تازه عروسا عید چی بپوشن؟

تازه عروسا عید چی بپوشن؟ این سوالی است که ذهن تمامی تازه عروس ها را در ماه های بهمن و اسفند به خود مشغول می کند. به همین دلیل ما در تالار کده امکانی را تدارک دیده‌ایم تا به شما عزیزان بتوانید به این سوال پاسخ دهید.

تازه عروسا عید چی بپوشن؟

انتخاب لباس مناسب برای تازه عروس ها

اگرچه پاسخ به سوال تازه عروسا عید چی بپوشن؟ و انتخاب لباس مناسب می تواند دلهره آور باشد، اما با یادگیری چند نکته ساده، این امر آسانتر می شود. بازار مملو از لباس هایی با طرح ها و سبک های مختلف است.

انتخاب لباس مناسب برای تازه عروس ها در عید

تعداد فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی نیز بسیار زیاد است، بنابراین مصرف‌کنندگان را در مورد خرید با چالش مواجه می‌کند. در این بخش برای شما نکاتی را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا بتوانید به راحتی لباس مناسب خود را پیدا کنید. برخی از این نکات عبارت‌اند از:

قبل از خرید، تحقیق کنید!

بهترین راه برای یادگیری نحوه انتخاب بهترین لباس و پاسخ به سوال تازه عروسا عید چی بپوشن؟ این است که بدانید چه چیزی در بازار موجود است. شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد لباس زنانه از وبلاگ ها، کانال های یو تیوب و مجلات مد زنانه دریافت کنید و همچنین دوستان و همکاران خود را تشکیل دهید. از طرف دیگر، می ‌توانید از چندین فروشگاه فیزیکی بازدید کنید و بدانید که آن ها چه چیزی می ‌فروشند و برای اطلاعات بیشتر از فروشگاه های آنلاینی که لباس زنانه می فروشند دیدن کنید.

در همین رابطه ببینید: لباس مجلسی دخترانه | بهترین مدل‌های لباس مجلسی دخترانه

سایز مناسب من کدام است؟

تدر پاسخ به سوال تازه عروسا برای عید چی بپوشن؟ توجه داشته باشید: مهم نیست که یک لباس چقدر شیک باشد اگر مناسب نباشد، برای شما افتضاح به نظر می رسد. قبل از اینکه به سمت فروشگاه لباس بروید، اندازه های خود را بگیرید. اگر پارچه ها را به صورت آنلاین خریداری می کنید، باید به نمودار موجود در سایت اندازه تکیه کنید.

مدل لباس بهاری مخصوص عروس خانم هایی که تازه ازدواج کرده اند

 

نمودار شما را راهنمایی می کند که چه چیزی را سفارش دهید. هنگامی که به یک فروشگاه لباس فیزیکی مراجعه می کنید، بسیار مهم است که هر لباسی را که می خواهید بخرید امتحان کنید. این اطمینان حاصل می کند که لباسی خواهید داشت که ظاهر شما را زیباتر می کند.

همچنین ببینید: عیدی تازه عروس چی ببریم | بهترین عیدی برای عروس

سبک ایده آل شما

سبکی را انتخاب کنید که بهترین ویژگی های شما را نشان دهد. هرگز لباسی نخرید که فقط یک روز آن را بپوشید. چیزی را بخرید که برای پوشیدن آن احساس راحتی می کنید. به عنوان مثال، اگر از لباس راضی نیستید، نیازی به خرید یک لباس کوتاه نیست، در این مورد به سراغ لباس ‌های بلند یا لباس ‌های بلند تا روی زانو بروید.

  • پارچه

هنگام پاسخ به سوال تازه عروا برای عید چی بپوشن؟ و انتخاب لباس مناسب، باید پارچه را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، لباسی که از مواد قابل کشش مانند کشباف یا ترکیبی از اسپندکس و لیکرا ساخته شده باشد، آزادی عمل بیشتری را در رابطه با تناسب ایجاد می کند.

 

ست لباس تازه عروس برای عید

اگر لباس از مواد غیر قابل کشش ساخته شده است، باید لباسی با تناسب کامل خریداری کنید.

  • فرم بدن خود را در ذهن داشته باشید

خرید لباس مناسب برای فرم بدن شما بهترین ویژگی های شما را به رخ می کشد. با این اوصاف، در اینجا نکاتی برای انتخاب لباس بسته به اینکه چه چیزی برای تیپ ‌های معمولی بدن مناسب است، آورده شده است که با مطالعه آن ها می توانید بهترین لباس و پاسخ را برای سوال تازه عروسا عید چی بپوشن انتخاب کنید. برخی از فرم های بدن عبارت‌اند از:

شکل گلابی (باسن پهن‌تر اما با سینه کوچک‌تر) – زنان با این فرم بدن باید لباس‌هایی را انتخاب کنند که توجه را به سمت کمر جلب کند و آستین‌های بزرگی داشته باشد تا کمی بعد به قسمت بالایی بدن اضافه شود.

همچنین ببینید: تازه عروس‌ها ناهار و شام چی بپزند؟

بهترین لباس برای عروس خانم ها در مهمانی عید

شکل توت فرنگی (باسن و پاهای باریک و شانه ها و پشت های پهن تر) – آنها باید لباس هایی با یقه های عمیق و دامن های پرتر یا گشادتر انتخاب کنند. از لباس هایی که قسمت بالایی بدن را حجیم می کند خودداری کنید.

شکل مستطیلی (دارای انحنای کم یا بدون انحنا) – خانم‌هایی با این فرم بدن باید لباس‌هایی را انتخاب کنند که شانه‌ها خالی باشد و بتوان آن را با یک کمربند جفت کرد تا توجه همه را به خط سینه جلب کند.

تازه عروسا عید چی بپوشن؟

شکل سیب (به خوبی گرد با خط کمر نامشخص و پاهای باریک) – زنان با این تیپ بدنی باید لباس هایی را انتخاب کنند که ناحیه کمر را با ارسی و کمربند بپوشانند. از دیگر گزینه های عالی می توان به مواردی با یقه کم اشاره کرد.

ساعت شنی (عرض باسن و شانه‌ها و دور کمر کمی نازک‌تر است) – خانم‌هایی با این تیپ بدنی می‌توانند بیشتر مدل‌های لباس‌هایی را با حالت طبیعی بپوشند. استفاده از یک کمربند یا ارسی پهن می تواند کمر را بیشتر برجسته کند.

انتخاب لباس مناسب برای تازه عروس ها در عید

پیدا کردن لباس مناسب آنلاین ممکن است چالش برانگیز باشد زیرا نمی توانید آن را شخصاً امتحان کنید. اما با رعایت نکات خرید مناسب، می توانید لباس های فوق العاده‌ای بخرید!


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار پالیزی شهریار در ملارد
15% تخفیف

باغ تالار پالیزی

اتوبان لشکری، جاده اندیشه نرسیده به چهارراه ملارد، کیلومتر ۴جاده امام حسین، بلوار شهید مداحی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :