در این مقاله مجموعه ای از زیباترین و جدیدترین مدل های لباس عروس در بهار سال 2019 – 2020 را برای شما گردآوری کرده ایم. طراحان لباس عروس برای کالکشن های جدید بهار 2019، طراحی های بسیار هوشمندانه و زیبایی را ارائه کرده اند. در حالی که هنوز هم اکثر لباس عروس ها دارای رنگ غالب سفید و حالت های رمانتیک و رویایی هستند اما طیف تازه ای از لباس عروس های جدید پا به بازار گذاشت که با ایجاد سایه ها سعی در متفاوت و خاص نشان دادن لباس ها داشت و همچنین ارائه لباس عروس های رنگارنگ و کت و شلوار چهره جدیدی به لباس عروس ها در سال 2019 – 2020 داده است.

اگر عروسی شما در بهار و تابستان سال 2019 میلادی یا همان سال 98 شمسی در یک تالار عروسی یا باغ تالار برگزار می شود می توانید از مدل هایی که در این مجموعه جمع آوری شده است برای لباس عروس خود الهام گرفته و یک ترند شیک و خاص را ارائه دهید. البته باید اعتراف کرد که دیدن آنها حتی برای کسانی که به دنبال خرید و تهیه لباس عروس نیستند نیز بسیار جذاب و سرگرم کننده است.

مدل جدید لباس عروس

Viktor & Rolf

ویکتو و رلف از طراحانی هستند که مجلات مد و لباس عروس هر فصل منتظر دیدن طرح های جدید آنها هستند. آنها همیشه مدل های جدید و خلاقانه ای ارائه می دهند که حرف اول را در دنیای مد و لباس عروس می زند. مانند این مدل لباس عروس که مدل یک لباس رقص کلاسیک است و با یک الگوی ظریف لهستانی و مدل کمانی از تور ساخته شده است.

مدل جدید لباس عروس

Amsale

این مدل لباس عروس از آخرین مجموعه طراح مشهور Amsale Aberra است. این لباس مینیمالیستی با آستین های بلند برای کسانی مناسب است که به مدرنیته علاقه مند بوده و مدل های ساده و مدرن سال 2019 را دوست دارند.

مدل جدید لباس عروس

Danielle Frankel

دنیل فرانکل از جمله طراحانی است که کالکشن لباس عروس او در سال گذشته شکاف عمده ای در بازار بوجود آورد. تعداد اندکی از طراحان لباس عروس روی طرح های مدرن و به کار بردن قطعات براق در لباس عروس تمرکز کردند و دنیل فرانکل یکی از آنها است. این طراح مد و لباس برای مجموعه دوم خود سعی کرد طراحی های جدید را با طرح های قدیمی تلفیق کرده و به این ترتیب مدل های متنوعی به وجود آورد. مانند این مدل لباس عروس زیبا که از مدل های دهه 90 میلادی الهام گرفته شده است و با یک یقه قایقی و باز و مدل جلوی آن که از بالا تا پایین دکمه خورده، طرح خاصی را به وجود آورده است.

مدل جدید لباس عروس

Monique Lhuilier

تمام لباس عروس هایی که در کالکشن بهار طراح معروف مد مونیک لوئیلیر ارائه شد بسیار دوست داشتنی و خاص بود. تفکری که لوئیلیر پشت این طرح های خاص و منحصر به فرد داشت به احترام لباس عروسی مگان مرکل و اینکه اگر او به عنوان طراح لباس عروسش انتخاب می شد، بود. تمام گل های دامن این لباس عروس زیبا و بالاتنه آن دست دوزی شده است.

مدل جدید لباس عروس

Vera Wang

در کالکشن جدید ورا وانگ که برای مدل بهاره لباس عروس در سال 2019 ارائه داده بود تورهای حریر سنگین و رنگ های متنوع به کار برده شده بود. این طرح ها حتی برای یک کهنه طراح قدیمی مانند ورا وانگ ریسک بالایی داشت. این لباس با دست نقاشی شده بسیار خیره کننده بود، با رنگی که از هر لایه ی حریر آن به آرامی جریان می یابد و یک طرح جسورانه را به نرمی به وجود می آورد.

مدل جدید لباس عروس

Jenny Packham

به مناسبت سی امین سال تولد طراح، پکهام قصد داشت در کالکشن جدید خود گذشته را با حال پیوند دهد و مجموعه جدید و خاصی از طرح های خود را ارائه دهد.

تمام لباس هایی که در مجموعه طرح های بهاره او ارائه شده بود امضای او را که اهمیت ندادن به زرق و برق بیش از حد در لباس های عروس بود را داشت. با این حال لباس هایی مانند نمونه بالا در مجموعه خود داشت که با این مدل یقه و آستین زیبا و اندکی منجوق دوزی روی بالا تنه تأثیر زیادی بر روی ببینندگان داشته و یک مدل خاص و رویایی را به وجود آورده بود.

مدل جدید لباس عروس

Reem Acra

Reem Acra  یک نمایش باور نکردنی در هفته لباس و اکسوری های عروس بارسلونا ارائه کرد. اما این لباس با مدل خاص و منحصر به فرد آن که کاملاً شبیه لباس سیندرلا بود و با رنگ آبی آسمانی خاص و رویایی دل همه حضار و منتقدان را برد.

مدل جدید لباس عروس

Inmaculada Garcia

در این فصل گارسیا یک بازگشت به ریشه های خود داشت. در این طرح گارسیا مجدداً به خطوط نرم و با طراوت و پر از حس زنانه بازگشت. هر قطعه شخصیت خود را داشت، و جزئیات کوچک مانند یقه ضربدری و تورهای مواج کاملاً دیده و احساس می شد.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار هتل پرشین پلازا سهروردی شمالی
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار مجلل کیان نواب
10% تخفیف

تالار پذیرایی مجلل کیان

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار تشریفاتی الیزه
5% از کل قرارداد

تالار تشریفاتی الیزه

میدان رسالت، خیابان نیروی دریایی، رو به روی اداره پست
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :