کارت عروسی پلکسی گلاس (شیشه ای)/ کارت دعوت عروسی لاکچری و جدید

کارت عروسی پلکسی گلاس یا شیشه ای یکی از چدیدترین و لاکچری‌ترین انواع کارت عروسی می‌باشد؛ رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان لایق حضور عزیزترین افراد زندگی‌تان می‌باشد، شادی خود را به بهترین شکل ممکن با مهمانان خود به اشتراک بگذارید؛ اولین برخوردار مهمانان شما با مراسم‌تان کارت دعوت عروسی شما می‌باشد،‌ از این رو بسیار مهم می‌باشد که شما از کارت عروسی لاکچری استفاده کنید.

کارت عروسی پلکسی گلاس

امروزه از کارت دعوت عروسی پلکسی گلاس مات و شفاف به عنوان یک کارت عروسی لاکچری و شیک یاد می‌شود، این امر به دلیل ظاهری زیبا و لوکس کارت عروسی شیشه‌ ای می‌باشد.

قیمت کارت عروسی پلکسی گلاس به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه قصد داریم به شما عزیزان تمام مزایا و عواملی که بر قیمت کارت دعوت عروسی لاکچری طلقی تأثیرگذار می‌باشند را ذکر کنیم.

مزیت‌ های کارت عروسی پلکسی گلاس یا شیشه ای

کارت عروسی شیشه ای پلکسی گلاس که به کارت عروسی کریستالی هم بین مردم گفته میشه به محض ورود خود به بازار به دلیل ظاهر لوکس و لاکچری خود بسیار مورد توجه زوجینی که قصد برگزاری مراسم عروسی را دارند قرار گرفت.

از این رو اگر شما هم قصد برگزاری مراسم عروسی را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با تمام مزیت‌های کارت دعوت عروسی جدید پلکسی گلاس آشنا کنیم، تا شما عزیزان بتوانید مهمانان خود را به بهترین شکل ممکن به رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان دعوت کنید.

  1. امکان چاپ طرح دلخواه با کارت عروسی پلکسی گلاس شیشه ای و شفاف

هیچ معیاری بالاتر از سلیقه‌ نمی‌تواند مراسم عروسی شما را به مجلل‌ترین شکل ممکن برگزار کند، تمام معیار ها را زیر ذره‌بین سلیقه‌ی خود ببرید تا در نهایت مراسم عروسی‌تان از همه‌ی جهات باب میلتان باشد.

کارت دعوت عروسی پلکسی گلاس

کارت دعوت عروسی پلکسی گلاس به دلیل امکان چاپ تمام سطح و تمام رنگ این امکان را به شما می‌دهد تا در انتخاب طرح خود هیچ گونه محدودیتی نداشته باشید و بتوانید همان طرحی که در ذهن خود پرورش داده‌اید را چاپ کنید.

  1. جنس سخت، اصلی‌ترین مزیت این کارت دعوت عروسی لاکچری و جدید

یکی از اصلی‌ترین معایب کارت عروسی کاغذی جنس آسیب پذیر آن می‌باشد، در هنگام پخش کارت دعوت عروسی ممکن است شرایطی پیش بیاید که کارت دعوت شما در معرض آسیب قرار بگیرند، که این موضوع می‌تواند شما را با مشکل مواجه کند.

کارت دعوت عروسی لایت باکس

قیمت کارت عروسی پلکسی گلاس لاکچری

کارت دعوت عروسی پلکسی

کارت عروسی پلکسی شفاف به دلیل جنس سفت و سخت می‌تواند کار شما را در این امر بسیار راحت کند، از این رو جنس خوب و مقاوم کارت دعوت عروسی لایت باکس را می‌توانید اصلی‌ترین مزیت آن خواند.

  1.  با کارت عروسی شیشه ای شفاف، محدودیت در سایز را فراموش کنید!

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های کارت عروسی پلکسی جدید عدم محدودیت در سایز می‌باشد.

کارت عروسی شیک شیشه‌ای

خودتان را با انتخاب کارت دعوت عروسی کاغذی محدود نکنید، سلیقه‌ی خود را با کارت عروسی پلکسی شفاف آزاد بگذارید و در هر سایزی که دلخواهتان است اقدام به ساخت این کارت دعوت عروسی لاکچری کنید.

همچنین بینید : متن کارت عروسی کوتاه

  1. امکان چاپ دورو با کارت عروسی پلکسی گلاس

امکان چاپ دورو در این کارت دعوت عروسی جدید به شما این امکان را می‌دهد ظاهر کارت عروسی خود را بسیار زیباتر و دل‌نشین‌تر به نمایش بگذارید.

کارت عروسی کریستالی پلکسی

کارت عروسی پلکسی گلاس شیک و جدید

کارت عروسی شیشه‌ای

شما می‌توانید برای پشت کارت دعوت عروسی خود از یک متن زیبا و ادبی استفاده کنید تا مهمانان خود را به شکیل‌ترین شکل ممکن به رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان دعوت کنید.

  1. کارت عروسی پلکسی گلاس در برابر آب مقاوم است

کارت عروسی ضدآب پلکسی گلاس شفاف با توجه جنس شیشه‌ ای و مقاوم خود در برابر آب و مایعات هیچ‌گونه آسیبی نمی‌بینید و نوشته‌های آن به هیچ عنوان پاک نمی‌شود.

کارت عروسی پلکسی گلاس

قیمت کارت عروسی پلکسی گلاس لاکچری

قیمت کارت دعوت عروسی پلکسی گلاس شیک به عوامل مختلف و زیادی بستگی ندارد، هزینه چاپ این کارت عروسی طلقی و شفاف نسبت به سلیقه و خواسته شما تعیین می‌شود؛ سایز، چاپ و… نمونه‌هایی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت کارت عروسی پلکسی گلاس می‌باشند.

کارت دعوت عروسی شیشه‌ای پلکسی گلاس

در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان ۲۰ نمونه از لاکچری‌ترین و شیک‌ترین کارت‌های دعوت عروسی طلقی را به اشتراک بگذاریم تا شما عزیزان با سفارش آن‌ها و یا ایده گرفتن از آن‌ها برای چاپ طرح دلخواهتان استفاده کنید.

درهمین رابطه ببینید : متن کارت عروسی با کلاس

کارت دعوت عروسی طلقی

شما برای مراسم عروسی خود از چه مدل کارت عروسی استفاده کردید؟ برای ما در بخش نظرات قرار بدید تا بتوانیم با معرفی آن‌ها به عروس و دامادهای جوان مانند همیشه کمکی برایشان باشیم.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :