لیست سالن عقد محضر ازدواج تهران | دفاتر ازدواج تهران

ممکن است دفتر ازدواج و محضر انتخابی شما یک سالن عقد اختصاصی نیز داشته باشد و برخی از این مجموعه ها سالن های عقد تشریفاتی و اختصاصی دارند.

در ایران برای ثبت رسمی ازدواج و انجام عقد می بایست به یکی از دفتر و محضر ازدواج مراجعه کرده و عقد محضری صورت گرفته در دفتر ازدواج ثبت شود.

سالن عقد به یکی از زیباترین مکان‌های شیک و به یادماندنی گفته می‌شود که اولین گام‌های ثبت و رسمی کردن ازدواج در آن صورت می‌پذیرد.

سالن عقد شیک و  اختصاصی

برگزاری مراسم عقد، حال در خانه یا سالن عقد از ملزومات عروس و داماد است که با توجه به سختی و زمان بر بودن آن در منزل و نبودن فضای مناسب و زندگی آپارتمان نشینی، بیشتر مواقع در محضر عقد برگزار می شود.

دفت رازدواج سالن عقد

بدون شک برگزاری مراسمات مقدس عقد و عروسی برای ما ایرانیان از اهمیت و ارج و قرب بالایی برخوردار است. بنابراین عروس و داماد ها  با برگزاری هرچه بهتر مراسمات عقد، عروسی و … برای جامه عمل پوشاندن به معیار ها و آرزوهای خود سنگ تمام می گذارند.

سالن عقد محضر ازدواج

برای چنین امری امروزه شرکت ها و افرادی هستند که محضر عقد و دفاتر ازدواج و باغ تالار ها و تالارهای عروسی را مدیریت کرده و تمام کارها و مدیریت برگزاری مراسمات را به عهده می‌گیرند. شما تنها با یک سرچ کوچک در اینترنت می‌توانید در سراسر ایران بهترین سالن عقد و عروسی را بسته به سلیقه و شرایط خود انتخاب کنید.

سالن عقد روف گاردن فضای باز

دفتر ازدواج و عقد محضری در فضای باز

با توجه به همه گیری ویروس کرونا ممکن است بخواهید مراسم عقد خود را در یک سالن و دفتر ازدواج که فضای باز اختصاصی یا روف گاردن داشته باشد برگزار نمایید. از این جهت ممکن است برخی از این دفاتر سالن عقد اختصاصی در فضای باز داشته باشند که می تواند انتخابی مناسب برای شما و مهمانان شما باشد.

عقد فضای باز دفتر ازدواج

چگونگی انتخاب دفتر ازدواج و سالن عقد شیک و لوکس

برای انتخاب یک سالن عقد شیک و ایده آل بر اساس معیارها و شرایط و سلایق خودتان باید از قبل نسبتاً آگاهی مختصری داشته باشید که در همین راستا در ادامه شما را یاری خواهیم کرد.

سالن عقد شیک غرب تهران

معیارهای انتخابی بهترین محضر ازدواج

توجه داشته باشید که معیارهای انتخابی یک محضر ازدواج شیک و لاکچری، سطح کیفیت، میزان خدمات، امکانات و البته قیمت آن است.

بهترین محضر عقد ازدواج تهران

هزینه های برگزاری مراسم عقد در سالن و محضر عقد در تهران با هزینه پایه و ورودی سالن شروع می‌شود. البته با توجه به ارائه خدمات و پکیج‌های متنوع بسته به علایق، سلیقه و وسع شما متغیر می‌باشد.

مدیریت منظم و دارای تبحر در امر برگزاری مراسمات عقد و عروسی

از نقاط قوت بهترین دفتر ازدواج تهران می‌توان به مدیریت و برنامه ریزی منظم،‌ وجود زمان بندی مناسب با پرسنل مجرب اشاره کرد که باعث قرار گرفتن آنها در دسته‌بندی سالن های لوکس و لاکچری نیز می شود.

مرامس عقد فضای باز محضر

گاهی نداشتن برنامه ریزی دقیق باعث معطلی و قاطی شدن میهمانان چند مراسم می‌شود که ظاهر ناخوشایندی به سالن عقد می دهد و باعث رنجش خاطر میهمانان و عروس و داماد می‌شود.

دکوراسیون و معماری داخلی سالن عقد با تزیینات و اکسسوری های لازم

اولویت انتخاب بهترین سالن عقد، دکوراسیون و تزئینات داخلی آن می باشد. زیرا دیزاین داخلی دفتر عقد و سالن اختصاصی آن و رنگ و تزیینات آن در چشم نواز بودن سالن و راحتی میهمانان تاثیر بسزایی دارد. البته برای گرفتن عکس‌ها و فیلم‌های عقد نیز زیبایی و شیک بودن معماری و دکوراسیون داخلی سالن عقد، حائز اهمیت است.

سالن عقد شیک دفتر ازدواج

ظرفیت و فضای مناسب در دفتر ازدواج و سالن آن

دسترسی آسان و سریع به دفتر ازدواج که محل برگزاری مراسم عقد شماست امری بسیار مهم است که باید در انتخاب آن توجه داشته باشید. همچنین متناسب با تعداد میهمانان خود ظرفیت و فضای مناسب را رزرو کنید.

البته برخی از دفاتر ازدواج و سالن های عقد دارای چند سالن با دکوراسیون و تزئینات متفاوت و متنوع با گنجایش و ظرفیت‌های گوناگون هستند.

پارکینگ اختصاصی و آسانسور نیز از دیگر امکانات یک محضر ازدواج خوب و لوکس است.

بهترین دفتر ازدواج سالن عقد محضر

روشنایی و نور پردازی حرفه ای سالن عقد

نورپردازی و افکت های رنگی سالن عقد از عناصر مهم آن است که با هر هزینه و بودجه‌ای هماهنگی دارد و حس و حال خوبی به مکان برگزاری عقد رویایی شما می‌دهد.

قابل ذکر است که بیشتر دفترهای ازدواج دارای فضای باز، میکاپ آرتیست، آتلیه، مزون لباس، ماشین عروس، آرایشگاه داماد، منوی غذای گرم و سرد، نوشیدنی‌های متنوع، دسته گل و اتاق پرو و غیره هستند که با توجه به هزینه کردن و بودجه شما برای تان فعال خواهند شد.

عمارت عقد خانه عقد محضر ازدواج

وجود سفره عقد و اکسسوری های لازم در دفتر ازدواج

نکته دیگری که برای انتخاب یک محضر عقد و دفتر ازدواج باید در نظر داشته باشید سفره عقد آن مجموعه و اکسسوری های لازم جهت برگزاری یک مراسم عقد لوکس و مجلل است.

و در کلام آخر

یادآور می شویم محول کردن کارهای عقد و عروسی به شرکت ها و سالن های برگزار کننده مراسمات، بهترین گزینه پیش روی شما است. پس با رزرو کردن یک دفتر ازدواج شیک و مجلل که مجهیز به سالن عقد شیک و اختصاصی باشد با مشخصات مناسب با توجه به سلیقه و هزینه خود، جدای از خلاص شدن از دغدغه های ملزومات عقد و عروسی و اضطراب و استرس های پیش آمده، هزینه های خود را نیز تا حد چشم گیری کاهش بدهید.

بهترین و لوکس ترین دفاتر ازدواج و سالن های عقد تهران

چون همانطور که همه آگاهی داریم برگزاری مراسمات عقد و عروسی در سالن های لاکچری و زیبا، از نظر اقتصادی و به صرفه بوده و لذت شادی شما را در بهترین شب و روز زندگی تان چند برابر خواهد کرد.

فضای باز سالن عقد ماکان

در واقع برگزاری یک جشن و مراسم عقد در یک سالن عقد و یا محضر عقد ایده‌آل و مناسب یکی از آرزوهای بزرگ تمامی زوج‌های جوان و عروس و دامادها در ابتدای شروع زندگی مشترک است؛ به همین دلیل باید در برگزاری آن بسیاری از نکاتی را که شما را در موضوع انتخاب درست یک سالن عقد و محضر ازدواج مناسب از بین سالن عقد ها و محضر عقد های شهر تهران یاری می‌کند را که همچنین در مقالات گذشته به طور مفصل به آنان پرداخته شده است رعایت کرده و به خوبی آن ها را به یاد داشته و از آن ها استفاده لازم را ببرید.

البته در خلال اینکه این نکات را به خوبی فرا می‌گیرید و از آن ها بهره لازم را می‌برید، باید دانست مهم‌ترین نکته برای برگزاری یک جشن عقد و مراسم عروسی ایده‌آل و به یادماندنی در بهترین و شیک‌ترین سالن عقد، این است که باید با برنامه‌ریزی خوب، مناسب و کاربردی به برگزاری جشن مورد نظرتان دست یابید.

دکوراسیون داخلی سالن عقد ماکان

در حقیقت می‌توان گفت که هیچ جشن عقد و عروسی حتی اگر در بهترین و شیک‌ترین سالن عقد و محضر ازدواج تهران برگزار شود، اما فاقد برنامه‌ریزی اصولی و صحیح باشد، نمی‌تواند شما و همسرتان را به آن چیز مطلوبی که در ذهن دارد برساند.

با یک برنامه‌ریزی مناسب و کاربردی همانطور که در مقالات گذشته به خوبی در مورد نکات لازم در آن صحبت به میان آمد و به آن به حد کافی پرداخته شد و همچنین انتخاب یک سالن عقد و محضر ازدواج شیک و مجلل، یک جشن و مراسم عقد و عروسی زیبا و خاطره‌انگیز را به نحو احسن اجرا و برگزار کرد.

سفره عقد سالن عقد مجلل ماکان

البته باید در نظر داشت که در این روزهایی از سال که زندگی مردم به بیماری کرونا به گونه‌ای ناگزیر پیوند خورده و راه فراری از آن در بین جامعه نیست باید به خوبی به این نکته توجه کرد و در برگزاری مراسم و جشن عقد و عروسی در یک سالن عقد مجلل و یا حتی محضر ازدواج، تا حد توان و اندازه مناسب و استاندارد، پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت کرد تا هم سلامت خود عروس و داماد و زوج‌های جوان و هم میهمانان دعوتی آنان به جشن عقد و عروسی آن ها در سلامت کامل بمانند.

یکی از موضوعاتی که عروس و دامادها و زوج‌های جوان باید هنگام رزرو یک سالن عقد و محضر ازدواج در تهران به آن توجه زیادی داشته باشند، تناسب قیمت سالن عقد مورد نظر با کیفیت خدماتی که ارائه می‌کند است که در حقیقت می‌توان گفت تعداد زیادی از سالن عقدهای تهران شاید این موضوع را به خوبی رعایت نمی‌کنند و عروس و دامادها و زوج‌های جوان برای رزرو یک سالن عقد در تهران و  دفاتر ازدوج در تهران باید به خوبی به چنین نکات مهمی توجه داشته باشند.

علاوه بر این موضوع عروس و دامادها و تمامی زوج‌های جوانی که علاقه دارند تا مراسم عقدو جشن عروسی خود را در یکی از سالن عقدهای تهران و محضر ازدواج های تهران برگزار کنند می‌توانند با مراجعه به وبسایت تالارکده بهراحتی به لیست تمامی بهترین سان عقدهای تهران و همچنین دفاتر ازدواج در تهران دسترسی داشته باشند و تمامی جزییات این سالن عقد ها و دفاتر ازدواج در تهران را با چند کلیک ساده مشاهده کنند و در نهایت می‌توانند به صورت آنلاین هر کدام از سالن عقد ها و محضر ازدواج های در تهران به خوبی رزرو کنند.

همچنین عروس و دامادها و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که می‌توانند علاوه بر قیمت سالن عقد های تهران و دفاتر ازدواج در تهران به راحتی به تمامی جزییات آن ها نظیر عکس‌ها و فیلم‌های موجود از سالن عقد ها و محضر ازدواج ها، آدرس و تمامی اطلاعات این چنینی دسترسی داشته باشند و از میان بهترین سالن عقد های تهران و محضر ازدواج های تهران یکی را به دلخواه و متناسب با شرایط خود رزرو کنند.

خانه عقد ملل
سالن تقد نیکی
سالن عقد مهر آذین
خانه عقد دفتر ازدواج لکوسن زعفرانیه
سالن عقد کویین لانژ
سالن عقد کلاسیک
سالن عقد هورام شرق تهران
سالن عقد مجلل هورام غرب تهران
سالن عقد ماکان
$$$$
 
 (1)
گل آرایی و چیدمان سالن عقد کویین لانژ
ظرفیت ۷۵-۴۰۰

سالن عقد عمارت کویین لانژ

اتوبان نیایش غرب، ابتدای اتوبان آبشناسان، خیابان بهار ششم، عمارت کویین لانژ
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.57 
 
 (23)
سفره عقد و چیدمان سالن عقد هورام
15% تخفیف
ظرفیت ۴۰۰-۲۵

سالن عقد هورام

خیابان دماوند، ایستگاه آیت، پلاک ۵۶۷، مجتمع تشریفاتی قصرکیان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.00 
 
 (2)
سفره عقد سالن عقد هورام
15% تخفیف
ظرفیت ۴۰۰-۲۵

سالن عقد مجلل هورام غرب

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
2.33 
 
 (3)
خانه عقد دفتر ازدواج زعفرانیه
ظرفیت ۱۰۰-۲۵

خانه عقد لکسون

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان یکتا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
 
 (1)
سالن عقد مهر آذین, محضر ازدواح مهر آذین
ظرفیت ۵۰-۲۵

سالن عقد و دفتر ازدواج مهرآذین

خ پاسداران،چهارراه پاسداران،ابتدای خ دولت(کلاهدوز)،سمت چپ(روبروی جگرسرای دولت)پ۱۰زنگ۱۱۰
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
 
 (1)
فضای باز و درختان ماکان
پکیج ویژه تخفیفات
ظرفیت ۲۰۰-۲۵

سالن عقد مجلل ماکان

تهران، باغستان، زرنان، پلاک ۸
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.33 
 
 (3)
فضای باز سالن عقد ایرانی
ظرفیت ۱۰۰-۲۵

سالن عقد عمارت ایرانی

الهیه، فرشته، خیابان چناران
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
3.50 
 
 (4)
سالن عقد لوکس غرب تهران
10% تخفیف
ظرفیت ۱۵۰-۲۵

خانه عقد نیکی

محدوده اشرفی اصفهانی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.00 
 
 (2)
سالن عقد تشریفاتی دفتر محضر ازدواج
ظرفیت ۲۵۰-۵۰

سالن عقد تشریفاتی الینا

سعادت آباد
 
$$$$
 
 (1)
 
$$$$
 
 (1)
default-postpanel
ظرفیت ۶۰۰-۴۰۰

دفتر عقد و ازدواج آدم و حوا

خیابان شریعتی ، بالاتر از میر داماد
 
$$$$
 
 (1)
default-postpanel
ظرفیت ۶۰۰-۴۰۰

دفتر ازدواج و سالن عقد نشان

تهران،٣٠متری نیروی هوایی پایین تر از میدان امامت نبش خ هشتم نیروی هوایی طبقه فوقانی بانک آینده پلاک ١٨٤
 
پشتیبانی تالارکده ...
چت از طریق واتساپ
پشتیبانی از طریق واتساپ
کلیک کنید و گفتگوی خود را آغاز کنید