جشنواره رمضان

پشت نویسی کارت عروسی

دیدگاه اولیه مهمانان شما نسبت به مراسم عروسی‌تان، با کارت دعوت عروسی شکل می‌گیرد، از این رو بسیار مهم است که شما در تمامی مراحل ساخت کارت عروسی حساسیت زیادی به خرج دهید؛ متن پشت کارت عروسی هم از این قاعده مستثنا نیست.

کارت عروسی دیجیتال

متن پشت نویسی کارت عروسی

اکثر افراد پشت نویسی کارت عروسی خود را برای ذکر نام و نام خانوادگی مهمانان خود استفاده می‌کنند، این کار را هم می‌توانید به صورت دستی انجام دهید و هم می‌توانید از فروشنده بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهد؛ اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا جایی که امکان دارد و وقتتان اجازه می‌دهد این کار را به صورت دستی انجام دهید.

کارت عروسی آنلاین بسازید. 

جهت ساخت کارت دعوت عروسی آنلاین کلیک کنید:

با کارت عروسی دیجیتال مهمانان خود را لاکچری دعوت کنید

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور کارت‌های عروسی دیجیتال شما می‌توانید با خیال آسوده اقدام به ساخت و طراحی کارت عروسی خود در کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان کنید.

در روزهای پرمشغله برگزاری مراسم عروسی شما بهتر است از هر فرصتی برای صرفه جویی در زمان و هزینه خود استفاده کنید، تا بتوانید مراسم عروسی خود را با مشغله فکری کمتر مدیریت کنید، کارت عروسی آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که با کمترین هزینه لاکچری‌ترین کارت عروسی را در اختیار داشته باشید.

سایت تالارکده با ارائه کارت عروسی دیجیتال با امکاناتی اعم از:

 • پشتیبانی حرفه‌ای و در دسترس
 • داشتن لحظه شمار و تایمر تا شروع عروسی
 • آدرس دهی تالار با استفاده از map و نقشه دقیق
 • امکان پاسخ دادن مهمانان به کارت عروسی به صورتی که سوال می‌شود آیا مایل هستید در مراسم شرکت کنید و سپس مهمانان با انتخاب گزینه بله و خیر به دعوت نامه پاسخ می‌دهند
 • استفاده از قالب های زیبا برای زیباتر شدن کارت عروسی آنلاین
 • استفاده از بهترین متن های عاشقانه در کارت عروسی آنلاین
 • استفاده از عکس های رمانتیک و عاشقانه در ساخت کارت عروسی آنلاین…

می‌تواند انتخابی مطمئن برای شما عزیزان باشد.

کارت عروسی دیجیتال آنلاین

5 نکته مهم برای پشت نویسی کارت عروسی

نوشتن متن پشت کارت عروسی به آن سادگی که فکرش را می‌کنید نیست، در طول روند برگزاری مراسم عروسی هیچ معیاری را نباید سطحی بگیرید، و باید در انتخاب تمامی معیارهای از سالن عقد گرفته تا متن پشت کارت عروسی حساسیت کافی را به خرج دهید.

در ادامه قصد داریم به شما 5 نکته مهم و ضروری برای نگارش ایده‌آل متن پشت کارت دعوت عروسی را بیان کنیم.

 1.  از شخصی خوش‌خط برای متن پشت کارت عروسی استفاده کنید

همان‌طور که ذکر کردیم بهتر است خودتان اقدام به نوشتن متن برای پشت نویسی کارت عروسی کنید به دلیل اینکه می‌توانید احتمال خطا را با توجه زیاد به صفر برسانید.

مهم‌ترین نکته برای نگارش متن پشت کارت عروسی این است که از فردی خوش‌خط و خوش‌ ذوق استفاده کنید، این کار باعث می‌شود کارت عروسی شما شکیل‌تر نمایش داده شود.

خوانایی و زیبایی نگارش شما باعث انتقال یک حس خوب به مهمانان عزیزتان در اولین دیدگاه آن‌ها نسبت به کارت دعوت عروسی شما می‌شود.

 1. منظور را کامل برسانید

این نکته بسیار مهم است که شما منظور خود را به طور واضح به مهمانان خود برسانید، به عنوان مثال شما تنها قصد دعوت کردن خانم و آقا را دارید و با احتساب دو نفر غذا سفارش داده‌اید و … اما در متن پشت کارت عروسی خود به طور واضح منظور خود را بیان نمی‌کنید و این نکته باعث می‌شود در روند برگزاری مراسم عروسی شما اختلال ایجاد شود.

کارت دعوت عروسی با طرح پاسپورت

 1.  اشتباه املایی را جدی بگیرید

بدترین اتفاقی که می‌تواند در هنگام نگارش متن پشت کارت عروسی بیفتد، داشتن غلط املایی می‌باشد.

نگارش اشتباه فامیلی و یا اسم مهمانان‌تان می‌تواند باعث کدورت میان شما و عزیزانتان شود، از این رو به این نکته اهمیت ویژه‌ای بدهید و حواستان بسیار این نکته باشد.

 1. قبل از نگارش لیستی کامل از مهمانانتان تهیه کنید

برای این که هیچ‌کدام از مهمانان شما از قلم نیفتند، بهتر است قبل از شروع به نگارش متن برای پشت نویسی کارت عروسی خود لیستی کامل از مهمانان خود تهیه کنید.

این کار باعث می‌شود زمانی که حواستان به نگارش متن است از کسی غافل نشوید تا در روند کار شما اختلال ایجاد کند.

 1.  همه‌ی متن‌ها را مانند هم ننویسید

یکی از نکات مهم هنگام نگارش متن پشت کارت دعوت عروسی عدم نگارش تکراری متن‌‎ها آن است.

به عنوان مثال شما بهتر است اقوامی که به شما نسبت دورتری دارند متنی رسمی برای آن‌ها آماده کنید اما اقوامی که به شما نزدیک هستند دستتان برای نگارش متن پشت کارت عروسی باز تر می‌باشد، از این رو بهتری است خودتان را محدود نکنید.

متن پشت کارت عروسی باکلاس

کارت عروسی، یکی از جزئیات مهم در مراسم عروسی است که به عنوان یک وسیله ارتباطی بین دو طرف و دعوتنامه‌ای برای مهمانان عروسی استفاده می‌شود. اما متن پشت کارت عروسی باکلاس و شیکی که بر روی آن نوشته می‌شود، نقشی بسیار مهم در ایجاد اولین تماس با مهمانان دارد. در این مقاله، به شما راهنمایی‌هایی برای نوشتن متن پشت کارت عروسی باکلاس و لطیف را ارائه می‌دهیم.

 1. شروع با سلام و احوال‌پرسی: متن پشت کارت عروسی باکلاس را با سلام و احوال‌پرسی آغاز کنید. این بخش می‌تواند شامل جملاتی مانند “سلام و درود به شما عزیزان” یا “امیدواریم که در خوبی و سلامتی باشید” باشد.
 2. توضیحات درباره مراسم: در این قسمت، می‌توانید به مهمانان خود اطلاعات بیشتری درباره مراسم عروسی بدهید. ممکن است به جزئیات مراسم، محل برگزاری، زمان و تاریخ عروسی و احتمالاً نام عروس و داماد اشاره کنید.
 3. طلب برآمدن از حضور مهمانان: در این بخش، از مهمانان درخواست کنید که با حضورشان به روز خاص شما شادی بیافزایند. از عبارت‌هایی مانند “با آرزوی حضور گرمتان در این روز مهم، دعوت می‌کنیم” یا “از شما دعوت می‌کنیم تا با حضورتان روزی خاص را برایمان به یادگار بگذارید” استفاده کنید.
 4. اطلاعات تماس: در پایان متن، اطلاعات تماس خود را در اختیار مهمانان قرار دهید تا بتوانند در صورت نیاز با شما در ارتباط باشند. این اطلاعات شامل شماره تلفن، آدرس پستی یا ایمیل می‌تواند باشد.

متن پشت کارت عروسی باکلاس را با عباراتی شاد و خوشنویسی کنید. می‌توانید با عبارتی مانند “با افتخار و شادمانی منتظر حضور گرمتان در این روز خاص هستیم” یا “با امید دیدار شما عزیزان” متن را به پایان برسانید.

نکات پایانی:

 • در نوشتن متن پشت کارت عروسی باکلاس، از استفاده از عبارات طنز پرهیز کنید.
 • بهتر است متن را با دقت و با توجه به شخصیت شما و سبک مراسم عروسی تنظیم کنید.
 • از استفاده از عبارت‌های تکراری و عام و عبارات شخصی خودداری کنید.

با استفاده از راهنمایی‌های ارائه شده، شما می‌توانید متن پشت کارت عروسی باکلاس و شیکی را بنویسید که مهمانان شما را به مراسم دعوت کند و برای آنها یک تجربه به یادماندنی فراهم کنید. با توجه به این راهنمایی‌ها، شما می‌توانید متن پشت کارت عروسی باکلاسی را تدوین کنید که همانند عروسی خود شیک و باسلیقه باشد.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

مراحل ساخت کارت عروسی با گوشی ایفون و ios
متن کارت عروسی دیجیتال
کارت عروسی موزیکال
قیمت کارت عروسی مخملی

آخرین دیدگاه‌ها

ملکی
باغ تالار پرنیان

قیمت ورودی باغ تالار پرنیان رو میخواستم و همچین منوهای تالار . برای ۲۵۰ نفر اسفند ماه. تشکر از شما.\

بدون نام
متن عقد آریایی به نام نامی یزدان

حرف مجانی میزنید.. کدوم مردم؟ مردم ما مسلمان، عاقل و مهربان اند که سنت رسول خدا را از هرچیز بیشتر می‌ستایند..

خرسندي
تالار پذیرایی قصر فراز

سلام و خسته نباشید امشب عروسی داشتیم و واقعا از تالار راضی بودیم دکوراسیون زیبایی داره و بسیار غذای با کیفیت و خیلی راضی بودیم

مجیدمهدیون
باغ تالار قصر ملک

ازنظر غذا واقعا عالی و درمورد عذا هیچگونه دزدی نداره این تالار

بینام
باغ تالار vip شهریار

ما مراسم یکی از فامیلامون اینجا بود خیلی وضع پذیراییشون افتضاح هست خصوصا پرسنل خیلی بی ادبانه پذیرایی میکنند و هی میوه و شیرینی از سر میز ما برمی‌داشتند میزاشتن یجا دیگ و خیلی بد رفتار کردن و اینکه باید قبل از ورود مهمان میوه و شیرینی باشه نه بعد از اینکه مهمون میاد میشینه

بدون نام
تصاویر ازدواج حسن یزدانی و همسرش

ان شاءالله خوشبخت بشه و درکنار هسرش سلامت باشن با آرزوی سلامتی 🧡🐣

آرام
تالار پذیرایی ارغوان طلایی

مدیریت بسیار دلسوز و توانا. پرسنل خوش برخورد و مجرب. غذای فوق العاده و با کیفیت. ممنون از جناب آقای خاکباز

بدون نام
10 آهنگ تانگو خارجی

بسیار ممنون از نویسنده و سایت خوب تالارکده. واقعا کار ماها رو راحت میکنید با یک کلیک به کل نیازمون میرسیم. آهنگ ها رو خیلی دوست داشتم خدا به شما برکت بده ... من ۳ آهنگ برای رقص تانگو انتخاب کردم قبلش باید با همسرم تمرین کنم جالب اینکه قبلا هم ویدیوی آموزش رقص تانگو هم تو سایت خودتون دیدم.

نظرات کاربران