بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی

لباس پوست گندمی

انتخاب بهترین رنگ برای لباس پوست گندمی  رنگی است که با رنگ پوست شما تضاد داشته باشد. رنگهای قرمز ، صورتی ، آبی یا رنگ های پاستلی را انتخاب کنید )رنگهایی که از سطح میانی فاصله دارند(. از پوشیدن زنگ های نزدیک به رنگ پوست خود مانند بژ و قهوه ای روشن خودداری کنید. برای نمایش زیبایی رنگ پوست خود ، می توانید از رنگ سفید نیز استفاده کنید.

این دستورالعملها پس از سال ها تحقیق در صنعت زیبایی ساالنه توسعه یافته است. صنعت زیبایی فقط متوجه شده است که هنگام انتخاب رنگ مو یا لباس ، تضاد رنگها مهم است. در ادامه برخی از رنگ هایی که خانم ها با پوست گندمی باید از آنان برای لباس خود انتخاب کنند را برای شما توضیح خواهیم داد.

همچنین ببینید : شناخت رنگ پوست

رنگ سیاه برای لباس پوست گندمی ها

رنگ مشكی رنگی برای همه رنگی بسیار مناسب است. تبعیضی قائل نمی شود و در هر رنگ پوست بی عیب و نقص به نظر می رسد. مشكی مات یا مشكی براق ، هر دو جذابیت را به یک اندازه به ارمغان می آورند. مشكی بیشترین میزان رنگ های اصلی )آبی، قرمز، زرد( را دارا میباشد و در همه مراسم ها و فرش ها نیز دیده می شود. بسیاری از طراحان از این رنگ در برای نمایش استفاده می کنند. مشكی ها شما را جسورتر و پر زرق و برق نشان می دهند.

رنگ سفید برای لباس پوست گندمی ها

رنگ سفید نه تنها به خاطر صلح و هماهنگی یا فقط برای پوست سفید شناخته می شود ، بلكه برای پوست گندمی و پوست های تیره نیز بسیار عالی به نظر می رسد. سلبریتی ها این رنگ را ساده جلوه می دهند و روی بسیاری از طیف رنگی سفید مانند دودی ، سفیدِ برفی ، سفید پوسته تخم مرغی و غیره کار می کنند. شما می توانید بر اساس سلیقه و خود انتخاب کنید.

لباس پوست گندمی

رنگ آبی برای لباس پوست گندمی ها

آبی در بین همه رنگها سردترین طیف رنگی را داراست که به طور گسترده مورد استفاده و مورد پسند همه است. تقریبا صد نوع رنگ آبی وجود دارد که برای پوست گندمی یا تیره شما مناسب است. آبی جین ، آبی آسمانی ، آبی سرمه ای یا آبی تشریفاتی، می توانید هر کدام را انتخاب کرده و تیپ بسیار زیبایی را برای خود بسازید.

لباس پوست گندمی

رنگ استخوانی برای لباس پوست گندمی ها

رنگ استخوانی سفید مایل به زرد است و با رنگ تیره به خوبی هماهنگ می شود زیرا نمای تابستانی را نشان می دهد. بسیاری از افراد مشهور این رنگ را می پوشند تا شیک تر از همیشه به نظر برسند. ناندیتا داس و کنكونا سن اغلب این رنگ را در بسیاری از رویدادها می پوشیدند و زیبا به نظر میرسند.

لباس پوست گندمی

رنگ صورتی تیره برای لباس پوست گندمی ها

این رنگ در واقع میتوان گفت عجیب ترین و یكی از زیباترین رنگ ها برای پوست شما است که باید در کمد لباس خود داشته باشید. این رنگ بسیار عالی است و در تمامی مجالت و کارشناسی های انجام شده از آن به عنوان غافلگیرکننده ترین رنگ برای پوست های تیره یاد کرده اند.

لباس پوست گندمی

رنگ قرمز شرابی برای لباس پوست گندمی ها

رنگ قرمز شرابی نشان دهنده اشتیاق و انرژی فردی است که این رنگ را برای لباس خود انتخاب میكند و همیشه زیبایی این رنگ ظاهر شما را دو چندان زیباتر می کند. رنگ شرابی برای رنگ پوست تیره به مانند جادویی عمل میكند و بیشتر برای رویدادهای مهم انتخاب می شود.

لباس پوست گندمی

رنگ نارنجی برای لباس پوست گندمی ها

رنگ نارنجی نشانی از شادی، اشتیاق و روشنایی را برای همگان فریاد می زند. این رنگ ظاهر را شاداب تر و شادتر می کند و می توان آن را با هر نوع جواهر و مدل مویی پوشید.

لباس پوست گندمی

همچنین ببینید : آرایش مناسب برای پوست های گندمی


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :