حلقه عروسی حلقه نامزدی

بدون شک یکی از زیبا ترین لحظات ازدواج برای عروس خانوم های موقع خرید حلقه نامزدی و یا ازدواج می باشد.  این حلقه ها علاوه بر ظاهر ساده و یا داشتن ظاهری شیک و خاص بسیار پر معنا و از نظر معنوی برای زوجین بسیار مهم می باشد. این حلقه ها شاید وسیله ایی ساده به نظر به رسند اما نشانه وفاداری و پیوند زوجین می باشد .

حلقه نامزدی

 برای انتخاب یک حلقه نامزدی یا انگشتر مناسب باید به طرح و مدل آن، فلز استفاده شده در آن و اندازه آن توجه کنید. به احتمال زیاد شما بیشتر از هر چیزی به طراحی و مدل حلقه یا انگشتر توجه می­ کنید. برای انتخاب یک حلقه نامزدی مناسب بهتر است به نکات زیر توجه کنید تا علی رغم یک انتخاب خوب بتوانید دل نامزدتان را صد چندان شاد کرده و از همان بدو دوران نامزدی خاطرات خوبی را برای وی به ثبت برسانید.

رسم و رسومات برای حلقه نامزدی و ازدواج :

از زمان های قدیم در زمان ازدواج رسم بر این بود که خانواده داماد برای این که از خانواده عروس قول ازدواج بگیرند و یا به قول امروزی عروس خانوم را نشان کنند برای عروس یک حلقه به عنوان هدیه می دادند و بر این باور بودند که نشان دهنده علاقه زیاد داماد به عروس خانوم بوده و امروزه نیز این رسم و سنت همچنان پا برجاست.

تفاوت بین حلقه ازدواج و حلقه نامزدی :

در میان حلقه های ازدواج و حلقه ی نامزدی یک تفاوت کلی وجود دارد . حلقه نامزدی در واقع به عنوان یک پیشنهاد به عروس و یا به عنوان نشان کردن عروس به عنوان هدیه داده می شود ولی حلقه ازدواج در طول مراسم عروسی بین عروس و داماد رد و بدل می شود و یا بهتر است بگوییم به عنوان کادو به یکدیگر می دهند و همچنین معمولا حلقه های نامزدی ساده تر از حلقه های عروسی هستند .

مدل جدید حلقه نامزدی

یک مدل حلقه جواهر جدید که به تازدگی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

مدل و سبک حلقه عروسی مورد علاقه او را پیدا کنید.

یکی از مزیت های خرید اینترنتی و آنلاین جواهرات و حلقه این است که به طیف گسترده ای از مدل­ها و طرح های گوناگون دسترسی دارید. در این سایت­ها مانند سرزمین برلیان (یک سایت معروف فروش اینترنتی جواهرات) یا سایت­‌های دیگر، هر مدل و طرحی که بخواهیم موجود است و اگر هم نبود می توانند مدل مورد نظرتان را برای شما طراحی کنند. برای انتخاب حلقه و یا انگشتر سبک زندگی و شخصیت طرف مقابل را در نظر بگیرید. علاوه بر میزان بودجه شما، مدل شخصیتی و فعالیت­های روزانه طرف مقابلتان بهترین و کامل­ترین راهنما هستند برای خرید شما.

یک حاشیه بریم ؟ یک پیشنهاد جذاب : کارت عروسی دیجیتال
پیشنهاد میکنیم حتما ببینید.

حلقه عروسی ساده و زیبا
حلقه عروسی جواهر ساده و بسیار زیبا زیبا

در اینجا تعدادی انتخاب بررسی می­ شود که با مدل های مختلف شخصیتی هماهنگی دارد.

  • انتخاب حلقه ازدواج سنتی و زیبا

یک انتخاب کلاسیک نگین دار بی نظیر که همه توجهات را به الماس و جواهر روی خود جلب می­‌کند. حلقه های نگین دار که دارای یک الماس مرکزی هستند . محبوب‌ترین مدل حلقه نامزدی و انگشتر هستند.

حلقه عروسی تک تخمک
حلقه عروسی تک تخمک

 

 

سنتی ترین مدل های نگین دار از یک مدل ساده فلزی برای نوار جواهر حلقه آن استفاده می شود. برای آنکه یک ذره پیراستگی و شیک بودن بیشتر به نمایش بگذارید و یا اطمینان از اینکه الماس مرکزی بیشتر هماهنگ شده است از مدل های بست دار و یا سبد دار استفاده کنید. برای زرق و برق بیشتر می ­توانید از ردیفی از الماس ­ها روی حلقه استفاده کنید.

حلقه نامزدی

برخی از مدل هایی که از گذشته تا به امروز مورد استقبال قرار گرفته استفاده از انگشتر ها و حلقه هایی با سنگ های رنگی و قیمتی بوده است. در ایران حلقه نامزدی و حلقه عروسی بصورت جداگانه تهیه می شود و برای هر کدام از مراسم یک حلقه جداگانه تهیه می شود. می توانید برای متفاوت تر بودن حلقه نامزدی یا نشان را از سنگ های زینتی رنگی استفده کنی و انگشتری را که به میخواهید هنگام عروسی و خرید سرویس طلا و جواهر دستتان کنید حلقه ای باشد که مد نظر شماست .

مدل حلقه نامزدی سنگ رنگی زینتی

حلقه نامزدی یا حلقه نشان

در ایران مرسوم است که حلقه ای را هنگام مراسم بله برون همراه خود میبره که به آن حلقه نشان نیز گفته می شود. سعی کنید این حلقه را با مشاوره عروس انتخاب نمایید تا این بعدها مجبور نباشید این حلقه را که سایز یا مورد پسند عروس خانم نیست را تعویض نمایید.

حلقه عروسی نشان

3 مدل دیگر حلقه که دارای سنگ زینتی هستند جایگزین های مناسبی برای حلقه های سنتی می باشند.

  • شیک و خوش فرم

اگر کاربر می خواهد یک حلقه نامزدی با زرق برق خیره کننده داشته باشد او می تواند یک حلقه نامزدی انتخاب کند که الماس های آن بالاتر باشد و یا ردیفی از الماس های پر زرق و برق روی نوار حلقه قرار گرفته باشد. حلقه های درخشان و پر زرق و برق بسیار محبوب هستند.

حلقه عروس تک تخمک جواهر جدید

در حلقه­ های هالو(درخشان چون خورشید) به دور الماس مرکزی خود یک دایره از الماس ها ریز قرار داده می­شود که باعث می شود الماس مرکزی بیشتر براق و درخشنده بنظر برسد و بزرگتر هم نشان داده شود.

  • عاشق طبیعت یا طرفدار هوای آزاد

آیا مخاطب شما عاشق طبیعت است و یا دوست دارد در هوای آزاد و بیرون از خانه باشد؟

مدل جدید حلقه نامزدی و عروسی

پس حلقه ای با عناصر طبیعی که در خود دارد مانند برگ، انگور و گل ها می تواند بهترین و مناسب ترین انتخاب برای او باشد. برای یک زن فعال و پر انرژی حلقه ای را انتخاب کنید که الماس آن پایین باشد. یک حلقه که الماس آن در گودی قرار دارد یا حلقه ای که یک کمربند فلزی نازک به دور الماس خود برای محافظت بیشتر دارد یک انتخاب عالی برای این افراد است.

  • رمانتیک، عاشقانه و بی انتها

آیا شریک شما دوست دارد همه چیز عاشقانه و مرغوب و عالی باشد ؟ حلقه های با تزئینات ریز با سنگ های ریز و طوماری شکل و یا پیچیده و یا خوش فرم انتخاب کنید. و یا اینکه اگر شریک شما عاشق اشیا قدیمی و منحصر به فرد است می توانید یک حلقه عتیقه  انتخاب کنید. بسیاری از سایت ها دارای مجموعه های عظیم از حلقه های عتیقه هستند که دائما هم به روز می شوند.

حلقه رومانتیک عاشقانه

  • مدرن و معاصر

آیا شریک و محبوب شما قدر اشیا مدرن و مدل های به روز و مد را می داند؟ به حلقه های تندیسی و مجسمه ای فکر کنید، حلقه هایی که که با اشکال غیر سنتی تجربه متفاوتی را به او می دهند. حلقه های گود را انتخاب کنید که الماس آن توسط یک نوار باریک فلزی نازک نگه داشته شده است. اگر او بخواهد کلا الماس مرکزی که مرسوم است را نادیده بگیرید می توانید حلقه ای با نوار پهن تر انتخاب کنید که با جزئیات زیبا تزئین شده است. می توانید زرق و برق بیشتری با اضافه کردن الماس و سنگ های قیمتی به حلقه خود بدهید.

حلقه نامزدی

  • مطمئن نیستید؟

اگر اطمینان ندارید و یا اینکه مردد و دو دل هستید می توانید یک حلقه نامزدی دارای الماس انتخاب کنید ولی پیشنهاد یک نامزدی موقت را بدهید. این پیشنهاد به او فرصت می دهد که بهترین حلقه انتخاب خود را بکند. تقریبا 60 درصد از زنها در انتخاب حلقه با شما مشارکت می کنند پس مطمئن باشید که شما برای انتخاب حلقه یا انگشتر تنها نخواهید بود. اگر می خواهید او را سورپرایز کنید فقط کافیه ایده های بیشتری داشته باشید و محبوب ترین حلقه ها را در نظر بگیرید و یا کار طراحان مشهور را ببینید.

  • گزینه های فلزات گرانبها

هنگامی که یک حلقه نامزدی را انتخاب می کنید، جنس و نوع فلز به کار برده شده در آن اهمیت زیادی دارد. شما ممکن است یک رنگ خاص از فلزات را انتخاب کنید مانند زرد، سفید و… و یا اینکه از فلزات متفاوتی مانند طلا، نقره، پلاتینیوم یا پالادیوم استفاده کنید. توجه کنید که شریک شما چه نوع جواهراتی استفاده می کند. پلاتین، طلای سفید و پالادیوم همه نقره ای سفید و تقریبا رنگ یکسانی دارند. می توانید از طلای زرد برای گرمی و صمیمیت  بیشتر استفاده کنید و یا اینکه از طلای رزگونه یا صورتی رنگ استفاده کنید.

نکاتی در مورد انواع حلقه عروسی: آنچه در مورد فلزات هنگام خریدن حلقه نامزدی یا ازدواج باید بدانید

  • سایر و اندازه او را بدانید

دقیق ترین روش برای تعین اندازه حلقه شریک شما این است که همراه همدیگر به جواهر فروشی مراجعه بکنید و خرید خود را انجام دهید، اما اگر این امر ممکن نبود می توانید از والدین و دوستان شریک خود در مورد اندازه حلقه سوال کنید و یا می توانید یکی از حلقه های شریک خود را امانت بگیرید و یا از راهنماهای آنلاین خرید حلقه استفاده کنید.

سعی کنید حلقه ای که انتخاب میکنید کاملا با نظر و ایده های خود یکسان باشد و به این فکر نکنید که در آینده آن را تغییر می دهید . حلقه ای که با آن خاطرات شما ثبت شده و لحظات شیرین نامزدی را سپری کرده اید را به آسانی تغییر ندهید. می توانید از حلقه های دو تیکه هم استفاده کنید . حلقه هایی هستند که قابلیت جدا شدن از یکدیگر را دارند و وقتی که قصد دارید حلقه نامزدی را در جاهایی که مثل محل کار یا خیابان دست کنید حلقه ای را که کوچکتر و ساده تر هست را همراه خود ببرید که از آسیب رسیدن و یا گم شدن حلقه هم جلوگیری کرده باشید.

در انتها چند مدل جدید حلقه نامزدی و حلقه عروسی را برای شما آورده ایم که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد. از آنجا که بیشتر طرفداران جواهر حلقه های برلیان هستند مدل های انتخابی و جدیدی را که مشاهده می کنید از این سبک انتخاب شده است.

مدل های جدید حلقه عروس 2020

 

حلقه عروس داماد ست
حلقه ای ست و زیبا برای عروس داماد

 

حلقه عروس مارکیز
انگشتر با جواهرات مارکیز و تک تخمک

 

حلقه عروس مارکیز
حلقه نامزدی با سنگ های برلیان و برش مارکیز

 

حلقه عروس تک تخمک برلیان
حلقه ای زیبا با تمرکز روی سنگ تک تخمک
حلقه زیبای عروس, حلقه نامزدی زیبا جدید
یک مدل زیبا و خاص

 

حلقه عروسی ست عروس داماد
حلقه ای ست و بسیار زیبا

 

مدل حلقه نامزدی جدید
یک مدل جدید و خاص حلقه نامزدی
حلقه نامزدی جواهر ساده زیبا
در این سادگی بسیار زیبا و مدرن

عکس هایی که به نمایش گذاشته شد بهترین مدل های حلقه های نامزدی و عروسی در سال 2020 می باشد .

همان طور که گفته شد حلقه عروسی و نامزدی نمایانگر وحدت و نشان وفا داری برای زوجین می باشد . امیدواریم تا با انتخاب یک حلقه مناسب و در شان عروس خانوم آغازی بر زندگی مشترک خود داشته باشید .

شاید برای شما هم سوال باشد ...

انگشتر نشون در کدام انگشت ؟

شاید برای شما سوال باشد که انگشتر نشان را در کدام انگشت باید کرد ؟ در واقع شما نامزد هستید و می بایست در دست چپ و انگشتر حلقه دست کنید.

نفاوت حلقه نامزدی و ازدواج ؟

اصولا حلقه نامزدی حلقه سبک تر صرفا جهت به اصلاح نشان و اعلام نامزدی است و نسبت به حلقه ازدواج یا حلقه عروسی سبک تر است.

مرکز خرید حلقه ازدواج در تهران کجاست ؟

زوج های جوان عموما برای خرید حلقه ازدواج به بازار مراجعه میکنند. طلا فروشی های زیادی در این منطقه وجود دارد ضمن اینکه میتوانید طلای خام خریداری کرده و سنگ و جواهر آن را نیز جداگانه سفارش دهید. یکی دیگر از مراکز خرید حلقه خیابان کریم خان تهران است که مدل های لاکچری و زیبایی هم دارد.

قیمت انگشتر عروس برلیان چقدر است ؟

این سوال بسیار کلی است ولی هر مقدار جواهر و برلیان درشت تر باشد گران تر است و از طرفی قیمت حلقه ازدواج بستگی به مقدار جواهر کار شده در انگشتر دارد.

یک سوپرایز ویژه هم براتون داریم ! 

اگر تهرانی هستید تالار عروسی یا باغ تالاری که میخواید مراسمتون رو رزرو کنید از سایت تالارکده انتخاب کنید. لیستی از بهترین و سرشناس ترین برندها موجوده.

تازه… کلی هم تخفیف داره …

لیست تالارهای تهران | لیست باغ تالارهای تهران


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار فلامینگو
پکیج ویژه

باغ تالار پذیرایی فلامینگو

آزادگان - اتوبان تهران ساوه - نرسیده به اولین عوارضی - کنار اتوبان جنب فیروز بهرام
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
اُشهن

عمارت عقد طلایی

خیابان موحد دانش، بعد از گلستان شمالی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۱ دیدگاه