سالن های عقد تهران | دفاتر ازدواج تهران

ممکن است دفتر ازدواج و محضر انتخابی شما یک سالن عقد اختصاصی نیز داشته باشد و برخی از این مجموعه ها سالن های عقد تشریفاتی و اختصاصی دارند.

در ایران برای ثبت رسمی ازدواج و انجام عقد می بایست به یکی از دفتر و محضر ازدواج مراجعه کرده و عقد محضری صورت گرفته در دفتر ازدواج ثبت شود.

سالن عقد به یکی از زیباترین مکان‌های شیک و به یادماندنی گفته می‌شود که اولین گام‌های ثبت و رسمی کردن ازدواج در آن صورت می‌پذیرد.

سالن عقد شیک و  اختصاصی

برگزاری مراسم عقد، حال در خانه یا سالن عقد از ملزومات عروس و داماد است که با توجه به سختی و زمان بر بودن آن در منزل و نبودن فضای مناسب و زندگی آپارتمان نشینی، بیشتر مواقع در محضر عقد برگزار می شود.

دفت رازدواج سالن عقد

بدون شک برگزاری مراسمات مقدس عقد و عروسی برای ما ایرانیان از اهمیت و ارج و قرب بالایی برخوردار است. بنابراین عروس و داماد ها  با برگزاری هرچه بهتر مراسمات عقد، عروسی و … برای جامه عمل پوشاندن به معیار ها و آرزوهای خود سنگ تمام می گذارند.

سالن عقد محضر ازدواج

برای چنین امری امروزه شرکت ها و افرادی هستند که محضر عقد و دفاتر ازدواج و باغ تالار ها و تالارهای عروسی را مدیریت کرده و تمام کارها و مدیریت برگزاری مراسمات را به عهده می‌گیرند. شما تنها با یک سرچ کوچک در اینترنت می‌توانید در سراسر ایران بهترین سالن عقد و عروسی را بسته به سلیقه و شرایط خود انتخاب کنید.

سالن عقد روف گاردن فضای باز

دفتر ازدواج و عقد محضری در فضای باز

با توجه به همه گیری ویروس کرونا ممکن است بخواهید مراسم عقد خود را در یک سالن و دفتر ازدواج که فضای باز اختصاصی یا روف گاردن داشته باشد برگزار نمایید. از این جهت ممکن است برخی از این دفاتر سالن عقد اختصاصی در فضای باز داشته باشند که می تواند انتخابی مناسب برای شما و مهمانان شما باشد.

عقد فضای باز دفتر ازدواج

چگونگی انتخاب دفتر ازدواج و سالن عقد شیک و لوکس

برای انتخاب یک سالن عقد شیک و ایده آل بر اساس معیارها و شرایط و سلایق خودتان باید از قبل نسبتاً آگاهی مختصری داشته باشید که در همین راستا در ادامه شما را یاری خواهیم کرد.

سالن عقد شیک غرب تهران

معیارهای انتخابی بهترین محضر ازدواج

توجه داشته باشید که معیارهای انتخابی یک محضر ازدواج شیک و لاکچری، سطح کیفیت، میزان خدمات، امکانات و البته قیمت آن است.

بهترین محضر عقد ازدواج تهران

هزینه های برگزاری مراسم عقد در سالن و محضر عقد در تهران با هزینه پایه و ورودی سالن شروع می‌شود. البته با توجه به ارائه خدمات و پکیج‌های متنوع بسته به علایق، سلیقه و وسع شما متغیر می‌باشد.

مدیریت منظم و دارای تبحر در امر برگزاری مراسمات عقد و عروسی

از نقاط قوت بهترین دفتر ازدواج تهران می‌توان به مدیریت و برنامه ریزی منظم،‌ وجود زمان بندی مناسب با پرسنل مجرب اشاره کرد که باعث قرار گرفتن آنها در دسته‌بندی سالن های لوکس و لاکچری نیز می شود.

مرامس عقد فضای باز محضر

گاهی نداشتن برنامه ریزی دقیق باعث معطلی و قاطی شدن میهمانان چند مراسم می‌شود که ظاهر ناخوشایندی به سالن عقد می دهد و باعث رنجش خاطر میهمانان و عروس و داماد می‌شود.

دکوراسیون و معماری داخلی سالن عقد با تزیینات و اکسسوری های لازم

اولویت انتخاب بهترین سالن عقد، دکوراسیون و تزئینات داخلی آن می باشد. زیرا دیزاین داخلی دفتر عقد و سالن اختصاصی آن و رنگ و تزیینات آن در چشم نواز بودن سالن و راحتی میهمانان تاثیر بسزایی دارد. البته برای گرفتن عکس‌ها و فیلم‌های عقد نیز زیبایی و شیک بودن معماری و دکوراسیون داخلی سالن عقد، حائز اهمیت است.

سالن عقد شیک دفتر ازدواج

ظرفیت و فضای مناسب در دفتر ازدواج و سالن آن

دسترسی آسان و سریع به دفتر ازدواج که محل برگزاری مراسم عقد شماست امری بسیار مهم است که باید در انتخاب آن توجه داشته باشید. همچنین متناسب با تعداد میهمانان خود ظرفیت و فضای مناسب را رزرو کنید.

البته برخی از دفاتر ازدواج و سالن های عقد دارای چند سالن با دکوراسیون و تزئینات متفاوت و متنوع با گنجایش و ظرفیت‌های گوناگون هستند.

پارکینگ اختصاصی و آسانسور نیز از دیگر امکانات یک محضر ازدواج خوب و لوکس است.

بهترین دفتر ازدواج سالن عقد محضر

روشنایی و نور پردازی حرفه ای سالن عقد

نورپردازی و افکت های رنگی سالن عقد از عناصر مهم آن است که با هر هزینه و بودجه‌ای هماهنگی دارد و حس و حال خوبی به مکان برگزاری عقد رویایی شما می‌دهد.

قابل ذکر است که بیشتر دفترهای ازدواج دارای فضای باز، میکاپ آرتیست، آتلیه، مزون لباس، ماشین عروس، آرایشگاه داماد، منوی غذای گرم و سرد، نوشیدنی‌های متنوع، دسته گل و اتاق پرو و غیره هستند که با توجه به هزینه کردن و بودجه شما برای تان فعال خواهند شد.

عمارت عقد خانه عقد محضر ازدواج

وجود سفره عقد و اکسسوری های لازم در دفتر ازدواج

نکته دیگری که برای انتخاب یک محضر و دفتر ازدواج باید در نظر داشته باشید سفره عقد آن مجموعه و اکسسوری های لازم جهت برگزاری یک مراسم عقد لوکس و مجلل است.

و در آخر کلام

یادآور می شویم محول کردن کارهای عقد و عروسی به شرکت ها و سالن های برگزار کننده مراسمات، بهترین گزینه پیش روی شما است. پس با رزرو کردن یک دفتر ازدواج شیک و مجلل که مجهیز به سالن عقد شیک و اختصاصی باشد با مشخصات مناسب با توجه به سلیقه و هزینه خود، جدای از خلاص شدن از دغدغه های ملزومات عقد و عروسی و اضطراب و استرس های پیش آمده، هزینه های خود را نیز تا حد چشم گیری کاهش بدهید.

بهترین و لوکس ترین دفاتر ازدواج و سالن های عقد تهران

چون همانطور که همه آگاهی داریم برگزاری مراسمات عقد و عروسی در سالن های لاکچری و زیبا، از نظر اقتصادی و به صرفه بوده و لذت شادی شما را در بهترین شب و روز زندگی تان چند برابر خواهد کرد.

خانه عقد ملل
سالن تقد نیکی
سالن عقد مهر آذین
خانه عقد دفتر ازدواج لکوسن زعفرانیه
باغ تالار موگه
$$$$
 
 (1)
سالن عقد مهر آذین, محضر ازدواح مهر آذین
ظرفیت ۵۰-۲۵

سالن عقد و دفتر ازدواج مهرآذین

خ پاسداران،چهارراه پاسداران،ابتدای خ دولت(کلاهدوز)،سمت چپ(روبروی جگرسرای دولت)پ۱۰زنگ۱۱۰
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
 
 (1)
خانه عقد دفتر ازدواج زعفرانیه
ظرفیت ۱۰۰-۲۵

خانه عقد لکسون

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان یکتا
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
3.50 
 
 (4)
سالن عقد لوکس غرب تهران
ظرفیت ۱۵۰-۲۵

خانه عقد نیکی

محدوده اشرفی اصفهانی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
 
 (1)
محضر عقد عمارت موگه شهریار
ظرفیت ۱۰۰-۲۵

سالن عقد باغ تالار موگه

آدرس تهران، خیابان آزادگان، به سمت شهریار، خیابان باغستان، جاده دهکده بهار، عمارت عقد موگه
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
 
 (1)
محضر عقد عمارت تهران
ظرفیت ۱۰۰-۲۵

سالن عقد عمارت ایرانی

فرشته، مریم شرقی، پلاک ۵۵
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.00 
 
 (3)
سالن عقد برکه
ظرفیت ۱۰۰-۲۵

سالن عقد برکه

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان یکتا
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.00 
 
 (2)
سالن عقد تشریفاتی دفتر محضر ازدواج
ظرفیت ۲۵۰-۵۰

سالن عقد تشریفاتی الینا

سعادت آباد
 
$$$$
 
 (1)
 
$$$$
 
 (1)
default-postpanel
ظرفیت ۶۰۰-۴۰۰

دفتر عقد و ازدواج آدم و حوا

خیابان شریعتی ، بالاتر از میر داماد
 
$$$$
 
 (1)
default-postpanel
ظرفیت ۶۰۰-۴۰۰

دفتر ازدواج و سالن عقد نشان

تهران،٣٠متری نیروی هوایی پایین تر از میدان امامت نبش خ هشتم نیروی هوایی طبقه فوقانی بانک آینده پلاک ١٨٤
 
$$$$
 
 (1)
default-postpanel
ظرفیت ۶۰۰-۴۰۰

سالن عقد خاطره

 
$$$$
 
 (1)
default-postpanel
ظرفیت ۶۰۰-۴۰۰

سالن عقد مهرگان

خیابان ولیعصر(عج) نرسیده به پارک وی بن بست رامین
 
پشتیبانی تالارکده ...
چت از طریق واتساپ
پشتیبانی از طریق واتساپ
کلیک کنید و گفتگوی خود را آغاز کنید