ضد عفونی حلقه عروسی به آن آسیب میرساند !

ضد عفونی حلقه عروسی طلا جواهر

آیا ضد عفونی حلقه عروسی و طلا و جواهرات مشکلی برای آن بوجود می آورد ؟ با توجه به شیوع بیماری COVID-19 استفاده از محلول ها و ژل های ضد عفونی کننده ها زیادتر و بیشتر از قبل شده و از آنجایی که یکی از راه های انتقال این ویروس خطرناک انتقال آن از طریق دست هست و احتمال عفونی شدن دست ها خیلی زیاد هست و از طرفی دیگر قابلیت دسترسی به آب و صابون همیشه و همه جا میسر نیست خیلی ها استفاده از ژل ها و مایع های ضد عفونی کننده های دست را ترجیح میدهند و چندین بار در روز از آنها استفاده میکنند.

طی چند هفته گذشته احتمالا شما هم میزان مصرف تون از ضد عفونی کننده های دست و دیگر صابون ها رو افزایش دادید و بیشتر از قبل استفاده می کنید.

در حالی که عاملان ضد عفونی کننده دارن شما رو از بیماری ها و ویروس کرونا محافظت می کنند در حال خراب کردن چیز دیگری هم هستند که حلقه عروسی و انگشتر طلایی است که در دست شما ست.

اکثر افراد از حلقه ازدواجشون به صورت روز مره و حتی ۲۴ ساعته استفاده می کنند و دوست ندارن که از دستشون در بیارن , بنابراین با وجود حلقه نامزدی یا حلقه عروسیتون در دست ها و همزمان با شستشوی زیاد و استفاده از ضد عفونی کننده ها خیلی راحت ممکنه به حلقه هاتون آسیب بزنید.

مشخص شده که استفاده بیش از حد و مداوم از ضد عفونی کننده های دست ۲ آسیب و خرابی برای حلقه نامزدی و طلا و جواهرات به وجود میاره که در ادامه به توضیح دادن اون آسیب ها می پردازیم.

بیش از اندازه در معرض استفاده از ژل های ضد عفونی کننده و دیگر مواد ضد عفونی و تمیز کننده و شستشوی دست ها هنگامی که حلقه عروسی در دستاتون هست باعث میشن که روند خراب شدن و تیره شدن طلا ی سفید افزایش پیدا کنه و زودتر اتفاق بیافتد اما به گونه ای نیست به محض استفاده حلقتون خراب بشه و اتفاقی هست که در طول زمان اتفاق می افتد.

و همچنین دیگر اتفاقی که ممکن است بیافتد این است که استفاده ی زیاد از مواد تمیز کننده , کلر, الکل زدن و هر نوع ماده تمیز کننده باعث میشن که نگین یا الماس یا سنگ انگشترتون بشکنه یا لب پر و خراب بشه و یا ممکنه باعث بشه که درخشش سنگ روی حلقه ازدواج شما روشنایی و براقی قبل رو از دست بده و کدر بشه.

البته که با توجه به شرایط موجود نمیشه استفاده از محلول های ضد عفونی یا شستشوی مرتب دست ها رو از کارهای روزمره زندگی حذف کرد, چون در نهایت سلامتی و آرامش افراد بیشتر از حلقه ارزش داره و مهمتره, اما راه حل هایی هست که باعث بشن شما امن و سالم بمونید و در عین حال انگشتر و حلقه ازدواجتون هم خراب نشه.

اگر امکانش رو دارید , از تماس مستقیم حلقه ازدواجتون با محلول های ضد عفونی کننده بپرهیزید و سعی کنید حلقه ازدواجتون رو از دست در بیارید و بعد دستاتون رو ضد عفونی کنید , اجازه بدید که خشک بشن و بعد دوباره انگشترتون رو دستتون کنید.

چگونه طلا و جواهرات را در مقابل مواد ضدعفونی محافظت کنیم ؟

اگر امکان در اوردن انگشتر طلا و جواهر رو ندارین پیشنهاد میکنیم که خارج از منزل و یا هنگام نظافت منزل از دست کش استفاده کنید که ضد عفونی کننده ها تماس مستقیمی با حلقتون نداشته باشن.

همچنین پیشنهاد می کنیم که هفته ای یک بار یا ماهی یک بار حلقه ازدواجتون رو با محلول های مخصوص شستشو بدید یا به طلا فروشی مراجعه کنید که این کار رو براتون انجام بدن, با انجام این کار به طور مرتب از خراب شدن و کدر شدن حلقه ازدواجتون جلو گیری می کنید.

 

 

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار تهران

باغ تالار تهران

اتوبان تهران-کرج، خروجی پارک چیتگر (بلوار علیمردانی)، خیابان کوهک، نسیم سوم، باغ تالار تهران
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :