خبر خوب برای طرفداران مروارید این است که بعد از مدتها که استفاده از مروارید در لباس و اکسسوری های عروس رونق خود را از دست داده بود، در سال 2020 مروارید مجدداً بازگشته و به سبک و شیوه ای کاملاً متفاوت در لباس و اکسسوری های عروس سال 2020 خودنمایی می کند.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

مروارید هیچ چیز جدیدی در حوزه مد عروس ندارد ، اما در آخرین هفته مد در یک سبک کاملاً جدید مشاهده شده اند. ترند لباس عروس مروارید کاملاً در حال جابجایی است و طراحان عروس از مرواریدها به روشی کاملاً متفاوت و غیرمنتظره استفاده می کنند که فراتر از مهره و جواهرات روزمره است. ما در مورد آستین های مروارید، حاشیه مروارید و حتی جین مروارید صحبت می کنیم. روزهایی که مروارید فقط برای عروس های سنتی استفاده می شود گذشته است و در سال 2020 شاهد حضور چشم گیر این جواهرات محبوب در لباس های عروس هستیم.

در رابطه با این موضوع بخوانید:مدل های محبوب لباس عروس و اندامهای مناسب برای آنها

در این مقاله مجموعه ای از لباس های عروس که در آخرین هفته مد لباس عروس ارائه شده اند و در آنها از مروارید استفاده شده را گردآوری کرده ایم.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

رشته های مروارید که در امتداد یقه این لباس عروس زیبا کار شده است، به این لباس عروس راسته ظاهری شیک و مد روز اضافه کرده است. این مدل نوعی سبک ریترو به شمار می آید.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

در عکس بالا یک لباس عروس کرپ براق مدل fit-and-flare مشاهده می کنید که به لطف آستین شنلی توری و مروارید های کار شده بر روی آن یک ظاهر خاص و جذاب پیدا کرده است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

این لباس عروس مدل A-line که  توسط جاستین الکساندر طراحی شده است، به بهترین شکل استفاده از مروارید در لباس عروس را نشان می دهد. مرواریدها به صورت نامنظم در امتداد بالا تنه لباس، خط کمر، دامن و حتی دستکش های عروس کار شده اند و ظاهر درخشان، جذاب و مد روزی را به وجود آورده اند.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

کاپشن های عروس جین در حال حاضر یک ترند بسیار بزرگ شده است. طراح مد هایلی پیج با فرستادن مدل خود با یک ژاکت و شلوار مروارید دوزی شده کار سنت شکن و جالبی کرده است. این لباس برای مهمانی های نامزدی و روز فرمالیته مناسب است و برای عروس های خاص و کسانی که به دنبال ایجاد یک ظاهر جدید و متفاوت هستند می تواند گزینه خوبی باشد.

در رابطه با این موضوع بخوانید:7 مدل لباس عروسی که هر عروسی باید بشناسد

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

این لباس عروس کلاسیک مدل A-line با انتخاب یک دامن پر از مروارید های کار شده روی آن و بالاتنه مروارید دوزی شده ظاهری کاملاً متفاوت و خاصی پیدا کرده است. مرواریدهای موجود در این لباس با پراکنده شدن در تمام طول لباس از بالا تا انتهای دامن و حتی روی دنباله آن یک افکت و ظاهر کاملاً رویایی به وجود آورده است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

اگر ترند مروارید را برای لباس عروسی خود انتخاب کنید و مدل لباس شما پشت باز باشد می توانید از استایل تور همراه با رشته های ظریف مروارید برای بندهای لباس استفاده کنید. برای تکمیل کردن این استایل زیبا می توانید هدبند مروارید را به جای تاج کلاسیک انتخاب کنید.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

اگر به لباس های دو تکه علاقه مند هستید می توانید یک دامن توری مروارید دوزی شده را با یک تاپ سفید استفاده کنید و استایل خاص و شیکی را به وجود آورید. این مدل لباس مخصوصاً برای لباس عقد و روز فرمالیته بسیار مناسب است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

این لباس سرهمی تور و ابریشم یک انتخاب عالی برای لباس روز عقد و روز فرمالیته است و برای عروس هایی که می خواهند متفاوت و خاص باشند گزینه ای عالی است. – رشته های مروارید که روی شانه ها کشیده شده است ، جلوه زیبایی به این لباس عروس داده است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

طراح مد جولی وینو در این لباس عروس خاص و زیبا، مرواریدهای سفید را با ستاره های نقره ای و پولک های قلبی شکل روی پارچه توری ابریشمی به کار برده است و یک سبک کاملاً جدید و شیک را به وجود آورده است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

گل + مروارید = مسابقه ای که در بهشت ​​ساخته شده است. طراح مد Marchesa در مجموعه پاییز 2020 لباس عروس  خود از ikebana ، هنر گل آرایی ژاپنی، الهام گرفته است و طرحی را ارئه داده است که در تصویر بالا ملاحظه می کنید. گل های قلاب دوزی شده که روی آنها مروارید و منجوق کار شده است، جلوه ای عالی  اثیری به این لباس عروس داده است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

این لباس عروسی مروارید دوزی سبک مینیمالیست هر چیزی غیر از خسته کننده می تواند باشد. خط یقه مروارید دوزی شده آن یک جلوه شیک و چشم نواز به این طرح مینیمالیستی و ساده داده است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

این لباس عروس خیره کننده سیاه و سفید، جذاب و شیرین است و می تواند برای مهمانی های قبل و بعد از عروسی یا روز فرمالیته گزینه خوبی باشد. دامن ارگانزای مزین به مروارید این لباس عروس زیبا در واقع قابل جدا شدن است و می توانید به دو سبک کاملاً متفاوت ظاهر شوید.

در رابطه با این موضوع بخوانید:8 نکته مهم قبل از انتخاب لباس عروس

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

آیا می خواهید یک سبک مدرن و کاملاً متفاوت را در ترند لباس عروسی مروارید خود قرار دهید؟ می توانید این لباس عروس سرهمی شیفون را با یک کمربند مروارید دوزی شده امتحان کنید. این لباس برای روز عقد و فرمالیته نیز بسیار مناسب است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

این لباس بیشتر شبیه عروس های رئیس است. این ست تاپ و شلوار شیک و زیبا که از رشته های مروارید در امتداد خط یقه و پاپیون روی یقه آن استفاده شده است، گزینه ای بسیار جالب برای عروس های آلامد است. همچنین می توانید این لباس را در مهمانی های بعد از عروسی استفاده کنید.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

دور یقه این لباس عروس که دارای آستین های بلند است با رشته های مروارید کار شده است و یک لباس خاص و شیک را به وجود آورده است.

جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2020

پارچه توری، آستین های off-shoulder، و یک گردنبند مروارید شاهوار به این لباس عروسی مروارید احساس شاهانه ای بخشیده است.

در رابطه با این موضوع بخوانید:10 نوع مدل یقه لباس عروس که هر عروسی باید بشناسد

 


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)،خیابان اسداللهی،خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سالن پذیرایی قصر آیلین
15% تخفیف

تالار پذیرایی قصر آیلین

تهران-خیابان ستارخان،روبروی آتش نشانی، خیابان صحرایی، خیابان دستبند غربی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی
$$$$
سفره عقد سالن عقد مجلل هورام غرب تهران

سالن عقد مجلل هورام غرب

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سفره عقد باغ تالار کلاسیک
10% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق،خ بیمارستان لواسانی،خ رشیدی،پ ۲۶
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :