45 مدل جذاب برای شینیون موی کوتاه عروس

موهای کوتاه یکی از ترندهای محبوب در میان عروس‌ها است. این مدل مو می‌تواند بسیار شیک و جذاب باشد و به عروس کمک کند تا در روز عروسی خود احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشد. در این مقاله، ایده‌های مدل شینیون موی کوتاه عروس را به شما می‌گوییم. این ایده‌ها را می‌توانید با توجه به سلیقه و سبک خود انتخاب کنید.

آرایش موی عروس و شینیون‌های مختلف از بخش‌های بسیار مهم آماده سازی مراسم عروسی هستند که باید با توجه و دقت ویژه به مسائل بی شمار، حتماً از قبل انتخاب شوند. از جمله مسائلی که باید مدنظر قرار بگیرد، رنگ موها، اندازه موها، فرم صورت، نوع آرایش صورت، مدل لباس، فرم هیکل و… می‌باشد.

این مطلب مخصوص این خانم‌ها گردآوری شده تا به آن‌ها ثابت شود با موی کوتاه هم می‌توانند زیبایی منحصر به فردی داشته باشند و در مراسم عروسیشان مثل مرواریدی بدرخشند! در ادامه تصاویری از شینیون موی کوتاه برای شما آماده کرده ایم

شینیون موی کوتاه

بعضی عروس خانم‌ها هستند که موی کوتاه دارند و برای برگزاری مراسم عروسی و تعیین تاریخ دچار مشکل می‌شوند و فکر می‌کنند باید حتماً برای زیبا شدن در مراسم خود، موی بلند داشته باشند و تاریخ عروسی خود را عقب بیندازند.

در مراسم شما در تالار عروسی یا باغ تالار همه چشم ها به سمت عروس دوخته شده و همه عروس ها دوست دارند در این شب تکرار نشدنی در بهترین شرایط قرار داده باشند.

شینیون موی کوتاه برای عروسی

شینیون موی کوتاه برای عروسی

شینیون کوتاه مو

جدیدترین شینیون مو کوتاه

شینیون موی کوتاه شیک

شیک ترین مدل های شینیون عروس را در این صفحه از تالارکده ببنید

مدل‌های شینیون موی کوتاه

در ادامه تعدادی از بهترین راه‌های آراستن موی کوتاه و شینیون‌های مناسب موی کوتاه برای مراسم عروسی را با نمایش عکس معرفی خواهیم کرد تا در انتخاب مدل ایده آل به شما کمک کنیم.

 • استفاده از توربان برای شینیون موهای کوتاه عروس

توربان یکی از بهترین اکسوری‌ها و درعین‌حال ترندهای جذاب و سلطنتی برای شینیون موی عروس به‌ویژه عروس خانم‌هایی با موهای کوتاه است. بنابراین اگر در آستانه برگزاری مراسم عروسیتان موهایتان کوتاه است، نیازی است که نگران نحوه شینیون آن برای مراسم خود باشید. مطمئن باشید که با انتخاب یک توربان زیبا متناسب با مدل لباس عروستان، بیش از هر عروس دیگری خواهید درخشید.

استفاده از توربان در شینیون موی کوتاه عروس شینیون عروس با تور

 • استفاده از گل‌های طبیعی برای شینیون موهای کوتاه عروس

ایده جذاب دیگر برای شینیون موهای کوتاه به‌ویژه برای عروس‌خانم ها استفاده از گل‌های طبیعی است. بهتر است گل‌های استفاده شده در شینیون عروس با دسته گل او مطابقت داشته باشد. شک نکنید که این مدل بسیار زیبا و چشم‌نواز است و توجه همه را به خود جلب خواهد کرد.

مدل های شینیون با گل طبیعی

شینیون موی کوتاه برای عروسی

 • موی باز طبیعی

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که طرفدار زیبایی درعین سادگی هستند، این مدل برای شما بهترین انتخاب است.

در این نوع شینیون، موهای خود را به حالت طبیعی خود باز می‌گذارید و نهایتاً با اکسسوری های مخصوص عروس مانند تور یا تاج زیبایی آن را می‌افزایید.

موی باز عروس

موی طبیعی عروس

 • استفاده از تور در شینیون مو

با  استفاده از تور در شینیون خود، می‌توانید تا حدی کوتاه بودن موی خود را مخفی کنید و در عین حال زیبایی خاص خود را داشته باشید.

برای پیاده سازی این مدل، یا می‌توانید موهای خود را به سادگی باز بگذارید و تور را بر روی آن نصب کنید یا با شینیونی بسیار ساده موهایتان را جمع کنید.

شینیون موی کوتاه ساده

تور در شینیون

شینیون عروس با تور

استفاده از تور

 • شینیون موی کوتاه ساده

وقتی موی شما کوتاه است، آرایشگر مجال کمتری برای خلاقیت به خرج دادن دارد و ممکن است نتواند شینیون بزرگ و خاصی را پیاده سازی کند اما در همین حالت هم می‌تواند شینیون‌های کوچکی که درعین سادگی بسیار شیک و زیبا هستند را روی موهای شما اجرا کند.

استفاده از شینیون‌ها و مدل‌های موی ساده این مزیت را دارد که توجه را از روی موهای شما برداشته و بر روی چهره و لباس شما متمرکز می‌کند. پس اگر آرایش یا لباس خاصی را برای مراسم خود مدنظر دارید، استفاده از این مدل‌های مو برای شما توصیه می‌شود.

مدل مو کوتاه برای عروسی

شینیون موی کوتاه ساده

مدل شینیون موی کوتاه جدید

شینیون موی کوتاه برای عروسی

شینیون ساده عروس

شینیون ساده موی کوتاه

شینیون ساده عروس

 • شینیون‌های متمرکز بر جلوی موها

در این نوع شینیون‌ها، پشت موها به صورت ساده جمع می‌شود و تمرکز طراحی و زیباسازی بر جلوی موهاست. این مدل برای عروس خانم‌هایی که پیشانی‌های بلند دارند، توصیه می‌شود.

شینیون ساده

آرایش جلوی موها

آرایش جلوی موی کوتاه

شینیون ساده

 • شینیون‌های پرکار موی کوتاه

در این نوع شینیون بسته به حجم و نوع و اندازه موها، آرایشگر با استفاده از تکنیک‌های آرایشگری و پوش دادن موها یا استفاده از ابزارهای حجم دهی مانند اسفنج یا حتی اضافه کردن اکستنشن به موهای شما، شینیون‌های خاص‌تر و زیباتری را پیاده سازی می‌کند که اندازه موهای شما در آن‌ها مشخص نمی‌شود.

شینیون پرکار

شینیون پرکار موی کوتاه

شینیون پرکار موی کوتاه

شینیون موی کوتاه

شینیون ساده

شینیون پرکار

شینیون پرکار

شینیون پرکار عروس

شینیون پرکار عروس

 • استفاده از تاج در شینیون عروس

استفاده از تاج متناسب با لباس عروس هم از جمله کارهایی است که می تواند جلوه زیبایی به عروس ببخشد.

تارج عروس

تاج در شینیون عروس

 • استفاده از اکسسوری‌های عروس

با این روش می‌توانید شینیون معمولی خود را با روشی خیلی ساده، چندین برابر زیبا کنید. اکسسوری های مختلفی مثل گل‌های طبیعی و مصنوعی، گیره‌ها و گل سر خاص و… وجود دارند که با استفاده از آن‌ها در شینیون موی خود، می‌توانید جلوه‌ای خاص و منحصر به فرد به مدل موی خود ببخشید.

اکسسوری عروس

اکسسوری عروس

اکسسوری عروس در شینیون

اکسسوری عروس

اکسسوری موی عروس

شینیون عروس

مراقبت از موی کوتاه

 • در استفاده از محصولات مراقبت از مو، مثل سرم‌ها و ماسک‌های مو، به حجم موهایتان توجه کنید و بیش‌ازحد از این مواد استفاده نکنید.
 • موی کوتاه، به نسبت موی بلند زودتر چرب می‌شود. بیش از 3 بار در هفته موی خود را نشویید!
 • فکر نکنید چون موهای کوتاهی دارید دیگر نیازی به استفاده از نرم‌کننده ندارید! استفاده از نرم‌کننده و آبرسان برای سلامتی موهای شما لازم است.

نکات مدل موی عروس برای موهای کوتاه

 • از یک آرایشگر حرفه‌ای کمک بگیرید. یک آرایشگر حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند تا مدل موی مناسبی را برای خود انتخاب کنید.
 • از محصولات مراقبت از مو استفاده کنید. محصولات مراقبت از مو می‌توانند به شما کمک کنند تا موهای خود را در روز عروسی خود زیبا و مرتب نگه دارید.

موهای کوتاه می‌تواند یک انتخاب عالی برای عروس‌ها باشد. با کمی خلاقیت و کمک یک آرایشگر حرفه‌ای، می‌توانید مدل موی زیبایی را برای خود انتخاب کنید که در روز عروسی خود بدرخشید.

در نهایت اگر هیچ کدام از این مدل‌ها به ذائقه شما خوش نیامد، می‌توانید از اکستنشن های دائمی یا موقت استفاده کنید که بدون مصنوعی کردن حالت موهای شما، باعث بلندتر شدنشان و آسان‌تر شدن کار آرایشگرتان می‌شوند.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

چگونه قبل از عروسی از شر شوره سر خلاص شویم
بهترین سالن زیبایی زعفرانیه
بهترین آرایشگاه داماد شهریار
بهترین سالن زیبایی عروس چیتگر

آخرین دیدگاه‌ها

حسین
کاخ تالار رویال اجلاس

سلام خدمت تیم پشتیبانی تالارکده میخواستم ببینم شما اطلاعات تماس مالک تالار رو دارید در مورد اجاره ی تالار باهاشون صحبت کنم ممنون

رحیمی
باغ تالار و تالار کوچک برای بله برون

سلام. من میخواستم از قیمت منوها مطلع بشم درخواست قیمت هم ثبت کردم کی میتونم اطلاعات بگیرم ؟

ثمین
وظايف خانواده داماد در بله برون، رسم و رسومات بله برون

سلام ممنون از این مطالب به ظاهر ساده اما در واقع سوال خیلی از کاربران ممکن باشه.. منم یک سوال دارم شاید این سوال از نگاه کاربران یک سوال جزئی باشه اما برای من یک سوال چالشی هست و اگر پاسخ داده شود ممکن از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنه! سوالم اینه که کیک بله برون به عهده کیه ؟

بدون نام
جدیدترین لیست دفتر ازدواج و طلاق تهران سال ۱۴۰۳

سلام دفتر اردواج ۱۶۴ آدرس وتلفن توی این سایت نبود چه جوری میتونم پیدا کنم

Nima
گرانترین هتل ایران میزبان عروسی فرزند شمخانی

خوبه همه ریاضت اقتصادی باید بکشن ولی بعضی ها فقط شعارش رو بلدن بدن. پول مفت نفت رو بگیرند و حقوق های چند صد میلیونی و یا زندگی در بلاد کفر. اون بدبخت رو چهل سال پیش بیرون کردند هر چی تهمت زدن بهش . با قیمت میانگین هشتاد میلیون متری در تهران قیمت دلارو نرخ تورم خوب زندگی مردم رو آباد کردید.

نگارمحمدزاده
روف گاردن چوبی

برای دهه کرامت برای 50 نفر منووقیمت روبفرمائید

آهنگ رقص عروس با برادرش

ب خدا خیلی خیلی خوش ام اومد باز هم از این آهنگ ها لطف کنید بزارید

بدون نام
باغ تالار عمارت سعادت

با عرض سلام باتشکر از اقای شباهنگی واقای جوزانی تمام مراسم اتاق عقدوسالن وپذیرای وغذا وامکانات سالن بسیار عالی بود

نرگس
اینطوری سر عقد بله بگو/ 30 جمله زیبا بله گفتن عروس و داماد

برای خوشبختی تا ابد در کنار هم"بله"💋❤️