تشریفات بله برون در تهران

اگر به تازگی مراحل خواستگاری را پشت سر گذاشتید و نمی دانید برای تشریفات بله برون در تهران چه کاری باید انجام دهید. دیگر نگران نباشید! مراسم بله برون بعد از مراسم خواستگاری برای آشنایی خانواده های عروس و داماد و مشخص کردن تاریخ عقد و عروسی برگزار می شود.

با تغییر موقعیت جغرافیایی رسم و رسوم های این مراسم شیرین و دوست داشتنی نیز تغییر پیدا می کند؛ اما در اکثر استان ها برگزاری این مراسم بر عهده خانواده عروس است و خانواده داماد برای بله گرفتن از عروس خانم به خانه آن ها رفته و هدایایی نظیر کله قند، یک دست ست لباس کامل و … را تقدیم عروس خانم می کنند.

تشریفات بله برون در تهران

اما امروزه تشریفات بله برون در تهران و سایر استان ها را در سالن ها و باغ تالار های مناسب برگزار می کنند. اجاره سالن بله برون شرق تهران کار بسیار عاقلانه‌ای است؛ زیرا این کار باعث صرفه جویی در هزینه های مراسم شده و خدمات بله برون به بهترین شکل به مهمانان شما ارائه می شود.

10 نکته مهم برای اجاره سالن در روند تشریفات بله برون در تهران

پیدا کردن مکان مناسب برای تشریفات بله برون در تهران و دیگر استان ها یکی از حیاتی‌ترین تصمیم‌ هایی است که می‌ گیرید، و تشخیص اینکه آیا مکانی برای شما مناسب است یا خیر، دشوار است. به همین دلیل است که ما فهرستی از فاکتور های ضروری را که باید در انتخاب مکان عروسی خود در نظر بگیرید، گردآوری کرده‌ایم. پس این بخش و از دست ندهید!

همچنین ببینید : سالن عقد شیک در تهران، رزرو سالن های شیک برای برگزاری مهمانی با ظرفیت کم

ممکن است در حال حاضر ایده های کمی در مورد اینکه محل برگزاری مراسم بله برون در شمال تهران یا دیگر مناطق آن چگونه است داشته باشید، یا شاید هنوز چیزی در ذهن ندارید. در هر صورت، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم که بتوانید محیط مناسبی برای جشن بله برون خود پیدا کنید. در اینجا ده نکته وجود دارد که هنگام انتخاب محل برگزاری تشریفات بله برون در تهران و دیگر استان ها باید در نظر بگیرید:

 1. کجا میخوای ازدواج کنی؟

اول از همه، شما باید مکان برگزاری مراسم بله برون خود را محدود کنید. آیا به دنبال برگزاری یک مراسم شیک در داخل شهر و یک مکان مدرن هستید؟ یا یک مکان قدیمی روستایی در کشور بیشتر باب میل شما است؟

هنگامی که در مورد مکان و موضوع خاصی برای برگزاری مراسم بله برون خود در تهران یا دیگر مناطق تصمیم گرفتید، می توانید جستجوی محل برگزاری خود را شروع کنید. و اگر برای یافتن مکان مناسب به کمک نیاز دارید، تیم کارشناسان محلی ما برای مشاوره رایگان یک به یک در دسترس هستند.

همچنین ببینید : متن خطبه عقد فارسی و عربی

 1. چقدر زمان نیاز دارید تا مکان خود را رزرو کنید؟

این یکی دیگر از عوامل بسیار مهمی است که باید در هنگام انتخاب مکان برگزاری تشریفات عروسی در تهران یا دیگر استان ها باید در نظر بگیرید. همچنین شما باید تصمیم بگیرید چه چیزی است که باید زودتر از آن در رأس جدول برنامه ریزی شما قرار بگیرد. زیرا بسیاری از مکان ها یک تا دو سال قبل رزرو می شوند. اگر دوست دارید مکان خاصی را برای تشریفات بله برون خود در تهران و دیگر استان ها انتخاب کنید، در اسرع وقت با آن ها تماس بگیرید تا از در دسترس بودن آنها مطلع شوید.

اگر مکان انتخابی شما در تاریخ مراسم شما در دسترس نیست و نمی‌ خواهید مراسم یا پذیرایی خود را در جای دیگری برگزار کنید، ممکن است لازم باشد تاریخ عروسی خود را تغییر دهید یا جستجو برای مکان جدید را آغاز کنید.

 1. بودجه مناسب برای تشریفات بله برون در تهران چقدر است؟

متأسفم که بودجه وحشتناک مراسم را در ترکیب قرار دادیم، اما قطعاً این چیزی است که قبل از انتخاب مکان برگزاری تشریفات بله برون در تهران خود باید به آن توجه کنید. قبل از رفتن به محل برگزاری، تصمیم بگیرید که چه مقدار پول را خرج می کنید. زیرا اینکار در مدیریت هزینه ها به شما کمک می کند.

سالن عقد

نکته دیگر این است که از مدیر محل برگزاری دقیقاً بپرسید که چه چیزی در هزینه اجاره سالن گنجانده شده است و چه چیز دیگری برای ایجاد مراسم رویایی شما لازم است. آیا آن ها صندلی و میز تهیه می کنند؟ آیا آن ها تزیین های اضافی را در هزینه خود لحاظ می کنند؟ پرسیدن این سوالات قبل از برگزاری تشریفات مراسم بله برون تضمین می کند که گرفتار هزینه های غافلگیرانه‌ای نخواهید شد!

 1. آیا محل برگزاری با تعداد مهمانان شما مناسب است؟

قبل از شروع جستجوی مکان، باید فهرست مهمانان خود را نهایی کنید. این همچنین به شما کمک می کند تا بودجه خود را کاهش دهید، زیرا برخی از هزینه های محل برگزاری تشریفات بله برون در تهران و دیگر استان ها بسیار به تعداد افرادی که به عروسی دعوت می کنید بستگی دارد.

همچنین ببینید: رزرو تالار عروسی، جستجو و انتخاب محل برگزاری از تالار تا باغ تالار

 1.  آیا محل برگزاری منعکس کننده سبک شماست؟

بله برون شما روزی خواهد بود که تا آخر عمر به یاد خواهید آورد و مکان برگزاری تشریفات بله برون در تهران و دیگر استان هایی که انتخاب می کنید باید نمایش دقیقی از سبک و شخصیت منحصر به فرد شما باشد. مهم است که از خود بپرسید چه چیزی برای شما به عنوان یک زوج مهم است تا فضایی را انتخاب کنید که منعکس کننده آن باشد.

 1. آیا در این نزدیکی، محل اقامت برای مهمانان عروسی شما وجود دارد؟

اگر قصد دارید پذیرایی خود را در جایی دورتر برگزار کنید یا اگر مهمانان زیادی از خارج از کشور یا شهر های دیگر می ‌آیند، در نظر بگیرید که آیا مکان برگزاری تشریفات بله برون شما محل اقامت خود را دارد یا هتل‌ هایی در این نزدیکی وجود دارد که مهمانان شما بتوانند شب را در آنجا بمانند.

برای داشتن یک تجربه یکپارچه و بدون استرس، چرا مراسم بله برون خود را در یک هتل پنج ستاره مجلل برگزار نکنید؟ به غیر از محل اقامت در محل، از هماهنگ کننده های عروسی اختصاصی داخلی و منوهای سفارشی سرآشپز های هتل نیز بهره‌مند خواهید شد.

 1. آیا محل برگزاری پذیرایی در خانه ارائه می دهد؟

این که آیا قصد دارید یک شام سنتی یا چندین غذا داشته باشید یا یک ضیافت آرام‌تر ، باید بدانید که آیا محل برگزاری، خدمات پذیرایی بله برون داخلی ارائه می ‌دهد یا خیر. اگر آن‌ ها این کار را انجام دهند، آیا می ‌توانند گزینه‌ های منو را متناسب با بودجه، تعداد مهمان و هر نوع نیاز غذایی به شما ارائه دهند؟ و اگر نه، آیا آن ها لیستی از تامین کنندگان غذای محلی توصیه شده دارند؟

درهمین رابطه ببینید : خانه عقد تهران ، معرفی سالن های اختصاصی مناسب جشن های کوچک و لاکچری

سالن بله برون در تهران

 1. وقتی صحبت از مبلمان و استایل به میان می آید چه چیزی را ارائه خواهند کرد؟

هنگام انتخاب مکان برگزاری تشریفات مرسم بله برون خود در تهران، تصور نکنید که هر چیزی که در تصاویر تالار می بینید به همان صورت گنجانده شده‌اند. در حالی که بیشتر مکان ها صندلی و میز ارائه می دهند، ممکن است هزینه های اضافی در مورد کارد و چنگال، ظروف شیشه ای، کتانی و تزئینات میز در نظر گرفته شود. و همه مکان ‌ها برگزاری تشریفات بله برون این موارد را ارائه نمی‌دهند، بنابراین حتماً بپرسید که چه چیزی در آن گنجانده شده است و چه چیزی باید خودتان تهیه کنید.

 1.  آیا محل برگزاری هیچ گونه محدودیت صدا دارد؟

این ممکن است در انتخاب مکان بله برون به عنوان عامل مهمی به نظر نرسد، اما اگر می ‌خواهید شب را با عزیزانتان مهمانی کنید، به مکانی با محدودیت‌ های صوتی معقول نیاز دارید. قبل از استقرار در یک مکان، مطمئن شوید که محدودیت‌ های صوتی آن‌ها چیست و چه زمانی برای پایان پذیرایی نیاز دارید.

 1.  آیا گزینه های پشتیبان در شرایط آب و هوای غیر قابل پیش بینی وجود دارد؟

اگر قصد دارید مراسم یا پذیرایی در فضای باز داشته باشید، حتماً بپرسید که آیا گزینه های آب و هوای مرطوب در محل شما وجود دارد یا خیر. در حالی که بیشتر سالن‌ ها، اتاق‌ ها یا فضا های سرپوشیده دیگری دارند که می‌ توان در صورت وقوع یک حادثه آب‌ و هوای غیرمنتظره از آن‌ ها استفاده کرد، در برخی مکان ‌ها ممکن است نیاز باشد که خودتان یک خیمه شب بازی یا شکل دیگری از پشتیبانی را سازماندهی کنید.

وظايف خانواده داماد در روند تشریفات بله برون در تهران

تشریفات بله برون در تهران

بله برون کجا بگیرم؟

برگزاری تشریفات مراسم بله برون در تهران و دیگر استان ها به دو صورت امکان پذیر است. شما می توانید با اجاره ظروف و صندلی های یکدست این مراسم را در خانه خود برگزار کنید هم می توانید با اجاره سالن در غرب تهران و دیگر مناطق خدمات بله برون را به بهترین شکل ممکن ارائه کنید.

چطوری بهترین مراسم بله برون را برگزار کنم؟

برای برگزاری بهترین تشریفات بله برون در تهران و سایر مناطق تنها کافی است این بخش را بخوانید و نکات آن را اجرا کنید.

 • بودجه مناسب تشریفات بله برون در تهران

اول از همه قبل از برگزاری تشریفات بله برون در تهران و دیگر مناطق بهتر است که ذهنیت کاملی از بودجه خود داشته باشید. این به شما کمک می‌کند تا بفهمید با سرمایه‌ای که در دسترس دارید، چه نوعی از خدمات بله برون را می توانید به بهترین شکل ارائه دهید.

از قدیم گفتند:« قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود». بسیاری از زوج ها می‌ گویند وقتی خودتان این کار را انجام می ‌دهید چقدر راحت می‌ توانید حساب خرج کردن را از دست بدهید. این عبارت به این معنا است که ممکن است حساب و کتاب خرج های کوچک از کنترل شما خارج شود اما قرار دادن تمام مخارج خود در یک صفحه گسترده واقعاً به شما در برنامه ریزی کمک می کند و به شما ایده کلی می دهد.

 • برنامه ریزی تشریفات بله برون در تهران

برای برگزاری تشریفات مراسم بله برون در تهران یا دیگر استان ها لازم است یک برنامه منظم و مشخص تدارک ببنیدید. با محل برگزاری خود بررسی کنید که چه چیزی می خواهید و مجاز به استفاده یا انجام آن در این مکان هستید یا خیر. ممکن است چیز هایی در سالن پیدا کنید که نمی ‌توان آن ها را جا به جا کرد (تبلیغات، پوستر ها و غیره) یا ممکن است استفاده از شمع و آبنبات را ممنوع کنند، بنابراین سعی کنید قبل از اجاره سالن بله برون در جنوب تهران یا دیگر مناطق این موارد را با محل برگزاری هماهنگ کنید.

ایده خوبی است که مکان خود را اندازه گیری کنید و هنگام بازدید از آن چند عکس بگیرید. این به شما کمک می‌ کند زمانی که به خانه برگشتید و در حالت برنامه‌ریزی عمیق قرار گرفتید، به این فکر کنید که فضا برگزاری تشریفات بله برون چگونه به نظر می‌ رسد. نگاهی به مکان و تعداد پریز های آن بیندازید تا بدانید که آیا نیاز به ارائه کابل های افزودنی در روز برگزاری مراسم دارید یا خیر.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ عمارت یلان

ما از نزدیک همه چیز رو لمس کردیم. واقعا گول ظواهر رو نخورید. همه چیز در قالب شعار و نگاه اول قشنگ هست ولی در باطن به نحو دیگه ای میتونه باشه.

بدون نام
اینطوری سر عقد بله بگو/ 30 جمله زیبا بله گفتن عروس و داماد

فقط پنج روز دیگه تا ازدواج 🫡 بهترین دعا و انرژی مثبت برای همدیگه اینه که آرزوی خوشبختی کنیم. من برای تک تک شما آرزوی خوشبختی دارم اگه شما هم چنین آرزویی برای من داشتید قلب کنار کامنتم رو رنگی کنید ببینم چند نفر کامنتم رو خوندن و این دعا رو برام داشتن...

پیمان
تالار بصیرت باقرشهر

بخشی از غذاها که داده شد فرق داشت و کیفیت بسیار پایینی داشت بخشی ولی خوب بود

سعید پور
تالار مجلل ایساتیس پلاس

مراسم عروسی دعوت بودم حیف به خاطر تعداد بالای مهمان ها نتونستم مراسم خودم رو اینجا برگزار کنم بهترین غذایی که تالار عروسی خوردم رو اینجا تجربه کردم واقعا عالی بود برخورد همه ی کارکنانشون هم خوب بود جایی واسه انتقاد نداشت این تالار همه چیز عالی

ناشناس
چک لیست هزینه عروسی ۱۴۰۳

ازدواجی که قدیم با 100.000 تومن انجام میشده تبدیل شده به یک میلیارد یه ازدواج معمولی یک میلیارد یک شب رویایی و به یاد ماندنی هر کسی باشه فرار میکنه یه آمار بگیره بخوای ازدواج بکنی یک میلیارد فقط ازدواج جدا از خونه و ماشین و مهریه ولی صیغه یک میلیون

بدون نام
نکات مهم برای خرید سرویس طلای عروس

با اینهمه گرونی چطوری ازدواج کنیم ؟ کل تهران پر شده از تبلیغات ازدواج. برای ما چه کاری انجام دادید ؟ هر روز گرونی بیشتر داریم. کی جرات میکنه ازدواج کنه ؟ همه تو خرج و مخارج میمونن و امیدی برای بهبود وضع و اوضاع هم نیست

احسان
باغ تالار عمارت الوین

بنده خرداد ماه مهمان مراسم عروسی در الوین بودم ؛ عمارت خیلی باشکوه و زیبا بود ؛ برخورد پرسنل داخل سالن خیلی خوب و محترمانه ، اما برخورد کادر حراست گاهی اوقات بی دلیل تند و نامحترمانه!! تنوع غذا و نوشیدنی خیلی بالا اما کیفیت خیلی معمولی ..موزیک معمولی ..عکاسی معمولی ...

بدون نام
نقد و بررسی تالار امپراطور هرات

سلام این تالار بهترین تالار افغانستان هست تغریبا همه ما افغان ها دوست داریم اینجا مراسم عروسی بگیریم. بسیار زیبا و رویایی هست حتی تالارهای داخل ایران هم انقدر زیبا نیستن

بدون نام
دانلود آهنگ رقص چاقو برای عروسی

چند تا از آهنگ هاش قدیمی هستن ولی این آخری هاش باز بهتر و جدید بودن. ممنون