10 سالن عقد مجلل و تشریفاتی تهران

سالن عقد تشریفاتی، دفتر ازدواج مجلل لوکس

انجام مراسم عقد و نامزدی و انجام تشریفات آن یکی از آداب و رسومی است که ممکن است در بعضی از خوانواده ها رواج داشته باشد و آنها بخواهند تا مراسم و جشنی در یک دفتر ازدواج که سالن عقد مجلل و تشریفاتی نیز داشته باشد برگزار نمایند با حتی بخواهند مدتی بعد ثبت ازدواج خود در یکی از دفاتر ازدواج در یک سالن عقد تشریفاتی مراسم و جشن نامزدی و عقد برگزار نمایند.

مراسم عقد و ازدواج در ایران به دوران زرتشتیان باز می گردد . مراسم عقد و عروسی جزو مهم ترین آداب و رسوم هر فرهنگ و جامعه ایی به شمار می رود که در هر کشور با توجه به رسم و رسومات خاص خود برگزار می شود .

در ایران معمولا اکثر خانواده ها برای گرفتن مراسم عقد به دفاتر ازدواج و سالن های عقد مراجعه می کنند و برخی دیگر از مردم با آوردن عاقد به منزل خود مراسم عقد را برگزار می کنند . در رسم و رسومات و فرهنگ ایرانی معمولا رسم بر این است که تمام هزینه ها و دیگر مسائل عقد بر عهده خانواده عروس باشد و خانواده داماد با یک کیک برای عقد و یک دسته گل از این مراسم استقبال می کنند.

امروزه دفاتر عقد زیادی در جای جای ایران وجود دارند که هر کدام از این دفاتر مزیت های خود را دارند.

بعضی از دفاتر ازدواج هستند که سالن های جداگانه ای برای مراسم عقد خود دارند این سالن ها با ظرفیت کم مناسب جشن های کوچک می باشد و بعضی از آنها امکان پذیرایی بصورت شام را نیز دارند در دفاتر عقد و ازدواج از قبل سفره عقد وجود دارد ولی دو خانواده نیز می توانند با سلیقه خود تغییراتی در سفره عقد و نامزدی ایجاد کنند.

زمانی که خانواده عروس قصد برگزاری مراسم عقد و نامزدی را در دفاتر عقد دارند معمولا فقط از بزرگتر های فامیل دعوت می کنند و از دیگر افراد فامیل در منزل شخصی و یا تالار برای شرکت در مراسم عقد دعوت می کنند .

اما با توجه به این که امروزه اکثر خانواده ها از دفاتر عقد نامزدی برای برگزاری مراسمات خود استفاده می کنند هر کدام از این دفاتر باید امکانات و زیر ساخت های مناسب خود را داشته باشند تا بتوان یک مراسم عقد و نامزدی زیبا را برگزار کرد .

دفتر عقد

برخی از امکاناتی که هر دفتر عقد و ازدواج باید داشته باشد :

 • ظرفیت مناسب برای مهمانان
 • سفره عقد های زیبا و متنوع
 • فضای مناسب برای تزیین و گل آرایی
 • دکوراسیون زیبا و اختصاصی
 • جایگاه مناسب برای عروس و داماد
 • در اختیار داشتن کادر مجرب برای تزئین سفره عقد
 • برگزاری و مدیریت صحیح مراسم
 • وجود عاقدی کار بلد
 • داشتن اتاق پرو
 • سرویس بهداشتی مناسب
 • دسترسی آسان به سالن عقد
 • وجود فضای مناسب جهت پارک میهمانان

این مواردی که گفته شد جزو نکات مهمی می باشد که هر کدام از دفاتر عقد و ازدواج باید آن ها را رعایت  کنند به طور مثال اگر موقیعت مکانی دفتر و سالن در یک مکان پرت در شهر باشد شاید کمتر کسی از آن با خبر و یا آن را برای مراسم خود رزور کند پس موقعیت مکانی دفتر و سالن عقد نیز جزو موارد مهم هر دفتر عقد به شمار می رود.

دفتر عقد و ازدواج

اما با توجه به جمعیت زیاد افراد در کلان شهر تهران دفاتر عقد و ازدواج بسیار زیادی در تمام نقاط این شهر وجود دارد  که البته قیمت رزرو هر کدام از این دفاتر با یکدیگر تفاوت دارند و همچنین دکوراسیون های این سالن ها نیز با هم تفاوت دارند.

در تهران دفاتر زیادی برای عقد و ازدواج رسمی وجود دارد که می توانید با توجه به شرایط و سلیقه خود دفاتر مناسب زیادی را برای خود پیدا کنید و مراسمی زیبا را در هر کدام از این سالن ها برای خود برگزار کنید.

دفتر عقد و نامزدی

ما در ادامه این مقاله سعی داریم تا شما را با 10 تا از بهترین سالن های عقد و دفتر ازدوج در تهران آشنا کنیم .

10 سالن عقد مجلل و دفتر ازدواج در تهران :

 1. سالن عقد هرمس :

این سالن که مطعلق به مجموعه تالارهای دانیال می باشد دارای چند سالن عقد در دو تالار خود است. سالن های عقد های تشریفاتی و مجلل تالار دانیال دولت که دارای سه سالن اختصاصی جهت مراسم عقد است که با طراحی و دیزاین متفاوت است و تالار دانیال شهرک غرب که یک سالن عقد زیبا و اختصاصی دارد که هر کدام را می توانید بصورت اختصاصی رزرو نمایید. مجموعه دانیال تخفیفاتی را به شما همراهان تالارکده ارائه کرده که هنگام مراجعه به هر مجموعه می توانید از آنها استفاده نمایید.

سالن عقد تالار دانیال دولت | سالن عقد تالار دانیال شهرک غرب

تهران –خیابان دولت – چهار راه قنات

تلفن 09121007009

 1. سالن عقد و دفتر ازدواج نشان :

سالن عقد و دفتر ازدواج نشان دارای بزرگ ترین و شیک ترین و همچنین مجهز ترین دفتر ازدواج در ایران می باشد که در 30 متری نیروی هوایی قرار گرفته است . این دفتر ازدواج دارای ظرفیت های 100 نفره – 80 نفره و 40 نفره می باشد . همچنین آتلیه عکاسی و فیلمبرداری این مجموعه بدون هزینه ورودی می باشد.

تهران – تهران نو- خیابان هشتم نیروی هوایی

تلفن: 09128000754

 1. کلبه خوشبختی :

دفتر ازدواج و عقد کلبه خوشبختی یکی دیگر از معروف ترین دفاتر ازدواج در تهران به شمار می رود . مجموعه کلبه خوشبختی جهت ترویج ازدواج آسانراه اندازی شده و در  تلاش است امکانات اولیه زندگی و ازدواج آسان را با هزینه پایین و کیفیت بالا فراهم سازد.

تهران – تهران نو- خیابان هشتم نیروی هوایی

تلفن:  092177980912

 1. دفتر عقد و ازدواج 234:

دفتر رسمی عقد و ازدواج شماره 234 یکی دیگر از دفاتر عقد و ازدواج درتهران می باشد که بعد از پس ستارخان به سمت صادقیه واقع شده است . این مجموعه دارای 40 نفر ظرفیت و دیگر امکانات مهم عقد و ازدواج مانند اتاق عقد نیز می باشد .

تهران – خیابان ستارخان

تلفن: 021-66500640

 1. دفتر ازدواج خاطره :

دفتر ازدواج خاطره یکی دیگر از دفاتر عقد و ازدواج معروف در شهر تهران می باشد که در محدوده تهران پارس واقع شده است . این مجموعه ارائه دهنده بهترین خدمات عقد و ازدواج می باشد .

تهران – تهران پارس

تلفن :021-77939782

 1. دفتر عقد و ازدواج ایرن :

دفتر ازدواج ایرن یکی از مجلل ترین و بهترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران می باشد که دارای میز های  vip و دیگر خدمات عقد و ازدواج می باشد.

تهران – خیابان پالیزی غربی

تلفن : 021-22264345

 1. دفتر عقد و ازدواج هیرمان :

سالن عقد و ازدواج هیرمان یکی از لوکس ترین سالن های عقد در تهران می باشد . این سالن عقد علاوه بر امکانات پذیرایی و تشریفات تیم گل آرایی و عکاسی مستقل نیز دارد .

تهران – خیابان دادمان غربی – خیابان حافظی شرقی – نبش کوچه پرتو

تلفن : 021-22372979

 1. دفتر ازدواج آکواریومی سعادت آباد :

دفتر ازدواج سعادت آباد با محیطی شاد و آرامش بخش و دیزاین منحصر به فرد با سفره آکواریومی میزبان شما مهمانان عزیز می باشد.

تهران – سعادت آباد – انتهای پل نیایش

تلفن :  09128120326

 1. دفتر عقد و ازدواج آشیان مهر :

دفتر عقد و ازدواج آشیان مهر از معروف ترین و زیبا ترین دفاتر و سالن های عقد و ازدواج در شهر تهران می باشد .

تهران – خیابان پیروزی

تلفن : 09124309615

 1. دفتر عقد و ازدواج شیک :

سالن عقد و ازدواج شیک تهران یکی از بهترین دفاتر عقد در شهر تهران به شمار می رود . این مجموعه در خیابان آسمان تهران واقع شده است .

تهران – خیابان آسمان

تلفن : 021-22148776

این دفاتر و سالن هایی که در ادامه ذکر شد نیز جزو بهترین و مجلل ترین دفاتر عقد تشریفاتی و نامزدی و سالن های ازدواج در تهران می باشند که هر کدام از این سالن ها دارای امکانات و تشریفات مجلل و خاص خود هستند .

امید واریم تا با انتخاب یک سالن عقد و نامزدی زیبا شروعی به یاد ماندنی برای زندگی مشترک خود داشته باشید.

 

 


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا
10%

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
10% تخفیف

باغ تالار پدیده

تهران، جاجرود، کمرد، تختی۴، پلاک ۲۰
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
پکیج تخفیفات

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی ماهان
20% تخفیف

تالار پذیرایی ماهان

تهران-بلوار اشرفی اصفهانی - بالاتر از پل حکیم- سه راه باغ فیض - خ ناطق نوری- تقاطع ابراهیم نوری - پلاک ۹
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۲ دیدگاه