پشت نویسی کارت عروسی

دیدگاه اولیه مهمانان شما نسبت به مراسم عروسی‌تان، با کارت دعوت عروسی شکل می‌گیرد، از این رو بسیار مهم است که شما در تمامی مراحل ساخت کارت عروسی حساسیت زیادی به خرج دهید؛ متن پشت کارت عروسی هم از این قاعده مستثنا نیست.

کارت عروسی دیجیتال

 

متن پشت نویسی کارت عروسی

اکثر افراد پشت نویسی کارت عروسی خود را برای ذکر نام و نام خانوادگی مهمانان خود استفاده می‌کنند، این کار را هم می‌توانید به صورت دستی انجام دهید و هم می‌توانید از فروشنده بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهد؛ اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا جایی که امکان دارد و وقتتان اجازه می‌دهد این کار را به صورت دستی انجام دهید.

کارت عروسی آنلاین بسازید. 

جهت ساخت کارت دعوت عروسی آنلاین کلیک کنید:

با کارت عروسی دیجیتال مهمانان خود را لاکچری دعوت کنید

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور کارت‌های عروسی دیجیتال شما می‌توانید با خیال آسوده اقدام به ساخت و طراحی کارت عروسی خود در کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان کنید.

در روزهای پرمشغله برگزاری مراسم عروسی شما بهتر است از هر فرصتی برای صرفه جویی در زمان و هزینه خود استفاده کنید، تا بتوانید مراسم عروسی خود را با مشغله فکری کمتر مدیریت کنید، کارت عروسی آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که با کمترین هزینه لاکچری‌ترین کارت عروسی را در اختیار داشته باشید.

سایت تالارکده با ارائه کارت عروسی دیجیتال با امکاناتی اعم از:

 • پشتیبانی حرفه‌ای و در دسترس
 • داشتن لحظه شمار و تایمر تا شروع عروسی
 • آدرس دهی تالار با استفاده از map و نقشه دقیق
 • امکان پاسخ دادن مهمانان به کارت عروسی به صورتی که سوال می‌شود آیا مایل هستید در مراسم شرکت کنید و سپس مهمانان با انتخاب گزینه بله و خیر به دعوت نامه پاسخ می‌دهند
 • استفاده از قالب های زیبا برای زیباتر شدن کارت عروسی آنلاین
 • استفاده از بهترین متن های عاشقانه در کارت عروسی آنلاین
 • استفاده از عکس های رمانتیک و عاشقانه در ساخت کارت عروسی آنلاین…

می‌تواند انتخابی مطمئن برای شما عزیزان باشد.

کارت عروسی دیجیتال آنلاین

5 نکته مهم برای پشت نویسی کارت عروسی

نوشتن متن پشت کارت عروسی به آن سادگی که فکرش را می‌کنید نیست، در طول روند برگزاری مراسم عروسی هیچ معیاری را نباید سطحی بگیرید، و باید در انتخاب تمامی معیارهای از سالن عقد گرفته تا متن پشت کارت عروسی حساسیت کافی را به خرج دهید.

در ادامه قصد داریم به شما 5 نکته مهم و ضروری برای نگارش ایده‌آل متن پشت کارت دعوت عروسی را بیان کنیم.

 1.  از شخصی خوش‌خط برای متن پشت کارت عروسی استفاده کنید

همان‌طور که ذکر کردیم بهتر است خودتان اقدام به نوشتن متن برای پشت نویسی کارت عروسی کنید به دلیل اینکه می‌توانید احتمال خطا را با توجه زیاد به صفر برسانید.

مهم‌ترین نکته برای نگارش متن پشت کارت عروسی این است که از فردی خوش‌خط و خوش‌ ذوق استفاده کنید، این کار باعث می‌شود کارت عروسی شما شکیل‌تر نمایش داده شود.

خوانایی و زیبایی نگارش شما باعث انتقال یک حس خوب به مهمانان عزیزتان در اولین دیدگاه آن‌ها نسبت به کارت دعوت عروسی شما می‌شود.

 1. منظور را کامل برسانید

این نکته بسیار مهم است که شما منظور خود را به طور واضح به مهمانان خود برسانید، به عنوان مثال شما تنها قصد دعوت کردن خانم و آقا را دارید و با احتساب دو نفر غذا سفارش داده‌اید و … اما در متن پشت کارت عروسی خود به طور واضح منظور خود را بیان نمی‌کنید و این نکته باعث می‌شود در روند برگزاری مراسم عروسی شما اختلال ایجاد شود.

کارت دعوت عروسی با طرح پاسپورت

 1.  اشتباه املایی را جدی بگیرید

بدترین اتفاقی که می‌تواند در هنگام نگارش متن پشت کارت عروسی بیفتد، داشتن غلط املایی می‌باشد.

نگارش اشتباه فامیلی و یا اسم مهمانان‌تان می‌تواند باعث کدورت میان شما و عزیزانتان شود، از این رو به این نکته اهمیت ویژه‌ای بدهید و حواستان بسیار این نکته باشد.

 1. قبل از نگارش لیستی کامل از مهمانانتان تهیه کنید

برای این که هیچ‌کدام از مهمانان شما از قلم نیفتند، بهتر است قبل از شروع به نگارش متن برای پشت نویسی کارت عروسی خود لیستی کامل از مهمانان خود تهیه کنید.

این کار باعث می‌شود زمانی که حواستان به نگارش متن است از کسی غافل نشوید تا در روند کار شما اختلال ایجاد کند.

 1.  همه‌ی متن‌ها را مانند هم ننویسید

یکی از نکات مهم هنگام نگارش متن پشت کارت دعوت عروسی عدم نگارش تکراری متن‌‎ها آن است.

به عنوان مثال شما بهتر است اقوامی که به شما نسبت دورتری دارند متنی رسمی برای آن‌ها آماده کنید اما اقوامی که به شما نزدیک هستند دستتان برای نگارش متن پشت کارت عروسی باز تر می‌باشد، از این رو بهتری است خودتان را محدود نکنید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :