جنیفر لوپز ستاره‌ی محبوب هالیوود در سن 52 سالگی خبر رسمی ازدواج خود را با بن افلک سینماگر هالیوود منتشر کرد.

پس از 17 سال، کلیسایی کوچک میزبان ازدواج رسمی جنیفر لوپز و بن افلک شد

این زوج جذاب هالیوودی در روز شنبه با پرواز مستقیم به مقصد لاس و گاس سفر کردند، جنیفر لوپز و بن افلک به همراه 4 زوج دیگر به صورت بسیار ساده در کلیسایی کوچک پیوند دوباره‌ی دل‌های عاشق خود را جشن گرفتند؛ جالب است بدانید برگزاری مراسم ازدواج جنیفرلوپز و بن افلک به قدری ساده بود که آهنگ ورود آن‌ها با اسپیکر بلوتوثی پخش شد.

ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک

رابطه‌ای ناکام و زخمی کهنه با معجزه‌ای با نام عشق ترمیم شد!

جنیفر لوپز و بن افلک برای اولین بار در ماه ژانویه سال 2002 خبر نامزدی خود را به گوش طرفداران خود رساندند، آن‌ها قول و قرار ازدواج را به طرفداران خود داده بودند که در نهایت در ماه ژانویه 2004 خبر جدایی این دو ستاره‌ی محبوب هالیوود تیتر اول رسانه‌ها شد.

مراسم عروسی حنیفر لوپز

لباس عروس خاص جی لودر این خصوص ببینید: مراسم عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری + جنجال‌های آن

جنیفر لوپز یا جنیفر لین افلک؟

پس از انتشار خبر نامزدی این دو ستاره‌ی بزرگ هالیود در آوریل گذشته، یکشنبه صبح صفحه رسمی جنیفر لوپز بانی اطلاع رسانی ازدواج رسمی خود با بن افلک شد.

این ستاره بزرگ هالیوود در وبسایت خود هم اقدام به همگانی کردن این خبر کرد و نوشت” عشق زیباست، عشق مهربان است و البته صبور”

خبر رسمی ازدواج جنیفرلوپز و بن افلکاما نکته جالب اینجاست که جنیفر لوپز بعد از انتشار خبر ازدواج خود با بن افلک نام خود را به جنیفر لین افلک تغییر داد؛ لازم به ذکر است که وکلای افلک هنوز واکنشی نسبت به این اقدام نداشته‌‌‌‌اند، اما این کار جنیفر لوپز باعث شد نام جنیفر لین افلک تیتر اول رسانه‌ها شود و طرفداران این ستاره هالیوود به این موضوع واکنش نشان دهند.

شما ترجیح می‌دهید ستاره‌ی بزرگ هالیوود را با چه نامی صدا بزنید؟

جنیفر لوپز در ادامه نوشت:

” راست می گویند تنها چیزی که انسان به آن نیاز دارد عشق است و بس! و من خیلی خوشحالم که شانس تجربه کردن این عشق را دارم. یک خانواده شاد و پنج فرزند دارم که از هر چیز دیگری برایم ارزشمند تر هستند. شاید این شادی دلیلی باشد برای حرکت به سمت جلو!”

” خیلی منتظر بودم تا بالاخره لحظه من برسد. لحظه ای که حتی فکرش را هم نمی‌کردم این‌گونه باشد. منتظر بمانم تا ساعت 12:30 نصفه شب و بعد در کلیسایی کوچک پیمان ازدواج ببندم؛ آن هم در حالیکه فرزندانم کنارم هستند. عشق مفهومی ارزشمند است، شاید ارزشمند ترین مفهوم این دنیا! مفهومی که ارزشش را دارد تا مدتها برایش صبر کنی!”

فرش قرمز، شاهد صحنه‌ای احساسی از جنیفر لوپز و بن افلک

ازدواج رسمی جنیفرلوپز و بن افلک

فرش قرمز فیلم”با من ازدواج کن” بار دیگر شاهد صحنه‌ای احساسی بود، این بار بن افلک احساس خود را در قالب بوسه‌ای معنادار بر سر جنیفرلوپز به طرفداران خود نشان داد.

بن افلک ماه‌های گذشته چندین بار در فرش قرمزهای مختلف جنیفر را همراهی کرده بود، اما این ستاره محبوب هالیوود فرصتی بهتر از اولین اکران فیلم جدید خود پیدا نکرد تا با ساختن صحنه‌‌ای احساسی، علاقه‌ی خود را به همسر جدید خود نشان دهد.

جنیفرلوپز که به‌ تازگی میهمان برنامه تلویزیونی الن دجنرس شده بود، با صحبت با الن تایید کرد که عاشق بن افلک است.

مراسم عروسی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز ستاره‌ای هالیوودی گفت : ((فکر نمی‌کنم هیچ‌کس بیشتر از خود ما غافلگیر شده باشد، نه شما هرگز نمی‌توانید تصور کنید که چنین چیزی ممکن است رخ دهد، این چیز زیبایی است.))

جنیفر در این توضیحات درباره رابطه مجدد خود با بن افلک از آن به عنوان شانس دوباره برای داشتن یک عشق واقعی یاد کرد.

جنیفر لوپز با یک پیراهن توری سفید عروس و کفش‌های پاشنه بلند در مرکز توجه این مراسم بود و بن افلک هم با یک کت و شلوار مشکی در این مراسم حاضر شد.

در همین رابطه ببینید: عروسی پاریس هیلتون مدل و مجری سرشناس و ثروتمند آمریکایی+ عکس

لباس‌های عروس جی لو، چشم همگان را به خود خیره کرد

جی لو در مراسم عروسی خود دو لباس مجلسی خیره کننده به تن کرد که یک لباس بدون آستین یقه باز از یک فیلم قدیمی بود و همین‌طور یک لباس توری دکلته آستین بلند از مجموعه لباس عروس بهار 2023 زهیر مراد را به تن کرده بود.

قیمت دقیق لباس جی لو مشخص نیست اما قیمت لباس عروس‌های زهیر مراد طراح لباس لبنانی از 8 هزار دلار شروع می‌شود.

لباس عروس جنیر لوپز

همچنین راب زنگار متخصص مد در انتخاب لباس‌های روز عروسی جنیفر لوپز کمک شایانی کرده است.

بنیفر بار دیگر تیتر اول رسانه‌ها شد

بنیفرجنیفر لوپز و بن افلک در سال 2000 با هم قرار می‌گذاشتند، رسانه‌ها به این دو ستاره‌ی محبوب هالیوود لقب “بنیفر” داده بودند.

اما داستان عاشقانه‌ی بنیفر به زیبایی شروع آن تمام نشد و با تلخی تمام در سال 2004 پس از مدت طولانی نامزدی با پایان رسید و در این حین بن فلک در سال 2005 با جنیفر گارنر ازدواج کرد و حاصل ازدواج آن ها سه فرزند بود که در سال 2018 رابطه‌ی آن‌ها به پایان رسید، همچنین جنیفر لوپز هم بعد از این اتفاق سه بار ازدواج کرده است؛ اولین ازدواجش که خیلی هم کوتاه بوده با اوجانی نوا از سال 1997 تا 1998؛ دومین ازدواجش با کریس جود از 2001 تا 2003 و سومین ازدواجش با خواننده معروف مارک آنتونی در سال 2004، جنیفر و مارک آنتونی نزدیک به یک دهه با هم بودند و دو قلوهایی 14 ساله جنیفر حاصل این ازدواج هستند.

این بار برای دفعه دوم در سال 2021 باز هم بنیفر عاشق تیتر اول رسانه‌ها شدند.

جنیفر لوپز درباره‌ی ازدواج خود با بن افلک می‌گوید:

“ما هر دو بزرگ شده ایم، ما هم یکسان هستیم و هم متفاوت و این چیزی است که خوب است”

همچنین اضافه کرد:

” ما چیزهای زیادی یاد گرفتیم، ما می دانیم چه چیزی واقعی است، و چه چیزی واقعی نیست. بنابراین فقط بازی تغییر کرده است.”

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار دارایی
20% تخفیف

مجموعه تالارهای پذیرایی دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

تهران, نیاوران، خ جماران، خ حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۷ دیدگاه