10 مدل لباس عروس مجلل و اشرافی مدل پرنسسی

چه کسی هست که نخواهد در روز رویاییش شبیه به یکی از پرنسس‌های خانواده سلطنتی باشد؟ در این مقاله تعدادی از لباس عروس‌های پرنسسی خاصی که می‌توانند شما را زیباتر از پیش کنند، برایتان آورده‌ایم.

اول از همه لازم است بدانیم اصلا لباس عروس پرنسسی چیست؟

همانطور که پیشتر در پست لباس عروس پرنسسی به صورت کامل شرح داده شد، این دست لباس‌ها، دامن بلند و کاملی دارند که عموما مرواریددوزی‌شده یا اکلیلی است.

درست است که لباس‌های رمانتیک و خیره‌کننده پرنسسی زیبایی خاصی دارند ولی برای هر عروس یک استایل مناسب و در نتیجه یک نوع لباس عروس مناسب وجود دارد.

مدل‌های لباس عروس مجلل و اشرافی

1-این پیراهن ساتن کرپ، پشت افتاده‌ و خط گردن کلاسیک و باجزئیاتی دارد. آستین‌های سه‌ربع این پیراهن شبیه به پیراهن عروسی مگان مرکل در سال 2018 است.

لباس عروس پرنسسی

2-یک ترکیب زیبا از رمانس و شکوه. این لباس قطعا چشم‌ها را خیره خواهدکرد.

لباس عروس خاص

3-این لباس ساده آستین حلقه‌ای با دامن فوق‌العاده‌اش، به علت انتخاب پارچه شگفت‌انگیز، حسابی تحسین‌برانگیز شده‌است.

لباس عروس پرنسسی

4-لباس پرنسس‌های دنیای پریان در این شکل به دنیای ما وارد می‌شود و با آستین افتاده و دامن بافت‌دار، زیبایی منحصربه‌فرد خود را به نمایش می‌گذارد.

لباس عروس صورتی

5-آستین بیشاپ این لباس عروس ، شکوه شاعرانه‌ای دارد و قطعا به زیبایی شما در مراسم شکوهمندتان خواهد افزود.

لباس عروس آستین دار دانتل

6-با پارچه‌ای پر از گل‌های سه‌بعدی زیبا، این پیراهن دست‌دوز با خط یقه محوکننده‌اش قطعا در لیست بهترین مدل‌های لباس عروس پرنسسی قرار می‌گیرد.

لباس عروس خاص

7-لباسی برای عروس‌های سنتی.

این لباس شاهکار تمامی معیارهای یک لباس عروس اشرافی را در خود دارد و تمامی توقعات را قطعا برآورده خواهدکرد. دوخته‌شده از دانتل لاکچری و دنباله بسیار زیبا، با پشت نیمه‌باز، جلوه بسیار ویژه‌ای دارد.

لباس عروس سنتی

8-لباسی برای عروس‌هایی که خیلی خانم‌وار هستند!

این لباس با الهام از حباب‌های شامپاین طراحی شده و برای مراسم‌های بسیار مجلل استفاده می‌شود.

همچنین ببینید : مزون لباس عروس تهران

لباس خاص

9-لباس‌های خیلی کمی هستند که از مدل دامن‌های پفی گلدار رمانتیک‌تر باشند. این پیراهن باعث می‌شود در حین عبور از میان سالن همه چشم‌ها بر روی شما خیره شوند.

لباس عروس با آستین افتاده

10-این پیراهن با مدل آستین‌های بلندی که دارد، یادآور پیراهن عروسی کیت میدلتون در سال 2011 می‌باشد. حالت خاص و کارشده یقه این لباس، باعث شیک‌تر شدن نمای آن شده‌است.

لباس عروس آستین بلند

شما هم برای اینکه بتوانید مدل خاص و منحصربه‌فرد خودتان را پیدا کنید و در مراسم عروسیتان حسابی بدرخشید، می‌توانید از مزون‌های عروس معتبر و محبوب دیدن کرده و از مدیران موفق آنجا مشاوره بگیرید و در نهایت بهترین انتخاب را داشته‌باشید.

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی تشریفاتی مینورام در پاسداران

مجموعه تشریفاتی مینورام

میدان هروی - خیابان استاد حسن بنا - بعد از میدان شریفی - نبش خیابان فرزاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :