تشریفات عروسی تهران | تشریفات مجالس عروسی

الهیه، فرشته
خیلی بالا $$$$ 50 - 700 مهمان
غرب تهران
تعیین نشده 50 - 300 مهمان
گرمدره - سعید آباد- چیتگر
تعیین نشده 100 - 900 مهمان
شعبه اول: چیتگر - ایرا...
تعیین نشده 50 - 1000 مهمان
غرب تهران
تعیین نشده 25 - 200 مهمان
سعادت آباد - بلوار دری...
متوسط $$$$ 50 - 400 مهمان
ظفر - انتهای خیابان آر...
متوسط $$$$ 50 - 800 مهمان
متوسط $$$$ 100 - 400 مهمان
تهران - خیابان آفریقا ...
متوسط $$$$ 50 - 500 مهمان
جردن – خیابان ناهید
متوسط $$$$ 100 - 500 مهمان
نیاوران، ابتدای کامران...
متوسط $$$$ 100 - 1000 مهمان
1 2 3

از آنجا که یکی از بهترین دوران زندگی هر فرد، دوران عقد و نامزدی و مراسم عروسی اوست انتخاب یک تشریفات عروسی می تواند بسیار اهمیت داشته باشد.

در حالیکه امروزه دغدغه های پیش از ازدواج که یکی از مهم ترین آن ها برنامه ریزی مراسم عروسی است، به حدی نگرانی و مشغولیت فکری برای زوجین ایجاد کرده است که مانع لذت بردن زوج های جوان از این دوره ی شیرین و رمانتیک می شود.

در این لیست ما بهترین مجموعه‌های تشریفات عروسی را گرد هم آوردیم تا مثل همیشه تالارکده کمک حال شما باشد.

این مجموعه‌ها از بهترین تشریفات عروسی تهران هستند که شما می‌توانید در اختیار بگیرید پس بدون نگرانی با ما همراه باشید.

چرا باید به موسسات تشریفات عروسی مراجعه کنیم؟

برنامه ریزی مراسم عروسی گاهی مستلزم کمک گرفتن از خدمات مجالس و گروه های تشریفات عروسی است. این گروه های تشریفات عروسی با هماهنگ کردن کلیه ملزومات عروسی دغدغه های زوجین را کم می کنند.

انواع سالن ها در گروه های تشریفات عروسی:

گروه های خدمات مجالس عموما از سالن ها، باغ های عروسی و مجموعه های اختصاصی جهت برگزاری مجالس و مراسمات استفاده میکنند. باغ تالار ها یکی از متداول ترین مکان هاست که تشریفات عروسی را در این مکان ها برگزار می نمایند.

یکی دیگر از سالن هایی که این مجموعه ها در اختیار دارند سالن عقد است که این روزها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و بسیاری از این مجموعه ها استفاده می نمایند و خیالشان نسبت به خدمات مجالس و تشریفات آسوده است.

مراسم عقد بسته به بودجه، سلیقه و شرایط فرهنگی و خانوادگی زوجین می‌تواند در مکان های گوناگونی برگزار شود. این مراسم معمولا در سالن‌های عقد برگزار می‌شود؛ ولی شما می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی خود مکان های متنوع و جذابی مانند فضای باز، روف گاردن، عمارت و ویلای اختصاصی و… را برای جشن انتخاب کنید و شبی به یاد ماندنی را رقم بزنید.

سالن عقد سرپوشیده:

یکی از مرسوم‌ترین مکان‌ها برای برگزاری مراسم عقد سالن‌های عقد می‌باشد. این سالن‌های مجلل به‌ طور اختصاصی برای مراسم عقد و جشن‌های کوچک با تعداد مهمانان کم طراحی شده اند.

سالن عقد فضای باز:

درسالن عقد فضای باز، سفره‌ی عقد در فضای باز برپا می‌شود. مراسم عقد در فضای باز، مراسمی متفاوت و در عین حال باشکوه است. این نوع مراسم در باغ‌های زیبا و یا روف گاردن برگزار می‌شود. اگر در این شرایط کرونایی به فکر سلامت خود و مهمانان هستید، ما به شما برگزاری مراسم در فضای باز را پیشنهاد می‌کنیم.

برای اجاره‌ی سالن عقد فضای باز شما می‌توانید به موسسات تشریفاتی مراجعه کنید. این موسسات شما را در انتخاب زیباترین سالن‌ها یاری می‌کنند و موجب صرفه‌جویی در وقت گرانبهای شما می‌شوند.

ارائه خدمات و تشریفات در روف گاردن:

روف گاردن یا بام سبز، تکنولوژی مدرنی است که به معنی خلق فضای سبز روی پشت بام می‌باشد. همان طور که پیش‌تر گفته شد، برگزاری مراسم عقد در روف گاردن نوعی مراسم در فضای باز به حساب می‌آید.

عمارت یا ویلای اختصاصی:

این عمارت‌ها خانه‌های ویلایی لوکس و مجللی هستند که برای برگزاری مراسم مختلف؛ از جمله عقد، اجاره داده‌ می‌شوند. این ویلاها دارای سالن سرپوشیده‌ی مجلل و فضای باز بسیار مناسب و زیبا هستند.

خدمات موسسات تشریفات مجالس عروسی:

  • طراحی و دیزاین مجموعه
  • ظروف و اکسسوری های متنوع
  • گل آرایی، شمع آرایی
  • منوهای مختلف پذیرایی با امکانات متفاوت
  • دی جی و خواننده
  • آتش بازی
  • سفره عقد
  • عکس برداری و فیلم برداری
  • مطرح کردن مزون لباس عروس و آرایشگاه عروس

در این دسته ما لیستی از مجرب ترین تیم های تشریفات عروسی،  بهترین خدمات مجالس عروسی در تهران، شیک ترین و مجلل ترین تالارهای پذیرایی در تهران،  لوکس ترین باغ تالارها در تهران و با تجربه ترین خدمات دهنگان مجالس عروسی در تهران را برایتان آماده کرده ایم.

در واقع همانطور که می‌دانید بسیاری از عروس و دامادها و زوج‌های جوان  برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود به علت نداشتن تجربه کافی اغلب دست به انتخابات اشتباهی می‌زنند و پس ار برگزاری مراسم و جشن تازه به اشتباه خود آگاهی پیدا می‌کنند.

به همین علت تالارکده در تلاش است تا با معرفی بهترین تیم‌های تشریفات عروسی ، خدمات مجالس و بهترین مجموعه‌ها نظیر باغ تالارها و تالارهای پذیرایی به عروس و دامادها و زوج‌های جوان در امر انتخاب یک مجموعه مناسب برای برگزاری مراسم عقدو جشن عروسیشان کمک کند.

زیرا از جهتی در چند سال اخیر به دلیل افزایش تعداد زیادی از تالارها و باغ تالارهای عروسی در تهران، امکان این که عروس و دامادها و زوج‌های جوان با اشتباهات بیشتری در انتخاب یک مجموعه مناسب و ایده‌آل برای برگزاری مراسم عقدو جشن عروسی خود مواجه شوند بیشتر شده است و از سویی دیگر زوج‌های جوان متاسفانه در برنامه‌ریزی‌های خود زمان بسیار اندکی را صرف انتخاب یک تیم تشریفات عروسی مناسب و خدمات مجالس ایده‌آل و با کیفیت می‌کنند  و در نهایت همین موضوعات باعث می‌شوذ تا برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود دست به انتخاب ایده‌آل و مناسبی نزنند.

لینک‌های مفید