چه زمانی برای اعلام نامزدی مناسب است؟

در این مرحله تقریباً همه ما می‌دانیم که قبل از اعلام عمومی خبر نامزدی به خصوص در صفحات مجازی، باید ابتدا اعضای خانواده و نزدیکترین افراد به خودمان را مطلع کنیم.

اما ممکن است زوجی تصمیم بگیرند که خبر نامزدی و خواستگاری خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک نگذارند و این تصمیم کاملاً شخصی است و الزامی در این مورد وجود ندارد زیرا بسیاری از افراد امروزه از فعالیت در شبکه‌های مجازی خسته و دلزده شده‌اند و معتقدند بسیاری از تعاملات روزمره زندگیشان تحت تاثیر حواشی فضای مجازی قرار گرفته است.

اعلام نامزدی

در این خصوص اغلب سلبریتی‌ها و افراد سرشناس نیز به دلیل حفظ حریم شخصیشان خبر نامزدی خود را برای مدتی خصوصی نگه می‌دارند و شایعات پیرامون این خبر زمانی آغاز می‌شود که در دست چپشان حلقه نامزدی دیده شود.

در همین رابطه ببینید: انگشتر نامزدی (مدل‌ها و ایده ها)

مثلاً پرنس هری و مگان مارکل حدود یک ماه خبر نامزدی خود را رسانه‌ای نکرده بودند. بنابراین نگه داشتن خبر نامزدی به صورت یک راز بین خودتان دو نفر نه تنها عجیب نیست بلکه تصمیم هوشمندانه‌ای است.

معمولاً بهتر است خبر نامزدیتان را تنها به والدین و خواهر و برادرتان بگویید و در صورت عدم تمایل برای مطلع شدن دوستانتان، فراموش نکنید که در جمع‌های دوستانه حلقه نامزدی را از دستتان درآورید. اما اگر مشکلی با اعلام خبر به دوستانتان ندارید و در عین حال نمی‌خواهید این خبر به گوش سایر اطرافیان برسد، حتماً به آنها بگویید که خبر نامزدی شما را به صورت یک راز نزد خودشان نگه دارند و با کسی در این باره صحبت نکنند.

اعلام نامزدی

از طرف دیگر اگر تمایل دارید خبر نامزدی خود را به طور رسمی اعلام کنید می‌توانید یک جشن نامزدی برگزار کرده و همه را غافلگیر کنید. به طور کلی زمان مشخص و خاصی برای اعلام عمومی خبر نامزدی وجود ندارد و تشخیص زمان مناسب آن کاملاً به خودتان و نامزدتان بستگی دارد. اگر فردی خجالتی هستید یا شخصیت محافظه کاری دارید طبیعی است که خبر نامزدیتان را علنی نکنید یا به چند روز زمان نیاز داشته باشید. اما اگر بخاطر نامزدیتان بسیار هیجان زده و خوشحالید و برای اعلام این خبر ذوق زده هستید، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. بنابراین زمان مناسب برای اعلام خبر نامزدی برای هر زوجی متفاوت است. ممکن است برای شما یک ساعت بعد و برای دیگران یک هفته و یا بیشتر باشد و این کاملاً یک موضوع شخصی است.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
نظرات در مورد تالار مینورام

تالار پذیرایی مینورام

میدان هروی - خیابان استاد حسن بنا - بعد از میدان شریفی - نبش خیابان فرزاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی پردیس کیان
15% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس کیان

تهران -بزرگراه نواب – بزرگراه شهید چراغی – مجتمع پردیس کیان – طبقه ۶ و ۷
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار دشت شقایق در چیتگر

باغ تالار دشت شقایق

تهران کرج - خروجی چیتگر - شهرک گلستان - بلوار کوهک - نسیم دهم - پلاک ۴۴
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :