ایده‌های جذاب برای انتخاب کارت دعوت عروسی در باغ تالار

اگر شما عاشق طبیعت، درختان سبز، گل‌ها و شاخ و برگ‌های زیبا هستید، می‌توانید از آنها برای طراحی کارت عروسی خود متناسب با فصل برگزاری مراسمتان، ایده‌برداری کنید.

کارت دعوت عروسی متناسب با هر فصل

اگر جشن عروسی شما در فصل بهار و زمان رویش شکوفه‌های تازه برگزار می‌شود، می‌توانید زیبایی باغ را در مراسم خود تداعی کنید. مهم نیست مراسم عروسیتان در کجا برگزار شود، کارت دعوتی که با الهام از بهار طراحی شده باشد، اولین تصویر و ذهنیت را در ذهن مهمانان مراسمتان ایجاد خواهد کرد.

همچنین ببینید : متن کارت عروسی جدید

اگرچه ممکن است در دکوراسیون تالار محل برگزاری عروسی، از گل‌ها و شکوفه‌های بهاری برای گل‌آرایی فضا استفاده شده باشد اما استفاده از المان‌های طبیعت مانند رنگ‌های شاد و انرژی‌بخش در کنار طرح شکوفه‌های ظریف یا بزرگ در طراحی کارت عروسی خالی از لطف نخواهد بود. البته استفاده از المان‌های طبیعت در طراحی کارت عروسی تنها مختص فصل بهار نیست. هر فصلی زیبایی‌های خود را دارد که می‌توان از آنها برای دیزاین کارت دعوت عروسی استفاده کرد.

در ادامه چند نمونه کارت دعوت عروسی مناسب با جشن‌های بهاری، تابستانی، پاییزی و زمستانی آورده شده است.

  1. طراحی کوهستان در فصل بهار و تابستان روی کارت دعوت عروسی:

کارت دعوت عروسی مناسب تابستان

در این مدل کارت دعوت عروسی دولتی و تاشو، از آبرنگ برای طراحی کوهستان و جنگل سرسبز استفاده شده است. این مدل کارت دعوت مناسب عروسی‌هایی است که در فصل بهار یا تابستان برگزار می‌شوند.

  1. طراحی کارت دعوت عروسی پاییزی با دست:

ایده کارت دعوت عروسی پاییزی

تمام جزئیات این کارت دعوت با دست نقاشی و با فویل طلایی تزئین شده است. در واقع پاکت کارت دعوت به شکل در یک باغ تالار پاییزی و با استفاده از برش لیزری تهیه شده است. علاوه بر کارت دعوت یک کارت تشکر کوچک منگوله‌دار و منوی سه صفحه‌ای نیز وجود دارد که با روبان‌های ساتن تزئین شده‌اند. این طرح بسیار ایده مناسبی برای کارت دعوت عروسی پاییزی است.

  1. کارت دعوت عروسی آبرنگی مناسب فصل بهار:

کارت دعوت عروسی بهاری

این کارت دعوت از دو برگه مجزا تشکیل شده است. یکی از برگه‌ها حاوی متن مربوط به کارت دعوت است که با فونت و حاشیه طلایی تزئین شده و دیگری شامل طرحی از گل‌های زیبا است که با دست و با استفاده از آبرنگ طراحی شده است. می‌توانید از این طرح برای تزئین کارت دعوت عروسی بهاری یا تابستانی خود الهام بگیرید.

  1. کارت دعوت عروسی طرح دریچه‌ای:

کارت دعوت عروسی مناسب پاییز و زمستان

این کارت دعوت حاوی یک پاکت به شکل دریچه است که بخش داخلی آن گلدار بوده و توسط موم یا پارافین بسته می‌شود. برای نوشتن متن کارت دعوت از فونت‌های طلایی و مشکی استفاده شده است. با توجه به رنگ گل‌های طراحی شده، این کارت عروسی می‌تواند گزینه مناسبی برای دعوت از مهمانان برای جشن عروسی پاییزی و زمستانی‌تان باشد.

  1. کارت دعوت عروسی دست ساز:کارت دعوت عروسی مناسب با هر فصل

این کارت دعوت به رنگ زغالی و با طرح گلدار رزگلد جذاب طراحی شده است و گزینه مناسبی برای مراسم عروسی در فصل پاییز است.

درهمین رابطه ببینید : باغ عکاسی عروسی

  1. کارت دعوت مناسب عروسی در فصل تابستان:

کارت دعوت عروسی آبرنگی

این کارت دعوت با آبرنگ، روبان مخملی و موم طراحی شده است و القاکننده حال و هوای بهاری و تابستانی است.

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی رویال آنتیک
10% تخفیف

تالار پذیرایی رویال آنتیک

خانی آباد نو، خیابان لطیفی، کوچه شهامت
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

نیاوران، خیابان جماران، خیابان حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :