نکات مهم برای انتخاب سبک و مدل موی عروس

نکات مهم برای انتخاب سبک و مدل موی عروس

پس از انتخاب لباس مناسب، تصمیم بزرگ بعدی عروس انتخاب بهترین مدل موی عروس برای روز بزرگ زندگیش است. عروس خانم‌ها چطور می‌توانند از میان تعداد زیادی مدل موی مناسب برای مراسم عروسی خود در یک تالار یا باغ عروسی ، بهترین مدل را انتخاب کنند؟ در واقع این موضوع تا آن جا مهم است و در نزد عروس  خانم‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است که می‌توان گفت از چند هفته و شاید ماه‌های قبل شبانه روز به این موضوع تا حدی فکر می‌کنند و حساسیت زیادی هم نسبت به همین موضوع دارند که البته تا حدی بی‌جا نیست و اتفاقا باعث می‌شود انتخاب بهتر و درست‌تری نیز داشته باشند.

در ادامه این مقاله با همراه باشید تا بدانید چگونه یک مدل موی عروس مناسب خودتان را انتخاب کنید و از بین صدها طرح و رنگ و همچنین انواع و اقسام مدل موی عروس‌های زیبا کدام یک را با توجه به بعضی نکات و همینطور با رعایت چه موضوعاتی به سادگی انتخاب کنید و از آن در حین برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی لذت ببرید.

فاکتورهای مهم در انتخاب مدل موی عروس

در حقیقت عروس خانم‌ها کار سختی را برای انتخاب مدل موی عروسی در پیش دارند و می‌توان گفت به نوعی حساسیت بالای اکثریت آن ها هم از همین موضوع نشات می‌گیرد و خیلی هم بی راه نیست. اما موضوع دیگری که باید در نظر داشت و همچنین همواره برای برگزاری مراسم عقد و عروسی و آماده شده قبل از آن عروس خانم باید به آن توجه کرد این نکته است که می‌توان با رعایت کردن چند نکته ساده که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت به راحتی مدل موی مناسبی را برای مجلس عروسی و مراسم عقد انتخاب کرد و بهترین مدل را از بین‌ها برگزید.

بلندی موی عروس برای شینیون و آرایش

مدل موی عروس

ابتدا باید چیزی را انتخاب کنید که با طول موی شما متناسب باشد. اگر موی کوتاهی دارید، شاید زمانی برای بلند شدن موهایتان لازم باشد. اگر موی بلندی دارید و می‌خواهید بلندی متفاوتی را امتحان کنید، بهتر است سریعتر تغییر رویه دهید و مطمئن شوید که مدل موی جدید مناسب شما باشد

از مجلات و سایت‌ها استفاده کنید که ببینید کدام مدل‌ها به چشمتان می‌آیند. این مدل‌ها را نزد آرایشگر خود ببرید و با او مشورت کنید. او می‌تواند پیشنهاداتی بدهد که چه حالتی بیشتر به صورتتان می‌آید. گزینه‌های مدل موی عروس نامحدود هستند: بالابردن نسبی مو، بالا بردن کامل مو، فرعای باز، صاف، بافت و پیچیدن جانبی.

اگر موی کوتاهی دارید و رویای موهای بلند و زیبا را در سر پرورانده‌اید، می‌توانید اکستنشن مو را امتحان کنید. به کمک اکستنشن می‌توانید فرهای بلند یا اینکه همان عروسی رویایی خود را داشته باشید.

تطبیق و تکمیل مو برای شینیون عروس

مدل موی مناسب برای عروس

واقعا مهم است که مطمئن شوید مدل مو عروسی که انتخاب کرده‌اید با لباس شما تطابق داشته باشد و تکمیل کننده ویژگی‌های شما باشد و با شمایل کلی و لباس شما هماهنگ باشد. مثلا مدل موهایتان می‌تواند کمک کند چشم‌هایتان بیشتر به چشم بیایند. بلندی مو می‌تواند ویژگی‌های خاصی را در معرض توجه قراردهد یا پنهان کند. مهم‌ترین مورد این است که مدل مویتان با شخصیت شما هماهنگی داشته باشد و باعث شود حس زیبایی داشته باشید. اگر با مدل مویتان راحت نباشید ممکن است در تصاویر خوب ظاهر نشوید.

تم (زمینه) و مدل مو برای شینیون موی عروس

عروسی شما رسمی است یا دوستانه؟ یک عروسی ساحلی است یا عروسی در کلیسا؟ مدل مویتان مدرن، پرکار یا سنتی است؟ تمام این سوالات روی تصمیم‌گیری مدل مویتان موثر هستند. اگر در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری جشن در فضای باز هستید، مدل مویی می‌خواهید که در برابر گرما و باد مقاوم باشد.

نکات مهم برای انتخاب سبک و مدل موی عروس
نکات مهم برای انتخاب سبک و مدل موی عروس

اضافه کردن اکسسوری به مدل موی عروسی‌تان

اکسسوری به موهایتان اضافه کنید! روش‌های شگفت‌انگیزی برای آراستن موهایتان وجود دارند: یک گل ساده، پین‌های نگین‌دار یا دارای آویز و گیره‌های مو. موارد خاص می‌توانند جلوه شما را واقعا تنظیم کنند.

سایر نکات مربوط به مدل موی عروسی که در عکس‌ها آمده را به آرایشگر خود نشان دهید: این کمک می‌کند که آرایشگر مدل موها را ببیند و ایده‌هایی که می‌توانند برای موهایتان مناسب باشند را کنار هم بررسی کند.

پیش از عروسی یک بار مدل موی خود را امتحان کنید.

یک جلسه تمرینی داشته باشید که مدل موی عروسی خود را امتحان کنید و مطمئن شوید مدل مو را می‌پسندید و برایتان مناسب است. وقت زیادی برای انتخاب مدل موی عروس بگذارید. ز سوی دیگر برای آراستن موهایتان نیز وقت بیشتری بگذارید به این ترتیب آرایشگرتان می‌تواند ظاهر شما را به خوبی و همانطور که می‌خواهید بیاراید. و اگر قرار است همسر شما موهایش را بیاراید، زمانی بیشتر از زمان پیشنهادی برای او بگذارید. آخرین مورد این است که صبر کنید که ساقدوشان شما نیز موهایشان را بیارایند.

جلوه روز/عصر در فردای مراسم عروسی و پاتختی

یک جلوه برای محضر و یکی دیگر نیز برای پذیرایی درنظربگیرید. این می‌تواند در حد درآوردن تور عروس و اضافه کردن یک گل به جلوه عصرگاهی باشد. این یک روش جالب برای افزودن جذابیت به ورود باشکوه خود به عنوان عروس جدید است.

منبع : yannidesignstudio


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۲ دیدگاه