عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

عروسی بازیگران ایرانی و بازیگران هالیوود همواره خبرساز است، اما موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که بسیاری از بازیگران به دلیل همکار بودن، همسر بازیگر انتخاب می‌کنند و از این رو ازدواج و عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و خارجی سوژه جذابی برای همگان است.

در بسیاری از مواقع به دلیل توجه عموم، مراسم عروسی بازیگران به صورت مخفیانه و محرمانه برگزار می‌شود، اما اخیرا بازیگران با روی بازتری اقدام به انتشار تصاویر عروسی خود در شبکه‌های اجتماعی کردند، که جنبه‌های بیش‎‌‌تری از عروسی بازیگران و زندگی آن‌ها را در اختیار ما قرار داده است. در ادامه، به معرفی و بررسی خبرسازترین عروسی بازیگران ایرانی و خارجی در سینمای ایران و هالیوود و تصاویر مراسم عروسی ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوودی پرداخته‌ایم.

اخبار و تصاویر عروسی بازیگران و ستاره‌های ایرانی

تصاویر عروسی سمانه پاکدل و مهدی کاظمی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

سمانه پاکدل و مهدی کاظمی، دو بازیگر جوان تلوزیون و سینما اخیرا ازدواج کرده‌اند، که به طور رسمی، تصاویری از مراسم عروسی مهدی کاظمی و سمانه پاکدل منتشر شد. دکوراسیون و لباس رسمی و شکیل هر دو بازیگر از بهترین نمونه طراحی‌های مراسم عروسی بازیگران است که در سال‌های اخیر دیده‌ایم. تصاویر ازدواج مهدی کاظمی از طریق صفحه اجتماعی این بازیگر منتشر شد، که توجه بسیاری از طرفداران را جلب نمود. بازیگران و چهره‌های سرشناس ایرانی متعددی نسبت به این ازدواج واکنش نشان داده و مراسم عروسی این دو را تبریک گفتند.

تصاویر مراسم عروسی سام درخشانی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

سام درخشانی، یکی از خوشتیپ‌ترین بازیگران ایرانی است و بسیاری منتظر ازدواج وی بودند. در حالی که باخبر ازدواج سام درخشانی همگی انتظار تصاویر مفصل از مراسم عروسی وی داشتند، اما سام درخشانی به انتشار تصویر محدود بسنده کرد، با این حال، خبر ازدواج وی برای بسیاری خوشحال کننده بود.

عروسی نیلوفر شهیدی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

نیلوفر شهیدی بازیگر معروف شده با سریال «وارش» که در سریال‌های متعدد دیگری مانند لیسانسه‌ها، مرضیه و به کجا چنین شتابان ایفای نقش کرده است، خبر ازدواج خود را در آبان سال 98 اعلام کرد.

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

اعلام خبر عروسی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی کمی با حاشیه همراه بود. اعلام عروسی و تصاویری که این دو بازیگر پس از مراسم عروسی محرمانه، در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند، توجه عموم را جلب کرد. این دو زوج با وجود انتشار تصاویر دونفره متعدد پس از ازدواج، اما تصویری از مراسم عروسی خود منتشر نکردند.

عروسی احمد مهرانفر و مونا فائزپور

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

شاید ارسطو در سریال پایتخت، همچنان موفق به ازدواج و پیدا کردن نیمه گمشده خود نشده اما خوشبختانه شرایط برای احمد مهران‌فر چنین نیست. آقای مهران‌فر با خانم فائزپور در فروردین سال 97 ازدواج کردند.

به یادماندنی‌ترین عروسی‌های بازیگران هالیوود

در کنار عروسی بازیگران ایرانی، چهره‌های هالیوود، شهرت جهانی دارند. عروسی بازیگران هالیوود یکی از پرخرج‌ترین مراسم‌های عروسی در سال است، که با وجود زرق‌و‌برق بالا دور از دید عموم برگزار می‌شود، اما همواره تصاویری از مراسم عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس هالیوود درز می‌کند.

تصاویر عروسی دوین جانسن

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

دوین جانسن که او را با لقب «راک» هم می‌شناسیم، از محبوب‌ترین و پردرآمدترین بازیگران هالیوود است. آقای جانسن در سال 2019 با لارن هاشین ازدواج کرد.

تصاویر عروسی ادریس آلبا

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

یکی از جذاب‌ترین مردان هالیوود و بازیگر سرشناس سیاه‌پوست با سبرینا دور ازدواج کرد، که برای بسیاری خبرساز و برای عده‌ای حسرت‌انگیز بوده است.

تصاویر عروسی کریس پرت

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

بازیگر بازسازی مجموعه «دنیای‌ ژوراسیک» و «نگهبانان کهکشان،» که بسیاری تصور رابطه وی با جنیفر لارنس را داشتند، با کترین شوازنگر ازدواج کرد. با فاصله کمی از جنیفر لارنس این ازدواج صورت گرفت.

تصاویر عروسی جو جوناس و سوفی ترنر

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

دومین عضو از برادران جوناس، یعنی جو جوناس با بازیگر سریال «بازی تاج و تخت،» سوفی ترنر ازدواج کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس بردار جو جوناس، مدتی پیش از این زوج، ازدواج کردند.

تصاویر عروسی شیلا خداداد و همسرش

عروسی شیلا خداداد

احتمالا سیتا در مسافری از هند را به خاطر دارید. شیلاخداداد که با نقش سیتا به شهرت رسید ،  با دکتر فرزین سرکارات ازدواج نموده است. آشنایی این زوج در مطب دکتر فرزین و به خاطر عمل زیبایی شیلا خداداد اتفاق افتاد.

تصاویر عروسی علی اوجی و نرگس محمدی

عروسی نرگش محمدی و علی اوجی

علی اوجی بازیگر و نویسنده طنز نیز با نرگس محمدی ازدواج نمود. ایدواج این زوج هنرمند سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرد.

تصاویر عروسی بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

امیرخسرو عباسی و بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلوزیون پس از جدایی از همسر اولش با امیر خسرو عباسی تاجر لوازم آرایشی ازدواج کرد.

 

ازدواج یوسف تیموری با راپان تیموری

یوسف تیموری- عروسی

یوسف تیموری بازیگر سینما و تلوزیون نیز ازدواجی در نوع خود جالب داشت. او با زنی تایلندی به نام راپان ازدواج کرد که نام خانوادگی خود را به تیموری تغییر داده است. در بالا تصویر همسر و پسر یوسف تیموری را مشاهده می کنید.

ازدواج بی حاشیه الهام حمیدی

الهام حمیدی را می‌توان جزو کم حاشیه‌ترین و یا حتی بی‌حاشیه‌ترین بازیگران و هنرمندان ایرانی دانست که سالهاست به صورت حرفه‌ای در سینمای ایران مشغول و فعالیت می‌کند. چندی پیش خبرهایی حاکی از ازدواج او در انواع رسانه‌های اجتماعی منتشر شد و تعداد زیادی از مردم بر این باور بودند که به صورت رسمی ازدواج کرده‌ است.

ازدواج الهام حمیدی و بازیگران سینما

اما همانطور که از او انتظار می‌رفت در شبکه‌های اجتماعی هیچ خبری مبنی بر ازدواج خود منتشر نکرد و پس از مدتی که حاشیه‌ها کمی آرام شد و بسیاری از مردم دیگر به ازدواج او امید نداشتند در صفحه اینستاگرام خود با انتشار دو پست به صورت رسمی خبر از ازدواج خود داد و رسانه‌ها باز هم همانند دفعه قبل به سرعت تمامی حاشیه‌های ممکن را برای ازدواج او دنبال کرده و پیگیری کردند تا شاید بتوانند مورد خاصی را از عروسی پیدا کنند اما با این حال پس از چند روز گشتن و جست و جو  برای یافتن حاشیه‌های بیشتر از ازدواج او از این موضوع ناامید شدند.

عاوه بر این موضوعات لباس بسیار زیبا و شیک الهام حمیدی در برگزاری مراسم عقد و عروسی او قابل توجه بود که در واقع  زیبایی او را در این مراسم چند برابر کرده بود.او همچنین برای تکمیل زیبایی لباس خود یک روسری گلبهی و مروارید‌های تزیین شده به سر کرده بود و در عکس‌های منتشر شده از او در اینستاگرام این جزییات بیشتر مشخص و قابل مشاهده  و دیدن هستند.


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار مجلل کیان نواب
10% تخفیف

تالار پذیرایی مجلل کیان

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)،خیابان اسداللهی،خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :