آرایش موی عروس و شینیون‌های مختلف از بخش‌های بسیار مهم آماده سازی مراسم عروسی هستند که باید با توجه و دقت ویژه به مسائل بی شمار، حتماً از قبل انتخاب شوند. از جمله مسائلی که باید مدنظر قرار بگیرد، رنگ موها، اندازه موها، فرم صورت، نوع آرایش صورت، مدل لباس، فرم هیکل و… می‌باشد.

شینیون موی کوتاه

بعضی عروس خانم‌ها هستند که موی کوتاه دارند و برای برگزاری مراسم عروسی و تعیین تاریخ دچار مشکل می‌شوند و فکر می‌کنند باید حتماً برای زیبا شدن در مراسم خود، موی بلند داشته باشند و تاریخ عروسی خود را عقب بیندازند.

در مراسم عروسی شما در تالار یا باغ تالار همه چشم ها به سمت عروس دوخته شده و همه عروس ها دوست دارند در این شب تکرار نشدنی در بهترین شرایط قرار داده باشند.

این مطلب مخصوص این خانم‌ها گردآوری شده تا به آن‌ها ثابت شود با موی کوتاه هم می‌توانند زیبایی منحصر به فردی داشته باشند و در مراسم عروسیشان مثل مرواریدی بدرخشند!

در همین رابطه می توانید جدیدترین مدل‌های شینیون عروس در سال 2021 را ببینید.

مراقبت از موی کوتاه

1-در استفاده از محصولات مراقبت از مو، مثل سرم‌ها و ماسک‌های مو، به حجم موهایتان توجه کنید و بیش‌ازحد از این مواد استفاده نکنید.

2-موی کوتاه، به نسبت موی بلند زودتر چرب می‌شود. بیش از 3 بار در هفته موی خود را نشویید!

3-فکر نکنید چون موهای کوتاهی دارید دیگر نیازی به استفاده از نرم‌کننده ندارید! استفاده از نرم‌کننده و آبرسان برای سلامتی موهای شما لازم است.

همچنین ببینید : جدیدترین مدل‌های شینیون عروس

مدل‌های شینیون موی کوتاه

در ادامه تعدادی از بهترین راه‌های آراستن موی کوتاه و شینیون‌های مناسب موی کوتاه برای مراسم عروسی را با نمایش عکس معرفی خواهیم کرد تا در انتخاب مدل ایده آل به شما کمک کنیم.

  1. استفاده از توربان برای شینیون موهای کوتاه عروس

توربان یکی از بهترین اکسوری‌ها و درعین‌حال ترندهای جذاب و سلطنتی برای شینیون موی عروس به‌ویژه عروس خانم‌هایی با موهای کوتاه است. بنابراین اگر در آستانه برگزاری مراسم عروسیتان موهایتان کوتاه است، نیازی است که نگران نحوه شینیون آن برای مراسم خود باشید. مطمئن باشید که با انتخاب یک توربان زیبا متناسب با مدل لباس عروستان، بیش از هر عروس دیگری خواهید درخشید.

استفاده از توربان در شینیون موی کوتاه عروس

2. استفاده از گل‌های طبیعی برای شینیون موهای کوتاه عروس

ایده جذاب دیگر برای شینیون موهای کوتاه به‌ویژه برای عروس‌خانم ها استفاده از گل‌های طبیعی است. بهتر است گل‌های استفاده شده در شینیون عروس با دسته گل او مطابقت داشته باشد. شک نکنید که این مدل بسیار زیبا و چشم‌نواز است و توجه همه را به خود جلب خواهد کرد.

گل طبیعی برای شینیون موی کوتاه

3. موی باز طبیعی

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که طرفدار زیبایی درعین سادگی هستند، این مدل برای شما بهترین انتخاب است.

در این نوع شینیون، موهای خود را به حالت طبیعی خود باز می‌گذارید و نهایتاً با اکسسوری های مخصوص عروس مانند تور یا تاج زیبایی آن را می‌افزایید.

موی باز عروس

موی طبیعی عروس

4. استفاده از تور در شینیون مو

با  استفاده از تور در شینیون خود، می‌توانید تا حدی کوتاه بودن موی خود را مخفی کنید و در عین حال زیبایی خاص خود را داشته باشید.

برای پیاده سازی این مدل، یا می‌توانید موهای خود را به سادگی باز بگذارید و تور را بر روی آن نصب کنید یا با شینیونی بسیار ساده موهایتان را جمع کنید.

تور در شینیون عروس

تور در شینیون

شینیون عروس با تور

استفاده از تور

5. شینیون ساده موی کوتاه

وقتی موی شما کوتاه است، آرایشگر مجال کمتری برای خلاقیت به خرج دادن دارد و ممکن است نتواند شینیون بزرگ و خاصی را پیاده سازی کند اما در همین حالت هم می‌تواند شینیون‌های کوچکی که درعین سادگی بسیار شیک و زیبا هستند را روی موهای شما اجرا کند.

استفاده از شینیون‌ها و مدل‌های موی ساده این مزیت را دارد که توجه را از روی موهای شما برداشته و بر روی چهره و لباس شما متمرکز می‌کند. پس اگر آرایش یا لباس خاصی را برای مراسم خود مدنظر دارید، استفاده از این مدل‌های مو برای شما توصیه می‌شود.

شینیون ساده

شینیون ساده موی کوتاه

شینیون ساده

شینیون ساده عروس

شینیون ساده عروس

شینیون ساده موی کوتاه

شینیون ساده عروس

6. شینیون‌های متمرکز بر جلوی موها

در این نوع شینیون‌ها، پشت موها به صورت ساده جمع می‌شود و تمرکز طراحی و زیباسازی بر جلوی موهاست. این مدل برای عروس خانم‌هایی که پیشانی‌های بلند دارند، توصیه می‌شود.

شینیون ساده

آرایش جلوی موها

آرایش جلوی موی کوتاه

شینیون ساده

7. شینیون‌های پرکار موی کوتاه

در این نوع شینیون بسته به حجم و نوع و اندازه موها، آرایشگر با استفاده از تکنیک‌های آرایشگری و پوش دادن موها یا استفاده از ابزارهای حجم دهی مانند اسفنج یا حتی اضافه کردن اکستنشن به موهای شما، شینیون‌های خاص‌تر و زیباتری را پیاده سازی می‌کند که اندازه موهای شما در آن‌ها مشخص نمی‌شود.

شینیون پرکار

شینیون پرکار موی کوتاه

شینیون پرکار موی کوتاه

شینیون موی کوتاه

شینیون ساده

شینیون پرکار

شینیون پرکار

شینیون پرکار عروس

شینیون پرکار عروس

8. استفاده از تاج در شینیون عروس

استفاده از تاج متناسب با لباس عروس هم از جمله کارهایی است که می تواند جلوه زیبایی به عروس ببخشد.

تارج عروس

تاج در شینیون عروس

9. استفاده از اکسسوری‌های عروس

با این روش می‌توانید شینیون معمولی خود را با روشی خیلی ساده، چندین برابر زیبا کنید. اکسسوری های مختلفی مثل گل‌های طبیعی و مصنوعی، گیره‌ها و گل سر خاص و… وجود دارند که با استفاده از آن‌ها در شینیون موی خود، می‌توانید جلوه‌ای خاص و منحصر به فرد به مدل موی خود ببخشید.

اکسسوری عروس

اکسسوری عروس

اکسسوری عروس در شینیون

اکسسوری عروس

اکسسوری موی عروس

شینیون عروس

کلام  آخر!

در نهایت اگر هیچ کدام از این مدل‌ها به ذائقه شما خوش نیامد، می‌توانید از اکستنشن های دائمی یا موقت استفاده کنید که بدون مصنوعی کردن حالت موهای شما، باعث بلندتر شدنشان و آسان‌تر شدن کار آرایشگرتان می‌شوند.

می توانید محبوب‌ترین مدل‌های شینیون سال 2021 را در هم مشاهده کنید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
مجموعه پذیرایی شیان
10% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :