جشنواره رمضان

20 مدل تور عروس جدید و زیبا

مدل تور عروس

بی تردید لباس عروس یکی از مهمترین انتخاب های شما برای درخشیدن در مراسم عروسی بشمار می رود، اما زیبایی لباس عروس بدون یک تور عروس متناسب و شیک تکمیل نخواهد بود. بهتر است بدانید مدلهای تور عروس بسیار متنوع هستند و گاهی ممکن است در انتخاب خود دچار مشکل شوید. اما می توانید برای خرید تور مناسب عروسی که با لباس عروس شما هماهنگی لازم را دارد با طراح لباس عروس و آرایشگر عروسی خود مشورت کنید.

ممکن است شما بیشتر به مدل های کلاسیک تور عروس علاقه داشته باشید و یا بر عکس، مدل های مدرن تر و غیر سنتی را بپسندید. در هر صورت قبل از مراجعه به مزون لباس عروس و یا سفارش دوخت لباس عروسی، نگاهی به انواع مدل های تور عروس بیاندازید تا سلیقه ی خود را بهتر بشناسید، از این مدل ها ایده بگیرید و انتخاب مناسب تری داشته باشید.

انواع مدل های تورعروس

تور عروس حریر ساده با قد کاتدرال

جدیدترین و زیباترین مدل تور عروس

عروس خانم های مینیمالیست همیشه دنبال مدل های ساده و در عین حال با شکوه می باشند. اگر شما هم جزو این دسته هستید، تور های ساده ی حریر و بسیار بلند، را حتما می پسندید.

تور عروس حریر با حاشیه دانتل فرانسوی

تور عروس دو طبقه

اگر دنبال تور عروسی هستید که در عین حفظ سادگی کمی کار شده و طرح دار باشد، این مدل را انتخاب کنید. اگر دوست دارید تور عروسی طی مراسم عقد صورت شما را بپوشاند، از آرایشگر عروسی خود بخواهید تور را مطابق شکل به صورت دو طبقه روی سر شما فیکس کند.

تور عروس حریر ساده، تزیین شده با مروارید و کریستال

تور عروس کریستال و مروارید

به مروارید ها و کریستال های ظریف حاشیه ی این تور عروس نگاه کنید. این مدل تور عروس بسیار شیک بوده و قد آن تا آرنج می باشد.

تور عروس بلند ساده، روی شینیون

زیباترین مدل های تور عروس

این تور عروس بسیار بلند است با لباس های عروس ساده تر و غیر پفی هماهنگی خوبی دارد. تصور کنید مثل ملکه در راهروی تالار عروسی و یا بین میزهای پذیرایی باغ تالار با عشق خود قدم بر میدارید، در حالی که این تور رویایی باعث شده چشم همه ی مهمانان به شما خیره بماند.

تور عروس حریر ساده تزیین شده با مروارید

تور عروس مرواریدی

لازم نیست مروارید های درخشان حتما روی حاشیه ی تور عروس دوخته شوند. از خیاط لباس عروس خود بخواهید مروارید ها را به صورت پراکنده روی تور عروس شما بدوزد. فراموش نکنید تعداد مروارید ها نه آنقدر زیاد باشد که تور عروس شما را شلوغ کند و از زیبایی آن بکاهد، و نه آنقدر کم که دیده نشود.

تور عروس منجوق دوزی شده

تور عروس جدید

منجوق دوزی های این تور عروس حریر بلند همگی کار دست بوده و همین هم این مدل تور را به یکی از خاص ترین ها تبدیل کرده است. تور عروس منجوق دوزی شده خصوصا برای جشن عقد و عروسی که در باغ تالار برگزار می شود بسیار مناسب است.

تور عروس تزیین شده با کریستال

طور عروس کریستال

اگر می خواهید در تالار پذیرایی و مراسم عروسی خود بدرخشید، تور عروس کاتدرال تزیین شده با کریستال را انتخاب کنید. کریستال های سواروسکی شکوه خاصی به لباس و تور عروس شما خواهند بخشید.

تور عروس ساده، بدون حاشیه و شیک

تور عروس جدید

این مدل تور عروس، حاشیه و طرح خاصی ندارد و برای عروس خانم هایی که دنبال نهایت سادگی برای مراسم عروسی خود هستند، مناسب است.

تور عروس تزیین شده با اکلیل و نگین های طلایی و نقره ای

تور عروس حریر ساده

نگین ها و اکلیل های طلایی و نقره ای رنگ می توانند به زیبایی و درخشندگی تور عروس شما بیافزایند. تزیینات اکلیلی هیچ وقت از مد نمی افتند.

تور عروس با قد متوسط

تور عروس کوتاه

اگر به تور عروس خیلی بلند علاقه ندارید، اما همچنان به دنبال تور های حریر ساده هستید، این مدل را انتخاب کنید. قد این تور عروس حریر ساده و شیک تا آرنج است.

تور عروس بلند با حاشیه روبان

تور عروس زیبا

هیچ وقت در انتخاب تور عروس حریر ساده با حاشیه ی روبان دوزی شده تردید نکنید. این مدل تور عروس مختص مد و طرح خاصی نیست و هیچوقت تکراری نمی شود.

تور کاتدرال دو طبقه با حاشیه دانتل

تور عروس خیلی بند

تور عروس همه چیز تمام! این مدل تور از حریر ساده و و دانتل، برای حاشیه، دوخته شده و برای عروس خانم هایی که دوست دارند در طول مراسم عقد تور روی صورتشان باشد بسیار مناسب است. فقط باید برای این مدل تور عروس پارچه های بسیار سبک و خنک را انتخاب کنید.

تور عروس حریر با تزیینات مروارید

تور عروس مرواریدی

در این این مدل تور عروس مروارید ها روی پارچه ی حریر ساده، به صورت نقطه ای و منظم دوخته شده اند. چنین استایلی بیشتر برای جشن های عروسی کوچک و باغ تالار مناسب است. اگر این مدل را برای لباس عروس خود مناسب دیدید، بهتر است به سراغ جواهرات عروس ساده بروید.

تور عروس با حشیه دانتل طلایی

تور عروس حاشیه طلایی

تزیینات حاشیه ی تور عروس در زیبایی آن تاثیر بسزایی دارد. چه حاشیه ی ظریف و ساده و چه طلایی و پر زرق و برق، تور عروس حاشیه دار مانند قاب زیبایی است که چهره ی شما را در خود جای می دهد.

تور عروس خال خالی و حاشیه ی دانتل

تور عروس حاشیه دانتل

طرح خال خالی و حاشیه ی پارچه ی این مدل تور عروس، آن را به یک انتخاب رویایی برای مراسم عروسی با شکوه شما تبدیل می کند. قد این تور عروس تا زمین است.

تور عروس بالرینی یا والتس

تور عروس کار شده

طرح و گل های این تورعروس زیبا و بلند با دست دوخته شده و یکی از جدید ترین و شیک ترین مدل های تور عروس بشمار می رود. قد این مدل که به تور عروس بالرینی و یا والتس معروف است، حدود 180 سانتی متر می باشد و روی سرقرار میگیرد. اگر می خواهید ظاهری شبیه به یک ملکه در تالار عروسی خود داشته باشید، در انتخاب این تور عروس تردید نکنید.

تور عروس دو تکه

تور عروس ساده

این طور عروس نسبتا بلند را با اکسسوری شینیون نقره ای و یا طلایی رنگ ست کنید.

تور عروس کاتدرال با پارچه ی شیفون

تور عروس در مراسم عروسی

هنوز هم دنبال مدل های سنتی تر هستید؟ پس این مدل را از دست ندهید. تور عروس از جنس ابریشم مصنوعی که قد بلند آن تمامی چشم ها را به خود خیره می کند.

تور عروس با تزیینات شکوفه

تور عروس بلند

یک تور عروس بلند و رویایی با شکوفه های دست دوز. اگر مراسم عروسی خود را در باغ تالار برگزار می کنید، این مدل تور عروس را از دست ندهید.

تور عروس همراه با نیم تاج

جدیدترین مدل های تور عروس

این مدل تور عروس یکی از مدل های سنتی است که هنوز هم زیبایی و طرفداران خاص خود را دارد. می توانید قد این تور عروسی را به سلیقه ی خود انتخاب کنید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

بهترین مزون لباس عروس شهریار

آخرین دیدگاه‌ها

مجید
باغ تالار عمارت هیلان

قیمت برای ۲۰۰ نفر میفرمایید

حاج مهدی
باغ تالار عمارت هیلان

خدا پدر و مادر مدیر تالارو بیامرزه عروسی پسرم بود خداییش همه حرفاشو مو به مو انجام داد روز اول گفتم پسرم آبروی ما دست شماست دیگه آبرومونو بخر خداییش هم چیزی کم نگذاشت از لحاظ غذا پذیرایی عالی بود

ولي الله فرد
باغ تالار عمارت الوین

عالي بود واقعا خوش گذشت به همه پيشنهاد ميكنم. (صرافي سعادت اباد)

جلیل موسوی
خانه عقد و تالار رومنس

سلام برای گرفتن عقدومراسم کوچک باموزیگ زنده باشام وموزیک زنده به تعداد80نفردرشهریورماه سال۱۴۰۳اماده چه مبلغی باشیم. باتشکرازراهنمایتان

صنعتی-شیرازی
تالار تشریفاتی ساعی

سلام و درود . تشکر از مدیریت و پرسنل محترم تالار ساعی. نحوه پذیرایی و رفتار با مهمانان و کیفیت غذا بسیار عالی بود و مهمانی ناهار ما با رضایت کامل مهمانان ، به خوبی برگزار شد. با تشکر از آقایان حبیب الهی و محمدبیگی.

سینا ميرزايي
باغ تالار عمارت ریورساید

سلام. بسيار ممنون از اقاي طوفان عزيز. ما هم راضي بوديم انشاالاه هميشه همه راضي برند از اين مجموعه خوب اسفند ١٤٠٢

بدون نام
تالار تشریفات تهرانپارس

سلام من در خصوص این تالار میخواستم اطلاعات به دست بیارم. تالار تشریفات مربوط به وزارت کشور و وزارت خارجه است درسته ؟

بدون نام
باغ تالار عمارت کبیر شهریار

سلام. من میخواستم این باغ رو رزرو کنم حدود یک ماه قبل برای بازدید رفتم ولی الان حضور ذهن ندارم با کی بود و متاسفانه شماره ش رو هم ندارم. ممکنه راهنمایی کنید چطور میتونم برای رزرو باغ تالار کبیر اقدام کنم ؟ و اینکه قیمت منو نسبت به یک ماه قبل برای همون اردیبهشت و خرداد تغییر کرده ؟

بدون نام
باغ تالار عمارت بیست و یک ۲۱

قیمت باغ تالار عمارت ۲۱ برای اردیبهشت برای ۲۰۰ مهمان میخواستم. همچنین بفرمایید قیمت ورودی این باغ عمارت در اردیبهشت چطور هست ؟ مهم نیست که آخر هفته باشه یا نه البته ترجیح من آخر هفته است اگه روز خالی باشه.