مدل های لباس عروس پرنسسی

بسیاری از عروس خانم ها دوست دارند ملکه‌ی جشن ازدواج خود باشند و لباس عروس پرنسسی شبیه به ملکه ها یا پرنسس ها در کارتن های دیزنی که در کودکی در ذهن خود داشته اند بپوشند. لباس عروس پرنسسی و یا لباس عروس اسکارلت در واقع لباسی است با دامن بلند و پفی که با مروارید و اکلیل و یا مواردی از این قبیل تزیین می شود.

مدل اسکارلت یا لباس عروسی پفی یکی از قدیمی ترین مدل ها برای لباس عروس بشمار می رود، اما لباس عروس پرنسسی از دیرباز تا کنون دستخوش تغییرات زیادی شده و همین موضوع نیز آن را به یکی از محبوب ترین مدل های لباس عروس در سال های اخیر تبدیل کرده است. لباس عروس پرنسسی با بالاتنه ی جذب و اندامی و دامن بلند و پف دار، در همه جای دنیا طرفداران بسیاری دارد.

این مدل لباس عروس معمولا از پارچه های ظریف مانند حریر و یا دانتل دوخته می شود، به همین دلیل نیز ممکن است به راحتی آسیب ببیند و نخ کش و یا پاره شود. پس اگر مدل لباس عروس پرنسسی را برای مراسم ازدواج خود انتخاب کرده اید، باید مراقب این موضوع باشید.

پ

اما در این مطلب بهترین مدل های لباس عروس پرنسسی یا لباس عروس پفی را، مطابق با هر سلیقه و بودجه ای، جمع آوری کرده ایم.

بهترین مدل های لباس عروس پرنسسی (لباس عروس پفی اسکارلت)

لباس عروس پرنسسی شاین

لباس عروس شاین

شاین بهترین دوست لباس عروس پرنسسی است. درخشندگی چشمگیر اکلیل در سرتاسر پارچه ی این لباس عروس اسکارلت زیر نور آفتاب و هنگام عکاسی بیش از هر زمان دیگری خود را نشان می دهد.

لباس عروس پرنسسی با دامن چند لایه

 مدل لباس عروس زیبا

لایه های رویی دامن این لباس عروس پرنسسی، مثلثی شکل است و مدلی خاص، شبیه به کیک های لایه لایه دارد.

لباس عروس اسکارلت آستین بلند

 لباس عروس آستین بلند

یقه ی این لباس عروس پرنسسی بسیار خاص ومنحصر به فرد است، همچنین آستین های بلند و دامن کلوش آن با وجود پف کم جلوه ی بسیار زیبایی دارد. از قدیم یکی از محبوب ترین مدل های دامن، دامن های کلوش بوده. این مدل چین و پف مدل پرنسسی را ندارد و ساده تر است و همچنین باعث می‌شود بسیار با وقار و زیبا به نظر برسید. حسن طرح A-line این است که برای هر اندامی مناسب است. خصوصا اگر کمی درشت اندام هستید، یکی از بهترین انتخاب ها لباس A-line است. در این مدل، لباس عروس تا کمر چسبان بوده و از کمر به پایین دامن کلوش دارد که پف نسبتا مختصری دارد.

لباس عروس پرنسسی از جنس تور

 لباس عروس خاص

دامن این لباس عروس پرنسسی از لایه های کوتاه و بلند تشکیل شده و به همین دلیل خاص و جالب است.

مدل لباس عروس پرنسسی A-line

 لباس عروس پرنسسی

لباس عروس پرنسسی A-line خصوصا برای خانم هایی که زیاد لاغر نیستند بسیار مناسب است.

لباس عروس پرنسسی صورتی مایل به سفید

 لباس عروس خاص و زیبا

فانتزی همه ی دختر بچه ها پوشیدن لباس عروس پرنسسی به رنگ صورتی بسیار روشن و مایل به سفید است. با این مدل لباس عروس، رویای کودکی شما محقق خواهد شد.

لباس عروس اسکارلت با دامن آبشاریلباس عروس اسکارلت

این لباس را می توان تکمیل کننده ی یک مراسم عروسی با شکوه دانست. بالاتنه و یقه ی جذاب، همراه با دامن تور مدل آبشاری، این لباس عروس پرنسسی را به یکی از زیباترین مدل ها تبدیل می کند.

لباس عروس پرنسسی سرشانه باز

لباس عروس پفی

بالا تنه ی اندامی و آستین های سرشانه باز در این مدل لباس عروس پرنسسی همخوانی بی نقصی با دامن کلوش و پفی آن دارد.

لباس عروس پرنسسی دکلته

لباس عروس دکلته

لباس عروس پفی دکلته همیشه یکی از پر طرفدارترین مدل های لباس عروس بوده است. اما این لباس شاین زیبا با تزیینات خاص، درخشش شما در سالن عروسی را تضمین می کند.

لباس عروس پرنسسی دنباله دار

 لباس عروس دنباله دار

این لباس عروس با شکوه از دانتل فرانسوی طرح دار دوخته شده است. البته پشت باز و آستین های دانتل بلند به زیبایی این لباس عروس می افزاید.

لباس عروس پفی شکوفه دوزی شده

لباس عروس شکوفه دوزی

نگاهی به طرح خاص یقه و شکوفه های دست دوز روی پارچه ی این لباس عروس پرنسسی بیاندازید. اگر طرفدار لباس های مجلسی دکلته هستید، اما دوست دارید در شب عروسی خود لباسی خاص به تن داشته باشید، این مدل را انتخاب کنید.

لباس عروس اسکارلت دوخته شده از حریر ارگانزا

 لباس عروس پرنسسی حریر ارگانزا

حریر ارگانزا پارچه ی مناسبی برای دوخت لباس عروس می باشد. این لباس عروس زیبا نیز از حریر ارگانزای طرح دار دوخته شده است.

لباس عروس پرنسسی با دامن آبشاری

 لباس عروس دکلته

شما با این لباس در جشن عروسی خود خواهید درخشید. گلدوزی زیبای پارچه، دامن مدل آبشاری، بالاتنه ی جذب و دکلته همگی ویژگی هایی است که این لباس عروس پرنسسی را به ی مدل خاص تبدیل می کند.

لباس عروس پرنسسی ساتن

لباس عروس ساتن

این یکی از مدل های کلاسیک لباس عروس پرنسسی است که همچنان مورد پسند عروس خانم های زیادی واقع می شود. یقه ی هفت همراه با دامن پلیسه ی دنباله دار، و به طور کلی لباس عروسی ساده اما شیک.

این طرح برای عروس خانم هایی که کمر باریک و شکم صافی دارند مناسب است، در این مدل لباس تا پایین باسن تنگ بوده و از ناحیه پایین باسن دامن برش خورده و به شکل کلوش یا چین دار است. اگر فرم اندامتان ساعت شنی است، این مدل لباس عروس برای شما بسیار مناسب است، اما با اندام سیبی شکل  بهتر است سراغ این مدل لباس نروید.

لباس عروس پرنسسی کاپوچینویی روشن

لباس عروس اسکارلت

سفید را فراموش کنید و به دنبال لباس عروسی با ته رنگ کاپوچینویی بروید.

لباس عروس پرنسسی شاین با دامن تور ساده

مدل خاص لباس عروس

لباس عروس پرنسسی دوخته شده از تور اکلیلی و درخشان که چشم ها را به خود خیره می کند.

لباس عروس پرنسسی A-line سرشانه باز

لباس عروس شیک

به طور کلی، دامن لباس های مجلسی A-line کم پف و مناسب اندام های درشت تر می باشد. اما بالا تنه ی این لباس عروس پرنسسی با دست گلدوزی شده و نوع دوخت یقه و آستین های آن جدید و مد روز است.

لباس عروس پرنسسی سفید مات

لباس عروس پرنسسی

با وجود سر شانه های باز،این لباس عروس اسکارلت بالاتنه ی پوشیده ای دارد. لباس عروس سفید مات که در عین سادگی بسیار پر طرفدار و شیک است.

لباس عروس پفی با تزیینات کریستال

 لباس عروس پفی

بالاتنه ی این لباس عروس پرنسسی با تکه های کریستال تزیین شده و مدل یقه و دامن، هماهنگی بسیار زیبایی با یکدیگر دارند.

لباس عروس پرنسسی دانتل

 لباس عروس دانتل

بالا تنه و یقه ی ایستاده ی این لباس عروس پرنسسی از جنس دانتل فرانسوی است. دانتل پارچه ای است شبیه به گیپور که این روزها برای دوخت بسیاری از لباس عروس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لباس عروس پرنسسی آستین بلند

 لباس عروس پفی آستین بلند

یک لباس عروس پرنسسی برای عروس های پاییز و زمستان. همچنین عروس خانوم هایی که به دنبال مدل لباس عروس پوشیده ی اسکارلت هستند، قطعا این مدل را می پسندند.

لباس عروس پرنسسی ساتن و حریر

لباس عروس پرنسسی شیک

دامن این لباس از ترکیب ساتن و حریر دوخته و به زیبایی تزیین شده است. هماهنگی بی نقصی بین بالاتنه ی ساده ای این لباس عروس اسکارلت با مدل خاص دامن وجود دارد.

لباس عروس پفی تمام دانتل

لباس عروس پفی دانتل

به جای آنکه تنها بخشی از دامن لباس عروس پفی را با دانتل تزیین کنید، تمام قسمت های آن را با پارچه ی دانتل و آستر مناسب بدوزید.

لباس عروس پرنسسی آستین بلند از جنس ساتن

 لباس عروس آستین بلند

لباس عروس های ساتن بدون هیچ تزیین خاصی زیبا و چشمگیر هستند. اما مدل این لباس عروس پرنسسی قطعا در صدر لیست زیباترین مدل های لباس عروس قرار می گیرد.

لباس عروس پرنسسی دنباله دار

لباس عروس دنباله دار

پوشیدن یک لباس عروس پرنسسی دنباله دار آرزوی اکثر عروس خانم ها می باشد. طرح دانتلی که در دوخت این لباس عروس بکار رفته زیاد شلوغ نیست. همچنین مدل آستین نیمه ی این لباس عروس پرنسسی بسیار زیبا است.

لباس عروس اسکارلت با پف زیاد دامن

لباس عروس اسکارلت

لباس عروس پرنسسی با دامن پف دار، رویای تمام دختر خانم ها است. اگر می خواهید در جشن عروسی خود یک ملکه ی تمام عیار باشید، این لباس عروس اسکارلت را انتخاب کنید.

لباس عروس پرنسسی منجوق دوزی شده

 لباس عروس ساتن

سنگ های تزیینی و منجوق دوزی روی بالا تنه ی این لباس زیبا مانند قطرات شبنم صبح گاهی روی گل برگ ها می درخشند. دامن این لباس عروس پرنسسی از جنس ساتن است.

مدل لباس عروس پفی با آستین های بیشاپ

مدل لباس عروس

احتمالا این مدل آستین را در فیلم های قدیمی اروپایی دیده اید، البته امروزه عروس خانم های زیادی آستین بیشاپ را برای لباس عروس خود انتخاب می کنند.

مدل لباس عروس پفی همراه با گل‌آرایی

لباس عروس پفی گل دار

این نوع مدل لباس عروس معمولا برای برگزاری مراسم و جشن عقد و عروسی در باغ تالار ها و فضاهای باز استفاده می‌شود زیرا طراحی و گل‌آرایی این لباس از تناسب آن در طبیعت الهام گرفته شده است و به همین منظور در فضاهای باز و بزرگ زیبایی دوچندانی را می‌تواند انتقال دهد.

مدل لباس عروس پفی سنگدوزی شده

مدل لباس عروس پفی سنگدوزی شده

لباس عروس پفی سنگدوزی شده معمولا برای مراسم عروسی‌های تجملاتی و خاص استفاده می‌شود زیرا رایج است که در طراحی این نوع مدل از لباس‌های عروس از سنگ‌های خاص و گران قیمت بهره برده شود و همینطور طراحی و سنگدوزی این لباس‌ها بسیار زمان‌بر و گران قیمت است.

مدل لباس عروس پفی و پرنسسی کلاسیک

مدل لباس عروس پرنسسی پفی کلاسیک

همانطور که از نام طراحی این نوع مدل از لباس‌های عروس برمی‌آید، این طراحی مخصوص جشن عقد و عروسی‌هایی با تم کلاسیک و اشرافی است.

مدل لباس عروس پفی کلون (دنباله دار)

مدل لباس عروس کلون و دنباله دار

این نوع از لباس‌های عروس در سال‌های پیش بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفت و به نوعی ترند چند سال پیاپی شد؛ اما با گذر زمان و طراحی‌های جدید طراحان مد و استایل این نوع طراحی کمتر مورد استفاده قرار گرفت زیرا یکی از دلایل این افت استفاده عروس‌ها از این نوع لباس‌ها، سختی پوشیدن و تحمل آن در ساعت‌های حضور عروس در جشن عروسی است.

مدل لباس عروس تاجدار و سلطنتی

مدل لباس عروس تاجدار و سلطنتی

همانطور که به وفور دیده شده است، اکثر شاهدخت‌ها و دختران پادشاهی‌های کشورهای مختلف در عروسی‌های خود از این سبک لباس عروس ها و این نوع طراحی برای برگزاری جشن عروسی خود استفاده می‌کنند. زیرا همانگونه که از نامش پیداست بیشتر در این نوع مراسم‌های سلطنتی کاربرد دارد.

مدل لباس عروس پرنسسی منجوق دوزی شده

لباس عروس پرنسسی پفی

یکی دیگر از مدل‌های لباس عروس پرنسسی زیبا را می‌توانید در عکس مشاهده کنید. این مدل تفاوت‌های بسیار زیادی با مدل لباس عروس‌های پرنسسی قبل ندارد اما می‌توان گفت زیبایی‌های خاص این لباس قطعا نظر خیلی از عروس خانم‌ها را به خود جلب خواهد کرد.

مدل لباس عروس دنباله دار

لباس عروس پرنسسی پف دار

لباس عروس‌های پرنسسی معمولا دنباله دار هستند و کمتر می‌توان لباس عروس پرنسی را پیدا کرد که از این نظر مستثنی باشد. لباس عروسی نیز که در عکس مشاهده می‌کنید جزء لباس عروس‌های پرنسی دنباله‌دار محسوب می‌شود و می‌توان گفت تا حد زیادی بسیاری از عروس خانم‌های با سنین کمتر به این نوع لباس عروس‌های علاقه دارند.

مدل لباس عروس دنباله دار

لباس عروس دنباله دار

یکی دیگر از لباس عروس‌های پرنسسی دنباله دار که زیبایی‌های خاصی را برای عروسی که آن را برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی انتخاب می‌کند به ارمغان خواهد آورد.

مدل لباس عروس منجوق دوزی شده ساده

شاید بسیاری از عروس خانم‌های جوان علاقه‌ای به لباس عروس‌های ساده و به دور از زرق و برق نباشند اما باید در نظر داشت که در مقابل تعداد زیادی از عروس‌ها نیز علاقه زیادی به سبک لباس‌های ساده دارند.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار مهران عقد فضای باز
10% روی کل قرارداد

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام زسک
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی از میهمانان تالار هتل پرشین پلازا
پکیج ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)، خیابان اسداللهی، خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پریسا بلوار پروین
10% تخفیف

تالار پذیرایی پریسا

تهرانپارس، بلوار شاهد (پروین)، نبش خیابان ۲۱۲(شهید عمارستانی)
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :