در این مرحله تقریباً همه ما می‌دانیم که قبل از اعلام عمومی خبر نامزدی به خصوص در صفحات مجازی، باید ابتدا اعضای خانواده و نزدیکترین افراد به خودمان را مطلع کنیم.

اما ممکن است زوجی تصمیم بگیرند که خبر نامزدی و خواستگاری خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک نگذارند و این تصمیم کاملاً شخصی است و الزامی در این مورد وجود ندارد زیرا بسیاری از افراد امروزه از فعالیت در شبکه‌های مجازی خسته و دلزده شده‌اند و معتقدند بسیاری از تعاملات روزمره زندگیشان تحت تاثیر حواشی فضای مجازی قرار گرفته است.

اعلام نامزدی

در این خصوص اغلب سلبریتی‌ها و افراد سرشناس نیز به دلیل حفظ حریم شخصیشان خبر نامزدی خود را برای مدتی خصوصی نگه می‌دارند و شایعات پیرامون این خبر زمانی آغاز می‌شود که در دست چپشان حلقه نامزدی دیده شود.

در همین رابطه ببینید: انگشتر نامزدی (مدل‌ها و ایده ها)

مثلاً پرنس هری و مگان مارکل حدود یک ماه خبر نامزدی خود را رسانه‌ای نکرده بودند. بنابراین نگه داشتن خبر نامزدی به صورت یک راز بین خودتان دو نفر نه تنها عجیب نیست بلکه تصمیم هوشمندانه‌ای است.

معمولاً بهتر است خبر نامزدیتان را تنها به والدین و خواهر و برادرتان بگویید و در صورت عدم تمایل برای مطلع شدن دوستانتان، فراموش نکنید که در جمع‌های دوستانه حلقه نامزدی را از دستتان درآورید. اما اگر مشکلی با اعلام خبر به دوستانتان ندارید و در عین حال نمی‌خواهید این خبر به گوش سایر اطرافیان برسد، حتماً به آنها بگویید که خبر نامزدی شما را به صورت یک راز نزد خودشان نگه دارند و با کسی در این باره صحبت نکنند.

اعلام نامزدی

از طرف دیگر اگر تمایل دارید خبر نامزدی خود را به طور رسمی اعلام کنید می‌توانید یک جشن نامزدی برگزار کرده و همه را غافلگیر کنید. به طور کلی زمان مشخص و خاصی برای اعلام عمومی خبر نامزدی وجود ندارد و تشخیص زمان مناسب آن کاملاً به خودتان و نامزدتان بستگی دارد. اگر فردی خجالتی هستید یا شخصیت محافظه کاری دارید طبیعی است که خبر نامزدیتان را علنی نکنید یا به چند روز زمان نیاز داشته باشید. اما اگر بخاطر نامزدیتان بسیار هیجان زده و خوشحالید و برای اعلام این خبر ذوق زده هستید، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. بنابراین زمان مناسب برای اعلام خبر نامزدی برای هر زوجی متفاوت است. ممکن است برای شما یک ساعت بعد و برای دیگران یک هفته و یا بیشتر باشد و این کاملاً یک موضوع شخصی است.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
قیمت تالار عروسی هتل شیان در تهران
10% تخفیف

تالار هتل دهکده شیان

اتوبان امام علی، بعد از پل همت، خروجی لویزان (شیان)، پارک جنگلی شیان، هتل شیان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
مجموعه پذیرایی شیان
10% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی کشتی ارم
15% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :