امروزه تالارهای پذیرایی به مکان مناسبی برای برگزاری مراسم ختم و سوگواری تبدیل شده و بسیاری از صاحبان عزا ترجیح می دهند از تالار پذیرایی برای پذیرایی از مهمانان و برگزاری مراسم ترحیم استفاده کنند.

تالارهای پذیرایی مناسب مراسم ختم و ترحیم

تالارهای پذیرایی مناسب مراسم ختم و ترحیم در تهران

جهت مشاهده اطلاعات هر مجموعه روی عکس آن کلیک نمایید

در فرهنگ مردم ایران مجالس ختم و سوگواری به اشکال و تشریفات خاصی برگزار می شود. این مراسم و تشریفات از خاکسپاری متوفی شروع شده و خانواده و بستگان نزدیک متوفی با پوشیدن لباس سیاه و شرکت نکردن در مراسم جشن و شادمانی تا چهل روز یا یکسال بعد از آن به سوگواری برای عزیز از دست رفته خود می پردازند.

پذیرایی از شرکت کنندگان حاضر در مراسم سوگواری رسمی است که از گذشته های دور تا به امروز در میان مردم معمول بوده و خانواده عزادار معمولاً پس از خاکسپاری متوفی از مهمانان خود با روش های مختلف پذیرایی می کنند. این پذیرایی معمولاً پس از خاکسپاری شامل دادن ناهار به شرکت کنندگان در مراسم و در شب سوم یا هفتم پذیرایی به صرف شام به صورت رسمی تر همراه با ارسال دعوت نامه است.

در ادامه مقاله به معرفی بهترین تالارهای پذیرایی تهران مناسب برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم می پردازیم.

تالار پذیرایی باغ سعادت یک مجموعه زیبا و حرفه ای جهت میزبانی مجالس ترحیم و یاد بود می باشد. باغ سعادت بصورت تخصصی با امکانات و اکسسوری های خاص مجالس ختم و یادبود یک انتخاب ویژه و خاص برای شما به حساب می آید.

سالن عقد باغ سعادت

از ویژگی های خاص باغ سعادت می توان به سابقه چندین ساله در امر میزبانی مجالس بخصوص مجالس ترحیم اشاره نمود. کیفیت غذا، پذیرایی و میزبانی از دیگر نکات بارز تالار می باشد.

*-*تالارکده*-*

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا در سهروری یکی از بهترین مجموعه‌هایی است که می‌توانید شما برای مراسم ختم و ترحیم، سالگرد و بزرگداشت در نظر بگیرید. این مجموعه با ارائه خدمات هتلی نظم بسیار خوبی را در مراسم شما ایجاد می‌کنند.

دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

امکان برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز و روف گاردن

این تالار همواره سعی بر این داشته که برگزاری مراسم را برای شما آسان کند به همین منظور در دوران سخت برگزاری مراسم ختم می‌تواند کمک خوبی برای شما باشد. این مجمموعه که دارای ظرفیت 500 نفری می‌باشد؛ بهترین پذیرایی را با کیفیت مناسب مواد اولیه خود به شما و مهمانتان ارائه می‌کند

*-*تالارکده*-*

مجموعه رستورانی سیمرغ طلایی یکی از بهترین و مناسب‌ترین سالن‌ها برای برگزاری مراسم ختم در غرب و جنوب غرب تهران است که ظرفیتی 550 نفری دارد و می‌تواند یکی از بهترین پذیرایی‌ها را به مهمانان شما ارائه دهد.

مجموعه سیمرغ طلایی ویژه مراسم ترحیم

ابن مجموعه دارای ظروف و اکسسوری‌های بسیار زیبا و دیزاین فوق‌العاده‌ای است. مجموعه سیمرغ طلایی توانایی برگزاری مراسم ختم و ترحیم شما را به بهترین شکل پذیرایی از مهمانتان را دارد.

*-*تالارکده*-*

تالار پذیرایی ارغوان طلایی

قیمت تالار برای مراسم ختم

تالار ارغوان طلایی تالاری با سبک های خاص و دیزاین اختصاصی مناسب مراسم ختم و ترحیم است. این تالار در منطقه شهرک غرب تهران واقع شده است. مدیریت و کارکنان تالار پذیرایی ارغوان طلایی دارای تخصص و تجربه بسیار بالایی هستند و سالها است که در این عرصه مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشند.

*-*تالارکده*-*

تالار فدک یک تالار مجلل و مناسب برگزاری مراسم ترحیم و یادبود است که در منطقه جنوب تهران واقع شده و می‌تواند میزبانی مناسب جهت کلیه مراسمات ختم و ترحیم شما باشد.

تالار و رستوران فدک

سالن های تالار فدک بسیار زیبا و شکیل بوده و دارای سیستم صوتی حرفه ای و پیشرفته می‌باشد. مدیریت و کارکنان تالار فدک بسیار با تجربه و مجرب بوده و سال ها است که در این عرصه مشغول فعالیت هستند.

*-*تالارکده*-*

تالار پذیرایی قصر گلها در منطقه ای مناسب در مرکز شهر تهران با دسترسی مناسب از نقاط مختلف واقع شده و برای برگزاری انواع مراسم شامل مراسم ترحیم و سوگواری بسیار مناسب است.

تالار قصر گلها

تالار قصر گلها یک تالار بسیار شیک و تازه تأسیس است که ظرفیتی 350 نفری دارد. طراحی و دیزاین تالار پذیرایی قصر گلها بسیار شیک و جدید است و از این نظر می تواند مناسب هر سلیقه ای باشد. سالن های پذیرایی این تالار مجهز و مبله بوده و پرسنل آن مجرب و کارآزموده می باشند.

*-*تالارکده*-*

کیفیت ممتاز و پذیرایی بسیار عالی در تالار پذیرایی پردیس . این تالار آماده میزبانی از کلیه مراسمات ترحیم و یادبود شما را دارد و خیال شما را نسبت به برگزاری یک مراسم با کیفیت آسوده می سازد.

تالار پذیرایی پردیس (شهرری)

دسترسی آسان از بهشت زهرا به این تالار باعث شده تا بسیاری از مردم مراسمات ترحیم، ختم و یادبود را در این مجموعه برگزار نمایند.

*-*تالارکده*-*

مجموعه تالارهای پذیرایی توسکا در نزدیکی بهشت زهرا یکی از تالارهای مناسب برای برگزاری کلیه مراسم‌های ترحیم، یادبود، ختم و … می‌باشد. این تالار با ظرفیت بالا کیفیت بسیار مناسبی را به مهمانان شما ارائه می‌کند

تالار پذیرایی توسکا بهشت زهرا

این مجموعه که دارای فضای باز نیز است و باغی بسیار زیبا را فراهم آورده در جنوب شرقی تهران میزبان مراسم‌های شما می‌باشد.

*-*تالارکده*-*

با انتخاب هر یک از تالارهای معرفی شده در این مقاله می توانید مراسم ختم و سوگواری خود را به بهترین شیوه ممکن و با بهترین کیفیت برگزار کنید.

  • چند نکته هنگام انتخاب تالار می بایست توجه کرد
  • ظرفیت سالن با توجه به تعداد مهمانان
  • کیفیت غذا و تست آن
  • وجود پارکینگ اختصاصی جهت رفاه مهمانان
  • دسترسی آسان و موقعیت خوب
  • امکانات اختصاصی جهت نوع مراسم

در گذشته مراسم پذیرایی از مهمانان و پهن کردن سفره ناهار و شام در منزل متوفی یا همسایگان آنها انجام می شد. به این صورت که خانواده عزادار و بستگان، آشنایان و همسایگان آنها به کمک همدیگر غذا، حلوا و شیرینی تهیه می کردند و برای طلب آمرزش و مغفرت درگذشته در مجلسی که در منزل متوفی یا در مسجد برگزار می شد، خیرات می کردند. اما امروزه به دلیل کوچک شدن خانه ها و فرهنگ آپارتمان نشینی برگزاری این مراسم در منازل امکان پذیر نیست و معمولاً از تالارهای پذیرایی که برای این مراسم در نظر گرفته شده استفاده می شود.

تالارهای پذیرایی مناسب مراسم ختم و ترحیم

استفاده از تالار پذیرایی برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم اگرچه لطف و صفای دور هم جمع شدن در منزل را ندارد اما مزایایی دارد که منطبق بر نیازهای جامعه امروز است. از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اولین مزیت استفاده از تالار پذیرایی برای برگزاری مراسم ختم و سوگواری ظرفیت بالای آن است. به این ترتیب نگرانی بابت افزایش تعداد مهمانان و کمبود جا نخواهید داشت و می توانید با خیالی آسوده هر تعداد مهمان که می خواهید دعوت کنید.
  • دومین مزیت تالار پذیرایی در دسترس بودن آن است. بسیاری از خانواده ها مخصوصاً در شهرهای بزرگ ترجیح می دهند محل پذیرایی از مهمانان به آرامستان یا محل سکونت شان نزدیک باشد و بتوانند مهمانان را در کمترین زمان ممکن به محل پذیرایی رسانده و به بهترین نحو ممکن مراسم را مدیریت کنند. به این منظور می توانند از تالارهای پذیرایی نزدیک آرامستان شهر محل سکونت خود استفاده کنند. به عنوان مثال در شهر بزرگ تهران تالارهای پذیرایی مجلل و باشکوه بسیاری در نزدیکی بهشت زهرا قرار دارد که صاحبان عزا می توانند از آنها برای برگزاری مراسم ترحیم و سوگواری خود استفاده کنند.
  • وجود پرسنل کارآزموده و متبحر یکی دیگر از مزایای برگزاری مراسم ترحیم در تالار پذیرایی است. به این ترتیب خیال میزبان بابت پذیرایی از مهمانان به بهترین شکل ممکن راحت است. این موضوع بخصوص در مراسم ختم و سوگواری که به دلیل شدت غم و اندوه میزبان ممکن است نتواند به این مهم بپردازید، اهمیت بیشتری پیدا می کند.
  • بسیاری از تالارهای پذیرایی خدمات گل آرایی و شمع آرایی مناسب برای مجلس ختم را انجام داده و فضا و چیدمان زیبایی را به وجود می آورند. ارائه این خدمات نیز باری از دوش صاحب مجلس برداشته و درگیری ذهنی او را کمتر می کند.

تالارکده/ مرجع خدمات تالارهای پذیرایی و باغ تالارها


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی پارسیس
15% تخفیف

تالار پذیرایی پارسیس

بزرگراه آیت اله سعیدی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار دارایی
20% تخفیف

مجموعه تالارهای پذیرایی دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۵ دیدگاه