وقتی صحبت از مراسم عروسی می‌شود؛ چیزی که همه را هیجان زده می‌کند و جذابیت بیشتری دارد لباس عروس است. ذوق و شادی برای خرید لباس عروس گاهی تا جایی پیش می‌رود که برخی دوست دارند بسیار با شکوه و مجلل دیده شوند. حتی تا آنجا پیش می‌روند که لباسشان در لیست 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور در کل دنیا قرار می‌گیرد. اما چه کسانی این لباس عروس‌های اشرافی و مجلل را خریده‌اند و برای آنها هزینه های گران پرداخت کرده اند؟ در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

لباس عروس گران قیمت مجلل

در طول سال عروسی‌های پرهزینه و گران قیمتی برگزار می‌شود. اما معمولاً خرجی که برای لباس عروس و حلقه ازدواج در نظر گرفته می‌شود بیشتر توجهات را به خود جلب می‌کند.

افراد مشهور که بودجه نامحدودی برای عروسی خود دارند هم از جلب توجه دیگران به لباس‌ها بدشان نمی‌آید. همین می‌شود انتخاب لباس عروس گران قیمت می‌تواند آن‌ها را بیش از پیش سر زبان‌ها بیندازد.

همچنین ببینید : تعرفه عقد در دفاتر ازدواج

ممکن است این افراد جزو خانواده‌های سلطنتی نباشند اما در روز عروسی خود همچون یک ملکه درخشیده‌اند و چه کسی می‌تواند تأثیر لباس عروس‌های اختصاصی و مشهور در کل دنیا را نادیده بگیرد؟ در ادامه 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور را که به طور اختصاصی درست شده‌اند را به شما معرفی می‌کنیم و قیمت آن را نیز به شما خواهیم گفت.

1: لباس عروس سرنا ویلیامز _ قیمت 3.5 میلیون دلار

لباس عروس گران قیمت

اولین فردی که در لیست 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور ما در کل دنیا قرار می‌گیرد کسی نیست جز سرنا ویلیامز تنیسور مشهور. لباس عروس شگفت انگیز او از برند الکساندر مک کویین بود که توسط سارا برتون به طور اختصاصی برای سرنا طراحی شده بود. این لباس 3.5 میلیون دلاری دامنی آبشاری داشته و با یک شنل کامل می‌شود.

با توجه به قیمت بالای این لباس عروس، در لیست گران قیمت‌ترین لباس عروس در تمام تاریخ ثبت می‌شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این تنها لباس سرنا در مراسمش نبود و تا انتهای مراسم دو بار دیگر هم لباس‌هایش را عوض کرد.

2: لباس عروس ویکتوریا سواروسکی _ قیمت : 1 میلیون دلار

لباس عروس گران قیمت

ویکتوریا سواروسکی وارث جواهرات سواروسکی دومین لباس عروس گران قیمت و مشهور در کل جهان را در روز عروسی‌اش به تن کرده است. این لباس که دارای ارزشی معادل 1 میلیون دلار است؛ با بیش از 500 هزار سنگ کریستال طبیعی تزئین شده است.

3: لباس عروس کیم کارداشیان وست _ 500 هزار دلار

لباس عروس کیم کارداشیان گران

جای تعجب ندارد که لباس کیم کارداشیان در زمان ازدواجش با کانیه وست در لیست 10 لباس گران قیمت و مشهور قرار بگیرد.

لباس 500 هزار دلاری کیم با آستین‌های گیپوری و تور بلند و جذابش ساخت برند معروف جیوانچی (ژیوانشی) است که به طور اختصاصی برای او درست شده است.

همچنین ببینید : گران ترین تالارهای عروسی

4: سلما هایک _ 434 هزار دلار

لباس عروس گران قیمت سلما هایک

این بازیگر معروف در سال 1009 با مدیر عامل گروه PPR یعنی فرانسوا_هنری پینو در شهر افسانه‌ای ونیز ایتالیا ازدواج کرد. لباس سلما که از برند Balenciaga بوده و توسط Nicolas Ghesquière طراحی شده دارای بالا تنه‌ای دکلته است. در بخش بالاتنه از سنگ‌های تزئینی گران قیمت و سنگین استفاده شده. قیمت تمام شده این لباس 434 هزار دلار است. با فرض این که اجاره کل صندلی‌های گران قیمت‌ترین سالن اپرای اروپا از این ارزان‌تر در می‌آید؛ می‌توان حدس زد که لباس سلما چقدر گران قیمت و پر خرج بوده است.

5: کیت میدلتون _ 434 هزار دلار

لباس عروس گران قیمت کیت میدلتون

دوشس کمبریج و لباس عروسش پنجمین نفر در لیست 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور در کل دنیا هستند.

همچنین ببینید : عروسی بازیگران معروف

دوشس کیت در سال 1011 با پرنس ویلیام ازدواج کرد و با لباسی از برند الکساندار مک کویین با طراحی سارا برتون کاملاً درخشید. این لباس دامن بسیار بلند و بالا تنه‌ای پوشیده داشت. قیمت نهایی این لباس 434 هزار دلار برآورد شد.

6: لباس عروس کیارا فرانی (Chiara Ferragni) قیمت 410 هزار دلار

لباس عروس گران قیمت

در سال 1018، وبلاگ نویس و طراحی ایتالیایی چیرا فرگنی در یک عروسی مفصل که چند روز به طول انجامید با خواننده رپ فدریکو لئوناردو لوسیا ازدواج کرد. لباس عروس 410 هزار دلاری فرگنی طی 6 ماه و توسط ماریا گراتزیا چیوری طراح معروف برند دیور درست شد.

بخش بالایی لباس گیپور طرح دار و قسمت پایینی آن تور سفید ساده بود. فرگنی در این لباس چون یک ملکه درخشید.

7: لباس عروس کالین رونی (Coleen Rooney) قمیت 393 هزار دلار

گران ترین لباس عروس

نویسنده و بازیگر معروف  و حرفه‌ای فوتبال، وین رونی در سال 1008 در ایتالیا در کنار خانواده همسرش برگزار شد. اگرچه مراسم ساده و خودمانی برگزار شد اما مبلغ 393 هزار دلاری لباس عروس آن را در لیست 10 لباس گران قیمت و مشهور در کل دنیا قرار داد.  لباسی با طراحی جذاب و تور سفید که بسیار رؤیایی و خاص به نظر می‌رسد.

8: لباس عروس امل کلونی _ قیمت 380 هزار دلار

لباس عروس گران امل کرونی

امل کلونی و جرج کلونی اگرچه چیزی در مورد هزینه لباس عروس یا کل عروسی 4.6 میلیون دلاری خود نگفتند؛ اما این لباس آخرین لباس عروسی بود که طراح فقید اسکار د لارنتا قبل از مرگ طراحی کرد. بنابراین می‌تواند حدس زد جدا از قیمت بالای این لباس، ارزش معنوی آن نیز چقدر زیاد است.

9: لباس عروس ماریا کری _ قیمت 250 هزار دلار

گران ترین لباس عروس

خواننده مشهور ماریا کری و جیمز پکر قرار بود با هم ازدواج کنند. همه برنامه ریزی‌ها انجام شده بود و ماریا یک لباس عروس به ارزش 250 هزار دلار نیز خریده بود تا در این روز خاص بدرخشد.

اگرچه عروسی این دو سر نگرفت و بعداً ماریا در یک موزیک ویدیو لباس را آتش زد، اما نمی‌توان آن را در لیست لباس عروس‌های خاص و گران قیمت قرار نداد.

10:لباس عروسماری-شنتل میلر (Marie-Chantal Miller) قیمت 225 هزار دلار

لباس عروس مجلل گران

میلر و پرنس پاولوس در سال 1995 با هم ازدواج کردند. او یک لباس عروس سنتی با با آستین‌های بلند و گیپور طرحدار پوشیده بود که با یک شنل توری تزئین می‌شد. میلر که عروس ولیعهد یونان شد؛ در لباس عروس 225 هزار دلاری ولنتینو درخشید. این لباس 14 فوت تور داشت و با مرواریدهای اصل تزئین شده بود.

لباس‌هایی که در این لیست قرار گرفتند جزو عروسی‌های مدرنی به وند که تا همین چند سال پیش برگزار شده‌اند. اگرچه لباس عروس‌های گران قیمت دیگری نیز وجود دارند؛ اما هیچ‌کدام به گران قیمتی این 10 لباس عروس گران قیمت و مشهور نیست.

چیزی که این لباس‌ها را خاص می‌کند این است که در عین سادگی بسیار با وقار و شیک درست شده‌اند و می‌توان از آن‌ها برای درست کردن لباس عروسی شیک و خاص الهام نیز الهام گرفت.

 

 

 

 

 

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی پارسیس
15% تخفیف

تالار پذیرایی پارسیس

بزرگراه آیت اله سعیدی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار دارایی
20% تخفیف

مجموعه تالارهای پذیرایی دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :