50 مدل مو زیبا برای مهمانان عروسی در سال 2023

مدل مو برای عروسی

اگر به یک جشن عروسی دعوت شدید و به دنبال مدل مو برای عروسی هستید، در این مقاله تعدادی از مدل موهای زیبا برای مهمانان در مراسم عروسی را بررسی کرده ایم که امیداریم مورد توجه شما قرار گیرد.

چه شما جز خانواده و دوستان عروس خانم باشید, چه از طرف خانواده و دوستان داماد قطعاً می‌خواهید در مراسم عروسی آنها شرکت کنید؛ بنابراین به مدل مویی زیبا و خاصی نیاز دارید تا با ظاهری شیک در مجلس حاضر شوید و احساس خوبی داشته باشید.

بعد از انجام آرایش صورت، نوبت به آرایش موهایتان می‌رسد که کاملاً به سلیقه و مدل صورت و آرایش و حتی لباس شما بستگی دارد. می‌توانید از مدل مویی ساده که فقط به روی شانه‌هایتان ریخته شده استفاده کنید یا آنها را به سبک دم اسبی  مو و یا شینیون جمع کنید. مهم نیست مدل مویی که انتخاب می کنید چه اندازه ساده یا مجلسی باشد، مهم این است که مدل موی انتخابی شما، آرایش و مدل لباستان را شیک‌تر و بهتر نشان دهد.

مهمانی که خوش‌لباس است و با بهترین حالت خود در عروسی ظاهر میشود کسی هست که به تمام جزئیات دقت کرده و با سلیقه بهترین مدل مو عروسی, گردنبند یا دست بند و… رو با یکدیگر ست کرده است.

مدل مو برای تالار

اگر مراسم عروسی که به آن دعوت شدید در باغ برگذار می شود و  هوا نیز سرد نیست، مدل موی دم اسبی و کمی فر دار یا حتی صاف  میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

به‌علاوه برخی از مدل مو برای عروسی رفتن به‌اندازه‌ای کامل و جذاب هستن که دیگر نیازی به استفاده از جواهرات و زیورآلات نخواهید داشت و مدل موهایتان به‌تنهایی ظاهر شما رو تکمیل خواهد کرد.

معمولاً بهتر است همراه با مدل موهایی که گوش‌ها یا گردن را می‌پوشانند، از گوشواره استفاده نکنید.

در ادامه، تعدادی مدل موی زیبا و متفاوت که با تمامی سلیقه‌ها متناسب هستند،ارائه شده‌اند.

موهای کوتاه موج‌دار

مدل موی کوتاه برای مهمانان در عروسی

مدل موی کوتاه برای عروسی رفتن

مدل مو کوتاه برای جشن

مدل مو کوتا برای جشن عروسی

مدل مو برای عروسی رفتن

مدل موی بلند برای عروسی

مدل مو بلند برای عروسی  رفتن

مدل مو برای مهمانی عروسی

اگرچه ممکن است اکثر خانمها مدل موی بلند را به کوتاه ترجیح دهند اما موهای کوتاه همیشه بخشی از استایل کلاسیک بوده که طرفداران خاص خود را دارد. این مدل مو می‌تواند با کمک سشوار و حالت‌دهنده موج‌دار به‌نظر رسیده و از سادگی محض دربیاید.

مدل شینیون دم اسبی با فرهای ریز

مدل موی فر برای عروسی و مهمانی

موهایی که فرهای ریزی دارند می‌توانند همواره و در هر مراسمی در مرکز توجه باشند. یکی از روش‌های آزایش موهایی با فرهای ریز، بستن آن به روش دم‌اسبی است. ابتدا قسمت جلویی موهای خود را صاف کنید و قسمت انتهایی را به صورت فر باقی بگذارید سپس آن را به‌شورت دم اسبی در بالای سر خود ببندید.

شنیون موها با سنجاق سری از جنس جواهر

مدل موی جدید 2021

شنیون موها با سنجاق سر جواهرنشان برای مراسم‌هایی که در هر چهارفصل برگزار می‌شوند، مناسب است. این سنجاق می‌تواند از جنس کریستال یا مروارید باشد و حتی می‌توانید آن را با گوشواره خود ست کنید. نکته مهم در این مدل شینیون این است که سنجاق انتخاب شده باید کوچک و مینیمال باشد، درغیر این صورت مشابه تاج یا ریسه‌های کریستالی به‌نظر می‌رسد.

موهای گره‌کرده در بالای سر

مدل موی ساده و شیک

برای اینکه در لباس مجلسیتان مدرن و شیک‌تر به‌نظر برسید، می‌توانید موهای خود را گره کرده و در قسمت بالایی سر فیکس کنید. می‌توانبد با پوش دادن موهای قسمت جلوی سرتان، کمی چاشنی به این مدل بیافزایید.

شینیون نامرتب و شلوغ

شنیون شلوغ و نامرتب

اگر مدت زیادی است که به موهایتان رسیدگی نکرده‌اید و فرصت کافی نیز برای رفتن به آرایشگاه برای ترمیم بافت آسیب‌دیده موهایتان ندارید، می‌توانید از ظاهر نامرتب موهایتان، مدلی جذاب برای مهمانی بسازید. یکی از این مدل‌ها شینیون‌های شلوغ و وزوزی است که برخلاف تصورتان می‌تواند ظاهرتان را جذاب‌تر نشان دهد.

 

مدل مویی ساده که دورتون ریخته شدهمدل مو عروسی

موهای بلندی که سشوار کشیده شده و حالت‌دار است (فر درشت)، می تواند ظاهر شما را کامل و شیک کند, می‌توانید درصورت‌تمایل کمی آن را تزئین کنید. گیره‌ای کوچک می‌تواند موهای جلوی صورتتان را در
.در قسمت کناری سرها نگه دارد

بافت آفریقاییمدل مو برای عروسی

این بافت‌های آفریقایی نه تنها ظاهرتان را جذاب‌تر نشان می‌دهد بلکه یکی از مدل‌های کاربردی است تا کل شب را جشن بگیرید و برقصید بدون اینکه نگران بهم ریخته شدن موهایتان باشید.

فقط مراقب باشید اگر این مدل مو را انتخاب کردید ممکن است باعث ریزش موهایتان شود یا موهایتان را خراب کند.

مدل شینیون گره‌ای کوچک

مدل مو برای عروسی

این مدل مو باید شل بسته شود اما نه آنقدر شل که گره موها باز شود، موها را در قسمت پایین گردن جمع کنید و به‌صورت گره‌ای ببندید. این مدل مینیمال میتواند استایل شما رو شیک نشان بدهد. همراه با این مدل مو می‌توانید از گوشواره‌های بزرگ استفاده کنید. امروزه شینیون‌های خیلی بزرگ مد نیست، هرچقدر مدل موها مینیمال‌تر باشد شیک‌تر و امروزی‌تر است.

فرهای درشتمدل مو برای عروسی

اگر مدل موهایتان بلند است می‌توانید از این مدل مو استفاده کنید. این مدل برای مراسم عروسی مناسب است و مطمئن باشید با انتخاب آن پشیمان نمی‌شوید. این مدل سال‌ها بعد از مد نمی‌افتد و بعد از چند سال اگر به عکس‌هایتان نگاه کنید پشیمان نخواهید شد. همچنین اگر موهایتان هایلایت شده است و رگه‌هایی از موی روشن لابه لای موهایتان دارید، این مدل مو مخصوص شماست.

مدلی که موها را خیس نشان می‌دهد

مدل مو برای عروسی

این مدل مو تا حدودی خاص است و ممکن است بسیاری از افراذ آن را نپسندند. با انتخاب این مدل مو، استایلی اروپایی خواهید داشت. این مدل مو استایلی متفاوت است و ممکن است با سلیقه هر کسی تناسب نداشته باشد.

مدل مو شینیون جمع‌شده در بالای سر

این مدل مو شینیون گردی است که در بالاترین قسمت سر جمع شده  است و باعث می‌شود گردنتان کشیده‌تر به نظر برسد و همچنین استایل شما را رسمی‌تر نشان می‌دهد.

مدل دم اسبی بسته شده در بالا مدل مو برای عروسی

مو های دم اسبی برای عروسی و مهمانی‌ها بسیار مناسب هستند و نباید از انها چشم‌پوشی کرد. این مدل علاوه بر اینکه باعث می‌شوند سن شما کمتر به نظر برسد می توانند شما زا خوش لباس و ساده و در عین حال شیک جلوه دهند.

نکته‌ای که باید برای بستن موهایتان به شکل دم اسبی بستن مو هاتون درنظر داشته باشید این است که بخشی از موها را نبندید و با استفاده از آن کش سرتان را بپوشانید. یعنی از 2 طرف موهای را دور کش سر بچرخانید و بعد با استفاده از سنجاق ریزی موها را فیکس کنید.

بستن نصف موها بالای سر و نصف دیگر پایین سرمدل های مو عروسی

موهای پشت و پایین‌سر را باز بگذارید و تنها با بابلیس کمی آن را حالت‌دار کنید و موهای بالا و جلوی صورتتان رو به عقب سر ببرید و به اصطلاح گوجه‌ای ببندید. این مدل مو برای مو با طول‌های متفاوت کاربردی بوده و باعث می‌شود ظاهری دخترانه و زیبا داشته باشید.

بافت موی تیغ ماهی کلاسیکمدلهای مو عروسی

این مدل بافت مو که با اصطلاح تیغ ماهی نیز شناخته می‌شود به شما استایلی کلاسیک و دخترانه می‌بخشد. در این عکس از گل‌ها و شکوفه‌های ریز استفاده شده که کاملاً سلیقه‌ای است.

مدل مو  دم اسبی چپ و راستی برای عروسیمدل مو برای عروسی

اگر می‌خواهید مدل موهایتان از سادگی در بیاید و جلوه بیشتری داشته باشد، ما این مدل مو رو به شما پیشنهاد می‌کنیم، موهای فرتان را به صورت چپ و راستی بالای سر ببندید و پایین موهایتان را آزاد بگذارید.

مدل موی پفی و جمع‌شده در بالای سر

مدل موی جدید سال 2021

برای اینکه مدل موها و ظاهرتان دراماتیک‌تر به‌نظر برسد، می‌تواند مدل موی پفی جمع شده در قسمت بالای سر را انتخاب کنید. اگر در روز مهمانی حمام کنید، ممکن است موهایتان پف و حجم لازم را نداشته باشد؛ بنابراین برای ایجاد این مدل مو بهتر است روز قبل حمام کرده باشید. برای ایجاد پف بیشتر در موها می‌توانید از شانه دندانه‌دار برای پوش دادن موهایتان استفاده کنید و سپس با تافت، حجم ایجاد شده را حفظ نمایید.

مدل موی پیچ‌خورده و بسته‌شده

مدل شینیون مهمانی

مدل مدی پیچ خورده مدل جذاب و پیچیده‌ای به‌نظر می‌رسد. برای اینکه موهای خود را به این شکل شینیون کنید، ابتدا موهای خود را در بالای سر ببندید و سپس به چند قسمت تقسیم کنید و هر قسمت را به‌دور خودش چند دور بتابانید و به دور کل دسته موی بسته شده بپبچید و با سنجاق فیکس کنید. پس از تاباندن تمامی دسته‌ها، مدل نهایی بسیار زیبا خواهد شد و ظاهر شما را جذاب‌تر جلوه خواهد داد.

مدل موی ساده با توربان، تل یا کلاه جذاب

مدل مو با توربان های شیک

ممکن است استفاده از توربان کمی ریسکی به‌نظر برسد اما اگر آن را متناسب با چهره، مدل مو و استایل خود انتخاب کنید، می‌توانند ظاهر شما را شبیه خانم‌های سلطنتی کنند. توربانی که با تلفیقی از تور، مروارید، کریستال و یا حتی پر طراحی شده باشد، می‌تواند بیش از هر مدل شینیون دیگری شما را جذاب‌تر نشان دهد.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :