انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش عروس

انتخاب لباس عروس سختی‌های خاص خود را دارد اما انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش عروس گاهی چالش‌برانگیزتر است چرا که باید در بیش‌تر مواقع طرح باب میل تمامی ساقدوشان پیدا شود. سازگاری طرح لباس ساقدوش‌ها با لباس عروسی و انطباق با مضمون عروسی از نکاتی است که در هنگام خرید لباس ساقدوش عروس باید به آن توجه کنید. در ادامه، با بررسی اقدام‌های ضروری و ایده‌های جذاب برای انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش خواهیم پرداخت.

انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش

مطمئن شوید که طرح لباس مورد توافق همگان باشد

با توجه به این که طرح یکسانی در کلیت نمای لباس ساقدوش برای تمامی ساقدوش‌ها نیاز است، بسیار مهم است که رضایت و موافقت تمامی افراد بر نحوه دوخت، رنگ و طرح لباس را در نظر بگیریم. توافق همگانی یک موضوع دوطرفه است و علاوه بر نیاز به رضایت تمامی افراد، هر یک از آن‌ها باید از مقداری از علاقه‌های خود چشم‌پوشی کنند تا بهترین طراحی همگانی میسر شود.

زمانی که در تالار عروسی یا باغ تالار میگذرانید در نظر بگیرید که لباستان مناسب آب و هوا و محل برگزاری مراسم عروسی تان باشد.

توجه داشته باشید که فرایند انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش تنها محدود به زمان انتخاب طرح نیست و ممکن است نظر بسیاری پس از امتحان اولیه، تغییر کند. بسیار مهم است که توافق و جلب رضایت پس از امتحان کامل صورت گیرد. با توجه به گروهی بودن این مسئله، ممکن است به یک خیاط نیاز باشد تا طرح لباس را با کمی تغییر، مناسب سلیقه کل گروه کند.

انتخاب و ست‌کردن لباس ساقدوش عروس

تطابق لباس عروس با لباس ساقدوش‌ها را بررسی کنید

در کنار جلب رضایت ساقدوشان در انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش، باید سازگاری آن با لباس عروس را هم در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که در شب عروسی، این لباس عروس است که باید برجسته‌تر از بقیه باشد و باید با وجود سازگاری لباس همراهان، لباس عروسی تمایز جذابی نسبت به آن‌ها داشته باشد.

به رنگ لباس ساقدوش توجه کنید

لباس عروس سفید یا هر رنگ دیگری داشته باشد، لباس ساقدوش‌‍‌‎ها باید از نظر تمایز رنگ، معقولانه دیده شود. نکته دیگر پس‌زمینه و دکوراسیون محل جشن و تالار عروسی است، رنگ لباس نباید خیلی به رنگ پس‌زمینه نزدیک باشد یا از نظر تمایز مورد پسند نباشد. مسئله دیگر مهمانان هستند، همان‌طور که عروس باید متمایز از دیگران به نظر رسد، ساقدوش‌ها هم باید از این ویژگی برخوردار باشند. تمایز رنگ میان لباس ساقدوش و عروس، داماد، پس‌زمینه و مهمانان را بررسی کنید.

انتخاب و ست‌کردن لباس ساقدوش عروس

بازارگردی آنلاین را فراموش نکنید

اگر با وجود تنوع و قیمت لباس‌ها در فروشگاه‌های آنلاین، علاقه به خرید از بازار شهر را داشتید، همچنان توصیه می‌شود تا به بررسی آنلاین لباس ساقدوش بپردازید. با جستجو آنلاین گروهی می‌توان بسیاری از جوانب سلیقه افراد را بررسی و وقت کم‌تری را در زمان خرید صرف کرد.

به بودجه خرید دوستان ساقدوش خود احترام بگذارید

با همه زیبایی‌های جذابیت لباس ساقدوش یکسان برای همه ساقدوش‌ها، اما هزینه انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش عروس بالاتر از توان دوستان باشد، ممکن است هر یک از آن‎ها را در تنگنا قرار دهد. اگر مسئوولیت خرید لباس هر یک بر عهده خودش است، با توجه به علاقه بیش‌نر افراد به یکسان بود لباس ساقدوش، باید در کنار جلب رضایت در طراحی، جلب رضایت در میزان هزینه‌کردن هم صورت گیرد.

انتخاب و ست‌کردن لباس ساقدوش عروس

شرایط محیطی و فرهنگی انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش را بررسی کنید

اگر قصد برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار را داشته باشید، به طور حتم نیاز به نوع لباس متفاوت خواهید داشت. رنگ پس‌زمینه محیط، شرایط آب‌وهوایی، فصل، محیط و زمان برگذاری، همه بر انتخاب و ست ‌کردن لباس ساقدوش تاثیر می‌گذارند. نکته دیگر مضمون عروسی و میزان رسمی بودن فرایند مراسم عروسی است. عوامل اجتماعی، محیطی و راحتی تجربه استفاده از لباس را در کنار عوامل ظاهری در نظر بگیرید.

انتخاب و ست‌کردن لباس ساقدوش عروس

تعادل خوبی میان رضایت همگانی و سازگاری با عروسی برقرار کنید

در حالی که رضایت ظاهری و مفهومی از لباس عروس برای همگی مهم است، اما ممکن است مواردی باید به صورت اجباری به دیگران تحمیل شود، با وجود نیاز به رضایت همه ساقدوش‌ها اما به طور قطع نمی‌توان تمامی سلیقه‌ و نظر همه آن‌ها را وارد یک طرح لباس یکسان کرد. سعی کنید طرح نهایی حاوی حداقل یک عنصر موردعلاقه از هر ساقدوش باشد.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار مهران عقد فضای باز
10% روی کل قرارداد

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام زسک
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی از میهمانان تالار هتل پرشین پلازا
پکیج ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)، خیابان اسداللهی، خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پریسا بلوار پروین
10% تخفیف

تالار پذیرایی پریسا

تهرانپارس، بلوار شاهد (پروین)، نبش خیابان ۲۱۲(شهید عمارستانی)
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :