جشنواره رمضان

20 لباس عروس منحصر به فرد که شاید ندیده باشید

اگر شما میخواهید استایل فرش قرمز را در روز عروسیتان پیاده کنید چرا نباید سراغ یک لباس عروس کاملا منحصر به فرد بروید ؟ در حالی که ما همیشه لباس های شب کلاسیک را برای عروس مناسب میدانیم طراحان عروسی به عنوان سرگرمی لباس های عروسی در نوع خود بی نظیری را برای عروس هایی که دوست دارند بین جمع بدرخشند خلق میکنند.

رسم و رسومات عروسی در حال نو شدن هستند و لباس عروس هم از این قاعده مستثنی نیست. عروسی شما باید بازتابی از خود شما باشد و یک لباس عروس بر خلاف عرف یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن استایل منحصر به فرد و شخصیت شماست. اگر شما برای امتحان کردن یک لباس عروس سرهمی کنجکاو هستید ، دوست دارید جز سفید هر رنگی بپوشید ، عاشق این هستید که در میان زرق و برق احاطه شوید یا ارزوی پوشیدن دامنی پوشیده از ستاره دارید این طرح های آزمایشی آرزو های شمارا پوشش می‌دهند.

در این مقاله ما تعدادی از لباس های عروسی منحصر به فرد و خاص را گردآوری کرده ایم.

1) برای عروس هایی از دنیایی دیگر : لباس عروسی ردیف ستارگان برند “ویلو بای بای واترز”

زیباترین لباس عروس 1400

چرا لباس عروسی نپوشید که یادآور آسمان پرستاره ی شب در اولین ملاقات شما و همسرتان باشد ؟ این لباس عروس یقه هفت با تور نازک ابریشمی بنفش مات و هم در رنگ های طلایی و نقره ای و ستاره های قلابدوزی شده با پولک و منجوق های درخشان و برجسته  است.

 

2) برای عروس های مدرن : لباس عروس درخشان آستین دار برند ” خاویر گوشه فلیرتی” 

لباس عروس جدید

این لباس عروس مدرن از پارچه زرق و برق دار با تو دوزی ابریشم و استین های ابریشم حجیم دوخته شده است. انتخاب یقه ی وی شکل آویزان و بستن محکم کمربند به ظاهر این لباس عروسی منحصر به فرد شکل خاصی میبخشد.

همچنین ببینید : انگشتر نامزدی مناسب برای عروس

 

3) برای عروس های سلطنتی : لباس عروسی اتلیه برند ” اورت پورونویاس”

لباس عروس و داماد

این لباس عروس افسونگر کاملا سلطنتی در کرپ و اورگانرای ابریشم ، یقه قلبی شکل و آستین های پفی قابل جدا شدن دارد.اما پیشنهاد میکنیم آستین ها را برای حفظ یک ظاهر دراماتیک جدا نکنید. سینه بند یراق دوزی شده ضخیم این لباس با یک دامن متحرک و نرم که حد فاصل پایین تنه است تضاد زیبایی میسازد.

 

4) برای یک عروس رمانتیک : لباس عروسی قصه عشق برند “ریم آکرا”

بهترین لباس عروس های 1400

این لباس عروسی گران قیمت پفی ابریشم شکوفه دوزی شده با تکه های طرح گل منجوق دار ترکیبی از پاستیل های رنگارنگ است. پارچه متالیک رنگ بژ آن درحالی که یقه قلبی شکل و دامن پلیسه آن جزئیات رمانتیک تر و لطیف تری به آن اضافه میکنند چشمگیر است.

 

5) برای عروسی در باغ : لباس عروسی آستین بلند با یقه جواهردوزی شده برند “مک دوگال”

این لباس عروسی مدل پری دریایی حریری تور دوزی شده یک آپشن منحصر به فرد و زیبا برای عروسی در فضای باز است. جزئیاتی مانند نوار یقه جواهردوزی شده ، کمربند منجوق دوزی شده و استین های بلند حریر به طرح آن پیچیدگی خاصی اضافه میکنند.

مدل لباس عروس آستین بلند

6) برای یک عروسی مسحور کننده: لباس عروسی سایز بزرگ گاردنر کوری برند ” موریلی بای مادلین

طراحی پیچیده بهترین توصیف برای این لباس عروسی مدل پری دریایی با طرح تملق امیزش است. که در رنگهای سفید ، عاجی ، عاجی – بژ در دسترس است.

تکه دوزی ها و کریستال ها در آستین ها و کمر به عنوان زینت بکار برده شده درحالی که دامن چین دار شده با چین های نامنظم و ناهموار زیبایی تازه ای به ان اضافه میکنند و درست زمانی که شما فکر میکنید ظاهر لباس کامل بوده است مدل کمر جذاب و پشت لباس توجه شمارا جلب میکند.

مدل لباس عروس سایز بزرگ

7) سنتی ترین : لباس عروسی استین بلند کرپ برند ” پیا ندِرِس برایدل”

این لباس عروسی ساده یک برگ برنده برای عروس هایی است که به مدل های کلاسیک گرایش دارند. دکمه هایی که به ردیف، پشت لباس کار شده اند ظاهر شیکی به لباس میدهند.

لباس عروس پوشیده و آستین بلند

8) برای عروسی در تالار شهر : لباس عروس میدی توردوزی شده برند “رُکساندا” 

انتخاب کامل تری جز این لباس برای عروسی در تالار شهر وجود نداره. آستین های پفی و یقه توردوزی شده غیرمنتطره و پیش تر از مد هستند.

لباس عروس ساده و منحصر به فرد

9) بهترین لباس عروسی با دامن پفی : لباس عروس های برند واترز فدریک

یک بالانس کامل از قیطان و تور ظریف باعث شده این لباس عروس یک انتخاب رمانتیک برای عروسی شما باشد. یک ردیف از کمان های لطیف در پشت لباس زیبایی کامل کننده ای به آن میبخشد.

مدل لباس عروس دامن پفی

10) برای عروس های کلاسیک : لباس ماکسی کتان – کاباردین برند “آلایا”

برای عروس های کلاسیک این لباس عروسس بالاتنه چسبان که دامن گشاد و یقه زیبایی دارد بی نهایت تملق آمیز و ظریف است. این لباس دوخته شده از کتان موج دار است که باعث میشود شکل خودش را در طول شب حفظ کند.

مدل لباس عروس کلاسیک و زیبا

11) بهترین آستین بلند : لباس عروسی آستین حریر برند “اَمسِیل” 

ما عاشق لباس عروسی آستین بلند هستیم و این مدل از امسیل از این قاعده مستثنی نیست.این لباس عروسی براق یکدست سفید با استین های ظریف بالانس کاملی از زنانگی و مدرنیته است.

مدل لباس عروس آستین بلند حریر

12) ساده ترین : لباس عروس استین سه ربع ساتن سایز بزرگ از برند دی بی استودیو ” 

رویای یک عروس کلاسیک این لباس عروسی مینیمالیست با زیبایی بی انتهاست. این لباس دارای جزئیات موردعلاقه ی ما مثل جیب های مخفی برای پنهان کردن تلفن همراه یا رژ لبتان است.

لباس عروس ساتن سایز بزرگ

13) بهترین آستین پفی : لباس عروسی آستین پفی برند “ریفورمیشن”

علاقه مندان به زندگی در طبیعت ، شاد باشید . این لباس عروسی پر از جزئیات زیبا مانند آستین های پفی دو طبقه زنانه کاملا برای عروسی روستایی و رمانتیک شما مناسب است.

لباس عروس آستین پفی

14) برای یک عروسی معمولی شهری: لباس عروسی بلند با ترکیبی از ابریشم برند “زیمرمن شیرِد”

این لباس عروس سوئیسی خال دار متین و سنگین و در عین حال چشمگیر با آستین های یکدست و ظریف و یقه ایستاده سبک است. ما این لباس را برای یک محیط شهری و شیک مناسب میدانیم.

مدل لباس عروس بلند و ابریشمی

15) برای عروسی در بهار : لباس عروسی یقه بلند برند “رفورمیشن” 

برای یک عروسی در فصل بهار این لباس عروس استایل رفورمیشن کاملا مناسب و جذاب است. این لباس عروسی بالای قوزک پا را میتوانید با یک جفت صندل جلو بسته مناسب برای چمن ست کنید.

مدل لباس عروس یقه بلند

16) چسبان ترین لباس عروس : لباس عروس کرپ استرچ یقه قایقی برند ” بلو ویلو”

این لباس عروس مینیمالیست که از جلو موقر و ساده و از پشت با تور کار شده و بلند است از کرپ استرچ ساخته شده و به بدن ظاهری جذاب میبخشد.

مدل لباس عروس یقه قایقی

17) بهترین هزینه : لباس عروسی ماکسی سر شانه باز برند ” اِی اِس او اِس” 

اگر یک لباس عروس موقر با هزینه ی کم میخواهید در انتخالب این لباس عروسی اشتباه نکرده اید . چون این مدل پشت باز است شما ممکن است اکسسوری استفاده کنید . اگر میخواهید کمی پوشیده تر باشید میتوانید از شال یا یک کت کوتاه جلو باز استفاده کنید.

مدل لباس عروس ماکسی

18) بهترین تور تمام طرح : لباس عروسی توری برند “واترز”

این لباس عروسی ساده و بی زرق و برق با سینه بند ظریف ابریشمی یک توازن کامل بین جذابیت و سنتی بودن برقرار میکند.

مدل لباس عروس توری

19) پوشش سراسر سفید : لباس عروسی برند “پارلر”

جزئیاتی همانند یقه کاملا ازاد و استین های باد کرده به طور قطع به این لباس لفافه ای از لحاظ زیبایی شناسی ، ظرافت و مدرن بودن میبخشد. از راهنمایی های طراحان استفاده کنید و از یک جفت گوشواره بلند تا سرشانه و یک کیف طلایی به عنوان اکسسوری استفاده کنید.

لباس عروس زیبا و منحصر به فرد

20) برای عروسی غیرمنتظره : لباس عروسی گل رز نفیس برند ” نیدل اند ترید” 

این لباس برای عروسی در فصل بهار فوق العاده است. این لباس عروس بالرینی اذغام شده با تور و حریر شامل رنگ صورتی ملایم ، سبز و طرح های گل تکه دوزی شده رنگ بژ و راه راه است که هر راه یک طرح بندی توری خلق میکند. حجم لطیف در آستین ها و یقه طوق دارش جذابیت خاصی به این لباس میبخشند.

لباس عروسی طرح گل

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

بهترین مزون لباس عروس شهریار
لباس مخصوص عروسی فامیل درجه یک
جدیدترین مدهای لباس شب 2024

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
کلاس های رقص عروس و داماد برای جشن عروسی

من میخواستم برای رقص عروس در تالار آموزش ببینیم. در کنار اون رقص تانگو در تالار عروسی. ممکنه بفرمایید کجا ؟

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه فرهنگیان | میدان حر

اینجا فقط تالار هست یا خدمات هتلینگ هم جهت فرهنگیان ارائه میکنه ؟

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه فرمانیه

این تالار از قدیم یک تالار خوب بوده و ما دو سه بار مهمان این تالار بودیم. متاسفانه الان دیگه تعطیل شده البته یکسری حواشی هم داشت که که میگفتن هرکی تو این تالار عروسی گرفته منجر به طلاق شده. (طبق آمار رسمی که منتشر شد از خود مجموعه) شاید بی تاثیر برای بسته شدن تالار نبود

بدون نام
تالار پذیرایی ساقدوش

سلام روز بخیر من درخواست قیمت منو برای تالار ساقدوش ارسال کردم چه مقدار طول میکشه تا جواب برام ارسال بشه ؟ ضمن اینکه شماره ها کسی پاسخگو نبود.

رسولی
باغ تالار عمارت یاسین

سلام لطفا منو و خدمات همراه باقیمت .ممنون

فغفوریان
تالار پذیرایی میثاق ارتش

مراسم عروسی من در تالار میثاق 1 اجراشد،باتوجه به قیمت ومنویی که انتخاب کردیم،همه چیز عالی بود،باتشکرازمدیریت و مجموعه ی کارکنان.خدا قوت

بدون نام
کفش های مناسب برای لباس مجلسی

سلام. میخواستم کفش مجلسی سفارش بدم شما فروشگاه حضوری دارید یا آنلاین شاپ هستید ؟

ایناز
آهنگ رقص عروس و دوستان و رفیقای صمیمی/ 8 آهنگ زیبا

خیلی خوب بود واقعا لذت بردم

سهیلا
آهنگ رقص عروس و خواهرش

به نظر من اهنگ ها خیلی خوبن اما من عربی سرچ کردم برام فارسی شد یعنی اهنگ ها عربی نیستند فارسین ام من عربی سرچ کردم... اهنگ ها هم خیلی خوبن علاوه بر من چیزی که خواستم اونا نبودند واهنگ ها شنیدنی بودند مال رقص عربی نیستند.. اما اهنگ خیلی خوب بودند

نظرات کاربران