سخنی با استاندار تهران نسبت به بازگشایی تالارهای پذیرایی

شنبه گذشته رییس جمهور در جلسه ای که در ستاد کرونا برگزار شد خبر بازگشایی تالارهای پذیرایی در شهرهایی که قرمز نیستند را اعلام کردند. بعد از آن موج خوشحالی در بین زوج های جوان که مدتها منتظر چنین خبری بودن برپا شد و مدتی بعد استاندار تهران در این خصوص واکنش نشان داده و مخالفت خود را نسبت با فعالیت تالارهای پذیرایی اعلام کردند.

این درحالی بود که رییس اماکن تهران نیز اعلام کردند که فعالیت تالارهای تهران از 26 خرداد بلامانع است. از سوی دیگر اتحادیه در پاسخ به سوال تماس گیرندگان اعلام کرد که فعالیت تالارهای پذیرایی تهران بلامانع است. موجی از بلاتکلیفیو سردرگمی بعد از سخنان استاندار تهران در بین مردم و تالارداران باقی ماند که آیا تالارها امکان فعالیت دارند یا خیر.

این مسئله بعد از عید سعید فطر هم گریبان گیر این صنف شده بود. در حالی که ستاد ملی کرونا در جلسه ای که برگزار شده بود پروتکل هایی تعریف شده ای را جهت بازگشایی تالارهای پذیرایی برگزار کرده بود و بعد از جلسه رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی، رییس اتاق اصناف و معاون اماکن هریک در مصاحبه هایی جداگانه از آغاز فعالیت تالارهای پذیرایی سخن گفتند که فردای آن روز معاون وزیر بهداشت مخالفت خود را با بازگشایی تالارها اعلام کرد.

اکنون که همه مجموعه های ذیربط و صاحب نظر نسبت به فعالیت تالارها نظر مثبت داشته اند استاندار محترم تهران با بازگشایی تالارها مخالفت کرده و سر موضع خود ایستاده اند. اکنون استاندار محترم را مورد خطاب قرارداده و سوالاتی را مطرح کرده ایم که امیدواریم به دست ایشان برسد :

بازگشایی تالار پذیرایی تهران استاندار تهران

استاندار محترم تهران جناب آقای انوشیروان محسنی بندپی

  • مگر تالارها باز بوده اند که عامل کرونا باشند ؟! تارهای عروسی از شنبه که رییس جمهور اعلام کردند فعالیت خود را آغاز کردند مگر تالارهای عروسی باز بودند که کانون انتشار ویروس باشند ؟ آیا میدانید بیشتر تالارهای تهران کل تیرشون خالی هستند و امید دارند مرداد بتونن مراسم بگیرن؟ اگر کسی به کرونا مبتلا شده به دلیل مراسمات خانگی بوده که برگزار شده نه یک تالار عروسی ! مگر تالار مثل رستوران، مغازه یا پاساژ است که به محض اعلام بازگشایی مراسم داشته باشه ؟ اماکن عمومی مثل مترو، پاساژ، بانک و … میتوانند شرایط بهداشتی را رعایت کنند یا یک مجموعه با رعایت بهترین شرایط بهداشتی و رعایت پروتوکل ها ؟
  • نداشتن سلبریتی و قدرت تالارداران: جناب استاندار محترم. شما اگر واقعا دلسوز هستید در مقابل بازگشایی سینما مخالفت میکردید! آیا فعالیت کنسرت ها امری مهم در این شرایط به حساب می آمد که سکوت کرده اید ؟ متاسفانه گناه تالارها این است که مثل سینماها و کنسرت ها از سلبریتی ها برخوردار نیستند و رسانه ای ندارند تا صدای اعتراض‌شان را برسانند وگرنه اینطور به انزوا نمیرفتند که هر روز با نظر یک مسئول بلاتکلیف باشند !
  • مشکلات هزاران زوج جوان : آیا فکری به حال زوح های جوان که در آستانه ازدواج هستند و شرایط سخت و پراسترسی را سپری میکنند کرده اید ؟ آیا میدانید تحت چه فشارهای روانی در این مدت قرار داشته اند و با یک خبر از مسئولان محترم نسبت به فعالیت تالارهای پذیرایی با تمام وجود خوشحال شدند و مدتی بعد با خبر مسئول دیگر بر تنش و ناراحتی گذشته شان چندین برابر اضافه شد ؟ (بیش از هزار کامنت این پست را بخوانید)
  • مشکلات صنف و کارکنان حاضر در این مجموعه ها : استاندار محترم تهران، شما که مخالفت میکنید و از ستاد کرونا و وزارت بهداشت هم سبقت گرفته اید آیا فکری به حال تالارهای پذیرایی که چند ماه است بسته هستند و درآمدی ندارند و ورشکسته کامل شده اند و بعضا با اجاره های سنگین روبرو هستند کرده اید ؟ آیا میدایند هزاران نفری که بصورت مستقیم و غیر مستقیم از برگزاری مراسمات کسب درآمد می کردند الان به نان شبشان احتیاج دارند ؟ آیا فکری برای افراد بیکار و وضعیت فعالان در این حوزه کرده اید که یک تنه در مقابل بازگشایی تالارها ایستادگی می کنید ؟

با آرزوی موفقیت در اداره امور کلانشهر تهران برای مدیریت استانداری تهران و دیگر مسئولان کشور که در این ایام سختی های زیادی را پشت سر میگذرانند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار ماهرو کاشانک جاده قم
پکیج ویژه

باغ تالار ماهرو

بزرگراه خلیج فارس، بعد از نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، خروجی سوم سمت راست، کاشانک، جنب خیابان کاج، پلاک ۳۰
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار باغ دارایی
30% تخفیف

باغ تالار دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
رزرو آنلاین تالار عروسی سمرقند
پکیج ویژه

تالار پذیرایی سمرقند

جنت آباد جنوبی - مجتمع سمرقند - طبقه سوم - تالار پذیرایی سمرقند
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی رویال آنتیک
10% تخفیف

تالار پذیرایی رویال آنتیک

خانی آباد نو، خیابان لطیفی، کوچه شهامت
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :