لباس عروس مدل ماهی/ یک مدل پر طرفدار برای خانم های خوش اندام

لباس عروس مدل ماهی

امروزه لباس عروس‌های متنوعی در طرح‌ها و مدل‌های مختلف دوخته می‌شود که لباس عروس مدل ماهی یک مدل خاص و جذاب است. تنوع زیاد لباس عروس، انتخاب بهترین و زیباترین لباس را برای عروس خانم‌ها، تبدیل به یک کار دشوار کرده است.

با اینکه طرفداران لباس عروس‌هایی با دامن پرنسسی یا همان پف دار خیلی زیاد هستند؛ اما نمی‌توانیم طرفداران دامن‌های چسبان و مدل ماهی را نادیده بگیریم. لباس عروس مدل ماهی، از سال 2019 به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های لباس عروس تبدیل شده است.

لباس عروس مدل ماهی

این مدل لباس عروس، در مدل‌های بسیار متنوع و با پارچه‌های مختلفی دوخته می‌شود که در ادامه در رابطه با آن‌ها صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

لباس عروس مدل ماهی (Mermaid) :

لباس عروس مدل ماهی همانطور که از نامش پیدا است، الگوی دوختش کاملا شبیه یک ماهی است. در این مدل لباس عروس، دامن از کمر تا روی زانو به صورت چسبان است و پس از آن رفته رفته گشاد می‌شود.

لباس عروس مدل ماهی

چه نوع پارچه هایی برای لباس عروس مدل ماهی مناسب است؟

این مدل لباس عروس را با انواع پارچه های دانتل، ساتن، گیپور و… می توان دوخت. اما بهتر است از پارچه های سبک و لخت در دوخت این مدل استفاده شود تا بهتر بر تن شما بنشیند و جلوه زیباتری داشته باشد. در همین رابطه ببینید : 8 نوع پارچه لباس عروس بسیار شیک و جذاب

  • لباس عروس مدل ماهی دانتل:

استفاده از پارچه ی دانتل در طراحی لباس عروس، همیشه مورد استقبال واقع شده و نتایج خوبی به همراه داشته است.

لباس عروس مدل ماهی نیز از این قاعده مستثنی نیست و به کار بردن پارچه ی دانتل در آن، جلوه ی ویژه ای به لباس می بخشد. به همین علت بسیاری از عروس خانم ها ترجیح می دهند مدل لباس عروس ماهی خود را از بین مدل های دارای پارچه دانتل انتخاب کنند. به دلیل همین استقبال زیاد از لباس عروس مدل ماهی دانتل، تنوع زیادی برای این نوع لباس عروس وجود دارد.

در این مدل لباس عروس، دانتل معمولا در قسمت بالاتنه یا لبه ‌ی دامن به کار برده می‌شود.

پارچه ی دانتل همچنین، در دنباله‌ی دامن ‌های ماهی نیز استفاده می شود که زیبایی لباس را دو چندان می‌کند.

به کار بردن این نوع پارچه در آستین لباس عروس های ماهی آستین بلند نیز زیبایی خاصی به لباس می دهد که در ادامه راجب آن صحبت خواهیم کرد.

لباس عروس مدل ماهی

  • لباس عروس مدل ماهی با پارچه ساتن:

یکی دیگر از مدل های محبوب در بین لباس عروس های ماهی، لباس عروس مدل ماهی با پارچه ساتن است. پارچه‌ی ساتن به دلیل جنس خاصی که دارد، تن خور لباس را بسیار شیک و زیبا می کند. به همین این علت، این مدل رقابت نزدیکی با لباس عروس های ماهی دانتل دارد.

در بعضی لباس عروس های مدل ماهی از ترکیب هر دو نوع پارچه ی ساتن و دانتل استفاده می شود.

لباس عروس مدل ماهی ساتن

انواع لباس عروس مدل ماهی بر اساس نوع آستین:

لباس عروس های مدل ماهی دسته بندی های متنوعی دارند:

برخی لباس های مدل ماهی، آستین دار به حساب می آیند که بسته به سلیقه شما می توانند آستین هایی بلند، کوتاه و یا حلقه ای داشته باشند، برخی مدل دکلته بوده و برخی دیگر کاملا پوشیده هستند.

اینکه لباس مدل ماهی شما چه نوع آستینی داشته باشد و تا چه حد پوشیده باشد، به سلیقه، اندام، پوست صاف و بی عیب و راحتی شما در لباس بستگی دارد.

لباس عروس مدل ماهی آستین بلند:

این مدل لباس عروس‌ آستین بلند، علاوه بر جذابیت و ظرافتی که در ظاهر دارد برای افرادی که لباس عروس های پوشیده را ترجیح می دهند نیز بسیار مناسب است. آستین لباس عروس مدل ماهی می تواند چسبان یا کلوش باشد.

استفاده از پارچه ‌ی دانتل ‌دوزی شده در آستین لباس عروس مدل ماهی، جذابیت لباس را دو چندان می کند.

لباس عروس مدل ماهی آستین بلند دانتل

لباس عروس‌های مدل ماهی که آستین کلوش دارند، از ترند های اصلی سال 2019 و 2020 محسوب می‌شوند. این مدل لباس عروس می‌تواند انتخاب فوق العاده ای برای عروس‌های لاغر اندام با بالاتنه‌ی کوچک باشد. اگر آستین لباس عروستان کلوش است، بهتر است مدل موی ساده و گوجه‌ای را انتخاب کنید.

استفاده از پارچه ‌ی دانتل‌ در این مدل آستین ها و آستین های طبقه ‌ای نیز نتیجه‌ی خوبی دارد.

لباس عروس مدل ماهی آستین کلوش
لباس مدل ماهی با آستین کلوش و دانتل زیبایی خاصی دارد و مدل بسیار جذابی به حساب می اید.

لباس عروس آستین کلوش مدل ماهی

طراحی شنل روی لباس عروس به سبک مدل ماهی:

به کار بردن شنل روی لباس عروس مدل ماهی تکنیک جدیدی‌ است که طراحان لباس عروس برای جذاب تر کردن لباس به کار می ‌برند.

اگر روی لباس عروس مدل ماهی خود شنل می پوشید، می توانید با اکسسوری های مرواریدی جلوه ی بی نظیری به استایلتان می دهد.

این شنل ها به صورت بلند، کوتاه و دور گردنی دیده می شوند.

لباس عروس شنل مدل ماهی

اگر شنل لباس عروس شما تزئینات سنگینی دارد، بهتر است مدل مو و آرایشتان را تا حد ممکن ساده انتخاب کنید تا تعادل در ظاهر شما حفظ شود. تصویر زیر نمونه خوبی از رعایت این نکته است.

لباس عروس شنل مدل ماهی

شنل دور گردنی، مدل جذاب و جدید دیگری از شنل لباس عروس است. این مدل شنل جلوه ی شیک و خاصی به لباس عروس مدل ماهی شما می دهد. این شنل ها از متریالی هماهنگ با پارچه ی لباس عروس شما به صورت دور گردنی دوخته می شوند و معمولا بلند هستند.

چند نمونه از شنل های دور گردنی را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

لباس عروس شنل دور گردن مدل ماهی
لباس عروس ساتن ولی شنل و یقه دور گردن آن دانتل است که ترکیب زیبایی به لباس می‌بخشد.
لباس عروس شنل دور گردنی مدل ماهی
یک مدل بسیار شیک لباس عروس دانتل مدل ماهی شنل دور گردنی

لباس عروس مدل ماهی شنل دور گردن

لباس عروس کار دست مدل ماهی شیک

لباس عروس مدل ماهی دو دامن:

یکی از مدل های جدید پرطرفدار لباس عروس، مدل دو دامن است. در این مدل، دامن جلویی لباس، مدل ماهی بوده و به صورت چسبان است و به پشت لباس یک دامن پف دار و بزرگ متصل شده است.

مدل دو دامن تلفیقی از دامن پرنسسی و ماهی است و پیشنهاد منحصر به فردی برای عروس خانم هایی است که به هر دو مدل علاقه‌ مند هستند.

این لباس، برای عروس خانم های کوتاه قدی که به مدل پرنسسی علاقه  دارند، بسیار مناسب است.

اگر قصد دارید مدل ماهی دو دامن را برای لباس عروس تان انتخاب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم به جای تورهای بلند و شلوغ از گیره ی مو یا تاج های ظریف استفاده کنید.

لباس عروس مدل ماهی دو دامن

لباس عروس مدل ماهی دو دامنه

لباس عروس مدل ماهی دنباله ‌دار:

لباس عروس مدل ماهی، به ‌دلیل چسبان بودن کاملا روی بدن می نشیند و به تنهایی یک مدل لاکچری را پدید می آورد. با این وجود طراحان لباس عروس اخیرا با اضافه کردن دنباله ‌های بلند به این مدل لباس عروس به ظرافت و زیبایی این مدل افزوده ‌اند.

در بیشتر موارد، طراحان لباس عروس با به کار بردن پارچه های دانتل دوزی شده در دنباله ی دامن ماهی به جذابیت این مدل می افزایند.

البته این مدل، بیشتر برای عکاسی‌ها و مراسم فرمالیته مناسب است؛ زیرا دنباله ی آن می تواند دست و پاگیر باشد و باعث شود عروس خانم در لباس احساس راحتی نکند. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم برای مراسم اصلی از مدل های راحتتری استفاده کنید. به خصوص اگر مراسم عروسی تان در فضای باز برگزار می شود.

لباس عروس دنباله دار مدل ماهی
لباس عروس مدل ماهی دنباله ‌دار

لباس عروس مدل ماهی دنباله دار

لباس عروس مدل ماهی پف دار:

مدل شیک و جدید دیگری که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم، مدل ماهی چین دار است. این مدل لباس عروس، ترکیبی از مدل دامن پف دار و ماهی است. اگر شما هم به هر دو مدل علاقمندید، این مدل می تواند پیشنهادی عالی برایتان باشد.

در سال های اخیر سلبریتی‌ های مشهور زیادی مدل ماهی پف دار را برای مراسم عروسی خود انتخاب کرده ‌اند. در همین رابطه ببینید : عروسی بازیگران

لباس عروس پفی مدل ماهی
لباس عروس پفی مدل ماهی

لباس عروس مدل ماهی مناسب کدام اندام است؟

در انتخاب لباس عروس علاوه بر سلیقه‌تان باید به این نکته‌ی مهم توجه کنید که، کدام مدل لباس عروس مناسب فرم اندام شماست؟

از آنجایی که بیشتر قسمت‌های لباس عروس مدل ماهی به بدن می‌چسبد، تمرکز بیننده را به برجستگی‌های بدن شما جلب می‌کند. شاید تنها راه برای اینکه یک لباس مدل ماهی کاملاً بر تن شما بنشیند و زیبا به نظر برسد، وجود اندامی خوش فرم در شما باشد.

همچنین بسیار مهم است که از فرم بدن خود راضی باشید و اعتماد به نفس داشته باشید تا بتوانید از پوشیدن لباس عروس مدل ماهی لذت ببرید.

این مدل لباس عروس به خانم‌های خوش اندامی که می‌خواهند برجستگی‌های اندامشان را به رخ بکشند توصیه می‌شود. مدل ماهی برای افرادی مناسب است که اندامی به فرم ساعت شنی دارند و یا لاغر اندام و قد بلند هستند.

این لباس به عروس خانم‌های قد کوتاه و افرادی که اندام پری دارند پیشنهاد نمی‌شود؛ زیرا باعث می‌شود اندامشان چاق به نظر برسد.

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :