مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک + اخبار و حواشی

جنیفر لوپز ستاره‌ی محبوب هالیوود در سن 52 سالگی خبر رسمی ازدواج خود را با بن افلک سینماگر هالیوود منتشر کرد، مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک در سه روز و سه شب در جورجیا آمریکا برگزار شد.

پس از 17 سال، کلیسایی کوچک میزبان ازدواج رسمی جنیفر لوپز و بن افلک شد

این زوج جذاب هالیوودی در روز شنبه با پرواز مستقیم به مقصد لاس و گاس سفر کردند، جنیفر لوپز و بن افلک به همراه 4 زوج دیگر به صورت بسیار ساده در کلیسایی کوچک پیوند دوباره‌ی دل‌های عاشق خود را جشن گرفتند؛ جالب است بدانید برگزاری اولین مراسم عروسی جنیفرلوپز و بن افلک به قدری ساده بود که آهنگ ورود آن‌ها با اسپیکر بلوتوثی پخش شد.

ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک

مراسم عروسی جنیفر لوپز؛ لاکچری تر از آنچه فکرش را بکنید

مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک بعد از برگزاری مراسمی کوچک در کلیسای کوچک لاس وگاس تیتر اول رسانه‌ها شد، آن ها در سه روز و سه شب در جورجیا آمریکا عروسی خود را جشن گرفتند، مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک در عمارت لاکچری 8.9 میلیون دلاری بن‌افلک برگزار شد.مراسم عروسی جنیفر لوپز

برند رالف لورن در مراسم عروسی جنیفر لوپز سنگ تمام گذاشت

مراسم عروسی جنیفر لوپز میزبان لباس عروس گران قیمت برند رالف لورن با آستین‌های کوتاه و یقه ساده بود که در تن جنیفر لوپز در این مراسم مجلل و با شکوه حسابی خودنمایی می‌کرد؛ در مجموع جی لو در مراسم عروسی خود سه لباس عروس بر تن کرد که همگی از برند رالف لورن بوده و قیمت هرکدام از آن‌ها یک میلیون دلار تخمین زده شده است؛ همچنین بن افلک کت و شلوار مشکی و سفید ست شده با لباس عروس را بر تن کرده بود که این موضوع جذابیت این دو زوج دوست‌ داشتنی هالیوودی را کنار یک دیگر چند برابر می‌کرد.

عروسی جنیفر و بن افلک

مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک

مراسم عروسی بن افلک

مراسم عروسی جنیفر لوپز

مراسم عروسی

هزینه برگزاری مراسم عروسی جنیفر لوپز و بن افلک در ویلای شخصی بن افلک 400 هزار دلار بوده است.

مراسم عروسی جتیفر لوپز

مراسم عروسی جنیفر لوپز

ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک

رابطه‌ای ناکام و زخمی کهنه با معجزه‌ای با نام عشق ترمیم شد!

جنیفر لوپز و بن افلک برای اولین بار در ماه ژانویه سال 2002 خبر نامزدی خود را به گوش طرفداران خود رساندند، آن‌ها قول و قرار ازدواج را به طرفداران خود داده بودند که در نهایت در ماه ژانویه 2004 خبر جدایی این دو ستاره‌ی محبوب هالیوود تیتر اول رسانه‌ها شد.

مراسم عروسی حنیفر لوپز

مراسم عروسی جنیفر لوپز

لباس عروس خاص جی لودر این خصوص ببینید: مراسم عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری + جنجال‌های آن

جنیفر لوپز یا جنیفر لین افلک؟

پس از انتشار خبر نامزدی این دو ستاره‌ی بزرگ هالیود در آوریل گذشته، یکشنبه صبح صفحه رسمی جنیفر لوپز بانی اطلاع رسانی ازدواج رسمی خود با بن افلک شد.

این ستاره بزرگ هالیوود در وبسایت خود هم اقدام به همگانی کردن این خبر کرد و نوشت” عشق زیباست، عشق مهربان است و البته صبور”

خبر رسمی ازدواج جنیفرلوپز و بن افلکاما نکته جالب اینجاست که جنیفر لوپز بعد از انتشار خبر ازدواج خود با بن افلک نام خود را به جنیفر لین افلک تغییر داد؛ لازم به ذکر است که وکلای افلک هنوز واکنشی نسبت به این اقدام نداشته‌‌‌‌اند، اما این کار جنیفر لوپز باعث شد نام جنیفر لین افلک تیتر اول رسانه‌ها شود و طرفداران این ستاره هالیوود به این موضوع واکنش نشان دهند.

شما ترجیح می‌دهید ستاره‌ی بزرگ هالیوود را با چه نامی صدا بزنید؟

جنیفر لوپز در ادامه نوشت:

” راست می گویند تنها چیزی که انسان به آن نیاز دارد عشق است و بس! و من خیلی خوشحالم که شانس تجربه کردن این عشق را دارم. یک خانواده شاد و پنج فرزند دارم که از هر چیز دیگری برایم ارزشمند تر هستند. شاید این شادی دلیلی باشد برای حرکت به سمت جلو!”

” خیلی منتظر بودم تا بالاخره لحظه من برسد. لحظه ای که حتی فکرش را هم نمی‌کردم این‌گونه باشد. منتظر بمانم تا ساعت 12:30 نصفه شب و بعد در کلیسایی کوچک پیمان ازدواج ببندم؛ آن هم در حالیکه فرزندانم کنارم هستند. عشق مفهومی ارزشمند است، شاید ارزشمند ترین مفهوم این دنیا! مفهومی که ارزشش را دارد تا مدتها برایش صبر کنی!”

فرش قرمز، شاهد صحنه‌ای احساسی از جنیفر لوپز و بن افلک

ازدواج رسمی جنیفرلوپز و بن افلک

فرش قرمز فیلم”با من ازدواج کن” بار دیگر شاهد صحنه‌ای احساسی بود، این بار بن افلک احساس خود را در قالب بوسه‌ای معنادار بر سر جنیفرلوپز به طرفداران خود نشان داد.

بن افلک ماه‌های گذشته چندین بار در فرش قرمزهای مختلف جنیفر را همراهی کرده بود، اما این ستاره محبوب هالیوود فرصتی بهتر از اولین اکران فیلم جدید خود پیدا نکرد تا با ساختن صحنه‌‌ای احساسی، علاقه‌ی خود را به همسر جدید خود نشان دهد.

جنیفرلوپز که به‌ تازگی میهمان برنامه تلویزیونی الن دجنرس شده بود، با صحبت با الن تایید کرد که عاشق بن افلک است.

مراسم عروسی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز ستاره‌ای هالیوودی گفت : ((فکر نمی‌کنم هیچ‌کس بیشتر از خود ما غافلگیر شده باشد، نه شما هرگز نمی‌توانید تصور کنید که چنین چیزی ممکن است رخ دهد، این چیز زیبایی است.))

جنیفر در این توضیحات درباره رابطه مجدد خود با بن افلک از آن به عنوان شانس دوباره برای داشتن یک عشق واقعی یاد کرد.

جنیفر لوپز با یک پیراهن توری سفید عروس و کفش‌های پاشنه بلند در مرکز توجه این مراسم بود و بن افلک هم با یک کت و شلوار مشکی در این مراسم حاضر شد.

در همین رابطه ببینید: عروسی پاریس هیلتون مدل و مجری سرشناس و ثروتمند آمریکایی+ عکس

لباس‌های مراسم عروسی جنیفر لوپز، چشم همگان را به خود خیره کرد

جی لو در مراسم عروسی خود دو لباس مجلسی خیره کننده به تن کرد که یک لباس بدون آستین یقه باز از یک فیلم قدیمی بود و همین‌طور یک لباس توری دکلته آستین بلند از مجموعه لباس عروس بهار 2023 زهیر مراد را به تن کرده بود.

لباس عروس جنیر لوپز

همچنین راب زنگار متخصص مد در انتخاب لباس‌های روز مراسم عروسی جنیفر لوپز کمک شایانی کرده است.

جنیفر لوپز

بنیفر بار دیگر تیتر اول رسانه‌ها شد

بنیفرجنیفر لوپز و بن افلک در سال 2000 با هم قرار می‌گذاشتند، رسانه‌ها به این دو ستاره‌ی محبوب هالیوود لقب “بنیفر” داده بودند.

اما داستان عاشقانه‌ی بنیفر به زیبایی شروع آن تمام نشد و با تلخی تمام در سال 2004 پس از مدت طولانی نامزدی با پایان رسید و در این حین بن فلک در سال 2005 با جنیفر گارنر ازدواج کرد و حاصل ازدواج آن ها سه فرزند بود که در سال 2018 رابطه‌ی آن‌ها به پایان رسید، همچنین جنیفر لوپز هم بعد از این اتفاق سه بار ازدواج کرده است؛ اولین ازدواجش که خیلی هم کوتاه بوده با اوجانی نوا از سال 1997 تا 1998؛ دومین ازدواجش با کریس جود از 2001 تا 2003 و سومین ازدواجش با خواننده معروف مارک آنتونی در سال 2004، جنیفر و مارک آنتونی نزدیک به یک دهه با هم بودند و دو قلوهایی 14 ساله جنیفر حاصل این ازدواج هستند.

این بار برای دفعه دوم در سال 2022 باز هم بنیفر عاشق تیتر اول رسانه‌ها شدند.

جنیفر لوپز درباره‌ی ازدواج خود با بن افلک می‌گوید:

“ما هر دو بزرگ شده ایم، ما هم یکسان هستیم و هم متفاوت و این چیزی است که خوب است”

همچنین اضافه کرد:

” ما چیزهای زیادی یاد گرفتیم، ما می دانیم چه چیزی واقعی است، و چه چیزی واقعی نیست. بنابراین فقط بازی تغییر کرده است.”

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

اطلاعیه لغو کلیه مراسمات عروسی
ازدواج کیوان ساکت اف و شیدا خلیق
ازدواج حسین سلیمانی
ازدواج مونا کرمی و سپند امیرسلیمانی

آخرین دیدگاه‌ها

شمشیری
باغ تالار تک درخت

منو سیلور برای ۲۵۰ نفر چقد میشود

شمشیری
باغ تالار مجنون

هزیمت برای ۲۵۰ نفر مهمان برای مهرماه چقد میشه

بدون نام
خرید بازار و چمدان عروس و داماد

به نظر من اشتباهه که خانواده عروس یا داماد این موارد رو تهیه کنن. عروس و دامادی که نتونن روی پای خودشون وایسن بعدا دچار مشکلات زیادی میشن. بهتره عروس و داماد با درآمد شخص خودشون این وسایل رو به تدریج تهیه کنن.

نقدیان
تالار پذیرایی میثاق ارتش

ماتالارمیثاق 1مراسم داشتیم،همه چیزعالی بود،حتی به کارکنان انعام دادیم،نگرفتن،کلیه ی غذاهاومیوه و شیرینی ماروکامل بعدازمراسم تحویل شد.

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه نیاوران

سلام ایشالله همیشه مراسم عروسی باشه و خوشی ما چند وقت پیش مهمان این تالار بودیم،برخورد پرسنل مجموعه خوب بود تنها عیب اون شب سردی غذا بود واقعا با وجود کلی منو و سلف سرویس همه ی غذا ها سرد سرد بودن

نوشین
باغ تالار عمارت فاخر

سلام هزینه ها برای حدود ۱۵۰ نفر شهریور ماه رو میخواستم بدونم

آرمان
کلاس های رقص عروس و داماد برای جشن عروسی

سلام رقص‌دو نفره برای عروس و داماد لطفا مسیر ارتباطی را اعلام‌بفرمایید

سارا
عروسی های مختلط در باغ تالارهای تهران

سلام چند کمله حرف منطقی یک مقدار به نظر کلمه مختلط غلطه. ممکنه هر خانواده ای با تعداد زیاد در یک مهمانی دور هم جمع باشند آیا بگیم مختلط درسته ؟ استخر مختلط قطعا بد و با فرهنگ ما سازگار نیست. این یک باغ تالار رو که ممکنه بخشی از مراسم مهمانان و محارم دور هم باشند انقدر ازش بد گفته بشه هم صحیح نیست. اینکه پوشش ها نامناسب و زننده باشه و آقایان مشروبات الکلی مصرف کنند و جو ناسالم برای خانواده باشه اصلا مطلوب خانواده ها نیست و قطعا هیچکس این شرایط رو نمیپسنده. من این بخش رو جدا میکنم ولی اینکه بعضی ها با رعایت اصول و عقاید و احترام بخواهند یک مراسم مهمانی داشته باشند آیا باید مواضع تند گرفت ؟ آیا نباید به دیدگاه و تفکر مردم احترام گذاشت ؟ ممنو از اینکه دیدگاه من رو منتشر میکنید و ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید.

نظرات کاربران

 • سارا

  جنیفر بدرد زندگی نمیخوره

  پاسخ
 • درسا

  کاش پایان صبوری ها برای همه کسانی که عاشق هستند به همین قشنگی باشه .

  پاسخ
 • بدون نام

  واقعا عشق مفهوم ارزشمند و تجربه بی نظیریه ❤

  پاسخ
 • سمیه

  خیلی بهم میان :>

  پاسخ
  • بدون نام

   عالیه

   پاسخ
 • یونس

  فوق العاده بود

  پاسخ
 • ستاره

  بسیار زیبا و جذاب

  پاسخ
 • سارا

  بازگشت همه به سوی اوست.

  پاسخ
 • کریمی

  خیلی خوبه که بعد از چند سال به عشق اولت برگردی

  پاسخ