12 ایده برای برگزاری جشن عروسی و عقد در روز ولنتاین

جشن عقد عروسی ولنتاین

آیا میخواهید چهارده فوریه (26 بهمن) و یا همان روز ولنتاین با شکلات ها، گل ها، عروسک های قرمز رنگ، قلب و، از همه مهم تر، فردی که دوستش داریم سپری می شود. با این همه عشق و زیبایی، چرا به فکر برگزاری جشن عروسی در روز ولنتاین نباشیم؟ روز ولنتاین بهانه ای است تا عشق خود را به محبوبتان ابراز کنید و هیچ اتفاق عاشقانه تری از مراسم عروسی در این روز وجود نخواهد داشت.

شاید برخی فکر کنند برگزاری جشن عروسی در روز ولنتاین ایده ای تکراری است و جذابیتی ندارد. اگر شما هم با این افراد هم نظر هستید بهتر است دوباره فکر کنید! در این مطلب به شما خواهیم گفت برگزاری مراسم عقد و یا جشن عروسی در روز ولنتاین چقدر جالب و متفاوت خواهد بود.

اولین گام برای برگزاری مراسم عقد و عروسی ولنتاینی انتخاب سبک و تم است. از تزیین سالن عقد و تالار عروسی با گل های رز قرمز گرفته ، تا سفارش جواهرات عروس به شکل قلب، ایده های خلاقانه ی زیادی وجود دارند که می توانید از آنها برای مراسم خود در روز ولنتاین بهره ببرید.

بهترین ایده ها برای برگزاری جشن عقد و عروسی در روز ولنتاین

حال که شما این روز زیبا را برای مراسم خود برگزیده اید میتوانید شرایط ویژه و خاصی را در این روز رقم بزنید  که در ادامه چند ایده برای این روز زیبا آورده ایم :

کارت دعوت عروسی با تم ولنتاین

کارت دعوت عروسی با تم ولنتاین

کارت دعوت عروسی با فضای ولنتاین برای دوستان و آشنایان خود بفرستید و آنها را از تاریخ جشن عروسی عاشقانه خود آگاه کنید. استفاده از قلب های کوچک و یا رز قرمز رنگ بهترین راه برای بخشیدن تم ولنتاین به کارت عروسی است.

تزیین سالن پذیرایی و ماشین عروس با قلب و گل رز

دکوراسیون تالار پذیرایی

قلب و گل های رز قرمز بخش جدانشدنی روز ولنتاین هستند.پس چرا ماشین عروس و سالن عقد تالار پذیرایی پذیرایی و یا باغ تالار عروسی را با قلب و گل های قرمز تزیین نکنید؟ بادکنک های قلبی شکل هلیومی نیز کابردهای زیادی برای مراسم عروسی در روز ولنتاین خواهند داشت.

جواهرات عروس به شکل قلب

حلقه عروسی قلب برای ولنتاین

جواهرات قلبی شکل عروس را می توان یکی از ملزومات جشن عروسی در روز ولنتاین دانست. برای مثال، حلقه عروسی به شکل قلب، جشن عروسی با شکوهتان در روز ولنتاین را همیشه به شما یادآوری خواهد کرد. برای آنکه در استفاده از تراش قلب سنگ جواهر زیاده روی نکنید، تنها حلقه ازدواج و گوشواره های جواهر قلبی شکل برای روز عروسی بخرید. همچنین ببینید : آشنایی با 15 برش و تراش برلیان

لباس قرمز برای ساقدوش ها

لباس ساقدوش ها

تم ولنتاین در جشن عروسی را برای لباس ساقدوش ها نیز رعایت کنید و لباس مجلسی صورتی و یا قرمز برای آنها تهیه نمایید. حتی می توانید از پارچه هایی با طرح قلب برای ساقدوش ها لباس بدوزید. البته بهتر است ساقدوش ها سرتاپا شبیه یکدیگر نباشند و اکسسوری های مختلف را مورد استفاده قرار دهند.

لباس عروس به رنگ صورتی روشن در روز ولنتاین

لباس عروس صورتی برای ولنتاین

لباس عروس سفید و سنتی را فراموش کنید و به دنبال یک رنگ مناسب برای ولنتاین، مثل صورتی، باشید. شاید فکر کنید با لباس عروس صورتی رنگ عجیب به نظر خواهید رسید، اما انتخاب های شیک، ساده و جسورانه همیشه استایل شما را از سایر عروس خانم ها متمایز می کنند و تا مدت ها در خاطر مهمانان خواهید ماند. همجنین ببینید : 21 مدل لباس نامزدی صورتی زیبا

گل آرایی سالن عروسی به شکل قلب

جشن عروسی در روز ولنتاین

گل آرایی قلبی شکل سالن پذیرایی، سفره عقد و باغ تالار عروسی از جمله ایده هایی است که می توانید برای جشن عروسی خود در روز ولنتاین بکار بگیرید. گل های روی میز شام، گل های جایگاه عروس و داماد و غیره را به صورت قلب تزیین کنید.

بادکنک های قلبی شکل برای جشن عروسی در روز ولنتاین

جشن عروسی در روز ولنتاین

اگر به دنبال آیتم دیگری در عروسی خود می گردید که به ولنتاین مربوط باشد، بادکنک های تزیینی را فراموش نکنید. از این بادکنک ها در تزیینات و دکوراسیون سالن پذیرایی، میزهای پذیرایی و تزیینات ماشین عروس استفاده کنید.

دسته گل عروس با گلهای رز و به شکل قلب

دسته گل عروس رز صورتی

گل های رز بی شک جزو جدانشدنی روز ولنتاین هستند. اگر روز ولنتاین را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کرده اید، دسته گلی از رزهای صورتی و یا قرمز سفارش دهید. حتی می توانید گلها را به شکل قلب تزیین کنید.

تزیین جایگاه عروس و داماد به شکل قلب به مناسبت ولنتاین

دکوراسیون تالار پذیرایی

بله را زیر سقفی از گل های صورتی که به شکل قلب چیدمان و تزیین شده اند بگویید. جایگاه عروس و داماد در اتاق عقد و سالن عروسی بک گراند اصلی بسیاری از عکس ها و فیلم عروسی شما است، پس باید تم ولنتاین به خود بگیرد.

لامپ های نئون قلب شکل

تزیین تالار عروسی

استفاده از لامپ های نئون در تزیینات تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی اخیرا بسیار پر طرفدار شده است. این لامپ ها را به شکل قلب دراورده و دیوارهای تالار پذیرایی را با آنها تزیین کنید تا حال و هوای ولنتاین را به مجلس عروسی خود بیاورید.

کیک عروسی با تم ولنتاین

کیک عروسی با تم ولنتاین

کیک همیشه یکی از جذاب ترین بخش های مراسم عقد و جشن عروسی است، چه از نظر ظاهر و چه طعم! می توانید کیک عروسی خود را با تم ولنتاین سفارش دهید، کیکی پر از قلب های با نمک و یا گل های قرمز و صورتی.

بادکنک های قلبی شکل برای ماشین عروس

مراسم عروسی در ولنتاین

آخر شب و پس از خداحافظی با مهمانها، تعدادی بادکنک به شکل قلب و با رنگ های ولنتاینی به ماشین عروس خود وصل کنید و خاطره های خوش برای خود و مهمانان جشن عروسی بسازید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :