عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و خارجی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

عروسی بازیگران ایرانی و بازیگران هالیوود همواره خبرساز است، اما موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که بسیاری از بازیگران به دلیل همکار بودن، همسر بازیگر انتخاب می‌کنند و از این رو ازدواج و عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و خارجی سوژه جذابی برای همگان است.

در بسیاری از مواقع به دلیل توجه عموم، مراسم عروسی بازیگران به صورت مخفیانه و محرمانه برگزار می‌شود، اما اخیرا بازیگران با روی بازتری اقدام به انتشار تصاویر عروسی خود در شبکه‌های اجتماعی کردند، که جنبه‌های بیش‎‌‌تری از عروسی بازیگران و زندگی آن‌ها را در اختیار ما قرار داده است. در ادامه، به معرفی و بررسی خبرسازترین عروسی بازیگران ایرانی و خارجی در سینمای ایران و هالیوود و تصاویر مراسم عروسی ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوودی پرداخته‌ایم.

اخبار و تصاویر عروسی بازیگران و ستاره‌های ایرانی

تصاویر عروسی سمانه پاکدل و مهدی کاظمی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

سمانه پاکدل و مهدی کاظمی، دو بازیگر جوان تلوزیون و سینما اخیرا ازدواج کرده‌اند، که به طور رسمی، تصاویری از مراسم عروسی مهدی کاظمی و سمانه پاکدل منتشر شد. دکوراسیون و لباس رسمی و شکیل هر دو بازیگر از بهترین نمونه طراحی‌های مراسم عروسی بازیگران است که در سال‌های اخیر دیده‌ایم. تصاویر ازدواج مهدی کاظمی از طریق صفحه اجتماعی این بازیگر منتشر شد، که توجه بسیاری از طرفداران را جلب نمود. بازیگران و چهره‌های سرشناس ایرانی متعددی نسبت به این ازدواج واکنش نشان داده و مراسم عروسی این دو را تبریک گفتند.

تصاویر مراسم عروسی سام درخشانی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

سام درخشانی، یکی از خوشتیپ‌ترین بازیگران ایرانی است و بسیاری منتظر ازدواج وی بودند. در حالی که باخبر ازدواج سام درخشانی همگی انتظار تصاویر مفصل از مراسم عروسی وی داشتند، اما سام درخشانی به انتشار تصویر محدود بسنده کرد، با این حال، خبر ازدواج وی برای بسیاری خوشحال کننده بود.

عروسی نیلوفر شهیدی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

نیلوفر شهیدی بازیگر معروف شده با سریال «وارش» که در سریال‌های متعدد دیگری مانند لیسانسه‌ها، مرضیه و به کجا چنین شتابان ایفای نقش کرده است، خبر ازدواج خود را در آبان سال 98 اعلام کرد.

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

اعلام خبر عروسی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی کمی با حاشیه همراه بود. اعلام عروسی و تصاویری که این دو بازیگر پس از مراسم عروسی محرمانه، در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند، توجه عموم را جلب کرد. این دو زوج با وجود انتشار تصاویر دونفره متعدد پس از ازدواج، اما تصویری از مراسم عروسی خود منتشر نکردند.

عروسی احمد مهرانفر و مونا فائزپور

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

شاید ارسطو در سریال پایتخت، همچنان موفق به ازدواج و پیدا کردن نیمه گمشده خود نشده اما خوشبختانه شرایط برای احمد مهران‌فر چنین نیست. آقای مهران‌فر با خانم فائزپور در فروردین سال 97 ازدواج کردند.

به یادماندنی‌ترین عروسی‌های بازیگران هالیوود

در کنار عروسی بازیگران ایرانی، چهره‌های هالیوود، شهرت جهانی دارند. عروسی بازیگران هالیوود یکی از پرخرج‌ترین مراسم‌های عروسی در سال است، که با وجود زرق‌و‌برق بالا دور از دید عموم برگزار می‌شود، اما همواره تصاویری از مراسم عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس هالیوود درز می‌کند.

تصاویر عروسی دوین جانسن

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

دوین جانسن که او را با لقب «راک» هم می‌شناسیم، از محبوب‌ترین و پردرآمدترین بازیگران هالیوود است. آقای جانسن در سال 2019 با لارن هاشین ازدواج کرد.

تصاویر عروسی ادریس آلبا

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

یکی از جذاب‌ترین مردان هالیوود و بازیگر سرشناس سیاه‌پوست با سبرینا دور ازدواج کرد، که برای بسیاری خبرساز و برای عده‌ای حسرت‌انگیز بوده است.

تصاویر عروسی کریس پرت

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

بازیگر بازسازی مجموعه «دنیای‌ ژوراسیک» و «نگهبانان کهکشان،» که بسیاری تصور رابطه وی با جنیفر لارنس را داشتند، با کترین شوازنگر ازدواج کرد. با فاصله کمی از جنیفر لارنس این ازدواج صورت گرفت.

تصاویر عروسی جو جوناس و سوفی ترنر

عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و هالیوود

دومین عضو از برادران جوناس، یعنی جو جوناس با بازیگر سریال «بازی تاج و تخت،» سوفی ترنر ازدواج کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس بردار جو جوناس، مدتی پیش از این زوج، ازدواج کردند.


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا
10%

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی آرامیس تهران

کاخ تالار آرامیس

مهرآباد جنوبی خیابان ۴۵ متری زرند خیابان واشقانی فراهانی روبروی شهرداری ناحیه ۲
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی پردیس شهرری
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی رویای پارس حکیمیه

تالار پذیرایی رویای پارس

تهرانپارس، فلکه دوم، انتهای خیابان جشنواره، ابتدای خیابان زهدی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :