کارت عروسی آنلاین (دیجیتال) رایگان

کارت عروسی آنلاین یا دیجیتال خدمتی جدید از سایت تالارکده می‌باشد که عروس دامادهای عزیز می‌توانند کارت دعوت عروسی خود را به‌صورت آنلاین داشته باشند و در اختیار مهمانان خود قرار دهند.

کلیک کنید و کارت عروسی دیجیتال خود را به‌صورت حرفه‌ای و رایگان بسازید:

(بدون محدودیت‌های اینترنت حتی اینترنت ملی، امکان ارسال از طریق اس ام اس و …)

کارت عروسی آنلاین رایگان

از ابتدای سال ۱۴۰۰ امکانات زیادی به کارت دعوت دیجیتال اضافه شد که این موضوع باعث هرچه بیشتر خاص شدن کارت دعوت سایت تالارکده شد که به جرئت می‌توان گفت قابل رقابت با بهترین سایت‌های خارجی است.

از طرف دیگر با توجه هزینه‌های بالای سرور، پشتیبانی و نگهداری و تعداد بالای کارت‌های دیجیتال‌های ساخته شده، برخی از خدمات را با هزینه مختصر ارائه می‌دهیم. با احترام به شما مخاطب گرامی. همچنان بخش‌های اصلی رایگان است.

کارت دعوت عروسی آنلاین

زمانی که زمان عقد و نامزدی با برگزاری مراسم در سالن عقد به پایان می‌رسد عروس و دامادها برای برگزاری مراسم عروسی و دعوت از آشنایان و همچنین تاریخ و مکان عروسی در تلاش هشتند تا به بهترین شیوه مهمانان خود را دعوت کنند. کارت دعوت دیجیتال یک نوع کارت دعوت می‌باشد که در آن تاریخ و زمان برگزاری مراسم عروسی قید می‌شود.

در حقیقت یکی از موضوعات امروزی و مدرن و مهمی که در برگزاری مراسم و جشن عقد و عروسی حائز اهمیت است و از اهمیت بالایی نزد تمامی خانواده‌ها و عروس و دامادها و در کل زوج‌های جوان برخوردار است، کارت دعوت مراسم و جشن عقد و عروسی است.

یکی از مواردی که عروس و دامادها و در کل زوج‌های جوان در سال‌های اخیر به ویژه توجه زیادی به آن می‌کنند و همچنین هزینه‌های بالایی برای تدارک آن صورت می‌گیرد تهیه یک کارت دعوت عروسی است. این کارت برای هر کدام از میهمانان که ارسال می‌شود یعنی به نوعی اجازه ورود به آن جشن را برای آن فرد اعلام می‌کند.

همچنین در روزهای پر مشغله تدارک برگزاری مراسم عروسی، صرفه‌جویی در هزینه و همچنین زمان می‌تواند برای شما از ملزومات کار باشد؛ کارت‌های عروسی دیجیتال سایت تالارکده از زمان شروع ارائه خدمات تا به کنون، توانسته تا حد زیادی در صرفه‌جویی هزینه و زمان به عروس و دامادها کمک کند.

‎کارت عروسی واتساپی

شما با استفاده از کارت‌های دیجیتال عروسی دردسرهای چاپ کاغذی کارت عروسی و همین‌طور زحمات و دغدغه‌های پخش آن را ندارید، در عین حال شما به شکیل‌ترین و مجلل‌ترین شکل ممکن دست به دعوت مهمانان عزیزتان به رؤیایی ترین شب زندگی عروس و داماد می‌زنید.

امروزه با توجه به بیشتر شدن هزینه‌ها برای تهیه و تدارک کارت‌های عروسی خیلی از عروس و دامادها ترجیح می‌دهند که کارت عروسی دعوت مجازی خود را به صورت دیجیتالی و آنلاین تهیه و برای میهمانان دعوتی و مورد نظر خود ارسال کنند.

 نگاهی به مزیت‌های کارت عروسی دیجیتال

از خوبی‌ها و مزیت‌های کارت دعوت عروسی دیجیتالی و مجازی می‌توان به موارد بسیاری اشاره کرد و به آن‌ها پرداخت باید گفت که در ادامه به تمامی آن‌ها به طور مفصل خواهیم پرداخت تا عروس و دامادها و در کل زوج‌های جوان دیگری نیز که علاقه دارند تا کارت دعوت عروسی مجازی مراسم جشن عقد و عروسی‌شان به شکل دیجیتالی تهیه شود و همچنین صرفه جویی بیشتری در امر هزینه‌ها داشته باشند با یکی از خدمات حرفه‌ای وب‌سایت تالارکده بیشتر آشنایی پیدا کنند.

‎کارت عروسی دیجیتال لاکچری

به طور مثال ما اگر پانصد مهمانان داریم باید برای هر خانواده یک کارت عروسی دعوت مجازی بفرستیم که باعث بالا رفتن هزینه‌ها و همچنین مصرف زیاد کاغذ می‌شود.

امروزه یکی از راه‌های دعوت از دوستان و آشنایان و قید کردن زمان و مکان عروسی استفاده از کارت عروسی آنلاین می‌باشد . کارت‌های عروسی آنلاین نه نیازی به استفاده از کاغذهای زیاد دارد و نه هزینه زیادی دارد. البته شما می‌توانید در کنار کارت‌های کاغذی کارت دعوت دیجیتال نیز برای مهمانان خود ارسال نمایید و این دو در تضاد یک‌دیگر نیستند و فقط نوعی نوآوری و زیبایی را می‌تواند برای مهمانان شما به همراه داشته باشد.

 

کارت عروسی آنلاین چیست؟

همان طور که گفته شد این شکل کارت عروسی دیجیتال یکی از شیوه‌های جدید و بروز کارت‌های عروسی می‌باشد که باعث تنوع در دعوت از مهمانان نیز می‌شود.

‎دیجیتال کارت عروسی

کارت های دیجیتال عروسی آنلاین به صورت یک صفحه وب می‌باشد که توسط برخی از سایت‌ها صورت می‌گیرد. این صفحه کارت دعوت دیجیتال شما دارای یک لینک خصوصی می‌باشد و سپس شما با ارسال این لینک می‌توانید از مهمانان خود دعوت کنید.

امروزه با جا افتادن کارت دعوت عروسی آنلاین یا کارت عقد مجازی عروس و دامادها برای متفاوت بودن بیشتر به این نوع کارت‌های عروسی برای دعوت از دوستان و آشنایان مایل هستند و با توجه به ادامه این روند به مرور کمتر افرادی پیدا می‌شوند که از کارت‌های عروسی کاغذی استفاده کنند پس سعی کنید شما جزو اولین نفراتی باشید که از کارت عروسی آنلاین استفاده می‌کنید.

شما با استفاده از کارت‌های عروسی و عقد و نامزدی آنلاین علاوه بر کاهش استفاده از مصرف زیاد کاغذ می‌توانید در دعوت دوستان و آشنایان خود متفاوت‌تر ظاهر شوید.

یکی از سایت‌های معروف و پر طرفدار ساخت کارت عروسی آنلاین سایت www.wed.talarkadeh.com می‌باشد. سایت تالار کده با ارائه بهترین خدمات کارت عروسی دعوت مجازی سعی در زیباتر شدن دعوت نامه‌های شما دارد.

کارت دعوت عروسی آنلاین رایگان

از امکانات و ویژگی‌های سایت تالار کده در ساخت کارت دعوت عروسی مجازی رایگان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن لحظه شمار و تایمر تا شروع عروسی
 • آدرس دهی تالار با استفاده از map و نقشه دقیق در کارت دیجیتال عروسی
 • امکان پاسخ دادن مهمانان به کارت عروسی به صورتی که سوال می‌شود آیا مایل هستید در مراسم شرکت کنید و سپس مهمانان با انتخاب گزینه بله و خیر به دعوت نامه پاسخ می دهند.
 • استفاده از قالب‌های زیبا برای زیباتر شدن کارت عروسی آنلاین
 • استفاده از بهترین متن‌های عاشقانه در کارت دعوت دیجیتال
 • استفاده از عکس‌های رمانتیک و عاشقانه در ساخت کارت عروسی آنلاین

سفارش کارت عروسی دیجیتال

همچنین از دیگر مزیت‌های سایت تالارکده در ساخت این شکل کارت دعوت دیجیتال می‌توان به طراحی زیبا و منحصر به فرد کارت‌های عروسی اشاره کرد. در واقع تالارکده در تلاش است تا با طراحی‌های منحصر به فرد و درخور توجه انتخاب‌های زیاد و متنوعی را برای عروس و دامادها و در مجموع زوج‌های جوان و حساس فراهم کند تا به شکل بهتری بتوانند کارت عروسی دیجیتال خود را از بین تعداد بالایی انتخاب مناسب و ایده آل برگزینند.

ساخت کارت دعوت عروسی مجازی با گوشی

یکی از مزایای کارت آنلاین تالارکده این است که با کمک گوشی خود در عرض چند دقیقه می‌توان کارت آنلاین خود را تهیه و اطلاعات خود را به خوبی بارگذاری کرد. شما برای ساخت کارت دعوت عروسی با گوشی و به صورت آنلاین نیاز به ابزار یا اپلیکیشن خاصی ندارید فقط کافی است با گوشی خود وارد وب‌سایت ما شوید و با وارد کردن اطلاعات مدنظرتان کارت عروسی خود را دریافت کنید.

سفارش آنلاین کارت عروسی دیجیتال

 

کاربری و نحوه ساخت کارت دعوت عروسی ما به حدی ساده است که شما به راحتی بدون هیچ دغدغه و مشکلی می‌توانید در هرجایی کارت دیجیتال عروسی خود را بسازید.

در ضمن شما می تونید کارت دعوت عروسی خودتان را با توجه به سلیقه خودتان طراحی کنید و از قالب‌ها انتخاب و عکس‌های بی نظیر خودتان را در آن جای بدید

شما در برنامه ساخت کارت عروسی دیجیتال تالارکده می تونید از متن‌های دلخواه خودتان هم استفاده کنید. پس منتظر چی هستید گوشی خود را در دست بگیرید و کارت دعوت عروسی خود را بسازید.

ساخت کلیپ کارت دعوت عروسی مجازی

یکی از دیگر از خدمات منحصر به فرد سایت تالارکده ساخت کلیپ کارت دعوت عروسی می‌‌باشد که شما عزیزان می‌تواند به راحتی اقدام به سفارش ویدیو کارت دیجیتال عروسی خود کنید؛ این معیار می‌تواند تا حد زیادی بر کیفیت برگزاری مراسم‌تان تاثیرگذار باشد و موجب شود تا سالیان سال با دیدن این کلیپ یاد و خاطره یکی از رویایی‌ترین شب‌های زندگی خود را زنده کنید.

شما با استفاده از کلیپ کارت دعوت عروسی می‌توانید مهمانان خود را به بهترین شکل ممکن به رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان دعوت کنید،‌ از امکانات کلیپ و ویدیو کارت دعوت عروسی تالارکده می‌تواند به:

 • اسم عروس و داماد
 • امکان درج عکس عروس و داماد به صورت انتخابی
 • آدرس تالار
 • روز و زمان برگزاری مراسم
 • و…

اشاره کرد.

کارت عروسی دیجیتال و زندگی دیجیتال امروز

وجود کارت‌های عروسی فیزیکال و چاپی گاهی اوقات اجتناب ناپذیر است. مثلاً برای بزرگ‌تر های فامیل که دسترسی چندانی به شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی ندارند این گونه کارت‌ها ارزشمند هستند. اما برای نسل جدید که حتی خبری از آلبوم‌های عکس چاپ شده در میانشان نیست و تمام خاطراتشان را در هارد کامپیوتر و یا یک هارد اکسترنال ذخیره کرده‌اند، نمی‌توان توقع داشت که کارت دعوت دیجیتال چاپی را لای کتابی در قفسه‌های خانه نگه دارند! برای نسل جوان و جدید جالب‌تر است که کارت دعوت دیجیتال را سیو کند و در کنار عکس‌هایی که شب عروسی با شما انداخته نگه دارد.

برخی از ویژگی های کارت عروسی آنلاین:

  • خاص و متفاوت بودن عروس و داماد برای دعوت از مهمانان
  • امکانات و ویژگی های بیشتر و بهتر
  • کاهش هزینه های کارت دعوت دیجیتال
  • کاهش مصرف کاغذ
  • تنوع بیشتر قالب ها
  • منحصر به فرد بودن و ….
  • لوکیشن با امکان مسیریابی با گوگل مپ و ویز waze

همان طور که گفته شد سایت تالارکده دارای امکانات زیادی برای ساخت کارت عروسی آنلاین است که یکی از آنها استفاده امکان پاسخ دهی از طرف مهمانان می‌باشد به این صورت که در پاسخ به جواب حضور یافتن و یا عدم حضور مهمانان شما می‌توانید تعداد دقیقی از مهمانانی که حاضر به شرکت در مراسم عروسی شما هستند را به دست آورید و می‌توانید به تعداد مورد نیاز برای عروسی خود تدارک ببینید.

در حقیقت این امکان به شما اجازه می‌دهد تا هزینه‌های نهایی خود را به خوبی برآورد کنید و در امر مدیریت هزینه‌های برگزاری جشن عروسی و عقد کاملاً موفق باشد و به نوعی می‌توانید برنامه‌ریزی بهتری را از خود برای برگزاری مراسم و جشن عروسی‌تان ارائه کنید که به تنهایی می‌توان گفت قابلیت ویژه و منحصر به فردی است که عروس و دامادهای محترم باید به آن توجه کافی داشته باشند.

سفارش کارت دیجیتال عروسی مذهبی

 

کارت دعوت عروسی مجازی

با توجه به مواردی که گفته شد امیدواریم شما نیز جزو عروس و دامادهای خاص و منحصر به فردی باشید که از کارت عروسی آنلاین برای دعوت از مهمانان استفاده می‌کنند.

از دیگر امکانات ودپلان می‌توان به مدیریت هزینه‌های عروسی، چک لیست هزینه‌های و مدیریت مهمانان کارت دیجیتال عروسی اشاره نمود.

برای دیدن نمونه قالب‌های کارت عروسی دیجیتال تالارکده فقط کافی است وارد صفحه اصلی سایت شده تا با تمامی قالب‌ها و نمونه کارت‌های ما به همراه طرح‌های اصلی استوری و کلیپ دعوت آشنا شوید. تالارکده همواره در تلاش است تا برای شما عزیزان بهترین‌ها را آماده کند.

شاید برای شما هم سوال باشد ...

چگونه کارت عروسی با گوشی بسازیم ؟

شما عزیزان می‌توانید به راحتی با مراجعه به سایت تالارکده با گوشی خود به صورت کاملا رایگان اقدام به ساخت کارت عروسی دیجیتال خود کنید.

نحوه ارسال کارت عروسی آنلاین چگونه است ؟

شما می‌توانید لینک کارت عروسی آنلاین خود را از طریق اس ام اس،‌ واتس‌اپ،‌ تلگرام، بله،‌ روبیکا و هر پلتفرم آنلاین و آفلاینی که توانایی به اشتراک گذاشتن پیام را دارند برای مهمانان خود ارسال کنید.

کارت عروسی دیجیتال چیست؟

کارت عروسی دیجیتال خدمتی نوین از سایت تالارکده می‌باشد که شما می‌توانید با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان مهمانان خود را به لاکچری‌ترین شکل ممکن به مراسم عروسی، نامزدی و ... خود دعوت کنید.

چگونه کارت عروسی دیجیتال بسازیم؟

شما می‌توانید با مراجعه به سایت تالارکده به صورت کاملا رایگان اقدام به ساخت کارت عروسی دیجیتال خود کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

امیدواریم از این مقاله استفاده برده باشید / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
عمارت هيلان
10% تخفیف

باغ تالار عمارت هیلان

تهران، باغستان،خروجي بلواركلهر پلاك ١٣٣
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی
$ $ $ $
تالار پذیرایی متین
30% تخفیف

تالار پذیرایی متین

تهران، خ شریعتی، بالاتر از خواجه عبدالله انصاری، نبش کوچه خوی، تالار پذیرایی متین
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۵۶ دیدگاه