ضد عفونی حلقه عروسی طلا جواهر

آیا ضد عفونی حلقه عروسی و طلا و جواهرات مشکلی برای آن بوجود می آورد ؟ با توجه به شیوع بیماری COVID-19 استفاده از محلول ها و ژل های ضد عفونی کننده ها زیادتر و بیشتر از قبل شده و از آنجایی که یکی از راه های انتقال این ویروس خطرناک انتقال آن از طریق دست هست و احتمال عفونی شدن دست ها خیلی زیاد هست و از طرفی دیگر قابلیت دسترسی به آب و صابون همیشه و همه جا میسر نیست خیلی ها استفاده از ژل ها و مایع های ضد عفونی کننده های دست را ترجیح میدهند و چندین بار در روز از آنها استفاده میکنند.

طی چند هفته گذشته احتمالا شما هم میزان مصرف تون از ضد عفونی کننده های دست و دیگر صابون ها رو افزایش دادید و بیشتر از قبل استفاده می کنید.

در حالی که عاملان ضد عفونی کننده دارن شما رو از بیماری ها و ویروس کرونا محافظت می کنند در حال خراب کردن چیز دیگری هم هستند که حلقه عروسی و انگشتر طلایی است که در دست شما ست.

اکثر افراد از حلقه ازدواجشون به صورت روز مره و حتی ۲۴ ساعته استفاده می کنند و دوست ندارن که از دستشون در بیارن , بنابراین با وجود حلقه نامزدی یا حلقه عروسیتون در دست ها و همزمان با شستشوی زیاد و استفاده از ضد عفونی کننده ها خیلی راحت ممکنه به حلقه هاتون آسیب بزنید.

مشخص شده که استفاده بیش از حد و مداوم از ضد عفونی کننده های دست ۲ آسیب و خرابی برای حلقه نامزدی و طلا و جواهرات به وجود میاره که در ادامه به توضیح دادن اون آسیب ها می پردازیم.

بیش از اندازه در معرض استفاده از ژل های ضد عفونی کننده و دیگر مواد ضد عفونی و تمیز کننده و شستشوی دست ها هنگامی که حلقه عروسی در دستاتون هست باعث میشن که روند خراب شدن و تیره شدن طلا ی سفید افزایش پیدا کنه و زودتر اتفاق بیافتد اما به گونه ای نیست به محض استفاده حلقتون خراب بشه و اتفاقی هست که در طول زمان اتفاق می افتد.

و همچنین دیگر اتفاقی که ممکن است بیافتد این است که استفاده ی زیاد از مواد تمیز کننده , کلر, الکل زدن و هر نوع ماده تمیز کننده باعث میشن که نگین یا الماس یا سنگ انگشترتون بشکنه یا لب پر و خراب بشه و یا ممکنه باعث بشه که درخشش سنگ روی حلقه ازدواج شما روشنایی و براقی قبل رو از دست بده و کدر بشه.

البته که با توجه به شرایط موجود نمیشه استفاده از محلول های ضد عفونی یا شستشوی مرتب دست ها رو از کارهای روزمره زندگی حذف کرد, چون در نهایت سلامتی و آرامش افراد بیشتر از حلقه ارزش داره و مهمتره, اما راه حل هایی هست که باعث بشن شما امن و سالم بمونید و در عین حال انگشتر و حلقه ازدواجتون هم خراب نشه.

اگر امکانش رو دارید , از تماس مستقیم حلقه ازدواجتون با محلول های ضد عفونی کننده بپرهیزید و سعی کنید حلقه ازدواجتون رو از دست در بیارید و بعد دستاتون رو ضد عفونی کنید , اجازه بدید که خشک بشن و بعد دوباره انگشترتون رو دستتون کنید.

چگونه طلا و جواهرات را در مقابل مواد ضدعفونی محافظت کنیم ؟

اگر امکان در اوردن انگشتر طلا و جواهر رو ندارین پیشنهاد میکنیم که خارج از منزل و یا هنگام نظافت منزل از دست کش استفاده کنید که ضد عفونی کننده ها تماس مستقیمی با حلقتون نداشته باشن.

همچنین پیشنهاد می کنیم که هفته ای یک بار یا ماهی یک بار حلقه ازدواجتون رو با محلول های مخصوص شستشو بدید یا به طلا فروشی مراجعه کنید که این کار رو براتون انجام بدن, با انجام این کار به طور مرتب از خراب شدن و کدر شدن حلقه ازدواجتون جلو گیری می کنید.

 

 

 


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار هتل نووتل فرودگام امام خمینی
پکیج تخفیفات

تالار پذیرایی هتل نووتل و ایبیس

کیلومتر ۳۰ اتوبان خلیج فارس- ضلع جنوبی اتوبان اصلی فرودگاه امام خمینی- روبروی ترمینال مسافربری هتل های بین المللی ایبیس و نووتل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی عطر یاس
۲۰٪

تالار پذیرایی عطر یاس

تهرانپارس، خیابان استخر شمالی نرسیده به اتوبان بابایی، نبش بوستان چهارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی مجلل کیان نواب ستارخان

تالار پذیرایی مجلل کیان

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی پردیس شهرری
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :