محبوب‌ترین رنگ موهای فانتزی شیک مناسب مهمانی و عروسی

یکی از مدل های محبوب مو در بین بسیاری از خانم ها و بخصوص دختران رنگ موی فانتزی است . رنگ موهای فانتزی و استفاده از آن با سایه روشن و هایلایت ترکیب جذابی را به وجود می آورد که این موضوع باعث شده این سبک و رنگ تبدیل به ترند امسال شود.

انتخاب رنگ مو یکی از بخش‌های سخت آرایش عروس می‌باشد که با توجه به رنگ پوست، فرم صورت، اندازه و حجم موها، نوع آرایش انتخابی، مدل لباس و… می‌تواند متغیر باشد.

رنگ‌های عادی موجود در بازار، تا حد زیادی اشباع و همگانی شده‌اند و حالت خاص و منحصر به فرد بودن را از دست داده‌اند. البته که زیبایی و دلنشین بودن همان رنگ‌ها را نیز نمی‌توان منکر شد.

برای خانم‌هایی که همیشه دوست دارند خاص‌ترین ظاهر را داشته باشند و متفاوت به نظر برسند، استفاده از رنگ‌های فانتزی می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

استفاده از این رنگ‌ها به نسبت سایر رنگ‌های موجود در بازار آسان‌تر است، زیرا این رنگ‌ها به صورت شامپو و واکس مو موقت نیز قابل استفاده هستند و بعضاً حتی برای استفاده از آن‌ها نیازی به دکلره موها نیز نمی‌باشد.

محبوب‌ترین رنگ موهای فانتزی دخترانه

در ادامه تعدادی از محبوب‌ترین انواع رنگ‌های فانتزی را با نمایش عکس برای شما آورده‌ایم تا در انتخابتان به شما کمک کنیم.

درهمین رابطه ببینید : محبوبترین مدل های شینیون

  • استفاده از رنگ‌های فانتزی در بخش پایینی مو

استفاده از این روش رنگ کردن، برای افرادی که تجربه‌ای در زمینه رنگ ندارند، توصیه می‌شود. زیرا با استفاده از این روش کمترین آسیب به موها میرسد و در صورت عدم رضایت به راحتی با کوتاهی چند سانت از موها، حالت طبیعی را بازخواهیدیافت.

رنگ فانتزی

رنگ موی فانتزی

  • استفاده از تک‌رنگ برای مو

در این روش، تمام موهای خود را از ریشه، ابتدا دکلره کرده و سپس به یک رنگ درمی‌آورید. این روش کمی ریسکی می‌باشد چون ممکن است از نتیجه نهایی رضایت کافی را نداشته‌باشید و درنهایت غیر از صبر کردن برای رفتن رنگ کاری از دستتان برنخواهدآمد!

رنگ موی تک رنگ فانتزی

رنگ موی فانتزی تک رنگ

رنگ موی فانتزی تک رنگ

  • حالت تیره‌روشن و هایلایت مو تک‌رنگ فانتزی

برای پیاده‌سازی این حالت، رنگ مدنظرخود را انتخاب می‌کنید با روش‌های خاص مثل دیرتر گذاشتن رنگ روی موها یا استفاده از رنگ‌های دیگر، یک تنالیته خاص در موهایتان ایجاد می‌کنید.

هایلایت رنگ فانتزی

هایلایت رنگ موی فانتزی تک رنگ

هایلایت رنگ موی فانتزی

  • هایلایت چندرنگ فانتزی

در این شیوه می‌توانید چندین رنگ موردعلاقه خود که فکر می‌کنید ترکیب زیبایی تشکیل خواهند داد را در بخش‌های مختلف موهایتان استفاده کنید و از نتیجه نهایی کمال لذت را ببرید.

رنگ موی فانتزی

زنگ موی فانتزی ترکیبی

رنگ موی فانتزی

رنگ موی فانتزی ترکیبی

مدل رنگ فانتزی برای موهای عروس و مهمانان حاضر در مراسم عروسی

شاید بعد از دیدن این تصاویر، با خود فکر کنید به عنوان یکی از مدعویین عروسی ممکن است از این رنگ‌های فانتزی استفاده کنید ولی قطعا به عنوان عروس نخواهیدتوانست از آن‌ها بهره‌ای ببرید.

باید بگویم که قطعا اشتباه فکر می‌کنید!

رنگ‌های فانتزی در چند سال اخیر بین عروس‌ها هم محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. همانطور که مشاهده کردید، وقتی موی سر به رنگ‌های خاص درمی‌آید، دیگر نیاز چندانی به استفاده از شینیون‌ها یا تزئینات خاص ندارد و با استفاده از چند ترفند ساده می‌تواند زیبایی بی‌نظیر خود را به نمایش بگذارد.

رنگ موی فانتزی عروس

رنگ موی فانتزی عروس

رنگ موی فانتزی عروس

رنگ موی فانتزی عروس

رنگ موی فانتزی عروس

رنگ موی خاص عروس

استفاده از رنگ موهای فانتزی باعث می‌شود حتی اگر موهای خود را به سادگی باز بگذارید یا از تاجی کوچک استفاده کنید، باز هم زیبایی خیره‌کننده یک عروس را داشته‌باشید و در مراسم خود بدرخشید.

البته که با آراستن موها، قطعا این زیبایی جلوه دوچندان پیدا خواهد کرد. شینیون و آراستن موهایی که رنگ‌های فانتزی و خاص دارند با استفاده از ساده‌ترین اکسسوری‌های مخصوص عروس و بسیار ساده انجام می‌شود. اما نتیجه آن تحسین‌برانگیز است.

موی شینیون شده فانتزی

شینیون مو با رنگ فانتزی

شینیون عروس با رنگ موی فانتزی

شینیون خاص عروس


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
نظرات در مورد تالار مینورام

تالار پذیرایی مینورام

میدان هروی - خیابان استاد حسن بنا - بعد از میدان شریفی - نبش خیابان فرزاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی پردیس کیان
15% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس کیان

تهران -بزرگراه نواب – بزرگراه شهید چراغی – مجتمع پردیس کیان – طبقه ۶ و ۷
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار دشت شقایق در چیتگر

باغ تالار دشت شقایق

تهران کرج - خروجی چیتگر - شهرک گلستان - بلوار کوهک - نسیم دهم - پلاک ۴۴
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :