15 ایده خلاقانه برای برگزاری مراسم عروسی شیک و مدرن

برای زوجی که دوست دارند همیشه به روز باشند، برگزاری یک مراسم عروسی شیک و مدرن قطعا در اولویت قرار دارد. اگر برای مد و زیبایی اهمیت زیادی قائل هستید ، جشن عروسیتان می تواند گویای این خصوصیت شخصیتی شما باشد. اما گرفتن جشن عروسی مطابق با مد روز چندان هم کار راحتی نیست. شما به ایده های خلاقانه ی زیادی برای برگزاری مراسم عروسی شیک و امروزی نیاز خواهید داشت.

گل آرایی تالار پذیرایی، نوع چیدمان میز و صندلی های سالن عروسی، لباس عروس و کارت دعوت عروسی تنها بخشی از مراسم هستند که باید نگاهی متفات به آنها داشته باشید. البته دیگر نیازی نیست روزها و حتی ماه ها به چگونگی برگزاری جشن عقد و عروسی شیک و متفاوت فکر کنید، ما در این مطلب بهترین ایده ها را جمع آوری کرده ایم و با بکارگیری این ایده های جالب جشن عقد و مراسم عروسی شما تا همیشه در یادها ماندگار خواهد ماند.

بهترین ایده ها برای برگزاری مراسم عروسی شیک و مدرن

مدل میز و صندلی متفاوت در تالار پذیرایی و یا باغ تالار عروسی

چیدمان صندلی تالار عروسی

مدل چیدمان تالار پذیرایی و یا باغ تالار اولین موردی است که مهمانان در جشن عروسی شما با آن مواجه خواهند شد. برای مثال، صندلی های تزیین شده با پارچه ی ساتن و پاپیون را فراموش کنید، استفاده از میز و صندلی های شفاف و یا دیگر مدل های ساده، اما امروزی، در برگزاری مراسم عروسی شیک و مدرن تاثیر بسزایی خواهند داشت. همچنین صفحه مراسم عروسی فضای باز را ببینید.

لازم نیست برای ساقدوش های عروس و داماد لباس ست بگیرید

لباس ساقدوش عروس

برای برگزاری جشن عقد و عروسی متفاوت، به لباس ساقدوش های عروس و داماد هم توجه کنید. نیاز نیست لباس ساقدوش ها یک شکل و یک دست باشند. مدل های مختلف لباس مجلسی برای ساقدوش های عروس هر چند عجیب، به شما در برگزاری جشن عروسی متفاوت و شیک کمک می کند. اجازه دهید ساقدوش ها به سلیقه ی خود لباس مجلسی را انتخاب کنند. نگران عدم هماهنگی رنگ ها با یکدیگر نباشید.

انتخاب لباس عروس شیک و ساده

لباس عروس شیک و ساده

لباس عروس شما قطعا نشان دهنده ی شخصیت شما خواهد بود. اگر طرفدار مراسم عروسی شیک و امروزی هستید، احتمالا به سراغ لباس عروس با مدل ساده تر می روید. مدل های ساده همیشه شیک و امروزی هستن و با مراسم عروسی مدرن شما هماهنگی بی نظیری خواهند داشت.

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی شیک

اگر به دنبال برگزاری مراسم عقد و عروسی مدرن و امروزی هستید، پیش از هر چیز باید کارت دعوت عروسی شیکی انتخاب کنید. زیرا کارت دعوت عروسی اولین نشانه از جشن عروسی شماست که به دست مهمانان می رسد. بهتر است تمرکز شما در طراحی یک کارت دعوت عروسی مدرن، اول روی نوشته های آن باشد. فونت و نوشته های تکراری برای کارت دعوت عروسی را فراموش کنید. همچنین، طرح های ساده تر را برای مدل کارت دعوات عروسی خود انتخاب نمایید. همچنین ببینید : کارت عروسی آنلاین

دکوراسیون شلوغ دیگر مد نیست!

دیزاین تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی

دیزاین تالار عروسی و یا باغ تالار نباید خیلی شلوغ و رنگارنگ باشد. به سراغ دکوراسیون ساده تربرای تالار پذیرایی خود بروید. در این زمینه همیشه بهتر است از یک تشریفات عروسی خوب و یا خدمات مجالس کمک بگیرید. می توانید از خدمات مجالس خود بخواهید برای دکوراسیون تالار پذیرایی، طرحی شیک و مدرن در نظر بگیرد.

به جای گل از برگ های سبز و تازه برای گل آرایی تالار پذیرایی استفاده کنید

گل آرایی تالار پذیرایی

بهتر است گل آرایی تالار عروسی بیشتر شامل برگ های سبز و ساده شود تا گل های رنگارنگ. پایه های گل روی میز های تالار را با انواع برگ های سبز تزیین کنید. رنگ سبز این برگ ها فضایی مدرن در تالار پذیرایی و یا باغ تالار بوجود می آورد. گل های سفید رنگ در کنار این برگ ها بسیار زیبا خواهند بود.

مراسم عروسی بدون دکوراسیون و گل آرایی

مراسم عروسی شیک و مدرن

سادگی همیشه مد بوده و هست. در مراسم عروسی به روز، باید تمرکز مهمانان بیشتر روی عروس و داماد باشد، نه زرق و برق سالن پذیرایی. یک منظره ی طبیعی در باغ تالار عروسی همیشه بهترین زمینه برای عکس و فیلم عروسی شما خواهد بود.

هماهنگی رنگ وسایل پذیرایی فراموش نشود!

دکوراسیون تالار عروسی

استفاده از سرویس پذیرایی و دیگر وسایل با رنگ خاص و یکسان یکی از بهترین راهکارها برای برگزاری مراسم عروسی شیک و امروزی می باشد. رنگ مورد علاقه خود را انتخاب و سعی کنید همه ی وسایل، از دستمال های روی میز گرفته تا پایه های گل و رومیزی به همین رنگ خاص باشند.

پذیرایی مدرن برای جشن عروسی مدرن!

پذیرایی در تالار عروسی و باغ تالار

بخش سرو غذا و پذیرایی در تالار عروسی را می توانید به مدرن ترین شکل ممکن برنامه ریزی کنید. نوشیدنی ها با رنگ های غیر منتظره را در ظروف شیک و ساده سرو نمایید. فینگر فود های هیجان انگیز را برای میز غذا فراموش نکنید. تزیینات غذا باید متفاوت و چشمگیر باشد. خدمات مجالس و تشریفات عروسی همیشه برای سرو غذا در مراسم عروسی مدرن، پیشنهادهای خلاقانه ای دارند که می توانید از آنها بهره ببرید.

رنگ سفید برای دکوراسیون تالار پذیرایی شیک

دکوراسیون شیک تالار پذیرایی

اگر رنگ سفید را به عنوان اصلی ترین رنگ در دیزاین تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی انتخاب کنید، جشن عقد و عروسی شیک و کاملی خواهید داشت. سفید برای همه ی قسمت های دکوراسیون تالار پذیرایی، از گل آرایی سالن گرفته تا وسایل پذیرایی از مهمانان، رنگی مناسب و شیک است. در کنار سفید، کمی رنگ سبز به دکوراسیون تالار پذیرایی خود اضافه کنید.

جایگاه عروس و داماد با طراحی شیک و مدرن

جایگاه عروس و داماد در تالار عروسی

جایگاه عروس و داماد بخش مهمی از مراسم عروسی شما خواهد بود. اگر جایگاه عروس و داماد در تالار پذیرایی جلوه ای امروزی و شیک داشته باشد، تا حد زیادی از دغدغه های شما برای برگزاری مراسم عروسی مدرن کاسته خواهد شد.

کیک عروسی مد روز

کیک مراسم عقد

برای برگزاری جشن عقد و عروسی به روز، به تمام جزییات دقت کنید. کیک عروسی جزو بخش هایی از مراسم عروسی است که چندان مهم به نظر نمی رسد، اما یک کیک عروسی خاص با ظاهری سرشار از المان های امروزی و شیک هیچوقت از ذهن مهمانان پاک نخواهد شد.

تم و طراحی خاصی را برای دیزاین تالار عروسی در نظر بگیرید

دیزاین تالار پذیرایی

همیشه در دیزاین تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی، آیتم هایی وجود دارند که از دیگر بخش ها چشمگیر تر و برجسته تر هستند. سعی کنید برای دیزاین تالار پذیرایی قوانین طراحی را در نظر بگیرید و این قوانین را در تمامی بخش های دکوراسیون رعایت کنید. مثلا در این عکس، سادگی و استفاده از اشکال هندسی در دیزاین محل برگزاری مراسم عروسی، به عنوان ایده و قانون کلی در نظر گرفته شده است.

مراسم عروسی خاص خودتان را داشته باشید

جشن عقد و عروسی امروزی

اضافه کردن بخش هایی خاص به مراسم عروسی را در برنامه ی خود قرار دهید. مثلا حضور یک نقاش که تمام مدت در حال ثبت بهترین لحظات روز عروسی با قلم و بوم و رنگ است را در نظر بگیرید. با عملی کردن چنین ایده های خلاقانه ای جشن عروسی مدرن شما دیگر هیچ چیز کم نخواهد داشت.

ظروف پذیرایی نیز باید مدرن و شیک باشند

تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی

اگر می خواهید مراسم عقد و جشن عروسی داشته باشید که از همه نظر مدرن باشد، در انتخاب ظروف روی میزهای پذیرایی بیش ازپیش سلیقه به خرج دهید. برای مثال، قاشق و چنگال های فلزی به رنگ مشکی به جای استیل، روی میزی که با پارچه ی سفید و گل و برگ های سفید و سبز تزیین شده، مهمانان را شگفت زده خواهد کرد.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :