11 ایده برای دکوراسیون کم هزینه عروسی

یافتن روش هایی برای کم کردن هزینه دکوراسیون عروسی می تواند یک راه عالی برای صرفه جویی در بودجه عروسی شما باشد. البته این به این معنی نیست که شما سبک و استایل عروسی خود را قربانی کنید. ما ایده های فراوانی برای دکوراسیون عروسی ارزان قیمت فراهم کرده ایم که هنوز به نظر می رسد درجه یک هستند. با استفاده از این ایده ها می توانید یک دکوراسیون شیک و عالی، بدون ورشکست کردن خودتان داشته باشید.

دکوراسیون کم هزینه عروسی

هنگام بودجه بندی عروسی، خرید دکوراسیون عروسی مقرون به صرفه به معنی این است که شما می توانید از آن پس انداز در جای دیگری استفاده کنید. اگر بتوانید این بودجه اضافی را صرف چیزهایی کنید که برای شما مهم هستند، مانند لباس عروسی رویایی شما، یک محل تالار پذیرایی مناسب تر و یا یک ماه عسل لوکس و رویایی بسیار خوشحال خواهید شد. از این ایده ها برای دکوراسیون عروسی بودجه دوستانه خود استفاده کنید.

در رابطه با این موضوع بخوانید:6 گام برای برنامه ریزی درست بودجه عروسی

پارچه حریر یا تور

دکوراسیون کم هزینه عروسی

پارچه حریر یا تور را می توان در جایگاه عروس و داماد، درگاه ها، سقف، دیوار، و… برای ایجاد فضای عروسی استفاده کرد. شما می توانید این پارچه های سفید را به قیمت ارزان پیدا کنید، و آن را در لیست اقلام دکوراسیون کم هزینه عروسی قرار دهید. حتی اگر قصد استفاده از این نوع پارچه ها برای دکوراسیون جایگاه عروس و داماد نداشته باشید، اما می توانید به عنوان پس زمینه برای عکس برداری از آن استفاده کنید.

رومیزی

دکوراسیون کم هزینه عروسی

پارچه های رومیزی را می توانید از هر پارچه فروشی با قیمت مناسب تهیه کنید. پارچه های رومیزی می توانند پالت رنگی عروسی شما را کامل کنند و جلوه ی زیبایی به دکوراسیون تالار پذیرایی عروسی بدهند. از پارچه های رومیزی می توانید برای قرار دادن دکوراسیون روی میزها مانند گل ها و … استفاده کنید.

شمع ها و آینه ها

دکوراسیون کم هزینه عروسیدکوراسیون کم هزینه عروسیاز رقص جادویی شعله ها و انعکاس نور آینه ها برای دکوراسیون تالار پذیرایی و روی میزها استفاده کنید. شمع و آینه ابزارهای ارزان قیمتی هستند که می توانند جلوه باشکوهی به جشن عروسی شما بدهند. شما می توانید از آنها در جاهای دیگر مانند روی میز کیک، روی میز شام استفاده کنید.

فانوس کاغذی

دکوراسیون کم هزینه عروسیفانوس های کاغذی یکی دیگر از اساسی ترین دکوراسیون بودجه دوستانه عروسی هستند. وقتی آنها را به صورت انبوه خریداری می کنید، هزینه اندکی دارند و می توانید آنها را در اطراف تالار پذیرایی عروسی یا باغ تالار خود آویزان کنید. از آنجا که این فانوس ها نسبتاً ارزان هستند، می توانید آنها را در رنگ ها و اندازه ها و ارتفاع های مختلف در کنار یکدیگر آویزان کنید.

چراغ های چشمک زن

دکوراسیون کم هزینه عروسیما همه چیز را در روشنایی محیط می بینیم، و چراغ های چشمک زن یک راه عالی برای ایجاد این حس در عروسی شما هستند. از این دکوراسیون عروسی کم هزینه و به صرفه در بالا و پایین تالار پذیرایی یا روی درخت ها در باغ تالار، روی میز دسر و هر جای دیگر که می خواهید کمی زرق و برق اضافی داشته باشد، استفاده کنید.

تخته سیاه

دکوراسیون کم هزینه عروسیتخته سیاه یک ترند قدیمی اما متداول و زیبا برای ایجاد علائم دست نویس در جشن عروسی شما است و در انواع مختلفی از موقعیت ها می تواند استفاده شود. مانند خوش آمدگویی به مهمانان، هدایت آنها به سمت تالار پذیرایی، یا دادن اطلاعات در مورد هشتگ عروسی. ویژگی خوب تخته سیاه این است که چون قابل پاک کردن هستند، می توانید آنها را بعد از عروسی دوباره استفاده کنید.

عکس های جذاب زن و شوهر

عکس یکی دیگر از عناصر تزیین و دکوراسیون عروسی ارزان قیمت است. می توانید عکس های دوران نامزدی، تصاویر سال نو، عکس های فوری از تعطیلات، پرتره های زیبا و … را در قاب بچسبانید و در تالار پذیرایی عروسی قرار دهید یا به عنوان هدیه به مهمانان دهید.

عروسی سبز

دکوراسیون کم هزینه عروسیاگر گل های تازه برای شما مهم هستند، برای صرفه جویی در بودجه عروسی عناصر سبز آن ها را بیشتر کنید. گیاهان سبزی مانند اکالیپتوس و سرخس می توانند گل های استفاده شده در تالار پذیرایی و دسته گل عروس را بدون اینکه هزینه زیادی داشته باشند، بزرگتر کنند.

در رابطه با این موضوع بخوانید:معرفی بهترین گل های مناسب دسته گل عروس و تزئین تالار عروسی

قرض گرفتن وسایل و اقلام تزئینی از دیگران

به جای اینکه تزئینات عروسی را بخرید آنها را قرض بگیرید. بسیاری از دوستان و اعضاء خانواده شما تخته سیاه، آینه، گلدان، شمعدان و … در خانه خود دارند که می توانند به شما قرض بدهند. این یک راه عالی برای صرفه جویی در پول و همچنین کاهش زباله است. بلافاصله بعد از عروسی این اقلام را به آنها برگردانید.

قرض گرفتن از دوستان

بسیاری از اقلام دکوراسیون عروسی در بسیاری از عروسی ها مورد استفاده قرار می گیرند که به معنی این است که افرادی هستند که اخیرا همان مواردی را که در نظر دارید استفاده کرده اند و می توانید اقلام مورد نیاز خود را از آنها قرض بگیرید. به جای خرید همه وسایل دکوراسیون، می توانید آنها را از دوستان و آشنایان خود که به تازگی عروسی کرده اند، قرض بگیرید

خرید تزئیناتی که می خواهید در خانه خود استفاده کنید

یکی دیگر از راه های صرفه جویی در دکوراسیون عروسی این است که آنها را به نحوی خریداری کنید که بعداً بتوانید در زندگی از آنها استفاده کنید. این کار یک راه مقرون به صرفه برای دکور منزل تان است. عروسی شما می تواند بهانه ای برای کامل کردن دکوراسیون ایده آل خانه آینده شما باشد.

اگر یک خانه پر از تراریوم یا ساکولنت را تصور می کنید، تعداد کمی از آنها را به عنوان تزئینات روی میزها مورد استفاده قرار دهید و سپس آنها را در خانه خود استفاده کنید. اگر میخواهید یک تخته سیاه برای لیست مایحتاج خود یا یک تقویم خانوادگی داشته باشید، یکی از آنها را برای دکوراسیون و علامت عروسی خود خریداری کنید. اگر شما قصد دارید که از گلدان های مختلف گل و گیاه در منزل خود استفاده کنید، تعدادی از آنها را خریداری کنید و در جاهای مختلف در تالار پذیرایی عروسی یا در جایگاه عروس و داماد استفاده کنید. زیبایی شناسی شخصی شما باید در تزئینات عروسی شما جلوه گر باشد، پس بهتر است با استفاده از وسایل مورد علاقه خود که می توانید آنها را بعداً در خانه خود استفاده کنید، دکوراسیون تالار پذیرایی عروسی خود را تشکیل دهید.

در رابطه با این موضوع بخوانید:بهترین دکور تالار پذیرایی عروسی در زمستان با گیاه بنت قنسول یا گل کریسمس


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
عمارت هيلان
10% تخفیف

باغ تالار عمارت هیلان

تهران، باغستان،خروجي بلواركلهر پلاك ١٣٣
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی
$ $ $ $
تالار پذیرایی متین
30% تخفیف

تالار پذیرایی متین

تهران، خ شریعتی، بالاتر از خواجه عبدالله انصاری، نبش کوچه خوی، تالار پذیرایی متین
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :