متن کارت عروسی با کلاس و به سبک امروزی

اکنون که قلم و کارت عروسی خود را انتخاب کردید، زمان آن رسیده است که جمله بندی دعوت عروسی را بنویسید و راجب آن فکر کنید؛ اینکه آیا بخواهید عبارت باکلاس و سنتی را بیان کنید یا خلاقانه و عجیب و غریب به شما بستگی دارد، اما هر مسیری که انتخاب کنید، هنوز عناصر اساسی وجود دارد که هر چه باشد باید در کارت دعوت عروسی شما گنجانده شود.

یک پیشنهاد ویژه و خاص. کارت عروسی‌تان رو آنلاین بسازید:

دعوتنامه عروسی شما یکی از اولین عناصر عروسی شما است که مهمانان می بینند. طراحی دعوت‌نامه‌های خود به عروس و دامادها نیز فرصتی برای بیان سبک خود و نشان دادن حال و هوای کلی عروسی به مهمانان می‌دهد. اگرچه زوج‌ها تمایل دارند بر سر جمله‌بندی دعوتنامه عروسی‌شان مشکل داشته باشند، اما آنقدرها که به نظر می‌رسد پیچیده نیست. این راهنما طیف وسیعی از گزینه های متن کارت دعوت با کلاس را برای همه شما پوشش می دهد تا احساسات شما را منعکس کند و مهمانان شما را شگفت زده و خوشحال کند.

متن کارت عروسی با کلاس

متن کارت عروسی با کلاس

خبر خوب این است که قوانین آداب دعوت عروسی، چندان پیچیده نیستند. قوانین در واقع بسیار ساده تر و سرراست تر از آن چیزی هستند که فکر می کنید. مهمترین قانون اینها این است که یک دعوت نامه عروسی زیبا بسازید که نشان دهنده شما، عشق شما و روز بزرگ آینده باشد و جزئیات حیاتی عروسی را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

همانطور که در فرآیند برنامه ریزی عروسی غوطه ور هستید، می خواهید سبک روز بزرگ خود را با دعوت نامه های خود مطابقت دهید. این شامل جمله بندی واقعی و با کلاس در اعلامیه های عروسی شما، ذخیره کارت های دعوت و یادداشت های دیگر است. این راهنما به شما کمک می‌کند تا تمام عناصر صحیحی را که باید در متن دعوت عروسی باکلاس خود بگنجانید، شناسایی کنید، ایده‌هایی را برای برانگیختن خلاقیت خود ارائه دهید و نمونه‌هایی از جمله‌های رسمی و معمولی ارائه دهید تا اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که برای مهمانان خود می‌فرستید عالی است.

برای کمک به شما بررسی کردیم متن کارت دعوت عروسی به سبک امروزی و با کلاس را تا شما بسیار راحت تر از قبل شروع به دعوت کنید.

چه چیزی را در دعوت عروسی خود بنویسید:

حقیقت این است که است بخواهید دعوتنامه های عروسی کلاسیک را انتخاب کنید که دارای خط، عناصر فویل و درخشندگی زیادی هستند. از سوی دیگر می‌توانید یکی از دعوت‌نامه‌های عروسی عامیانه و ساده را انتخاب کنید که دارای رنگ‌های بی‌صدا، گرافیک بارنوود و تایپوگرافی ساده است. به هر حال شما سبک عروسی خود را دارید، جزئیات “چه کسی، چه زمانی، کجا و چرا” عروسی شما یکسان است و باید بسیار واضح و قابل خواندن باشد. نام زوج ها، جزئیات خاص در مورد مکان و محل برگزاری، و هرگونه برنامه پس از مراسم که مهمانان شما باید داشته باشند. آگاه باشید.

تمام دعوت نامه های عروسی باید شامل عناصر زیر باشد:

  1. چه کسی میزبانی می کند
  2. درخواست برای آمدن به عروسی
  3. اسامی زوجین
  4. تاریخ و زمان
  5. آدرس مکان

خط به خط متن دعوت عروسی

میزبان

به طور سنتی، پدر و مادر داماد میزبان عروسی هستند. با این حال، گنجاندن نام هر دو گروه از والدین به عنوان میزبان، بدون توجه به اینکه چه کسی هزینه را پرداخت می کند، یک گزینه درست است. همچنین، این روزها زوج های بیشتری میزبان عروسی خود هستند یا این کار را با والدین خود انجام می دهند.

متن زیبا برای کارت عروسی

طوری که نام خانوادگی عروس و داماد قرار می گیرد بستگی به سلیقه خودشان دارد ممکن است تنها از نام خانوادگی استفاده کنند یا نه همراه با آن اسم کوچک خود را هم بنویسند.

مثل: ابراهیمی & اکبری / زهرا ابراهیمی & حامد ابراهیمی

نام زوج

اگر نام آنها در خط میزبان گنجانده نشده است، هنوز باید چند خط پایین تر در مرکز صحنه قرار گیرند. البته هیچ کس فراموش نمی کند که این را به یک دعوت نامه عروسی اضافه کند، اما ممکن است از خود بپرسید که نام چه کسی باید اول در دعوت نامه عروسی باشد؟ به طور سنتی نام عروس همیشه مقدم بر نام داماد است.

شروع درخواست برای حضور

راه های زیادی برای شروع درخواست همراهی مهمانان در شب عروسی شما وجود دارد. در اینجا چند مثال وجود دارد:

  • “لذت شرکت شما برای ما وصف نشدنی است”
  • “دوست داریم به ما بپیوندید”
  • “از شما دعوت به جشن گرفتن با ما می شود”
  • “افتخار حضور شما برای ما زیباست”

جزئیات

در کنار تمام این ها، جزئیات مراسم مهمترین بخش دعوت عروسی شما است. شما می خواهید مطمئن شوید که مهمانان شما در مورد زمان، مکان، چه روز و ساعت و هر اطلاعات مهم دیگری سردرگمی ندارند. برای جمله بندی دعوت خود، جزئیات را ساده نگه دارید و به اصول اولیه پایبند باشید. تاریخ، زمان، مکان و آدرس را درج کنید. اگر می‌خواهید مهمانانتان از سبک خاصی از لباس پیروی کنند، اطلاعات آن لباس را درج کنید. در بسیاری از دعوت‌نامه‌های رسمی، زوج‌ها تاریخ و زمان را مشخص می‌کنند. و با گذاشتن کروکی محل برگزاری عروسیشان، به مهمانان در این مسیر کمک می کنند، با رعایت این نکات در نهایت یک متن کارت عروسی باکلاس پدید آورید.

متن کارت دعوت عروسی با کلاس و امروزی

امروزه دیگر جمله های بلند و ادبی از راه کنار رفته و متن کارت های دعوت عروسی کوتاه، شیک و با کلاس به نظر می رسند شما فقط کافیست آنچه از قلبتان بیرون می آید را بیان کنید تا به راحتی به دل مهمانانتان بنشیند.

خاص و متفاوت باشید : کارت عروسی آنلاین تالارکده

اگر تا الان با کارت عروسی دیجیتال و آنلاین تالارکده آشنا نشده اید واقعا جای تاسف است. این خدمت مجموعه تالارکده که شما از بعضی از خدمات آن به طور رایگان هم می توانید استفاده کنید و همچنین انواع جملات دلخواه را در آن استفاده کنید تا متن کارت دعوت عروسی با کلاس و امروزی باشد. واقعا هم اگر فکر کنید چی بهتر از یک کارت عروسی آنلاین که راحت هرچقدر که بخواهید می توانید در آن تغییرات به وجود بیاورید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :