مدل لباس عروس مدل ماهی جدید

مدل لباس عروس ماهی اروپایی

امروزه لباس عروس‌های متنوعی در طرح‌ها و مدل‌های مختلف دوخته می‌شود که لباس عروس ماهی یک مدل خاص و جذاب است. تنوع زیاد لباس عروس، انتخاب بهترین و زیباترین لباس را برای عروس خانم‌ها، تبدیل به یک کار دشوار کرده است.

با اینکه طرفداران لباس عروس‌هایی با دامن پرنسسی یا همان پف دار خیلی زیاد هستند؛ اما نمی‌توانیم طرفداران دامن‌های چسبان و لباس عروس مدل ماهی دو دامنه را نادیده بگیریم. مدل لباس عروس ماهی، از سال 2019 به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های لباس عروس تبدیل شده است.

لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس مدل ماهی دنباله دار، یکی از محبوب‌ترین مدل‌های لباس عروس در جهان است. این مدل لباس، به دلیل فرم کشیده و اندامی که دارد، برای عروس‌های خوش اندام بسیار مناسب است.

لباس مدل ماهی، از کمر تا پایین، به صورت یک خط مستقیم طراحی شده است. این مدل لباس، به خوبی اندام عروس را می‌پوشاند و آن را کشیده و برازنده نشان می‌دهد.

لباس عروس ماهی دو دامنه، در انواع مختلفی از پارچه‌ها، مانند ساتن، دانتل، و تور، دوخته می‌شود. این مدل لباس، می‌تواند با انواع مختلفی از تزئینات، مانند گل‌دوزی، سنگ‌دوزی، و مروارید، تزئین شود.

بهترین مدل لباس عروس ماهی اروپایی (Mermaid)

لباس ماهی عروس همانطور که از نامش پیدا است، الگوی دوختش کاملا شبیه یک ماهی است. در این مدل لباس عروس، دامن از کمر تا روی زانو به صورت چسبان است و پس از آن رفته رفته گشاد می‌شود.

لباس عروس مدل ماهی

چه نوع پارچه هایی برای لباس عروس مدل ماهی مناسب است؟

این مدل لباس عروس را با انواع پارچه های دانتل، ساتن، گیپور و… می توان دوخت. اما بهتر است از پارچه های سبک و لخت در دوخت این مدل استفاده شود تا بهتر بر تن شما بنشیند و جلوه زیباتری داشته باشد.

 • لباس عروس دانتل مدل ماهی

استفاده از پارچه ی دانتل در طراحی لباس عروس، همیشه مورد استقبال واقع شده و نتایج خوبی به همراه داشته است.

لباس عروس مدل ماهی نیز از این قاعده مستثنی نیست و به کار بردن پارچه ی دانتل در آن، جلوه ی ویژه ای به لباس می بخشد. به همین علت بسیاری از عروس خانم ها ترجیح می دهند مدل لباس عروس ماهی خود را از بین مدل های دارای پارچه دانتل انتخاب کنند. به دلیل همین استقبال زیاد از لباس عروس مدل ماهی دانتل، تنوع زیادی برای این نوع لباس عروس وجود دارد.

در این مدل لباس عروس، دانتل معمولا در قسمت بالاتنه یا لبه ‌ی دامن به کار برده می‌شود. پارچه ی دانتل همچنین، در دنباله‌ی دامن ‌های ماهی نیز استفاده می شود که زیبایی لباس را دو چندان می‌کند.

به کار بردن این نوع پارچه در آستین لباس عروس های ماهی آستین بلند نیز زیبایی خاصی به لباس می دهد که در ادامه راجب آن صحبت خواهیم کرد.

لباس عروس مدل ماهی

 • لباس ساتن مدل ماهی

یکی دیگر از مدل های محبوب در بین لباس عروس های ماهی، لباس عروس مدل ماهی با پارچه ساتن است. پارچه‌ی ساتن به دلیل جنس خاصی که دارد، تن خور لباس را بسیار شیک و زیبا می کند. به همین این علت، این مدل رقابت نزدیکی با لباس عروس های ماهی دانتل دارد.

در بعضی لباس عروس های مدل ماهی از ترکیب هر دو نوع پارچه ی ساتن و دانتل استفاده می شود.

لباس عروس مدل ماهی ساتن

انواع لباس عروس ماهی آستین دار

لباس عروس های مدل ماهی دسته بندی های متنوعی دارند:

برخی لباس های مدل ماهی، آستین دار به حساب می آیند که بسته به سلیقه شما می توانند آستین هایی بلند، کوتاه و یا حلقه ای داشته باشند، برخی مدل دکلته بوده و برخی دیگر کاملا پوشیده هستند.

اینکه لباس مدل ماهی شما چه نوع آستینی داشته باشد و تا چه حد پوشیده باشد، به سلیقه، اندام، پوست صاف و بی عیب و راحتی شما در لباس بستگی دارد.

لباس عروس مدل ماهی آستین بلند

این مدل لباس عروس‌ آستین بلند، علاوه بر جذابیت و ظرافتی که در ظاهر دارد برای افرادی که لباس عروس های پوشیده را ترجیح می دهند نیز بسیار مناسب است. آستین لباس عروس مدل ماهی می تواند چسبان یا کلوش باشد.

استفاده از پارچه ‌ی دانتل ‌دوزی شده در آستین لباس عروس مدل ماهی، جذابیت لباس را دو چندان می کند.

لباس عروس مدل ماهی آستین بلند دانتل

لباس عروس‌های مدل ماهی که آستین کلوش دارند، از ترند های اصلی سال 2019 و 2020 محسوب می‌شوند. این مدل لباس عروس می‌تواند انتخاب فوق العاده ای برای عروس‌های لاغر اندام با بالاتنه‌ی کوچک باشد. اگر آستین لباس عروستان کلوش است، بهتر است مدل موی ساده و گوجه‌ای را انتخاب کنید.

استفاده از پارچه ‌ی دانتل‌ در این مدل آستین ها و آستین های طبقه ‌ای نیز نتیجه‌ی خوبی دارد.

لباس عروس مدل ماهی آستین کلوش

عکس لباس ماهی

لباس عروس آستین کلوش مدل ماهی

مدل شنل روی لباس به سبک مدل ماهی

به کار بردن شنل روی لباس عروس مدل ماهی تکنیک جدیدی‌ است که طراحان لباس عروس برای جذاب تر کردن لباس به کار می ‌برند.

اگر روی لباس عروس مدل ماهی خود شنل می پوشید، می توانید با اکسسوری های مرواریدی جلوه ی بی نظیری به استایلتان می دهد.

این شنل ها به صورت بلند، کوتاه و دور گردنی دیده می شوند.

لباس عروس شنل مدل ماهی

اگر شنل لباس عروس شما تزئینات سنگینی دارد، بهتر است مدل مو و آرایشتان را تا حد ممکن ساده انتخاب کنید تا تعادل در ظاهر شما حفظ شود. تصویر زیر نمونه خوبی از رعایت این نکته است.

لباس عروس شنل مدل ماهی

شنل دور گردنی، مدل جذاب و جدید دیگری از شنل لباس عروس است. این مدل شنل جلوه ی شیک و خاصی به لباس عروس مدل ماهی شما می دهد. این شنل ها از متریالی هماهنگ با پارچه ی لباس عروس شما به صورت دور گردنی دوخته می شوند و معمولا بلند هستند.

چند نمونه از شنل های دور گردنی را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

لباس عروس شنل دور گردن مدل ماهی

عکس عروس ماهی

لباس عروس شنل دور گردنی مدل ماهی

عکس لباس عروس ماهی

لباس عروس مدل ماهی شنل دور گردن

عکس لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس کار دست مدل ماهی شیک

لباس عروس مدل ماهی دو دامنه

یکی از مدل های جدید پرطرفدار لباس عروس، مدل دو دامن است. در این مدل، دامن جلویی لباس، مدل ماهی بوده و به صورت چسبان است و به پشت لباس یک دامن پف دار و بزرگ متصل شده است.

مدل دو دامن تلفیقی از دامن پرنسسی و ماهی است و پیشنهاد منحصر به فردی برای عروس خانم هایی است که به هر دو مدل علاقه‌ مند هستند.

این لباس، برای عروس خانم های کوتاه قدی که به مدل پرنسسی علاقه  دارند، بسیار مناسب است.

اگر قصد دارید مدل ماهی دو دامن را برای لباس عروس تان انتخاب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم به جای تورهای بلند و شلوغ از گیره ی مو یا تاج های ظریف استفاده کنید.

لباس عروس مدل ماهی دو دامن

لباس عروس مدل ماهی دو دامنه

لباس عروس مدل ماهی دنباله دار

لباس عروس مدل ماهی، به ‌دلیل چسبان بودن کاملا روی بدن می نشیند و به تنهایی یک مدل لاکچری را پدید می آورد. با این وجود طراحان لباس عروس اخیرا با اضافه کردن دنباله ‌های بلند به این مدل لباس عروس به ظرافت و زیبایی این مدل افزوده ‌اند.

در بیشتر موارد، طراحان لباس عروس با به کار بردن پارچه های دانتل دوزی شده در دنباله ی دامن ماهی به جذابیت این مدل می افزایند.

البته این مدل، بیشتر برای عکاسی‌ها و مراسم فرمالیته مناسب است؛ زیرا دنباله ی آن می تواند دست و پاگیر باشد و باعث شود عروس خانم در لباس احساس راحتی نکند. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم برای مراسم اصلی از مدل های راحتتری استفاده کنید. به خصوص اگر مراسم عروسی تان در فضای باز برگزار می شود.

لباس عروس دنباله دار مدل ماهی

لباس عروس مدل ماهی دنباله دار

لباس عروس مدل ماهی پف دار

مدل شیک و جدید دیگری که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم، مدل ماهی چین دار است. این مدل لباس عروس، ترکیبی از مدل دامن پف دار و ماهی است. اگر شما هم به هر دو مدل علاقمندید، این مدل می تواند پیشنهادی عالی برایتان باشد.

در سال های اخیر سلبریتی‌ های مشهور زیادی مدل ماهی پف دار را برای مراسم عروسی خود انتخاب کرده ‌اند.

بیشتر بخوانید: عکس عروسی بازیگران

لباس عروس پفی مدل ماهی

لباس مدل ماهی برای چه اندامی مناسب است؟

در انتخاب لباس عروس علاوه بر سلیقه‌تان باید به این نکته‌ی مهم توجه کنید که، کدام مدل لباس عروس مناسب فرم اندام شماست؟

از آنجایی که بیشتر قسمت‌های لباس عروس مدل ماهی به بدن می‌چسبد، تمرکز بیننده را به برجستگی‌های بدن شما جلب می‌کند. شاید تنها راه برای اینکه یک لباس مدل ماهی کاملاً بر تن شما بنشیند و زیبا به نظر برسد، وجود اندامی خوش فرم در شما باشد.

همچنین بسیار مهم است که از فرم بدن خود راضی باشید و اعتماد به نفس داشته باشید تا بتوانید از پوشیدن لباس عروس مدل ماهی لذت ببرید.

این مدل لباس عروس به خانم‌های خوش اندامی که می‌خواهند برجستگی‌های اندامشان را به رخ بکشند توصیه می‌شود. مدل ماهی برای افرادی مناسب است که اندامی به فرم ساعت شنی دارند و یا لاغر اندام و قد بلند هستند.

این لباس به عروس خانم‌های قد کوتاه و افرادی که اندام پری دارند پیشنهاد نمی‌شود؛ زیرا باعث می‌شود اندامشان چاق به نظر برسد.

مزایای لباس عروس دامن ماهی

لباس عروس ماهی، دارای مزایای زیادی است که عبارتند از:

 • برازندگی: لباس عروس مدل ماهی، به خوبی اندام عروس را می‌پوشاند و آن را کشیده و برازنده نشان می‌دهد.
 • زیبایی: لباس عروس ماهی، یک مدل لباس عروس زیبا و جذاب است که می‌تواند توجه همه را به خود جلب کند.
 • تنوع: لباس عروس مدل ماهی، در انواع مختلفی از پارچه‌ها و تزئینات دوخته می‌شود. بنابراین، عروس‌ها می‌توانند با توجه به سلیقه و بودجه خود، لباس عروس مناسب خود را انتخاب کنند.

برای انتخاب لباس عروس ماهی، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • اندام خود را در نظر بگیرید: لباس عروس مدل ماهی، برای عروس‌های لاغر و خوش اندام مناسب است. عروس‌های چاق یا دارای اندام‌های نامتقارن، ممکن است از این مدل لباس عروس راضی نباشند.
 • قد خود را در نظر بگیرید: لباس عروس ماهی، برای عروس‌های قد بلند مناسب است. عروس‌های قد کوتاه، ممکن است با پوشیدن این مدل لباس، کوتاه‌تر به نظر برسند.
 • نوع مراسم خود را در نظر بگیرید: لباس عروس مدل ماهی، برای مراسم‌های رسمی و مجلل مناسب است. عروس‌هایی که قصد برگزاری مراسم عروسی ساده یا مینیمال را دارند، بهتر است از این مدل لباس عروس استفاده نکنند.

نکاتی برای پوشیدن لباس عروس ماهی

برای پوشیدن لباس عروس مدل ماهی، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • کفش پاشنه بلند بپوشید: لباس عروس ماهی، یک مدل لباس عروس بلند است. بنابراین، پوشیدن کفش پاشنه بلند، می‌تواند به شما در راه رفتن کمک کند.
 • اکسسوری‌های مناسب را انتخاب کنید: لباس عروس ماهی، یک مدل لباس عروس ساده است. بنابراین، بهتر است از اکسسوری‌های ساده و ظریف استفاده کنید.
 • آرایش مو و آرایش صورت خود را ساده نگه دارید: لباس عروس ماهی، یک مدل لباس عروس چشمگیر است. بنابراین، بهتر است آرایش مو و آرایش صورت خود را ساده نگه دارید تا زیبایی لباس عروس شما بیشتر به چشم آید.
سوالات متداول
لباس عروس مدل ماهی چه ویژگی‌هایی دارد؟
لباس عروس مدل ماهی، یک مدل لباس عروس تنگ و چسبان است که از کمر تا پایین، به صورت یک خط مستقیم طراحی شده است. این مدل لباس، به خوبی اندام عروس را می‌پوشاند و آن را کشیده و برازنده نشان می‌دهد.

لباس عروس مدل ماهی، برای عروس‌های لاغر و خوش اندام مناسب است. این مدل لباس، می‌تواند اندام عروس را کشیده و برازنده نشان دهد.

اندام خود را در نظر بگیرید: لباس عروس مدل ماهی، برای عروس‌های لاغر و خوش اندام مناسب است. عروس‌های چاق یا دارای اندام‌های نامتقارن، ممکن است از این مدل لباس راضی نباشند. قد خود را در نظر بگیرید: لباس عروس مدل ماهی، برای عروس‌های قد بلند مناسب است. عروس‌های قد کوتاه، ممکن است با پوشیدن این مدل لباس، کوتاه‌تر به نظر برسند.

امیدوارم این مقاله به شما کمک کند تا لباس عروس ماهی مناسب خود را انتخاب کنید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

لباس مجلسی برای مراسم عقد
لباس عروس رنگی برای عقد
کالکشن جدید اروپایی از انواع مدلهای لباس عروس کوتاه
مدل لباس عروس خارجی شیک

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه نیاوران

سلام ما اخیرا مراسم عروسی داشتیم ، مدیریت خوب و متشخص اتاق عقد و فضای سالن زیبا و چشمگیر ، پرسنل مودب پذیرایی خوب و در مجموع رضایت بخش بود

مهرداد رستمی
تالار پذیرایی ارغوان طلایی

غذای عالی پذیرایی منظم مهمترین موضوع از میوه و شیرینی هاتون کم نمیشه

سمیه رضایی
تالار پذیرایی حیات

سلام من حدود ۱۰۰ تا مهمون داذم میشه منو و قیمت رو لطف کنید بعلاوه ورودی

معتمد
تالار پذیرایی ارغوان طلایی

با عرض سلام و احترام. بدینوسیله از کادر مجرب و محترم تالار ارغوان طلایی تشکر مینمایم. ما برای دومین مرتبه بود در این تالار مراسم برگزار کردیم.‌همه موارد پذیرایی، طعم غذا، ادب و پاکیزگی و برخورد بسیار عالی تمامی کادر تالار بسیار عالی و مورد تائید و تعریف میزبان و تمامی مهمانان بود. قطعا دفعات بعدی نیز همین تالار را در نظر خواهیم گرفت.‌ مالک تالار بسیار انسان محترم، متشخص و در حرفه خویش مجرب هستند. سپاس فراوان

علی
تالار پذیرایی یزدان

عالی و کم نظیر با پرسنل عالی

عاطفه
تالار پذیرایی یزدان

ممنون واقعا از مراسم و پرسنل راضی بودم

بدون نام
تالار مجلل ایساتیس پلاس

پذیرایی وغذا ومکان عالی. عالی. عالی

فرناز
تالار پذیرایی قصر پردیس

خیلی خیلی کیفیت غذا افتضاح بود خیلی محیط،گرم بود خدمات صفر

امید
عمارت قصر پایتخت کرج

مدیریت بسیار ضعیف ،پرسنل پذیرایی نمی‌کردند و طبق قرار داد عمل نمی‌کنند،برخورد بد با مهمانها وهمه چی افتضاح

نظرات کاربران

 • ناشناس

  من خیلی عاشقشم ولی میتونید یک جادو کنید مدل دامن 🐟، با آستین های پف دار و دنباله دار کوچک که بهش متصل یک تور خوشگل با نمک این دختر بدرد نمی خوره عر نزن بابا نکبت منو از کار بی کار کردن چی عر میزنی حرفاتو نمی فهمم وای هم خوشگل و هم با نمک دهاتی بازیه مول خود بی وجود لشتون

  پاسخ