ایده‌های جذاب برای انتخاب کارت دعوت عروسی در باغ تالار

اگر شما عاشق طبیعت، درختان سبز، گل‌ها و شاخ و برگ‌های زیبا هستید، می‌توانید از آنها برای طراحی کارت عروسی خود متناسب با فصل برگزاری مراسمتان، ایده‌برداری کنید.

کارت دعوت عروسی متناسب با هر فصل

اگر جشن عروسی شما در فصل بهار و زمان رویش شکوفه‌های تازه برگزار می‌شود، می‌توانید زیبایی باغ را در مراسم خود تداعی کنید. مهم نیست مراسم عروسیتان در کجا برگزار شود، کارت دعوتی که با الهام از بهار طراحی شده باشد، اولین تصویر و ذهنیت را در ذهن مهمانان مراسمتان ایجاد خواهد کرد.

همچنین ببینید : متن کارت عروسی جدید

اگرچه ممکن است در دکوراسیون تالار محل برگزاری عروسی، از گل‌ها و شکوفه‌های بهاری برای گل‌آرایی فضا استفاده شده باشد اما استفاده از المان‌های طبیعت مانند رنگ‌های شاد و انرژی‌بخش در کنار طرح شکوفه‌های ظریف یا بزرگ در طراحی کارت عروسی خالی از لطف نخواهد بود. البته استفاده از المان‌های طبیعت در طراحی کارت عروسی تنها مختص فصل بهار نیست. هر فصلی زیبایی‌های خود را دارد که می‌توان از آنها برای دیزاین کارت دعوت عروسی استفاده کرد.

در ادامه چند نمونه کارت دعوت عروسی مناسب با جشن‌های بهاری، تابستانی، پاییزی و زمستانی آورده شده است.

  1. طراحی کوهستان در فصل بهار و تابستان روی کارت دعوت عروسی:

کارت دعوت عروسی مناسب تابستان

در این مدل کارت دعوت عروسی دولتی و تاشو، از آبرنگ برای طراحی کوهستان و جنگل سرسبز استفاده شده است. این مدل کارت دعوت مناسب عروسی‌هایی است که در فصل بهار یا تابستان برگزار می‌شوند.

  1. طراحی کارت دعوت عروسی پاییزی با دست:

ایده کارت دعوت عروسی پاییزی

تمام جزئیات این کارت دعوت با دست نقاشی و با فویل طلایی تزئین شده است. در واقع پاکت کارت دعوت به شکل در یک باغ تالار پاییزی و با استفاده از برش لیزری تهیه شده است. علاوه بر کارت دعوت یک کارت تشکر کوچک منگوله‌دار و منوی سه صفحه‌ای نیز وجود دارد که با روبان‌های ساتن تزئین شده‌اند. این طرح بسیار ایده مناسبی برای کارت دعوت عروسی پاییزی است.

  1. کارت دعوت عروسی آبرنگی مناسب فصل بهار:

کارت دعوت عروسی بهاری

این کارت دعوت از دو برگه مجزا تشکیل شده است. یکی از برگه‌ها حاوی متن مربوط به کارت دعوت است که با فونت و حاشیه طلایی تزئین شده و دیگری شامل طرحی از گل‌های زیبا است که با دست و با استفاده از آبرنگ طراحی شده است. می‌توانید از این طرح برای تزئین کارت دعوت عروسی بهاری یا تابستانی خود الهام بگیرید.

  1. کارت دعوت عروسی طرح دریچه‌ای:

کارت دعوت عروسی مناسب پاییز و زمستان

این کارت دعوت حاوی یک پاکت به شکل دریچه است که بخش داخلی آن گلدار بوده و توسط موم یا پارافین بسته می‌شود. برای نوشتن متن کارت دعوت از فونت‌های طلایی و مشکی استفاده شده است. با توجه به رنگ گل‌های طراحی شده، این کارت عروسی می‌تواند گزینه مناسبی برای دعوت از مهمانان برای جشن عروسی پاییزی و زمستانی‌تان باشد.

  1. کارت دعوت عروسی دست ساز:کارت دعوت عروسی مناسب با هر فصل

این کارت دعوت به رنگ زغالی و با طرح گلدار رزگلد جذاب طراحی شده است و گزینه مناسبی برای مراسم عروسی در فصل پاییز است.

درهمین رابطه ببینید : باغ عکاسی عروسی

  1. کارت دعوت مناسب عروسی در فصل تابستان:

کارت دعوت عروسی آبرنگی

این کارت دعوت با آبرنگ، روبان مخملی و موم طراحی شده است و القاکننده حال و هوای بهاری و تابستانی است.

 

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

چقدر قبل عروسی باید کارت دعوت پخش کرد?
مراحل ساخت کارت عروسی با گوشی ایفون و ios
متن کارت عروسی دیجیتال
کارت عروسی موزیکال

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ تالار تاج

هفته پیش عروسی در عمارت تاج داشتیم واقعا تالار زیبایی هست رفتار پرسنل خوب بود وپذیرایی عالی اماااااا کارکنان آتلیه برای عکس از مدعوین فوق العاده مزاحمت ایجاد کرده بودند اول دعوت میکردن برای عکس بعد از ۳۰۰ تا عکس دائما مزاحم میشدند بیا عکسو انتخاب کن بعد اول قیمت پایین میگفتند بعد یه عکس به یه میلیونم با تبصره های مختلف میرسید بازم اینا مهم نبود دیگه کارشون به آزار رسیده بود دائما مردمو از سالن میکشیدند بیرون برای عکس اصلا درکی از موضوع نداشتند که فامیل نزدیک باید در صحنه حضور داشته باشن یا تبلیغات این چنینی جواب نمیده آخرم تهدید میکردند اگر عکس نمیخواهین باید تعهد بدید من مقاومت کردم اما خبر داشتم که اینقدر مزاحم اقوام شده بودند همه کلافه شده بودن وداشت تبدیل به تنش میشد بعضی ها را هم ۸ یا ۹ میلیون پیاده کرده بودن

موسی صادق تبار
باغ تالار پرنیا

فضای تالار بسیار دل نشین پذیرایی عالی غذا با کیفیت عالی با پرسنل مجرب با لباس فرم

بدون نام
باغ تالار vip شرق

بسیار پذیرایی بد ما که راضی نبودیم اصلااا اخلاق صفر

بدون نام
در دفتر بله برون چه چیز هایی نوشته می شود/ متن زیبا و توضیحات کامل

خیلی از مشکلات زوجین و بهم ریخته شدن زندگی ها سخت گیری های خانواده ها قبل از ازدواجه. مگه معامله است که همه چیز رو تو دفتر بله برون ثبت میکنید ؟ زن و شوهر باید توافق و تفاهم داشته باشن و برن سر خونه زندگیشون و یک زندگی رو بسازن مراسم بله برون به خودی خود بسیار زیباست. شما با گذاشتن قوانین سختگیرانه مشکل دارشن نکنید برای زوجین. بررسی کنید کشورهای دیگه که چنین رسومی ندارن راحت تر زندگی میکنن یا ما ؟ مدام گرو کشی و مال من و مال تو دارن ...

شاهقلی
باغ تالار قصر ملک

سلام برای مهر ماه منوی شماره یک با ششصد تا مهمون میفرمایید چقدر میشه

زهرا
آهنگ رقص عروس و خواهرش

وای چقدر این آهنگ ها زیبا هستند ۲ تاش فقط قشنگ بود ولی من بازم داخل سالن با آبجی بزرگم که عروس بود درخشیدیم با هم دیگه

تو آهنگ
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ های جالبی بود

بدون نام
باغ تالار عمارت سام

بهترین عمارت بهترین مدیریت کیفیت کار عالی واقعا از انتخابمون راضی بودیم ممنون از آقای مولایی عزیز بابت بهترین شب که برای ما رقم زدن

بهنام توکلی فر
تالار پذیرایی میثاق ارتش

سلام