هر فردی که رؤیای روز عروسی خود را دارد انتظار دارد که روز عروسی بی‌عیب و نقص و خیره‌کننده باشد. چشم‌انداز این روز همیشه مانند یک افسانه و خاطره‌ای ماندگار است. البته کامل کردن این روز نیازمند تلاش زیاد و آگاهی از قوانین و آداب ازدواج و عروس شدن است.

آداب عروس شدن

ما نگاهی خواهیم داشت به قوانین و آداب عروس شدن که هر عروس با کلاس آینده باید برای درخشش در این روز شگفت‌انگیز از آن پیروی کند. پس با گروه تالارکده مثل همیشه همراه باشید.

قوانین و آداب عروس شدن

  • اول به اقوام بگو

وقتی نامزد می‌کنید، ممکن است بخواهید در مورد آن از خوشحالی فریاد بزنید. بااین‌حال، در اعلام رویداد بزرگ زندگی خود در شبکه‌های اجتماعی عجله نکنید. اقوام و دوستان در چنین مسائلی حرف اول را می‌زنند و عروس شدن خود را نخست به آن‌ها اعلام کنید.

  • همسرت را ول نکن!

در شب مراسم عروسی همیشه و هرکجا که قصد دارید بروید همراه همسرتان باشید. در این شب و مراسم تمام مهمانان در همه اوقات شما را باید باهم ببینند و نه‌ تنها.

  • با اقوام دور هم خوش و بش کن

سعی کنید در روز عروسی تمام توجهتان را به اقوام نزدیک خودتان فقط ندهید. بلکه به اقوام دور و حتی اقوام آقا داماد هم توجه داشته باشید و با تمام مهمانان راحت باشید.

  • بوسه میان عروسی را تمرین کنید

در عروسی ما ایرانیان لحظات بسیار فان و بامزه‌ای وجود دارد که یکی از این موارد همین است شاید در عروسی‌ها دیده باشید که مهمانان باهم می‌خوانند که عروس باید داماد را بوس کند. شاید کار پیش‌پاافتاده باشد اما باید جلوه خود را در این هنگام حفظ کنید پس قبل از مراسم عروسی این بوسه را تمرین کنید. این بوسه باید شیرین و البته شیک و خاص باشد. نحوه تمرین را هم که خودتان می‌دانید (:

  • ورود به تالار و جمع مهمانان را تمرین کنید

یکی از شیرین‌ترین لحظه‌هایی که در شب عروسی شما اتفاق می‌افتد ورود شما و همسرتان به جمع مهمانان و تالار است. سعی کنید در این موقع با روز باز و لبخندی شیک وارد شوید. البته در نظر داشته باشید که لبخند نباید زیادی و بیش‌ازحد روی صورت شما باشد. پس از وارد شدن به مراسم به تک‌تک میزها سر بزنید و از آنها برای حضورشان تشکر کنید.

در فرهنگ اروپا عروس همراه با پدر با در بعضی موارد عمو یا بردار خود وارد کلیسا برای مراسم عروسی می‌شود و بسیار جالب است که مرد در سمت راست عروس خانم می‌ایستد. آیا می‌دانید چرا این شخص باید در این لحظه مهم در سمت راست باشد؟ سنت این است که او باید همیشه آماده باشد تا شمشیر بکشد تا از بانو و شادی او محافظت کند.

عروس خانم

  • به همه سلام کن

این نکته هم کامل‌کننده نکته بالاست. در مورد این نکته آداب عروس؛ نیازی به گفتن هزاران کلمه و خوش‌وبش طولانی نیست و یک سلام زیبا کفایت می‌کند

  • مطمئن شوید که هیچ چیز شما را آزار نخواهد داد

نکته اصلی روزهای عروسی شاد بودن و خوشی است و اگر مسائلی وجود دارد که باید فوراً به آنها رسیدگی کنید، مطمئن شوید که آنها شما را در روز شما ناراحت نخواهند کرد.

  • دست گل را درست بگیر

دسته‌گلی که در دست دارید باید طوری باشد که گل‌های آن به سمت جلو نمایش داده شود و ساقه آن در دستتان قرار بگیرد. شما می‌توانید از دسته گل طبیعی یا دسته گل مصنوعی عروس که ماندگاری بیشتری و هزینه مقرون به صرفه‌تری دارد؛ استفاده کنید. به هر حال دسته گل از مواردی است که حضورش بسیار مهم بوده و باید در دستان شما زیبایی خود را نمایان کند.

روزهای عروسی

حرف آخر

این آداب از نکته‌های بسیار پیش‌پاافتاده جمع شده است اما برای اینکه شما جلوه‌ای خوب و مناسب در یکی از ماندگارترین شب‌های زندگی‌تان داشته باشید رعایت آن واجب است و تمام این موارد را در نظر داشته باشید.

قطعاً شما در این روز قضاوت‌های زیادی از جانب اقوام خود یا اقوام همسرتان می‌شوید پس بهترین رفتار و جلوه را باید داشته باشید که تالارکده مثل همیشه در این مورد به کمک شما آماده است امیدواریم با این مقاله به شما یاری خوبی رسانده باشیم

با آرزوی شادی و خوشبختی برای شما عزیزان / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
مجموعه پذیرایی شیان
10% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۱ دیدگاه