی و… را برای جشن انتخاب کنید و شبی به یاد ماندنی را رقم بزنید.

سالن عقد سرپوشیده:

یکی از مرسوم‌ترین مکان‌ها برای برگزاری مراسم عقد سالن‌های عقد می‌باشد. این سالن‌های مجلل به‌ طور اختصاصی برای مراسم عقد و جشن‌های کوچک با تعداد مهمانان کم طراحی شده اند.

سالن عقد فضای باز:

درسالن عقد فضای باز، سفره‌ی عقد در فضای باز برپا می‌شود. مراسم عقد در فضای باز، مراسمی متفاوت و در عین حال باشکوه است. این نوع مراسم در باغ‌های زیبا و یا روف گاردن برگزار می‌شود. اگر در این شرایط کرونایی به فکر سلامت خود و مهمانان هستید، ما به شما برگزاری مراسم در فضای باز را پیشنهاد می‌کنیم.

برای اجاره‌ی سالن عقد فضای باز شما می‌توانید به موسسات تشریفاتی مراجعه کنید. این موسسات شما را در انتخاب زیباترین سالن‌ها یاری می‌کنند و موجب صرفه‌جویی در وقت گرانبهای شما می‌شوند.

ارائه خدمات و تشریفات در روف گاردن:

روف گاردن یا بام سبز، تکنولوژی مدرنی است که به معنی خلق فضای سبز روی پشت بام می‌باشد. همان طور که پیش‌تر گفته شد، برگزاری مراسم عقد در روف گاردن نوعی مراسم در فضای باز به حساب می‌آید.

عمارت یا ویلای اختصاصی:

این عمارت‌ها خانه‌های ویلایی لوکس و مجللی هستند که برای برگزاری مراسم مختلف؛ از جمله عقد، اجاره داده‌ می‌شوند. این ویلاها دارای سالن سرپوشیده‌ی مجلل و فضای باز بسیار مناسب و زیبا هستند.

خدمات موسسات تشریفات مجالس عروسی:

  • طراحی و دیزاین مجموعه
  • ظروف و اکسسوری های متنوع
  • گل آرایی، شمع آرایی
  • منوهای مختلف پذیرایی با امکانات متفاوت
  • دی جی و خواننده
  • آتش بازی
  • سفره عقد
  • عکس برداری و فیلم برداری
  • مطرح کردن مزون لباس عروس و آرایشگاه عروس

در این دسته ما لیستی از مجرب ترین تیم های تشریفات عروسی،  بهترین خدمات مجالس عروسی در تهران، شیک ترین و مجلل ترین تالارهای پذیرایی در تهران،  لوکس ترین باغ تالارها در تهران و با تجربه ترین خدمات دهنگان مجالس عروسی در تهران را برایتان آماده کرده ایم.

در واقع همانطور که می‌دانید بسیاری از عروس و دامادها و زوج‌های جوان  برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود به علت نداشتن تجربه کافی اغلب دست به انتخابات اشتباهی می‌زنند و پس ار برگزاری مراسم و جشن تازه به اشتباه خود آگاهی پیدا می‌کنند.

به همین علت تالارکده در تلاش است تا با معرفی بهترین تیم‌های تشریفات عروسی ، خدمات مجالس و بهترین مجموعه‌ها نظیر باغ تالارها و تالارهای پذیرایی به عروس و دامادها و زوج‌های جوان در امر انتخاب یک مجموعه مناسب برای برگزاری مراسم عقدو جشن عروسیشان کمک کند.

زیرا از جهتی در چند سال اخیر به دلیل افزایش تعداد زیادی از تالارها و باغ تالارهای عروسی در تهران، امکان این که عروس و دامادها و زوج‌های جوان با اشتباهات بیشتری در انتخاب یک مجموعه مناسب و ایده‌آل برای برگزاری مراسم عقدو جشن عروسی خود مواجه شوند بیشتر شده است و از سویی دیگر زوج‌های جوان متاسفانه در برنامه‌ریزی‌های خود زمان بسیار اندکی را صرف انتخاب یک تیم تشریفات عروسی مناسب و خدمات مجالس ایده‌آل و با کیفیت می‌کنند  و در نهایت همین موضوعات باعث می‌شوذ تا برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود دست به انتخاب ایده‌آل و مناسبی نزنند.

خانه عقد ملل
$ $$$
3.50 
 
 (4)
لیست قیمت و تخفیفات باغ تالار تشریفات شهاب
15% تخفیف
ظرفیت ۶۰۰- ۵۰

باغ تالار تشریفات شهاب

محدوده گرمدره
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$ $$
 
 (1)
مجموعه تالارهای عهد و مهر
50% تخفیف
ظرفیت ۵۰۰- ۵۰

باغ تالار عهد و مهر

دفتر مرکزی: شهرک غرب - بلوار دریا - پلاک ۲۳۰
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.67 
 
 (3)
تشریفات مجالس ملل
ظرفیت ۷۰۰- ۵۰

تشریفات مجالس ملل

الهیه، فرشته
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
 
 (0)
تشریفات عروسی بهبود
ظرفیت ۶۰۰- ۴۰۰

تشریفات عروسی بهبود

 
$$ $$
 
 (0)
تشریفات عروسی ثمین
ظرفیت ۶۰۰- ۱۰۰

تشریفات ثمین

تهران-سعادت آباد- بلوار فرحزادی - روبروی اریکه ایرانیان - کوچه عباسی اناری - مجتمع تجاری - اداری آریا - طبقه ۲ - واحد ۴۵ و ۵۵
سفره‌عقد-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.50 
 
 (2)
خدمات مجالس عروسی الینا
پکیج ویژه
ظرفیت ۱۰۰۰- ۱۰۰

تشریفات مجالس عروسی الینا

تهران، الهیه
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$ $
 
 (0)
خدمات مجالس عروسی کلاوی
ظرفیت ۱۰۰۰- ۱۰۰

خدمات مجالس و تشریفات عروسی کلاوی

شریعتی بالاتر از دوراهی قلهک پلاک ۱۴۰۲
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $$$
 
 (0)
default-postpanel
ظرفیت ۶۰۰- ۱۰۰

تالار پذیرایی پارادایس

تهران، خیابان دماوند – بین ایستگاه پل و وحیدیه – جنب آتش نشانی، تالار پذیرایی پارادایس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $$$
 
 (0)
default-postpanel
ظرفیت ۳۰۰- ۵۰

تالار پذیرایی میخک

خیابان سی متری جی،نبش چهارراه هرمزان، تالار میخک
آسانسور-سفره‌عقد-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$ $
 
 (1)
default-postpanel
ظرفیت ۹۰۰- ۱۵۰

تالار پذیرایی پردیس کیان

اتوبان نواب جنوب، خیابان شهید چراغی(جوانه)، مجتمع تجاری سینمایی پردیس کیان، تالار پردیس کیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$ $
 
 (0)
default-postpanel
ظرفیت ۱۰۰۰- ۱۵۰

تالار پذیرایی نوید

خیابان سهروردی شمالی - خیابان خرمشهر (آپادانا) -روبروی خ مرغاب، جنب ساختمان شهرداری - پلاک ۴۱ ، تالار نوید
پارکینگ‌اختصاصی-سفره‌عقد-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی
$$ $$
2.00 
 
 (2)
default-postpanel
ظرفیت ۸۰۰- ۵۰

تالار پذیرایی گلاریس

خانی آباد نو، خیابان شهرداری جنوبی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-سفره‌عقد-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
پشتیبانی تالارکده ...
چت از طریق واتساپ
پشتیبانی از طریق واتساپ
کلیک کنید و گفتگوی خود را آغاز کنید