7 مدل لباس عروسی که هر عروسی باید بشناسد

انتخاب یک مدل لباس عروس متناسب و ایده آل برای هر عروس که تمامی یک شب عروسی در او خالصه می شود امری بسیار مهم و ضروری است اینکه چه مدل لباس عروسی مناسب شما و البته اندام شما است امری بسیار مهم و حیاتی است.

هر مقدار که شما به حواشی، تشریفات و تالار عروسی توچه کنید و بهترین شرایط را برگزینید در نهایت همه به دنبال عروس و ظاهر او هستند که نوع لباس اون می تواند تاثیر بسازیی در هرچه زیباتر شدن این شب داشته باشد.

انتخاب یک لباس عروس عالی و مناسب برای مراسم عروسی جزو کارهایی است که سخن گفتن درباره آن آسان تر از انجام دادن آن می باشد.

مهم نیست که شما تا چه اندازه جذاب و خوش تیپ هستید، شما در حال برنامه ریزی برای بزرگترین روز زندگی خود هستید و لباس عروس شما تنها شانس شماست که می تواند باعث شود همانند یک ملکه در جمع دوستان و آشنایان خود بدرخشید.

این به معنی انتخاب یک مدل لباس خاص برای عروسی شما نیست. بلکه تمام برنامه ریزی های ماهانه شما قبل از یک انتخاب مدل مناسب را در بر دارد.

اینکه لباس عروس شما چه مدلی داشته باشد، آیا پوشیده باشد یا غیر پوشیده، آستین دار باشد یا بدون آستین، دامن لباس شما چه طرحی داشته باشد، رنگ لباس و مدل طراحی شده آن، همه و همه بر انتخاب شما تاثیر می گذارد.

از این رو ما در کنار شما هستیم تا یک راهنمای کامل و جامع را در مورد انواع مدل های لباس عروس در اختیار شما قرار دهیم تا پیش از آنکه شما وارد عمل شوید، اما قبل از انتخاب، لازم است تا نکاتی را در مورد راهنمای انتخاب لباس عروس بدانید ما همه اطلاعات را در اختیار شما قرار داده باشیم.

7 مدل لباس عروسی که هر عروسی عاشق آن می شود

در میان مدل های مختلف لباس عروس 7 مدل لباس عروس هستند که محبوبیت بسیار زیادی در میان عروس خانم ها دارند. در این میان شما می توانید قطعا مدل بسیار زیبایی برای خود انتخاب کنید و در آن بدرخشید.

مدل لباس عروس سیندرلایی                            

لباس عروس مدل سندرلایی یکی از لباس هایی است که از گذشته تا کنون هر دختر دم بختی که در تصورات خود عشق رویایی اش را تجسم کرده است، همواره خود را در این لباس دیده است.

این مدل لباس در همه فرهنگ ها و در همه بازه های زمانی بسیار محبوب بوده است. از جمله ویژگیهایی که برای این لباس افسانه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد: این لباس بدون آستین بوده و معمولا یقه آن به شکل قایقی طراحی می شود.

دامن آن توری و چند لایه بوده و دنباله آن به نسبت بلند است. پف دامن کم است و بلندی آن می تواند زیبایی خاصی به عروس بدهد.این مدل لباس عروس دامن بلندی دارد که زیبایی آن بدون تاج یا کلاع عروس تکمیل نمی شود.

این لباس عروس مناسب چه عروس هایی است؟ این لباس مناسب عروس های است که دارای اندام ساعت شنی شکل هستند و همچنین عروس هایی با اندام لاغر و ریز اندام

این لباس برای چه عروس هایی مناسب نیست؟ برای عروس های با اندام گلابی شکل و سیب شکل اصلا مناسب نیست.

به همراه این لباس چه چیزهایی باید استفاده کرد تا زیباتر جلوه کند: کفش شیشه ای پاشنه بلند این لباس را بسیار جذاب می نماید، جواهرات با سنگ های قیمتی و کریستال، تاج عروس بسیار زیبا یا کلاه

مدل لباس عروسی

لباس عروس Ball Gown

این مدل لباس عروس که در کشورهای اروپایی به عنوان لباس های مخصوص جشن های مهم هم مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع لباس دارای بالا تنه کاملا پسبیده و فیکس است و دامن آن پف بسیار زیادی دارد و کل حجم لباس را تشکیل می دهد.

برای عروس خانم هایی بسیار مناسب است که می خواهند مقداری از تپل بودن خود را پنهان کنند و در عوض بلند قدرت به نظر برسند. اگر جزو عروس های با اندام پر هستید و دوست دارید بلند قدتر بنظر برسید این لباس برای شما بسیار مناسب است.

این لباس بهترین انتخاب برای عروس های است که اخلاق پسرانه ای دارند و هیکل آنها پر و جسته بزرگ تری دارند، برای انواع هیکل های مستطیل شکل مناسب است.

این لباس برای عروس خانم هایی ریز اندام و لاغر اصلا مناسب نیست و همچنین به هیکل های گلابی و سیب شکل اصلا نمی آید.

جواهرات مروارید شکل عروس، لوازم تزئینی بالرین ها، گل سر می تواند به این لباس زیبایی بیشتری ببخشد.

[cta_talar text=”جدیدترین مدل های لباس عروس” link=”https://www.talarkadeh.com/articles/wedding-gown-styles” text_color=”#007bff” border_color=”#d2e5f9″ bg_color=”#cae3ff”]

لباس عروس  Tea Length

اگر به دنبال یک لباس عروس راحت و یکپارچه می گردید تا بتوانید در حین سفر و رفت و آمدهای زمان عروسی راحت باشید این مدل لباس بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

برای عروسی های که در باغ تالار پذیرایی برگزار می شوند و همچنین زمان هایی که در کنار ساحل می خواهید عکس بگیرید و کلیپ های عروسی را تهیه کنید این مدل لباس بسیار عالی است.

لباس عروسی با دامنه کمی پف دار که در قسمت زانو کمی گشاد می شود گزینه بسیار مناسبی برای عروس های شلوغ است.

برای اینکه کمی پوشیده تر بنظر برسید می توانید مدل های آستین دار این لباس عروس را هم امتحان کنید. معمولا یقه این لباس بصورت یقه هفت طراحی می شود اما شما می توانید مدل های یقه بسته آن را نیز در مزون های عروسی بیابید.

این لباس عروس بهترین گزینه برای عروس های کمر باریک و با پاهای کشیده است که اندام های ساعت شنی شکل دارند و برای کسانی که بدن های خیلی باریک و نحیف و همینطور مثلثی شکل دارند اصلا مناسب نیست.

هد بند های عروسی و کلاه و همینطور جواهرات کریستالی به این نوع لباس عروس زیبایی بیشتری می بخشند.

مدل لباس عروس
مدل لباس عروسی

لباس عروس مدل پری دریایی

اگر شما به دنبال یک اعتماد بنفس بالا هستید لباس پری دریایی شما را به بالاترین قله آن خواهد رساند. لباس پری دریایی شما را درست به مانند یک پری دریایی زیبا و دوست داشتنی می نماید.

دامن این لباس در انتها زانو دارای یک انحنا بسیار زیبا است که زیبایی لباس را صد چندان کرده است اما اگر قصد دارید در روز عروسی خود لباسی تنگ را بپوشید بهتر است این مدل را فراموش کنید.

این مدل لباس عروس مناسب عروس خانم های با اندام بسیار باریک و لاغر است که اندامی ساغت شنی شکل دارند.

اما برای عروس خانم هایی که اندام سیبی شکل و پر داشته و یا اندام آنها مثلثی است اصلا مناسب نمی باشد.

به همراه این مدل لباس گوشواره های لوستر، کلاه یا هد بند و همینطور دست بند های کریستال و ساعت بسیار زیبا خواهد بود.

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس ترومپت

مدل لباس عروس ترومپت بسیار شبیه به مدل پری دریایی است. این لباس مانند لباس پری دریایی چندان به بدن چسبیده و تنگ نیست و انحنای پایین آن بسیار کمتر است و از بالاتر از زانو انحنای آن شروع می شود. این مدل لباس بسیار زیبا هم انواع مدل های زیبایی دارد که می تواند برای عروس ها جذاب باشد.

برای عروس های با اندام ساعت شنی شکل و همینطور هیکل های گربه ای با قد بلند و اندام باریک بسیار مناسب است.

از طرفی پیشنهاد می شود که عروس های با اندام سیب شکل و تو پر و همینطور مثلثی شکل این نوع لباس را نپوشند.

گوشواره های تزئینی و نوارهای گلدار به این نوع لباس بسیار می آیند.

مدل لباس عروسی

مدل لباس عروس A-Line Dress

این مدل لباس عروس جزو محبوب ترین لباس های عروس است که برای هر عروسی با هر شکل اندامی می تواند مناسب باشد و تنها به شکل گردن عروس ها بستگی دارد. این نوع لباس عروس برای عروس های با اندام مثلث معکوس شکل مناسب است و در کل همه افراد با اندام های متفاوت می توانند از آن استفاده کنند.

مدل لباس عروس Sheath/ Column Dress

این مدل لباس عروس به گونه ای طراحی شده است که کاملا در امتداد منحنی های بدن قرار می گیرد و هیچگونه پف یا انحنایی ندارد و کاملا با بدن متناسب است.

برای کسانی که پایین تنه چاق تری دارند این مدل لباس پیشنهاد نمی شود چون باعث اذیت شدن عروس در طول مراسم خواهد شد.

این نوع لباس برای عروس هایی با شانه صاف بسیار زیباست و معمولا افراد با اندام ریز و لاغر می توانند در این لباس زیباتر به نظر بیایند. برای اندام های گلابی شکل و سیب شکل هم می تواند خوب باشد. به همراه این لباس گردنبند و شنل های توری می تواند بسیار زیبا باشد.

مدل لباس عروس

نکته ای که در پایان این مقاله به شما یادآور می شودیم یک رژیم غذایی مناسب حداقل سه تا پنج ماه قبل از عروسی است. رژیم غذایی هم از نظر اینکه اندامی مناسب داشته باشید تا لباس عروسی انتخابی شما به بهترین شکل و شرایط به ظاهر شما بیاید و هم از نظر زیبایی و پاکیزگی پوست.

همه موارد را به آرایشگر خود نسپارید . هر مقدار که پوست صورت و بدن شما شرایط بهتر و مطلوب تری داشته باشد آرایش روی صورتتان بهتر می نشیند و به زیابیی شما در مهمترین و با شکوه ترین شب زندگی تان کمک میکند.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

لباس عروس رنگی برای عقد
کالکشن جدید اروپایی از انواع مدلهای لباس عروس کوتاه
اجاره لباس عروس در تهران

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ تالار تاج

هفته پیش عروسی در عمارت تاج داشتیم واقعا تالار زیبایی هست رفتار پرسنل خوب بود وپذیرایی عالی اماااااا کارکنان آتلیه برای عکس از مدعوین فوق العاده مزاحمت ایجاد کرده بودند اول دعوت میکردن برای عکس بعد از ۳۰۰ تا عکس دائما مزاحم میشدند بیا عکسو انتخاب کن بعد اول قیمت پایین میگفتند بعد یه عکس به یه میلیونم با تبصره های مختلف میرسید بازم اینا مهم نبود دیگه کارشون به آزار رسیده بود دائما مردمو از سالن میکشیدند بیرون برای عکس اصلا درکی از موضوع نداشتند که فامیل نزدیک باید در صحنه حضور داشته باشن یا تبلیغات این چنینی جواب نمیده آخرم تهدید میکردند اگر عکس نمیخواهین باید تعهد بدید من مقاومت کردم اما خبر داشتم که اینقدر مزاحم اقوام شده بودند همه کلافه شده بودن وداشت تبدیل به تنش میشد بعضی ها را هم ۸ یا ۹ میلیون پیاده کرده بودن

موسی صادق تبار
باغ تالار پرنیا

فضای تالار بسیار دل نشین پذیرایی عالی غذا با کیفیت عالی با پرسنل مجرب با لباس فرم

بدون نام
باغ تالار vip شرق

بسیار پذیرایی بد ما که راضی نبودیم اصلااا اخلاق صفر

بدون نام
در دفتر بله برون چه چیز هایی نوشته می شود/ متن زیبا و توضیحات کامل

خیلی از مشکلات زوجین و بهم ریخته شدن زندگی ها سخت گیری های خانواده ها قبل از ازدواجه. مگه معامله است که همه چیز رو تو دفتر بله برون ثبت میکنید ؟ زن و شوهر باید توافق و تفاهم داشته باشن و برن سر خونه زندگیشون و یک زندگی رو بسازن مراسم بله برون به خودی خود بسیار زیباست. شما با گذاشتن قوانین سختگیرانه مشکل دارشن نکنید برای زوجین. بررسی کنید کشورهای دیگه که چنین رسومی ندارن راحت تر زندگی میکنن یا ما ؟ مدام گرو کشی و مال من و مال تو دارن ...

شاهقلی
باغ تالار قصر ملک

سلام برای مهر ماه منوی شماره یک با ششصد تا مهمون میفرمایید چقدر میشه

زهرا
آهنگ رقص عروس و خواهرش

وای چقدر این آهنگ ها زیبا هستند ۲ تاش فقط قشنگ بود ولی من بازم داخل سالن با آبجی بزرگم که عروس بود درخشیدیم با هم دیگه

تو آهنگ
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ های جالبی بود

بدون نام
باغ تالار عمارت سام

بهترین عمارت بهترین مدیریت کیفیت کار عالی واقعا از انتخابمون راضی بودیم ممنون از آقای مولایی عزیز بابت بهترین شب که برای ما رقم زدن

بهنام توکلی فر
تالار پذیرایی میثاق ارتش

سلام