کارت عروسی آنلاین (دیجیتال) رایگان

کارت عروسی آنلاین یا دیجیتال خدمتی جدید از سایت تالارکده می باشد که عروس دامادهای عزیز می توانند کارت دعوت عروسی خود را بصورت آنلاین داشته باشند و در اختیار مهمانان خود قرار دهند.

کارت عروسی آنلاین رایگان

زمانی که زمان عقد و نامزدی به پایان می رسد عروس و داماد ها برای برگزاری مراسم عروسی و دعوت از آشنایان و همچنین تاریخ و مکان عروسی در تلاش هشتند تا به بهترین شیوه مهمانان خود را دعوت کنند. کارت عروسی یک نوع کارت دعوت می باشد که در آن تاریخ و زمان برگزاری مراسم عروسی قید می شود .

به طور مثال ما اگر 500 مهمانان داریم باید برای هر خانواده یک کارت عروسی بفرستیم که باعث بالا رفتن هزینه ها و همچنین مصرف زیاد کاغذ می شود .

امروزه یکی از راه های دعوت از دوستان و آشنایان و قید کردن زمان و مکان عروسی استفاده از کارت عروسی آنلاین می باشد . کارت های عروسی آنلاین نه نیازی به استفاده از کاغذ های زیاد دارد و نه هزینه زیادی دارد. البته شما می توانید در کنار کارتهای کاغذی کارت دعوت دیجتال نیز برای مهمانان خود ارسال نمایید و این دو در تضاد یکیدیر نیستند و فقط نوعی نوآوری و زیبایی را می تواند برای مهمانان شما به همراه داشته باشد.

کارت عروسی انلاین

کارت عروسی آنلاین چیست ؟

همان طور که گفته شد این شکل کارت عروسی دیجیتال یکی از شیوه های جدید و بروز کارت های عروسی می باشد که باعث تنوع در دعوت از مهمانان نیز می شود .

کارت های دیجیتال عروسی آنلاین به صورت یک صفحه وب می باشد که توسط برخی از سایت ها صورت می گیرد . این صفحه کارت عروسی شما دارای یک لینک خصوصی می باشد و سپس شما با ارسال این لینک می توانید از مهمانان خود دعوت کنید.

امروزه با جا افتادن کارت دعوت عروسی آنلاین عروس و داماد ها برای متفاوت بودن بیشتر به این نوع کارت های عروسی برای دعوت از دوستان و آشنایان مایل هستند و با توجه به ادامه این روند به مرور کمتر افرادیپیدا می شوند که از کارت های عروسی کاغذی استفاده کنند پس سعی کنید شما جزو اولین نفراتی باشید که از کارت عروسی آنلاین استفاده می کنید .

شما با استفاده از کارت های عروسی آنلاین علاوه بر کاهش استفاده از مصرف زیاد کاغذ می توانید در دعوت دوستان و آشنایان خود متفاوت تر ظاهر شوید .

یکی از سایت های معروف و پر طرفدار ساخت کارت عروسی آنلاین سایت www.wed.talarkadeh.com می باشد . سایت تالار کده با ارائه بهترین خدمات کارت عروسی سعی در زیبا تر شدن دعوت نامه های شما دارد .

از امکانات و ویژه گی های  سایت تالار کده در ساخت کارت دعوت عروسی رایگان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • داشتن لحظه شمار و تایمر تا شروع عروسی
 • آدرس دهی تالار با استفاده از map و نقشه دقیق
 • امکان پاسخ دادن مهمانان به کارت عروسی به صورتی که سوال می شود آیا مایل هستید در مراسم شرکت کنید و سپس مهمانان با انتخاب گزینه بله و خیر به دعوت نامه پاسخ می دهند.
 • استفاده از قالب های زیبا برای زیباتر شدن کارت عروسی آنلاین
 • استفاده از بهترین متن های عاشقانه در کارت عروسی آنلاین
 • استفاده از عکس های رمانتیک و عاشقانه در ساخت کارت عروسی آنلاین
کارت عروسی انلاین
با استفاده از کارت های عروسی دیجتال برای دعوت مهمانان آنها می توانند به راحتی تالار یا مجموعه ای که محل برگزاری مراسم عروسی شما است را مشاهده نمایند و از طرفی با برنامه های google map و همچنین waze مسیریابی کنند و براحتی به محل عروسی شما برسند.

 

همچنین از دیگر مزیت های سایت تالارکده در ساخت این شکل کار عروسی می توان به طراحی زیبا و منحصر به فرد کارت های عروسی اشاره کرد.

برخی از ویژگی های کارت عروسی آنلاین :

  • خاص و متفاوت بودن عروس و داماد برای دعوت از مهمانان
  • امکانات و ویژگی های بیشتر و بهتر
  • کاهش هزینه های کارت عروسی
  • کاهش مصرف کاغذ
  • تنوع بیشتر قالب ها
  • منحصر به فرد بودن و ….
  • لوکیشن با امکان مسیریابی با گوگل مپ و ویز waze

همان طور که گفته شد سایت تالارکده دارای امکانات زیادی برای ساخت کارت عروسی آنلاین دارد که یکی از آنها استفاده امکان پاسخ دهی از طرف مهمانان می باشد به این صورت که در پاسخ به جواب حضور یافتن و یا عدم حضور مهمانان شما می توانید تعداد دقیقی از مهمانانی که حاظر به شرکت در مراسم عروسی شما هستند را به دست آورید و می توانید به تعداد مورد نیاز برای عروسی خود تدارک ببینید .

کارت عروسی انلاین

با توجه به مواردی که گفته شد امیدواریم شما نیز جزو عروس و داماد های خاص و منحصر به فردی باشید که از کارت عروسی آنلاین برای دعوت از مهمانان استفاده می کنند .

از دیگر امکانات ودپلان می توان به مدیریت هزینه های عروسی، چک لیست هزینه های و مدیریت مهمانان اشاره نمود.

برای ثبت کارت دعوت آنلاین رایگان و استفاده از دیگر خدمات به نشانی زیر وارید شوید.

www.wed.talarkadeh.com

 


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
3.33 
 
 (3)
تالار عروسی آریان محلاتی
پکیج تخفیفات

تالار پذیرایی آریان

تهران، بزرگراه بسیج(مسیر شمال به جنوب) - بعد از خروجی ائمه اطهار، لاین کندرو، نرسیده به پارک بسیج، پلاک ۵۵۸، تالار قصر آریان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.50 
 
 (2)
باغ تالار پدیده
10% تخفیف

باغ تالار پدیده

تهران، جاجرود، کمرد، تختی۴، پلاک ۲۰
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
3.50 
 
 (6)
تالار پذیرایی عطر یاس
15% تخفیف

تالار پذیرایی عطر یاس

تهرانپارس، خیابان استخر شمالی نرسیده به اتوبان بابایی، نبش بوستان چهارم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.33 
 
 (6)
تالار امرالد هفت حوض
15% تخفیف

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه
امتیاز: ۰ از ۵
رای دهندگان: ۰
loading  
شما قبلا رای داده اید!

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :