پاریس هیلتون، میلیاردر و سلبریتی معروف، از طریق سریال تلویزیونی «زندگی ساده» به شهرت رسید و همچنان از طریق کتاب‌ها، کسب‌وکارها، موسیقی و حضور در شوهای مختلف، توجه رسانه‌ها را به خود جلب می‌کند.

بیوگرافی، زندگی و عروسی پاریس هیلتون مجری و بازیگر ثروتمند آمریکایی + عکس

پاریس هیلتون کیست؟ در یک نگاه

پاریس هیلتون پس از انتشار ناخواسته یک نوار جنسی از او در سال 2003 توجه رسانه ها را به خود جلب کرد و راه معروفیتش مانند کیم کارداشیان طی شد. پس از بازی در سریال زندگی ساده، پاریس جایزه انتخاب نوجوان را برای بازی در فیلم House of Wax دریافت کرد و اولین کتاب او به نام Confessions of An Heiress منتشر شد و در لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار گرفت. او از آن زمان به‌واسطه رابطه های عاشقانه‌، برنامه‌های موسیقی و برنامه‌های تلویزیونی مانند جهان به روایت پاریس و داستان عشق هالیوود راه خود را به معروفیت باز کرده است.

پاریس هیلتون کیست؟ در یک نگاه

زندگی اولیه و مدلینگ

پاریس ویتنی هیلتون در 17 فوریه 1981 در شهر نیویورک متولد شد و فرزند ارشد ریچارد هیلتون توسعه دهنده املاک و مستغلات و هتل دار معروف و کتی ریچاردز هیلتون بود. هیلتون همراه با خواهر نیکی و برادران بارون و کنراد یکی از چندین وارث ثروت هتل هیلتون است.

عروسی پاریس هیلتون

با توجه به استفاده نام مستعار “استار (ستاره)” توسط مادر و مادربزرگش در دوران کودکی، هیلتون، از کودکی مدلینگ را در فعالیت های خیریه آغاز کرد، و با استعدادی در بازیگری متولد شد. مادربزرگ مادری او بازیگر “بیگ” کتی دوگان بود و خاله‌های کیم و کایل ریچاردز همچنان نقش‌های سینمایی و تلویزیونی را بازی می کردند.

عروسی پاریس هیلتون

پاریس هیلتون بالاخره با کارتر روم کارآفرین برتر پس از گذشت یک سال نامزدی ازدواج کرد البته پاریس هیلتون پیش‌ازاین چهار بار نامزد کرده بود اما هیچ‌وقت تا مرحله برگزاری عروسی پیش نرفته بود.

ازدواج پاریس هیلتون

پاریس و روم که هر دو در چهل سالگی به سر می‌برند به نظر می‌آید که خیلی مراسم عروسی آسانی هم نداشتند و مداوم دچار تغییرات در مراسم می‌شد تا جایی یکی از دوستان و مهمانشان گفت که حدود یک هفته پیش دوباره تغییر کرد. چندین بار تغییر کرده است. در ابتدا، قرار بود در کلیسا ازدواج کنند، اما حدود یک هفته پیش برنامه را تغییر دادند. این عروسی در آخر در املاک پدربزرگ فقیدش بارون در بل-ایر برگزار شد

ازدواج پاریس هیلتون با کارتر روم

مراسم عروسی پاریس هیلتون و کارتر روم در تاریخ ۱۱/۱۱ برگزار شد دلیل انتخاب این روز را پاریس این‌گونه بیان می‌کند که ساعت ۱۱: ۱۱ هرروز ساعت موردعلاقه‌اش است چون در آن‌وقت آرزو می‌کنم و حالا تاریخ عروسیم هم همان است.

مراسم عروسی پاریس هیلتون

لباس عروس پاریس توسط برند اسکار دلا رنتا طراحی‌شده بود و توسط هشت دوزنده به‌صورت کاملاً دست‌دوز دوخته‌شده و درمجموع هزار و چهارصد ساعت دوخت آن زمان برده است. طبیعتاً هیلتون فقط به یک لباس پایبند نبود، زیرا این ستاره در طول روز بزرگ خود با حداقل سه ظاهر دیگر همه‌چیز را تغییر داد.

درهمین رابطه ببینید : عروسی بازیگران

لباس عروس پاریس هیلتون

هیلتون در مورد استایل عروسی خود به مجله Vogue گفت: “ما ماه‌ها صرف طراحی کامل لباس من با طراحان شگفت انگیز Oscar de la Renta، فرناندو گارسیا و لورا کیم کردیم. من عاشق این استایلم هستم. من چیزی می‌خواستم که جاودانه، ظریف، شیک و نمادین باشد و هستم.

پاریس هیلتون - عروسی

پونس در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “مطالعه کلی ما زیبایی بی‌انتها بود.” ما می‌خواستیم پاریس شاداب و شیک به نظر برسد. این لباس آن‌قدر شاهکار است که ما نمی‌خواستیم آن را بیش‌ازحد انجام دهیم. ما آن را تمیز و ساده نگه داشتیم.»

پاریس هیلتون ظاهر کلاسیک را با یک موی براق و چتری‌هایی تکمیل کرد که ادواردو پونس، آرایشگر مشهور، با استفاده از محصولات مو UNITE آن را مدل داده بود.

مراسم ازدواج پاریس هیلتون و روم

خبر ازدواج این دو از طریق اینستاگرام پاریس پخش شد و نوشت که: زندگی من با تو برای همیشه از امروز شروع میشه…∞

عروسی پاریس هیلتون

در مراسم عروسی این دو، چهره‌های سرشناسی مثل کیم کارداشیان، کایل ریچاردز، اما رابرتز، بی بی رکسا، اشلی بنشون و پائولا عبدل شرکت داشتند اما نکته قابل‌توجه این مراسم عروسی این است که از این مراسم مستندی سیزده قسمتی تحت نام «پاریسِ عاشق» فیلم‌برداری شد.

برخی از مهمانان حاضر در مراسم عروسی پاریس هیلتون

مهمانان مراسم عروسی پاریس هیلتون

اما رابرتز در مراسم عروسی پاریس هیلتون

paris hilton kim kardashian

حضور کیم کارداشیان به  عنوان مهمان در مراسم عروسی پاریس هیلتون/ paris hilton kim kardashian

بی بی رکسا در مراسم عروسی پاریس هیلتون

 

پاولا عبدل در مراسم عروسی پاریس هیلتون


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار فلامینگو
پکیج ویژه

باغ تالار پذیرایی فلامینگو

آزادگان - اتوبان تهران ساوه - نرسیده به اولین عوارضی - کنار اتوبان جنب فیروز بهرام
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
اجاره سالن فیروزه هتل ارم تهران
15% تخفیف

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار فرمانیه در گرمدره
10% تخفیف

باغ تالار فرمانیه | گرمدره

گرمدره - خیابان طالقانی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :