زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها (به دلیل ویروس کرونا)

زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها (به دلیل ویروس کرونا)

تالارهای عروسی نیز از دست ویرانگر کرونا جا نماند و طبق درخواست و دستورالعمل های وزارت بهداشت تمامی رستوران ها و تالارهای عروسی تعطیل شدند. اما دغدغه ی زوج های جوانی که در آستانه مراسم خود بودند این است که زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها (به دلیل ویروس کرونا) کی خواهد بود؟

همانطور که می دانید به دستور رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تمامی سالن ها به فعالیت خود در دوران بحران پایان داده اند. البته در این ایام برخی از افراد خودشان مراسم را کنسل کردند اما در ادامه با دستور ستاد مبارزه با کرونا تمامی این سالن ها تمامی بسته شده اند.

بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها

اما از روز یکم اردیبهشت ماه طبق جلسات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا کسب و کارهای کم خطر و با ریسک متفاوت می توانند با انجام پروتکل های بهداشتی کار خود را آغاز نمایند. حتی پاساژها و مراکز مسقف نیز می توانند تا ساعت 18 پذیرای مشتریان باشند.

متاسفانه هنوز  زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها به طور دقیق تعیین نشده و تا اطلاع ثانوی باید فعالیت خود را تعطیل کنند. اما طبق صحبت ها و اخباری که اخیرا منتشر شده است، تا انتهای خرداد ماه نباید انتظار بازگشایی تالارها را داشته باشیم. متاسفانه این خبر خوبی برای عروس و دامادها نیست اما سلامت افراد و به طور کلی جامعه بسیار مهم تر از برگزاری یک مراسم است. در صورت انتشار خبر موثقی در این باره حتما در تالارکده به شما عزیزان اطلاع خواهیم داد.

رئیس اتاق اصناف ایران نسبت به تصمیم گیری در خصوص مشاغل پر خطر مانند تالارهای عروسی اعلام کرده است که تا پایان هفته جاری ( 5 اردیبهشت) نسبت به ارزیابی شرایط بهداشتی اصناف تعطیل شده و میزان شیوع ویروس کرونا در زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی خبر داده است

امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی هرچه زودتر سلامت را به خود و خانواده هایمان هدیه دهیم. به شما پیشنهاد می کنیم قوانین کنسلی قرارداد تالار پذیرایی (به خاطر ویروس کرونا) را نیز مطالعه فرمایید.

بروزرسانی جمعه، 12 اردیبهشت 99 : رئیس جمهور در تماس تلفنی با وزیر بهداشت اینچنین دستور داد :

تا  شرایط و دستورالعمل های بهداشتی آغاز فعالیت مشاغل و مراکز پرتجمع و پررفت و آمدی که تاکنون بازگشایی نشده‌اند را آماده و برای تصویب در جلسه روز یکشنبه ستاد ملی کرونا، ارائه کند.

بروزرسانی یکشنبه 21 اردیبهشت 99 : رئیس اتاق اصناف تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان :

در هفته آتی برخی از مشاغل پرخطر با برنامه ریزی های صورت گرفته با رعایت پروتکل ها بازگشایی خواهند شد . ایشان در ادامه افزودند : مشاغلی مانند تالارهای عروسی امکان بازگشایی آنها وجود ندارد.

اخبار و شنیده های غیر رسمی : بر اساس شنیده ها تالارها و باغ تالارها در پایان ماه مبارک رمضان 5 خرداد بازگشایی خواهند شد.

امیدواریم راهکارهای مفید جهت باز شدن مجدد تالارهای عروسی و دیگر مشاغل با حداقل آسیب به مردم صورت گیرد.

بروز رسانی سه شنبه 23 اردیبهشت 99/ به نقل از خبر آنلاین : رییس اتاق اصناف تهران آقای در جدیدترین صحبت خود با سایت خبرآنلاین گفت :

در صورتی که شیب صعودی کرونا کاهش یابد احتمال بازگشایی تالارهای عروسی و دیگر مشاغل پر خطر همچون رستوران ها، اغذیه فروشی ها، طباخی ها، سالن های ورزشی و باشگاه ها از ابتدای خرداد وجود دارد.

ایشان همچنین افزودند : کارکنان در این مجموعه ها می بایست از پروتکل های مربوط پیروی نمایند و موظفه استفاده از ماسک، دست و محلول های ضدعفونی هستند و باید دیگر دستورالعمل‌های مبارزره با کرونا مانند فاصله گذاری را رعایت نمایند که در صورت عدم رعایت برخورد صورت گرفته و محل کسب و کار آنها پلمپ می شود.

بروز رسانی شنبه 27 اردیبهشت : امروز رییس جمهور در جلسه ای که در ستاد مبارزه با کرونا تشکیل شد ابلاغیه بازگشایی رستوران ها و هتل ها را بعد از ماه مبارک رمضان و 5 خرداد اعلام کردند که این خبر میتونه نوید بخش این باشه که به زودی تالارهای عروسی نیز باز خواهند شد. به محض دریافت خبر جدید این مطلب به روز می شود.

 بروز رسانی شنبه سوم خرداد : بر اساس گفتگوی آقای دکتر خسرو ابراهیمی رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی و مجالس با باشگاه خبرنگاران : به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا تالارهای پذیرایی بعد از عید سعید فطر با رعایت پروتکل های وزارت بهداشت فعالیت خود را از سر میگیرند.

بروزرسانی یکشنبه چهارم خرداد : ایرج حریرچی معاون معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد : در حال حاضر تالارهای پذیرایی و چند صنف دیگر فعلا اجازه فعالیت ندارند.

پ.ن : متاسفانه ماهم دچار سردرگمی شدیم و با اطلاع اخبار از منابع معتبر در خدمت شما هستیم. نمیدونیم عزیزان از تصمیم گیری های دیگر نهادها خبر ندارند یا دلایل حاشیه ای باعث این اختلاف نظر بین مسئولان شده است ! سعی میکنیم فردا با رییس اتحادیه صحبت کنیم و پیگیر مسئله باشیم/ تالارکده

بروزرسانی دوشنبه 5 خرداد/ سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران در گفتگو با ایسنا:

از روز سه شنبه فعالیت رستوران ها، اغذیه‌فروشی، طباخی و فست‌فود، گرمابه، سونا و ماساژ، تالار پذیرایی و سالن مراسم، قهوه‌خانه، چایخانه و تریا که از جمله صنوف پر خطر بوده‌اند، بلامانع است و البته باید تمامی پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی را رعایت کنند.

بروزرسانی سه شنبه 6 خرداد : جناب آقای خسرو ابراهیمی نیا رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی در گفتگو با تالارکده : فعالیت یا عدم فعالیت تالارهای پذیرایی با دستور ستاد ملی کرونا انجام می شود و در آخرین جلسه انجام شده با توجه به سیر سعودی کرونا در ایران مقرر شد تالارهای پذیرایی فعلا امکان برگزاری مراسم را نداشته باشند. در حال حاضر تنها به شکل بیرون بر و رستورانی امکان ارائه خدمات را دادند. ایشان همچنین عنوان کردند که جلسه دیگری فردا در این مرکز برگزار می شود که در صورتی که تصمیم جدیدی اتخاذ گردد ابتدای هفته آتی طی هماهنگی با دیگر مراکز مربوطه به اطلاع خواهند رساند. احتمال اینکه شنبه هفته آینده خبری از مجمع خارج شود وجود دارد.

بروزرسانی شنبه 10 خرداد: دقایقی پیش جلسه ستاد ملی کرونا با حضور رییس جمهور برگزار شد. رییس جمهور : درباره سالن‌های اجتماعات باید با دقت و سرعت کمتر به سمت گشایش برویم.

بروز رسانی شنبه 17 خرداد : دکتر حسن روحانی رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: مردم مراسم عروسی، عزا و دید و بازدید را تا زمان اعلام وزارت بهداشت کنار بگذارند.

بروزرسانی یکشنبه 18 خرداد : رییس اتاق اصناف در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از جلسه ای فردا در ستاد ملی کرونا خبر داد که برای بازگشایی تالارهای پذیرایی تصمیم گیری می شود.

بروزرسانی دوشنبه 19 خرداد : رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی : امروز تالارداران تجمع اعتراض آمیزی در مقابل اتحادیه ترتیب داده اند و از شرایط موجود بسیار گله مند هستند. گفته می شود که فردا جمعی از تالارداران در مقابل اتحادیه به نشانه اعتراض جمع خواهند شد.

** بروزرسانی سه شنبه 20 خرداد: رییس اتاق اصناف تهران از ادامه تعطیلی تالار ها خبر داد و گفت: طبق جلسه روز گذشته ستاد ملی کرونا، تالارها همچنان امکان فعالیت ندارند و رییس جمهور باید در این زمینه تصمیم گیری کند… تیتر20- قاسم نوده فرهانی درباره زمان بازگشایی تالار های پذیرایی اظهار کرد: روز گذشته در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا این موضوع مجددا مطرح و همچنان با آغاز فعالیت تالارها مخالفت شد و فعلا زمانی برای بازگشایی این صنف اعلام نکرده اند

بروزرسانی چهارشنبه 21 خرداد: رحمانی فضلی وزیر کشور درخصوص بازگشایی تالارهای پذیرایی گفت: برگزاری مراسم ترحیم و فعالیت قهوه‌خانه‌ها در صورت تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا، با کم کردن ظرفیت این بخش ها، در شهرهای با وضعیت سفید اجازه فعالیت داده می شود ولی در شهرهای زرد باید منتظر نتایج اقدامات در این شهرها بود و این موضوع همچنان در شهرهای با وضعیت قرمز ممنوع است.

بروزرسانی چهارشنبه 21 خرداد : فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت فرهادی در گفتگو با فارس: تالارها به صورت پلکانی بازگشایی می‌شوند بدین صورت که ابتدا تالارهای رو باز می توانند فعالیت داشته باشند . ایشان همچنین افزودند : درحال حاضر برخی تالارها به صورت غیرقانونی خدمات ارائه می نمایند که فعالیت آنها غیرقانونی است. اتاق اصناف ایران باید نظارت را تشدید کند و با بازرسان دانشگاه‌های علوم پزشکی همکاری بیشتری داشته باشند.

بازگشایی تالارهای پذیرایی در شهرهای با وضعیت سفید و زرد

* بروزرسانی شنبه 24 خرداد :  رییس جمهور : تالارهای پذیرایی در  در نقاطی که قرمز نیست با ۵٠ درصد ظرفیت بازگشایی می‌شوند.

* بروزرسانی شنبه 24 خرداد : سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران در گفتگو با تسنیم : در تازه‌ترین تصمیم‌گیری قرار شد که تالارهای پذیرایی در شهر تهران با 50 درصد ظرفیت خود آغاز به کار کنند.

 بروزرسانی شنبه 24 خرداد : انوشیروان محسنی استاندار تهران: امکان فعالیت تالارهای عروسی و مجالس این چنینی وجود ندارد و با شرایطی که حداقل در استان تهران وجود دارد نمی توان اقدام به بازگشایی این اماکن کرد.

بروزرسانی تالارکده : طبق تماس تلفنی خبرنگار ما سایت اتحادیه تالارهای پذیرایی تالارهای تهران باز هستند و فعالیت آنها بلامانع است.

 بروزرسانی شنبه 31 خرداد : استاندار تهران در مورد بازگشایی تالار‌های پذیرایی بیان کرد: به عنوان مسئول ستاد مقابله با کرونا استان تهران مخالف بازگشایی تالار‌ها برای مراسم عروسی و … هستیم، البته با بازگشایی رستوران‌ها با ۵۰ درصد ظرفیت موافقت شده و اگر تالاری تنها برای پذیرایی و بدون برگزاری مراسم بازگشایی شود موافق هستیم، چراکه یکی از کانون‌های انتشار ویروس این تالار‌ها بودند.

* بروزرسانی دوشنبه 2 تیر : خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالار ‌های پذیرایی و تجهیز مجالس و نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران درباره وضعیت کارکرد تالار ‌های عروسی، بیان کرد: در حال حاضر با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، تالار‌های پذیرایی با ۵۰ درصد ظرفیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعالیت کنند و مشکلی در این رویه وجود ندارد.

*** بروزرسانی یکشنبه 15 تیر : خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالار‌ های پذیرایی تهران گفت: «بر اساس گفته رئیس جمهور، تالارها در مناطقی که قرمز است تعطیل می شود و تهران هنوز در وضعیت قرمز قرار نگرفته است». وی با اشاره به اینکه اتحادیه تالارها تابع دستورات ستاد ملی کروناست افزود: «هنوز نامه ای مبنی بر تعطیل کردن و برخورد با تالارهای در حال فعالیت در شهرستان تهران ابلاغ نشده، در صورت اعلام وضعیت قرمز ما تابع نظرات ستاد ملی کرونا در این زمینه هستیم».

تالارکده

مجموعه خود را در سریع ترین زمان بررسی و رزرو کنید.

تالارهای پذیرایی تهرانباغ تالارهای تهران

تالارکده طرح سه سوال کلی از مسئولین محترم، که در بیشتر کامنت های سایت هم اشاره شده :

 • آیا تطعیلی تالارهای عروسی مانع برگزاری مراسم عروسی مردم می شود ؟ این در حالی است که بسیاری از مردم در جای جای ایران مراسم عروسی خود را در منازل و اماکن شخصی برگزار کرده اند . بدون شک تالار پذیرایی به عنوان مجری با رعایت پروتکل های اعلامی از سوی وزارت بهداشت می تواند شرایط مطلوب تری را جهت رعایت بهداشت فراهم سازد .
 • آیا برخی از اماکن مثل بانک ها با حجم زیاد جمعیت در طی روز، مساجد و نمازهای جماعت، حرم ائمه علیهم السلام، سینماها، کنسرت ها، باشگاه های ورزشی و ده ها مکان دیگه مرکز تجمع هستند امکان آلودگی بیشتر از یک تالار نیست ؟ حتی برخی از این مکان ها هیچ ضرورتی برای بازگشایی آنها نیست در حالی بسته بودن و بلاتکلیفی تالارهای عروسی هزاران زوج را دچار مشکلات عدیده ای کرده است.
 • تکلیف صنف تالارداران که چندماه است در تطیلی کامل به سر میبرند و بسیاری از آنها اجاره های سنگینی بابت مجموعه خود باید پرداخت کنند چیست ؟ بسیاری از آنها ورشکست شده یا با فروش اموال خود امورات خود را سپری میکنند. از طرفی هزاران نفر که بصورت مستقیم (کارمندان و پرسنل) یا غیر مستقیم (مثل آتلیه ها، مزون ها، آرایشگاه های عروس، ارائه دهندگان خدمات و …) از این مجموعه ها کسب درآمد میکردند چه میشود و اکنون دچار مشکلات بسیار زیادی شده اند چیست ؟

تالارکده فقط با اطلاع از اخبار موجود و مستندات اخبار مربوط به بازگشایی تالارهای عروسی را در این پست درج می نماید. این مجموعه هیچ دخالتی در بازگشایی تالارهای عروسی ندارد. چنانچه خبری از منابع دیگری به دستمون برسه حتما در اولین فرصت بروز رسانی میکنیم. 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا
10%

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی آرامیس تهران

کاخ تالار آرامیس

مهرآباد جنوبی خیابان ۴۵ متری زرند خیابان واشقانی فراهانی روبروی شهرداری ناحیه ۲
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی پردیس شهرری
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی رویای پارس حکیمیه

تالار پذیرایی رویای پارس

تهرانپارس، فلکه دوم، انتهای خیابان جشنواره، ابتدای خیابان زهدی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۱۹۸۹ دیدگاه


 • مهدی:

  ترو خدا نبندین الان تالارو ببندین فکر می کنین مردم عروسی نمی گیرین خونه می گیرن نبندین تالارو خواهش می کنم


   

 • عروس:

  چه خبر تالار کده؟چرا بروز نمیکنی؟مردیم از استرس


   

 • اکبر :

  من ۱۴ تیر شکر خدا مراسمم رو گرفتم
  حدود ۳۰۰ نفر دعوت کردم که تقریبا ۱۵۰ نفر اومدن
  همه پروتوکولهای بهداشتی رو هم رعایت کردیم
  خیلیا از نظر روحی آسیب زدن بهمون و تیکه انداختن که چرا الان میگیرید و …. و خیلیایی که هرروز صبح تا شب بیرون خونه و پی تفریح و … هستن به بهونه کرونا نیومدن .
  اونایی که تیکه میندازن شرایط طرف رو نمیدونن
  متوجه این نیستن که ۱۰ ماهه خونه اجاره کردی و داری پول الکی میدی و قرار داد همه چیو یه ساله بستیو همه برا کنسل کردنش خسارت میگیرن .
  از طرفی هم با توجه به شرایط اقتصادی شاید ازین ببعد با توجه به هزینه ها دیگه واقعا نشه عروسی گرفت…
  امیدوارم همه هر طور شده با صحت و سلامت مراسمتون رو برپا کنید


   

 • فیروزه.:

  تالار کده خبر جدید چ داری


   

 • مریم :

  تمام این بازارا فروشگاه ها و مغازه ها اداره جات و بانک ها و مراکز شلوغ .. آخه مگه داریم از بازار سرپوشیده که طرف مجبوره صبح تا شب بره اونجا کار کنه شلوغ تر ؟!!! آخه مگه همه‌چی تو تالار قراره اتفاق بیفته هستن یسریا که تالار بسته بشه برن از راه های دیگه جشن بگیرن که کاملا غیر بهداشتی تر میشه پس بنظر شما بهتر نیست همون تالار که سالن بزرگ و با ظرفیت ۵۰ درصد با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری باز بمونه ؟!!!! اونایی هم که تبلیغ میکنن عروسی نرید کرونا میگیرید خب عروسی که تو تالار برگزار نشه بله که امکانش هست خطر داشته باشه اما تالار با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی با رعایت تمام بهداشت طرف دوساعت جشن میگیره و می‌ره خب خدا رو خوش میاد جوونایی که چند ساله ب دلایل مختلف نتونستن عروسی بگیرن الآنم بیخود و بی جهت وقتی تمام جاها بازه و مردم دارن زندگیاشونو ادامه میدن از زندگی بندازیم ؟!! بابا بخدا ب همون امام رضا که میلادش تازه گذشته ب همون امام حسینی که یک ماه دیگه باید براش عزاداری کنیم جوونا گناه دارن توروخدا بزارید با بهداشت و همون ظرفیت ۵۰ درصد مردم تو تالارا عروسیشونو بگیرن حداقل تا قبل از محرم این ظلم رو در حق جوونا نکنید بزارید ی جشن دو ساعته بگیرن بخدا قسم تالار هم بهداشتی تره هم بدون استرسه وقتی جمعیت کمتر دعوت بشه
  بخدا قسم ی عروسی با ظرفیت کم توی تالار با رعایت نکات بهداشتی خیلی کم خطرتر تر از بازار و فروشگاه و پاساژ و بانک و اداره و ه پمپ بنزین و تاکسی رانی هزار تا جای دیگست یادتون باشه تالار ببندید مردم برن تو خونه و زیر زمین و پارکینگ عروسی بگیرن هم تالار دار ها ضرر میکنن هم نکات بهداشتی رعایت نمیشه و وضعیت بدتر میشه توروخدا اجازه بدید تالار باز بمونه تا قبل محرم مردم با خیال راحت این یک ماه مونده رو مهمونی بگیرن و تموم بشه اینایی هم که میگن کرونا گرفتن عروسی هم ظرفیت زیاد جمعیت داشتن هم جایی بیرون از تالار جشن گرفتن و بدون رعایت بهداشت انقدر نگید کرونا فقط تو عروسی هستش بدون هیچ اطلاعی من خودم عروسی رفتم تالار با ظرفیت کم فاصله گذاری صندلی مردم با ماسک نشستن رو همه میزای صندلی که ۸ نفره بود ۴ نفره بود ماسک و ضدعفونی و تهویه هوا و رعایت تمام خوراکی ها و وسایل دو ساعت جشن گذشت خیلی تمیز بدون هیچ نگرانی عروسی تموم شد انقدر دل جوونا رو با تبلیغ های دروغ نسوزونید آقای مسئول شما هم بچه دارید خدارو خوش نمیاد اجازه بدید با رعایت پروتکل بهداشتی و ظرفیت ۵۰ درصد همون ابتدا که گفتید قبل محرم مردم جشن بگیرن از استرس راحت بشن


   

 • سنایی:

  عزیزانِ عروس و داماد تا دیر نشده عروسیتونو هرجا شده بگیرید. ما با 100 نفر گرفتیم و خیلیا نیومدن که مهمم نبود. راحت شدیم. خدا ازشون نگذره کسایی رو که خون به جیگر ما جوانها کردند حتی فامیلامون که با استرس کرونا بیچارمون کردن. شمام بگیرید تا دیر نشده و براتون با تمام وجودم آرزوی خوشبختی و آرامش میکنم


   

 • ناشناس:

  سلام تالار کده من شنیدم به مدت یک هفته تعطیل شده توروخدا اگ خبری دارید بگید ما بلاتکلیفیم


   
 • چرا پیام های منو نشون نمیدید؟؟؟؟؟؟؟


   

 • نیرسا:

  تالارکده توروخدا یه خبر خوب بذار برامان دیگه دارم سکته میکنم


   

 • ناشناس:

  الان اگ تا یه ماه دیگ تالارا بسته باشه بعدشم محرم سفر بعدش هم ک پاییز موج دوم میاد پس بگن کلا عروسی تعطیل ما پولامون از تالارا بگیریم چون انگار فقط ما داریم ضرر میکنیم ن پولمون میدن ن عروسی میتونیم برگزار کنیم


   

 • عروس:

  چرا تو شبکه خبر،از زبان رئیس جمهوور نوشته تعطیله؟ولی شما چیزی ننوشتید؟؟الان تعطیل شد؟


   
 • سلام
  خبر به روز شده ای نیست که بزارید؟


   

 • بیتا:

  من حسو حال همه شماهارو میفهمم خیلی سخته امیدوارم هرچی زودتر بتونیدعروسی بگیرید من خودم عروسیم ۴تیر بودشو خداروشکر هیچ کسی از مهمونامون مریض نشدن؛ تازمانی ک عروسی نگرفته بودیم همینطوری عین شماها کارم گریه بودش غصه نخوردید براتون ارزو خوشبختی میکنم


   

 • ناشناس:

  چقدر بی رحمید همه خانواده ها دارن کشته میدن از کرونا اونوقت یه سری به فکر برگزار کردن یه شب عروسیشون هستن شاید کسی عقل نداره بهداشتو رعایت کنه عقلم نداره که نیاد عروسی شما باید قاتلش بشید؟برید سر زندگیتون بعدا عروسی بگیرید با آرامش.فرهنگتونو نشون بدین


   

 • نیرسا:

  من امشب تا صبح گریه کردم، زندگیم داره از هم میپاچه خدا ازشون مگذره که تالارا رو بستن، چند بار روسیمو گذاشتم به گلوم که خفه بشم و بمیرم دیگه راحت بشم از این زندگی،(کرمانشاه، اسلام آبادغرب)


   

 • حمید:

  آقا من دیروز رفتم با صاحب تالار صحبت کردم میگه نگفتنکه تالار های عروسی تعطیله و ما خدا رو شکر پس فردا با ۵۰ نفر عروسیمون برگزار میشه یعنی از ۳۰۰ نفر رسیدیم ۵۰ دیگه وقتی کسی نمیاد چیکار کنیم با آرزوی خوشیختی برای همه


   

 • ناشناس:

  من الان تو یه سایتی خوندم تمامی پروتکل های لازم برای مراسم محرم دادیم یعنی چی


   

 • دنیا:

  الان شهرستانهای تهران هم تالارا بسته شدن؟؟؟
  آخه تا کی صبر کنیم …هیچی معلوم نیست.اینهمه صبر کردیم هنوز ۱۰ روز از باز شدن تالارها نگذشته هی گفتن آمار کرونا بخاطر عروسیاست عروسی نرید …چقدر صبر کنیم تاکی؟


   

 • دنیا:

  دقیقا الان انقدر سخت گیری میکنن ک محرم دوباره عزاداری راه بندازن.
  همش تو خبر میگن مهمونی و عروسی نرید …دوباره شروع شد.خداازشون نگذره مگه چند وقته تالارا باز شده …همش واسه عروسیه؟!
  از اول می گفتن همه ماسک بزنن


   
 • ب نظرم تالارا رو ببندن سنگین ترن. آخه این چه وضعیه. همش در اخبار میگن هر کی بره مراسم عروسی کرونا میگیره میمیره. خب برای چی پس باز کردید که حالا اینطوری میگید. مگه مردم مسخره ن اخه؟ همه جا بازه فقط عروسی باعث انتشار بیماری میشه؟؟ ی روز شاد هم از ما جوونها گرفتن. ما هم بعد سه سال عقد تصمیم گرفتیم سال دیگه اگه کرونا رفت مراسم بگیریم. خیلی ها هم میگن خب بدون جشن برید سر زندگیتون. اولا ما هم آرزو داریم ثانیا سه سال منتظر موندیم که جشن بگیریم حالا خودمون سبک کنیم همینطوری بریم سر زندگیمون تا همه بگن عروس هول بود و پشت سرمون حرف بزنن؟ درسته حرف مردم مهم نیست ولی یادمون باشه اینجا ایران است مهد حرف درآوردن و……….


   
 • بابا تعطیله چکاره این دارید ….خدا لعنتتون کنه
  نگذره خدا ازتون……بزن شبکه ۶ نوشتههههههههه تعطیل خدا لعنتت کنه همتوتو


   

 • افشین:

  با سلام من فقط موندم ایا این مسئولین برا ماه محرممم اینقدر سختگیری میکنن.!!!!والا جوری تبلیغ منفی میکنید که فامیلا هیچ کدوم نمیان یا تعطیل کنید درست یا حداقل تبلیغ فقط برا تالارها نیاشه مترو هست کلی جای دیگه هست ولی من چیزی که حس میکنم ماه محرم ایران گلو بلبل میشه تا بتونن مردم عزاداری کنن شادی حروم هست


   

 • ناشناس:

  سلام تالار کده توروخدا یه خبر موثق بدید تالارا دوباره بسته شد یعنی ،؟؟؟؟؟؟


   

 • فیروزه.:

  تالار کده ما حرفمون درمورد تهران نیست ..عزا و عروسی ممنوع یعنی تالارها بسته میشن یا تو منازل شخصی ممنوع


   

 • دنیا:

  دل منم خیلی شکسته ….ان شاءالله خدا دلمونو شاد کنه


   

 • نفری:

  خدا ازتون نگذره که اینقدر با روح و روان جوون ها بازی میکنید
  شما چه مشکلی با مراسم عروسی جوون ها دارید؟؟؟؟
  خداروشکر که توی مملکت ما جوون ها هیچ دلخوشی ندارن و تا میان بفهمن زندگی چیه شده ۸۰ سالشون
  تنها دلخوشی زندگی یه جوون توی مملکت ما جشن عروسی هستش که اونم ممنوع کردید به بهانه کرونا
  الان این همه جای آلوده و کثیف و پرجمعیت مشکلی نداره
  فقط تالارها که با تمام رعایت بهداشت و محدودیت جمعیت مراسم میگیرن شدن عامل اصلی کرونا
  امیدوارم خدا ، خداییش رو به شما بد ذاتان نشون بده 😔😔


   

 • مبینا:

  تالارکده امروز رئیس جمهور گفت عروسی تعلیل چرا بروز نمیکنی شما که گفتی حرف رئیس جمهور ملاک هستش


   

 • ناشناس:

  تالارکده خوابت برده؟؟؟؟؟چرا بروزرسانی نمیکنی


   

 • فیروزه.:

  چی میشه یعنی تالار کده چرا جواب نمیدی..کامنت هارو می‌زاری جواب بده خواهش میکنم


   

 • حمید:

  تالارکده دلمون به شما خوشه فقط چرا دیگه بروز رسانی نمیکنید خبرهاتون رو


   

 • ناشناس:

  ما که تصمیم گرفتیم مراسم و بندازیم سال دیگه. چون واقعا آمار بالا رفته و خیلی خطرناکه. انقدرم توی اخبار میگن عروسی نرید کرونا میگیرید همه ی مردم فکر میکنن کرونا فقط تو عروسیه و میترسن بیان. یعنی هیچکس نمیاد عروسی. تازه الان مراسم هم بگیرید گفتن حتما همه باید با ماسک باشن حتی عروس و داماد. خب خیلی مسخرس دیگه. اصلا حال نمیده.


   

 • 😔😔:

  تالار کده چرا بروز نمیشی.رییس جمهور گف تالار ها تا اطلاع بعدی بستس


   

 • دنیا:

  با حرف رییس جمهور تالارها بسته میشن؟؟


   

 • مهدی:

  یعنی چی یعنی تالار هارو بستن دوباره


   

 • دنیا:

  سلام
  لطفا پیگیری کنید ک تالارها قراره بسته بشه؟؟


   

 • فیروزه.:

  تالار کده جواب بده خواهشاً منظور ریاست جمهوری چی بوده از اینکه مجالس عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی ممنوع


   

 • فیروزه.:

  تالار کده سلام منظور آقای روحانی از اینکه مجالس عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی ممنوع چیه …یعنی تالارها بسته میشن..میشه راهنماییم کنید


   

 • نیرسا:

  خدایا من آرزو داشتم واسه عروسیم، تالارا باز نشن دیگه هیچ امیدی به این زندگی نکبت بار ندارم،(کرمانشاه، اسلام ابادغرب)


   

 • بهمن:

  اقا افقط چرا گیر دادن به تالارها مترو کرونا نیست ووووو


   

 • ناشناس:

  تالارهای شهر ما از اسفند ماه بسته هستن و بعید میدونم تا ماه محرم باز بشن. ما هم شرایط گرفتن مراسم توی خونه رو نداریم، چون خونه کوچیکه و نمیشه فاصله اجتماعی رو رعایت کرد، خطرناکه آدم میترسه. ولی توی تالار بدون هیچ نگرانی و با رعایت بهداشت میشه مراسم رو برگزار کرد. تو رو خدا تالارا رو باز کنید😭من نمیخوام حسرت به دل یه جشن عروسی کوچیک بمونم. ما هم جوونیم آرزو داریم، این کرونا حالا حالاها هست پس خواهشا انقدر با اعصاب ما جوونا بازی نکنید بذارید تا ماه محرم یه جشن بگیریم و بریم سر خونه زندگیمون.این بلاتکلیفی خستمون کرده.


   

 • افشین:

  سلام چرا دیگه خبرا اپدیت نمیشه ؟ تهران باغ تالاراش بسته شد دوباره؟


   

 • فاطمه:

  لعنت ب تو کرونا تالار شهرمون(فارس مرودشت)گفتن تا ۲۱ تیر بازن دیگ بسته میشن تا بعد محرم و صفر باز میشه وای عروسیم شد اون موقع


   

 • ناشناس:

  سلام من ۶ تیر عروسیم بود تو هتل خداروشکر همه موقع ورود تب سنجی وضدعفونی میشدن همه مهمونام راضی خیلی خوش گذشت نصف ظرفیت بود تمام پرسنل ماسک دستکش داشتن خدارو صد هزار مرتبه شکر اتفاقی نیافتاد حالا این بهتره یا خونه پارکینگ امیدوارم همه اتون برید سرخونه زندگیتون ااسترس راحت شید


   

 • امیر:

  طولانیه اما بخون.من مهماندارم.نه تالارای تهران باز نیستن.اونایی هم که دارن میگیرن مخفیانس.ما چند روز پیش مراسم بودیم که گفتن این اخرین مراسمه.دیگه کسی حق گرفتن مراسم رو نداره.و از اون روزم بیکارم من همه ی مراسمایی که قرار بود مهماندار ببرم کنسل شد.به عنوان کسی که این کارشه باید بگم که دیگه امسال منتظر این نباشید که با خیال راحت عروسی بگیرید چون اوضاع همینه.باز و بست میخواد بشه.همون باید عروسیا تو خونه گرفته بشه امار بره بالا تا متوجه بشن کار از همون اول تالارا باز میموند.عین داستان ماسک که اول گفتن گذاشتن نذاشتن تاثیری نداره اما تازه متوجه شدن ماسک درمان کروناس و کمپین من ماسک میزنم راه انداختن.من خودم ۵تا مراسم عروسی رفتم که تو خونه یا باغ شخصی برگذار شد و هیچ پروتکل بهداشتی ای رعایت نمیشد.اما مراسمایی که باغ تالار و تالار رفتم همه چی رعایت میشد.به عنوان مهماندار ماسک زده بودم بجز ماسک شیلد هم زده بودم.دستام اول یه دستکش پارچه ای پوشیده بودم و از روی دستکش پارچه ای دستکش لاتکس داشتم که تند تند با مایع ضد عفونی کننده لاتکسو ضد عفونی میکردیم یا عوض میکردیم.میکردیم که چه عرض کنم تالار مجبورمون میکرد اینکارو کنیم و هرکسی شیلدشو میداد بالا یه مبلغی از حقوقش کسر میشد.درباره ی مهمان ها بگم که یک نفر جلوی در وای میستاد که با تب سنج تب میگرف.بعد اون ینفر بود که با اسپری دست ها رو ضد عفونی میکرد.روی هر میز دوتا اسپری ضد عفونی کننده گذاشته بودیم به ازای هر نفر دوتا پد الکلی که وسایل شخصی مثل موبایل کلید و … ضد عفونی کنند.میز هایی که قبلا ۸نفره چیده میشد ۵نفره شدن و هم میز و صندلی از هم فاصله داشتن.میوه ها به مدت یک ساعت داخل اب کف و مواد ضد عفونی کننده بودن و بعد از چیدن روشون سلفون کشیده شد.ظروف همه ضد عفونی شده بودن.البته اینم اضافه کنم که بسیاری از تالارا گیت ضد عفونی کننده گذاشتن جلوی در که لباساها هم ضد عفونی میشه.و اخر مراسمم بعد از نظافت سالن با دستگاه همه ی صندلیا ضد عفونی شد.من همین فردا یک مراسم خونگی میخوام به عنوان مهماندار برم و میتونید بپرسید و فردا شب بگم که چ وضعی بود.اما درکل قضاوت با جمع.مراسم خونگی با باغ شخصی که هیچ چیزی رعایت نمیشد توش و خود من بشخصه کم رعایت میکردم بهتره یا باغ تالار و باغی که حداقل یک نفر نماینده و شاید بیشتر گذاشته که حواسش به ابتدا پرسنل سپس مهمون باشه که رعایت کنند؟به امید هرچه زودتر بهتر شدن شرایط.مچکر از تالارکده


   

 •  

 • فیروزه.:

  تالار کده مردم از استرس چکار کنیم……چ شد


   

 • فاطمه:

  تالارکده عزیز عایا این پیاما ک ما میزاریم ب گوش مسئولین میرسه؟؟


   
 • احتمال تعطيلي مجدد تالارهاي تهران تو اين هفته هست ؟


   

 • افشین:

  سلام امروز دوباره استاندار تهران گفتن تالارهای تهران بسته شده.واقعیت داره ؟ یکی تکلیف مارو مشخص کنه.


   

 • علی حسینی:

  تالارکده عزیز قصد اپدیت کردن خبر رو ندارید؟


   

 • دنیا:

  حال ما را فقط خودمون می دونیم
  بخدا منم چند ساله عقدم و ارزوی عروسی دارم خیلی سختی کشیدم خیلی زیاااد
  تورا خدا حسرت بدل مارا نزارید این کرونا معلوم نیست کی تموم بشه
  تو خونه نمیشه فاصله گذاری را رعایت کرد
  مسولین بزارن تا قبل محرم عروسی کنیم از اسفند بلا تکلیفم
  توراخدا حرف مارا ب گوش مسولین برسونید


   

 • مریم :

  سلام بنظر من تالارا باید باز بمونه ما خودمون تو اون دورانی که تالارها بسته بودن شاهد این بودیم که مردم عروسی هاشون تو جاهای مختلف مثل زیر زمین پارکینگ و … می‌گرفتن مهموناشونو موقع غذا میبردن رستوران …. خب مسلمه که بهداشت رعایت نمیشه چون دیگه تو جای خودشون نه ظرفیت مهمان براشون مهم بود نه فاصله گذاری ….. اما اگه تالار ها باز باشن الان خود تالار دارها هر جا که بری میگن ظرفیت ۵۰ درصد فقط قبول میکنیم خود رئیس جمهور هم همین دستور داد که با ۵۰درصد و رعایت پروتکل های بهداشتی مردم جشناشونو بگیرن الان هر تالاری که میریم میگن مثلا ظرفیت تالار ما ۹۰۰ تاست اما ما بخاطر شرایط کرونا تا ۳۰۰ تا قبول میکنیم که هم فاصله گذاری بشه هم پروتکل ها بهداشتی رعایت بشه تمام میز ها بافاصله هوا تهویه میکنیم پرسنل تالار تو اون دو سه ساعت جشن مدام ضدعفونی قوی و ماسک و دستکش رو رعایت میکنن برای خودشون و مهمونا حالا ب من بگید زیرزمینی که طرف داره جشن میگیره با ظرفیت مهمانی که خدا می‌دونه با بردن به نهار خوری بهتره یا تالار بزرگی که ۵۰ درصد دستور گرفته مهمان پذیرا باشه و رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی ؟!!!!! خب شما بخواید تالار ببندید صد در صد مردم از راه های دیگه وارد میشن توروخدا تالار ها رو باز کنید بزارید هم بهداشت رعایت بشه و مردم با خیال راحت مهمونی بگیرن دو سه ساعت حداقل زمانی که باقی مونده قبل از محرم یعنی همش رو هم رفته ۴۵ روز مونده به محرم صفر توروخدا بزارید هر جوونی که الان چند ساله بخاطر شرایط چه مالی چه انتظار های دیگه مونده تا بره سر خونه زندگیش الان این وضع پیش اومده و افسرده شده بذارید این دو سه ساعت جشنشو با خیال راحت تو تالار بگیره آخه وقتی تالار مدام گیت ضد عفونی استفاده می‌کنه و فاصله گذاری و جمعیت ۵۰درصد چه مشکلی میخواد پیش بیاد این مردمی که صبح تا شب تو بازار های سرپوشیده این مسابقات ورزشکاها سینماها رستورانا اداره ها فروشگاه ها پاساژا اتوبوسا مترو ها اینا مردمی هستن که از صبح سرکارشون با بیرون میونه هزاران نفر بدون فاصله گذاری صبحشون شب میکنن مگه میشه زندگیاشونو مختل کنن ؟!!!!! اما تالاری که با ظرفیت ۵۰ درصدی و فاصله گذاری و رعایت پروتکل بهداشتی اونم تو دو سه ساعت رو شما درست کردید مرکز کرونا ؟!!! توروخدا اینجوری فکر و قضاوت نکنید در حالیکه اصلا اینجوری نیست تا محرم چیزی نمونده همش ۴۵ روز تو رو خدا جوونا رو با این گرونی با این روحیه که استرس اینو دارن باز فردا میخواد چی بشه بلایی سر کسی نیاد خدای نکرده باز یکسال عقب بمونن تو زندگی و خیلی چیزای دیگه از زندگی عقب نندازید تازه ۱۵ روزه بعضی جاها تالارا باز شده بودن توروخدا اجازه بدید این ۴۵ روز قبل محرم صفر کسایی که این همه مدت انتظار کشیدن و برای چندمین بار برنامه هاشون لغو کردن و ضرر روحی و مالی کردن ی جشن کوچیک اونم تو تالار که صد در صد بهداشت توش خیلی بیشتر از جاهای دیگه رعایت میشه رو بگیرن و برن سر خونه زندگیشون توروخدا به فکر جوونا باشید خود تالار دارها دارن ضرر میبیننن میگن ما هستیم با سالن بزرگ و رعایت کامل بهداشت تالارها میبندن مردم میرن جاهای دیگه بدون بهداشت و مسائل دیگه جشن میگیرن بفکر تالار دارها هم باشید که بنده خداها همه جوره ضرر میکننن … تا وقتی تالار باز باشه و به گفته رئیس جمهور ۵۰ درصد ظرفیت پذیرا باشه هیچ اتفاقی نمیفته چون خیلی بهداشتی تر از جاهای دیگست توروخدا با روحیه جوونا تو این ۴۵ روز مونده به محرم و صفر بازی نکنید و بزارید تا آخر مرداد مردم جشن کوچیک بگیرن برن سر خونه زندگیشون


   

 •  

 • فاطمه:

  خیلی حال بدی دارم ۶ سال نامزدم قرار بود اسفند عروسی بگیریم ولی کنسل شد تو روخدا پیام مارو ب گوش مسعولین برسونید هرروز وسایل گرون میشه دارم اجاره خونه میدم اخه جهیزیمم چیدم حجله بستیم بلاتکلیفم عروسی برام شده آرزو .برام دعا کنید هر چی زودتر برم سرخونه زندگیم توان عروسی تو خونه نداریم خونمون کوچیگ بنظرم تالار خیلی بهتر هست فاصله گزاری رعایت میشه


   

 • دنیا:

  مدیر تالار کده توراخدا جواب سوالم بدید.
  تالارهای تهران قراره تعطیل بشه؟؟تاکی؟؟؟
  خواهش میکنم جوابم بدید خیلی استرس دارم این چ وضعیه!!!


   
  • در حال حاضر تالار های پذیرایی تهران باز هستند و خبری مبنی بر دستور تعطیلی از سوی ستاد کرونا صادر نشده. قاعدتاً تا زمانی که وضعیت تهران قرمز نیست تالار ها به فعالیت خودشون ادامه میدن (البته با رعایت فاصله گذاری مناسب)


    

 • ناشناس:

  یک پیام به کرونا :
  دمت گرم تو حداقل رو بازی کردی.
  گفتی من اینم …
  مسئولان ما که استفاده های سیاسی شون رو بردن. موقع انتخابات و مسائل مذهبی که سیاسیش میکردن کسی تو رو نمیشناخت.
  موقعی که رای میخواستن. موقعی که تصاویر تلوزیونی از ازدجام میخواستن تو براشون مهم نبودی
  حالا هم مهم ترم میشی. چون دلار گرون شده و نمیتونن جمع کنن. تو رو بزرگت میکنن که یه وقت مردم نیان بیرون و نگن این چه وضعیه ؟!
  محبوب‌شون میشی چون عامل جدایی و ترس مردم از بیرون اومدن میشی
  مسئولان ما رو نیستن. با خودشون درگیرین. فکر قدرت طلبی شخصی و منافع حزبی هستن. زندگی و آینده جوونا مهم نیست براشون …
  کرونا تو رو هم اسکول کردن. آمارای دروغ و دلخواه میدن و زندگی و جون آدما رو با سیاست عوض میکنن.
  کاش حداقل صداقتی که تو داشتی اونا داشتن
  اونها ذره ذره خون مردم رو میگیرن و شعار نمیدن و دروغ نمیگن
  تو رو بازی کردی کرونا …


   

 • ناشناس:

  سلام اخه من نمیدونم به این مسعولین چی بگم تالارهارو باز میکنید ازاون ور میاید میگیدعروسی نرید کرونا میگیرید میمیرید خب میترسن مهمونا نمیان الان واسه عروسی زنگ میزنیم دعوت کنیم میگن اخبار میگه کرونا توعروسی ها زیاده ما نمیایم پس منه بدبخت چی کنم ازاون موقع ارزوی تالار بازشدن داشتیم حالام ارزوی اومدن این مهمونا مارو کشت لعنت کنه خدا کرونا رو دلم میخوادفقط بمیرم خانواده شوهرم راضی نمیشن مهمونا کمن عروسی بگیریم ممنون از تالارکده میزاره ما حرفای دلمونو بزنیم


   

 • آرزو:

  تالارکده ازت ممنونم که توی این شرایط سخت کنارمون بودی،من دهم عروسیم رو برگزار کردم با کلی استرس ولی خداروشکر همه چی خوب بود همه هم صحیح و سالم رفتن،آرزوی خوشبختی واسه همه عروس و دامادها دارم


   

 • شبنم:

  با سلام خدمت تالارکده، من ماه هاست شمارو دنبال میکنم و کامنت هارو میخونم . از وقتی این شرایط پیش اومد ما به این فکر بودیم چیکار کنیم بیشتر دوست داشتیم کنسل کنیم ولی وقتی میری سر خونه زندگیت دیگ بعدش نمیشه عروسی و از طرف دیگ تحت فشار بودیم . تالار رو خرداد ماه کنسل کردیم و تصمیم گرفتیم باغ شخصی با تعداد خیلی کم بگیریم الان چهار روز دیگ عروسیمه و تالارهای شهرمون رو بستن و من موندم با استرس اینکه اگه عروسی بگیرم جلومو میگیرن یا ن!! همه چی رزرو شده و ده میلیون هزینه تشریفات داده شده و فیلمبردار و دیجی و … نمیدونم چیکار کنم . ما برای مراسممون کلی تمهیدات در نظر گرفته بودیم . مثلا ورودی باغ با دستگاه همه رو از الکل رد کنیم – سر هرمیز الکل و ماسک قرار بدیم. حتی غذا رو به صورت نفری به هرکسی میدیم ک اونم خود خانواده درست میکنه و از بیرون نمیاد – گفتیم هدیه رو نقد ندن – شاباش ندن و پیست رقص رو بزرگ در نظر گرفتیم ک فقط ۱۰ نفر همزمان برقصن – غذا هارو بسته بندی تحویل میدیم و سالاد رو حذف کردیم – حتی برای پخش نوشیدنی هم از افراد خودمون استفاده کردیم و از بیرون کسیو نمیخواستیم بیاریم . فضا هم کاملا بازه و سر هرمیز ۴ نفر گفتیم بشینن . ما همه کار داریم انجام میدیم برای اینکه هیچکس مریض نشه ولی الان اعلام کردن تالارا بسته من واقعا موندم چیکار کنم . سه روزه منو همسرم با امپول سرپاییم و کارا رو انجام میدیم و الان اینه وضعیتمون . ما همه کار داریم انجام میدیم هیچ اتفاقی نیفته ولی واقعا با این یهویی تعطیل کردنشون استرس من الان ده برابر حالت عادی شده و کاری نمیتونم جز زل زدن به دیوار انجام بدم . اگر مراسمم به خوشی انجام شد میام و دوباره کامنت میزارم . واسم دعا کنید با این همه زحمتی ک کشیدیم واسه برگزاری یه مراسم خانوادگی سالم کنسل نشه . فقط چهار روز دیگ مونده تا مراسمممم


   

 • مریم :

  سلام میشه بیزحمت این پیام منو بزارید تو🙏
  شما بفکر عروس دامادی که چند سال تو دوران نامزدی هستن و می‌خوان برن سر خونه زندگیشون اونم وقتی همه چیز روز ب روز داره گرون تر میشه و زندگی ها سخت میشه مگه میشه آخه باز عروسی رو عقب بندازن ؟! وقتی میگن هیچی معلوم نیست و این ویروس با ماهست …. تا کی آخه مردم بلاتکلیف بمونن و استرس داشته باشن که فردا چی میشه یا نمیشه که دوباره زمان عروسیشون بهم نخوره؟!دوباره بلاتکلیف نشن ؟!! چرا فقط یک طرفه پیش می‌رید ؟! خودتون اگه چندین سال بلاتکلیف یه جشن عروسی بودید این حرف رو میزدید ؟!!
  خودتون شاهد بودید همه جااز بهمن ماه تا فروردین بسته شد اما تالار ها رو بهمن اسفند فروردین اردیبهشت خرداد بستند و تازه
  از تیر باز کردن تالار هارو .. حالا مردم میخوان یه تیر و مرداد جشنشون بگیرن برن سر خونه زندگیشون این چه اشکالی داره واقعا ؟!!! اینها همون بنده خداهایی هستند که از خود بهمن قصد دارن یه جشن بگیرند و تالار ها رو بستن چه اشکالی داره الان که تالار ها باز شده با رعایت نکات بهداشتی جشنشون برگزار کنن… بعد از تیر و مرداد هم که دیگه محرم و صفر شروع میشه و میگن پاییز سختی در پیش داریم …. آخه برای چی مردم استرس بکشن و تو این دو ماه تیر و مرداد به زخم زندگیشون نرسن و نرن سر خونه زندگیشون آخه خدارو خوش میاد اینجوری میگید ؟!! چه اشکالی داره به فکر جوون ها باشید که اونام از بلاتکلیفی و استرس در بیان و از گرونی زودتر راحت بشن تا اونام یه زندگی آروم شروع کنن؟!
  وقتی آدم با ظرفیت مهمان کم و رعایت تمام پروتکل های بهداشتی با بهداشت کامل تو تالار رفتار کنه چرا خدای نکرده کسی مریض بشه؟! خود تالاری ها دائما در حال استفاده از ضد عفونی های قوی و شست و شو مداوم از همه چیز و فاصله گذاری کامل مهمونا از هم با شرایط پذیرای ظرفیت کم مهمونها هستند و تمام بهداشت رو پرسنل تالار رعایت میکنند تا این دو سه ساعت جشن بگذره ….
  مردم همه مهموناشون محدود کردن خود رئیس جمهور هم دستور داد با ظرفیت ۵۰درصد و رعایت پروتکل های بهداشتی مردم میتونن مراسم های خودشون برگزار کنن با جمعیت کم و با نکات بهداشتی.. مردم میخوان یه جشن کوچیک بگیرن که بعداً حسرت یه جشن عروسی تو زندگیشون نخورن و خاطره براشون بشه برن سر خونه زندگیشون این چه اشکالی داره واقعا ؟!!
  مردم نمیتونن زندگی هاشونو محدود کنند یا متوقف کنند که همه باید فقط بهداشت رو رعایت کنند .. مگه همه چیز به باز شدن تالاره فقط ؟!!! این همه مکان های شلوغ و عمومی شروع به فعالیت کردند مگه میشه آخه تالاری ها هم از کسب و کارشون بزنن و زندگیاشوتو مختل کنن آخه برای چی وقتی همه جاها شروع به فعالیت کردن ؟؟؟ همه ورزشگاهه سینماها رستورانها بازارهای خیلی بزرگ و شلوغ ‌ پاساژها بانک ها اداره جات فروشگاه ها تمام برنامه های تلویزیونی که هر شب داره نشون میده چندین ساعت طول می‌کشه زمانش …. تمامی این کسب و کارها دارن فعالیت میکنن چرا فقط حرف از تالار میزنید ؟!!!
  شما خودتون شاهده چند ماه تعطیلی تالار ها بودید مردم همه بلاتکلیف و وحشت زده شدن که دوباره مشکلی برای کسی پیش نیاد تا زندگیشون بلاتکلیف بشه .. لطفاً همه چیز رو به تالار ربط ندهید در حالی که اصلا این طور که قضاوت میکنید نیست این بندگان خدا همونایی هستن که از بهمن وقت عروسی گرفتن و متاسفانه همینجور دارن بخاطر عقب افتادن عروسیشون چه مالی چه روحی ضرر میکنن چه مشکلی داره تو این دو ماه تیر و مرداد با گرفتن یه جشن کوچیک برن سر خونه خودشون ؟!! بعدش هم که از شهریور ماه محرم هستش گناه دارن با این جوونی و گرونی این همه استرس بکشن لطفاً به فکر همه باشیم یه طرفه قضاوت نکنیم


   

  • دنیا:

   خدا را شکر ک یکی پیدا شد و حرف مارو درک میکنه
   بخدا من خودم سه سال عقدم و چند بار مراسمم کنسل شد.۹ اسفند پارسال خواستیم عروسی بگیریم ک بازم نشد.
   پول لباس عروس آتلیه و آرایشگاه دادم .تو را خدا تالارها نبندن
   لطفا صدا و حرف مارا ب مسولین برسونید
   بخدا ی جشن کوچیک می گیریم.همش استرس دارم خسته شدم … این چ وضعیه
   چند روز نیست تالارها باز کردن و دوباره میگن آمار بالا رفته ما ک همش خونه بودیم.گناه ما چیه!!!


    

 • ساغر:

  سلام بچه ها خبرای جدید ..امروز تو کانال اخبار دیدم واکسن کرونا تا دی ماه به دست نیمی از مردم جهان میرسه.حتی شبکه یک هم با اقای دکتر مردانی صحبت کردن و این خبر رو ایشون به مردم رسوندن.. هرکی موقعیتش جوره صبرکنه بعد واکسن عروسی کنه اونطوری هم بدون استرسه هم باشکوه.ولی اگه شرایطشو ندارید توروخدا رعایت کنید با مهمونای کمممم عروسی بگیرید


   

 • درنا:

  سلام بچه ها، سلام تالارکده.
  من 24 تیر انشالا عروسیمه… به نظرتون بعد از این یه هفته که تعطیل کردن، باغ ها باز میشن؟
  لطفا اگه کسی میدونه، بهم جواب بده
  دارم دیوونه میشم از استرس.


   

 • نگار:

  لطفا به سلامتی خودتون و مردم اهمیت بدید
  تالارهای مشهد و طرقبه شاندیز شدن مرکز شیوع بیماری
  لطفا تعطیلشون کنید
  خانواده های محترم لطف عروسی هاتونو کنسل کنید


   

 • اکبر :

  سلام من دیروز ۱۴ تیر عروسیمو گرفتم
  منطقی اینه که عروسی نگیری و موکول کنی به بعد از کرونا اما وقتی که توسط تالار دار و اتلیه و ارایشگاه که قرارداداشونو سال قبل بستی تحت فشاری و از سمتی هم سه سال از عقد گذشته چاره ای جز این نبود

  مهمونامون خیلی ها نیومدن اما خداروشکر همه چیز خوب بود .
  ایشالا که هیچکس هم کرونا نگرفته


   

 • دنیا:

  واقعا خدا ازشون نگذره ک انقدر جوونا را دست بسر میکنن و استرس میدن …بخدا این همه ظلم روا نیست
  ماهم آرزو داریم
  درسته کرونا اومده و جوری شرایط را هموار کنن ک تو همین شرایط هم جوونا بتونن ی عروسی جمع جور بگیرن.تو خونه ک نمیشه …تورا خدا تالارها را نبدن و انقدر ترس بین مردم نندازن


   

 • دنیا:

  سلام
  واقعا این چ وضعیه؟؟؟ی روز آمار پایین میره و هنوز چند روز نشده آمار بالا میره.ما چکارکنیم!برا عروسی ما برنامه ریزی میکنیم.از طرفی از طریق اخبار ترس تو جون همه مردم میندازن ک عروسی برسد کرونا گرفتید….
  ما هم آرزو داریم هرروز با استرس و نگرانی روز را شب میکنم …
  مدیر تالارکده میشه لطفا بگید شهرستانهای تهران از لحاظ کرونا چه رنگی هستن؟


   
 • با سلام من تهران زندگی میکنم ، امروز چندتا تالار رفتم همشون بسته بودن


   

 • مبینا:

  تهرانم گفتن شرایطش خاص و هشدار هست اگرم تالاری باز باشه دیگه با این شرایط وخیم یک نفرم نمیره عروسی بخاطر این موضوع همه دارن کنسل میکنن یکش خودم


   

 • سرنوشت:

  تالار کده احتمال بازگشایی تالارها کی هست


   

 • عرفان:

  تالار های قزوین باز شده اما صلاحه عروسی روبگیریم؟


   

 • ناشناس:

  سلام من حال تمام عروس دامادهارو درک میکنم این روزا پراز استرس من عروسیم ۶تیر بود و خداروشکر با دلخوشی و سلامتی برگزارشد بیشتر افراد مسن نیومدن امامهم نیس
  امیدوارم تالارها بازبمونا تاتمام عروس داماها عروسیشونوبرگزار کنن


   

 • اسما:

  تو رو خدا تالارا رو بازگشایی کنید نزارید عروسی تو دلمون حسرت بشه خواهش میکنم ازتون


   

 • امیررضا:

  چی شد امروز چیزی اعلام نکردن در ارتباط با تالار ها


   

 •  

 • مهسا احمدي:

  سلام.اخبار به روز رساني نشده؟دوباره به مدت يك هفته همه جا رو توي استان هاي قرمز تعطيل كردن.حتي تلارها رو.


   

 • فیروزه.:

  سلام تالار کده چی شد خیلی استرس دارم یعنی بسته میشن


   

 • فاطمه:

  شمایی ک میگی همینجوری برین سر خونه زندگیت بنظر شما میشه بعد با یچه عروسی بگیری اقد حرفای الکی نزنین اگه عروسی خودتونم بود اینو میگفتین ما میگم با ۵۰ درصد ظرفیت باز بشن لطفا دخالت نکنیدددد شمایی ک سر خونه زندگیتونین


   

 • عرفان:

  سلام به نظرتون صلاحه تو این وضعیت عروسی گرفت


   
 • مانهم تیر مراسممون بود ی کوچولو مهمونامون کم اومدن ولی خییییلی خوب وخوش گذشت خداروشکر.. واسه همتون دعاوآرزوی خوشبختی میکنم


   

 • مرتضی:

  سلام تالارکده اخبار جدیدی راجع به تالارای تهران و باغ تالارای اطراف تهران دارین؟


   

 • نیرسا:

  تالارکده توروخدا جواب بده من ۱۶مردا عروسیمه دارم میمیرم از استرس، کی بالاخره تالارا باز میشن؟


   

 • الهام:

  سلام..
  مثل اینکه اعلام کردن تالارا دوباره باید بسته باشه😢
  ان شاءالله خدا مشکل همتونو حل کنه
  من ۲۵ خرداد عروسیم بود ک خب کنسل شد
  ماهم اومدیم خونمون و برا ۲ تیر دوباره تالار گفت ک میتونید مراسم بگیرید همه کارامونو کردیم و کارتارو پخش کردیم ۳ روز مونده ب عروسی تالار خبر داد ک دوباره بسته شده🥺😭
  در ب در گشتیم دنبال ی تالار دیگ خداروشکر ی تالار خیلی خوب پیدا کردیم و ب مهمونا لوکیش فرستادیم و هرکسی رو هم ک دعوت کرده بودیم با کمال احترام پرسیدیم ک عایا میاید یا ن حدود ۳۱۰ نفر مهمون داشتیم و خداروشکر از نظر غذا و میوه ضرر نکردیم همه چی خیلی خوب و عالی بود اینو گفتم ک بگم درسته خیلی استرس هس ولی ان شاءالله جور میشه خدابزرگه♥️


   

 • الهام:

  سلام..
  مثل اینکه اعلام کردن تالارا دوباره باید بسته باشه😢
  ان شاءالله خدا مشکل همتونو حل کنه
  من ۲۵ خرداد عروسیم بود ک خب کنسل شد
  ماهم اومدیم خونمون و برا ۲ تیر دوباره تالار گفت ک میتونید مراسم بگیرید همه کارامونو کردیم و کارتارو پخش کردیم ۳ روز مونده ب عروسی تالار خبر داد ک دوباره بسته شده🥺😭
  در ب در گشتیم دنبال ی تالار دیگ خداروشکر ی تالار خیلی خوب پیدا کردیم و ب مهمونا لوکیش فرستادیم و هرکسی رو هم ک دعوت کرده بودیم با کمال احترام پرسیدیم ک عایا میاید یا ن حدود ۳۱۰ نفر مهمون داشتیم و خداروشکر از نظر غذا و میوه ضرر نکردیم همه چی خیلی خوب و عالی بود اینو گفتم ک بگم درسته خیلی استرس هس ولی ان شاءالله جور میشه خدابزرگه♥️


   

 • ناشناس:

  سلام چه مسخره اگ بخوان تالارا تعطیل کنند یعنی کلا ده روز تالارا باز بود واقعا چه جالب پس تالار لطفا پول مارو پس بدن ما تو خونه میگیریم چون واقعا صبر کردن فایده نداره خسته شدیم


   

 • مرتضی:

  ما عروسیمون ۷ تیر بود تو کرج باغ تالار ونوس،عروسی برگزار شد و خیلی هم خوب بود،تعداد ۱۰۰ تا مهمون داشتیم که کافی بود،روی هر میز یه ژل ضدعفونی کننده گذاشتیم،به نظرم شما هم برای مراسمتون همین کارو کنید،مهمان ها بیشتر آرامش پیدا می کنن


   

 • فیروزه.:

  تالار کده درمورد تهران میگین خبر خوب نمی‌شنویم یا همه شهر ها بسته میشن


   
 • سلام تالاركده ٢٢ تير عروسي خواهرمه دوبار كنسل شده شنبه ميخوايم جهيزيه ببريم امكان داره تالارهاي تهران دوباره بسته بشن ؟


   

 • مریم:

  ینی تالارها میخان بسته شن باز ؟؟


   

 • نفری:

  کاش بگن چه مشکلی با مراسم عروسی جوون ها دارن
  همین الان حیاط های حرم امام رضا رو نشون دادن پخش زنده جمعیت پر بود ….
  اینا عامل شیوع کرونا نیست؟
  مسافرت های مردم باعث شیوع کرونا نیست؟
  فقط و فقط مردم توی عروسی مبتلا میشن ؟؟؟؟
  اینا تمام بهانه های الکی هستش
  خود مسئولین هم خوب میدونن چه بازی رو شروع کردن با جوون ها….
  فقط خدا جواب این بازی کثیف شما رو بده مسئولین بی مسئولیت ما…


   

 • محمد:

  من نمیدونم چرا شما فقط تالارها رو مقصر میدونید کرونا زیاد شده . طرح ترافیک و مترو . بانک و… باعث کرونا نمیشن . فقط تالار کرونا داره


   

 • 😔😔:

  تالار کده خبر جدید چی داری؟


   

 • نگار:

  واقعا آدم عجز و التماس این عروس خانوما و آقا دامادا رو میبینه تعجب میکنه!!!!!
  همه زندگی بسته به یه مراسمه؟؟؟
  برید سر زندگیتون بعد 5سال 10 سال هرچقد که هست
  تو این اوضاع اقتصادی پولی که قراره صرف مهمونی کنید رو بزنید به زخمای زندگیتون
  انقد الکی التماس نکنید
  خدایی نکرده یکی تو مراسم شما کرونا بگیره شما تا اخر عمر عذاب وجدان ندارید؟؟؟
  اصلا مهمانها هیچی شاید واستون مهم نباشن ولی پدر مادرای خودتون چی؟؟
  نگران سلامتی هیچکس نیستید نگران سلامتی خودتون باشید
  تالارا باز شده بیماری هم بیشتر شده
  آدم باید یه ذره فکرشو به کار بندازه
  چشماتونو بستید فقط میگید مراسممون باید برگزار بشه
  آخه به چه قیمتی؟ به قیمت جون مردم؟؟؟
  انصاف داشته باشید
  اون چهارتا عکس رو میتونید بعدا برید آتلیه بگیرید حتی میتونید بعد از بهبود شرایط یه مراسم مختصر بگیرید اگر همه آمال و آرزوهاتون همین مراسم و لباس عروس و شام دادن به مهموناس


   
  • خانوم محترم با باز شدن تالارها ک اندکی گذشته افزایش شیوع کرونا دلیلش نیست لطفا با عقل حرف بزنید


    
  • شما جای اون عروس و دامادایی نیستی که چندماهه عروسیشون داره عقب میفته و نمیدونی که چه حالی دارن پس لطفا جای بقیه صحبت نکنید.تفکرات همه قرار نیست که مثل شما باشه…


    

  • الهام:

   شناسی ک داری این حرفارو میزنی یکم تفکر🤔
   ک عایا فقط مراسم عروسی باعث بالا رفتن آمار کروناس
   اینهمه ملت تو پاساژا و بوتیکای چن وجبی میرن خرید یا همین ملتی ک تو آنچه و خیابون پرن و بغل ب بغل هم راه میرن یااینایی ک الان تو مسافرت لب ساحل تشریف دارن اونا هیچ نقشی تو افزایش آمار کرونا ندارن نه؟؟؟؟؟؟

   شما جای اینا نیستید ک نظر بدید


    

 • مهسا:

  سلام دارم ازاسترس میمیرم یعنی امکان داره تالارا بسته بشه دوباره من عروسیم۱۳مرداده توروخدا نداقل تامحرم تالارا باز بمونه بتونیم عروسیمونو بگیریم از اسفندماه داریم تاریخ عوض میکنیم واسه خونه خالی داریم اجالا میدیم توروخدا تالارا رو نبندید 😔


   

 • اکبر :

  اقا من شنبه مراسممه
  تروخدا تکلیفمونو یکی مشخص کنه
  دیگه داره اشکم در میاد
  خانومم یه شب بدون گریه نمیخابه. از اسفند تاحالا هی شل کن سفت کن دراوردن
  الان شنبه قراره مراسممونه باز گفتن تعطیله
  ما چی کار کنیم ؟؟؟؟؟ توروخدا هرکی خبر داره بهم بگه


   

 • عروس خسته:

  وای فردا ۱۲تیر عروسی امشب اعلام کردن بستس احتمالا از شنبه خدایا این یروز بگذرررره.خوابم نمیبره از استرس


   

 • مبینا:

  تالارکده اخبار اعلام کرد هر تالاری باز باشه و عروسی بگیرن تخلف میشه و برخورد میکنن تمام محدودیت های تهران برگشت مخصوصا تالارای عروسی،تالارها بستن رفت


   

 • ناشناس:

  نمیدونم چرااینافقط باتالارهامشکل دارن باشادی کردن مشکل دارن اخه چرامیگیدکروناهست عروسی نگیریدولی همه جابازه وسالن های بازی سرپوشیده بازهستن تازه تبلیغم میکنن که بریریدخوش باشیدتابستونه.اینهاکه میگن بخاطرعروسی کرونازیادشده دروغه نقشه دارن چون همه جابازهست وتبلیغم میکنن برید.
  خداخودش کمک کنه.مامردم کاری که ازدستمون برنمیاد


   

 • ناشناس:

  شهر ما زنجان وضعیتش زرد بود اما استاندار اجازه بازگشایی تالارها رو نداد و انقدر لفت دادن که وضعیت شهر بالاخره قرمز شد. دیگه چیزی تا ماه محرم نمونده و تالارا همچنان بسته ان. با این شرایط مجبورم بدون مراسم برم سر خونه زندگیم😓 فقط باید بریم فیلم و عکس بگیریم و تمام…
  مسئولین رو واگذار کردم به خدا، الهی که همین بلا سر بچه های خودشون بیاد و حسرت به دل بمونن ایشالا.


   

 • عطیه:

  سلام ماهم مجلسمون هفتم تیر بود.خیلی عالی بودو خوش گذشت .ممنون از تالارکده.وخدایا شکرت بخاطر همه چی


   

 • مهدیه:

  تالار کده جان خبری نشده ؟ راسته تالار هدی تهران دوباره تعطیل میشه ؟ منظور از محدودیت چیه ؟ تعطیلی ؟
  اطلاعی دارید
  بخدا دیگه هیچ ذوقی برا عروسی ندارم اما فقط باید تکلیف مهمون ها مشخص شه زشته دعوت شدن دارن لباس میخرن


   

 • آراد:

  سلام
  بالاخره وضعیت نهایی بازگشایی ها چطور شد؟ امروز دیگه سکته دادن مارو البته مراسم من 19 تیر هست


   

 • عروس:

  ببخشید تالارهای طرقبه شاندیز باز شدن؟ (در مشهد)


   

 • آراد:

  سلام
  بالاخره وضعیت نهایی بازگشایی ها چطور شد؟ امروز دیگه سکته دادن مارو البته مراسم من 19 تیر هست


   

 • الناز:

  تالاركده لطفا در مورد ايجاد محدوديت تهران كه امروز ابلاغ شده يه خبري بهمون بدين. درسته كه امروز اعلام شده تالاراي تهران بسته بشه؟؟ توروخدا پيام من رو بذارين


   

 • ناشناس:

  تالارکده درسته که میخوان دوباره تعطیل کنن تالارارو؟


   

 • مبینا:

  سلام تالارکده دیشب اخبار اعلام کرد تالارهای تهران تعطیلن چرا نمیزاری خبرو


   
 • سلام…حقیقت داره که دوباره میخوان تالارا رو ببندن؟


   

 • ناشناس:

  سلام ماهم ۷تیرمراسمونوتوخونه گرفتیم مهمونامونم زیادنبود ایشالله ک همه عروس دومادا بتونن برن سرخونه زندگیشون چون درکشون میکنم خیلی سخته بلاتکلیفی ۰ایشالله این مریضیم ازبین بره بتونیم ی نفس راحت بکشیم


   

 • ناشناس:

  سلام دوستان ما داریم با کلیپ و عکس عروسی میریم سر زندگیمون تا سالگرد ازدواجمون یه مراسم بگیریم
  خواستم ببینم کسی هست کا این تجربرو داشته باشه؟الان با این شرایط رفته؟ناراضی ک نیستین؟


   

 • ناشناس:

  سلام حضور تالارکده من واسه هفت مرداد رزرو کردم نصف هزینه رو هم ازمون گرفته فقط شهرمون قرمزه اگ تا اون موقع باز نشه پولمون باید پس بددن جریمه ک نمی‌کنند چون خودشون باز نمی‌کند از طرف ما ک کنسل نشده ممنون میشم جواب بدید


   

 • نامی:

  سلام مراسم من ۱۹ تیر هست
  ممکنه تااون موقع لا این اوصاع تالادها بسته شن یا این اتفاق نمیفته؟


   
 • منم عروسی رو گرفتیم امیدوارم تک تک بچه های اینجا زودتر مراسمتونو بگیرید .ما هم بیشتر مهمونا نیومدن کلی غذا هم ضرر شد ولی مهم نبود ایشالا شما هم بتونید بگیرید واسه تک تکتون آرزوی شادی و خوشبختی رو دارم .


   

 • ناشناس:

  سلام تالار کده بنظرت تالارا دوباره بسته میشه ؟؟من واسه اول مرداد عروسی رزرو کردم خیلی استرس دارم خب حداقل تا محرم باز بزارن چیزی نمونده بخدا


   

 • ناشناس:

  چرا دوباره گفتن ک بستن
  توروخدا جواب بدین امیدی هست ک باز بشه ؟


   

 • نرگس:

  سلام الان شبکه خبر زیرنویس میشه هر گونه فعالیت تالار ها در تهران ممنوع هست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!


   

 • ناشناس:

  سلام من ۶ تیر عروسیم بود خداروشکر از استرس راحت شدم همه چیم خوب بود


   
 • سلام با توجه به رکورد فوتی ها ۱۶۲ نفر امکان برگزاری مراسم عروسی دیگه نیست میخوان برای تهران محدودیت بگذارند که یکیش هم این تالارهاست
  کاش از اول باز نمیکردن که دنبالش نباشیم برای عروسیمون از قبیل کارت عروسی لباس عروس و آتلیه و …
  وقتی هنوز کنترلش نکردن باز کردن همه جا رو معلوم بود آخر این میشه ک الان تصمیم ب بازنگری بگیرن تازه باز کردن و الان ببندن حکومت جمهوری این است .


   

 • فاطمه:

  سلام من عروسیم ۲۲مرداد هست خیلی نگرانم چون وضعیت شهرمون داره از لحاظ کرونا زیاد میشه ولی همچنان زرده ولی امکانش هس ک قرمزشه بنظرتون تالارها میبندن ؟من خیلی نگرانم


   

 • ....حسینی:

  واقعا دیگه شورشو‌ دراوردن، از‌روزی‌ که تالارا باز شده همش میگن عروسی‌نرید ، عروسی‌ مساوی‌مرگ ، ۱۰۰‌نفر‌ تو عروسی گرفتن، بسه دیگه دیونمون کردین،چرا نمیگید‌ چند نفر تو‌مترو یا شبای احیا یا جاهای دیگه گرفتن.
  ترس‌انداختن به جون مهمونای ما همش یکی یکی زنگ میزنن نمیان.
  اتحادیه یه فکر بکنه جلوی این تبلیغات منفی رو بیگیرید تروخدا. باز‌نمیکردن‌سنگین تر بودن


   

 • ناشناس:

  من چند باری داخل این سایت کامنت گذاشتم و ممنونم از تالارکده یجورایی یه جایی بود که ادم راحت حرفشو بزنه دستشون درد نکنه.اما وضعیت من همونه که هست.من مهماندارم دارم سختی میکشم.واقعا درک میکنم عروس دامادایی که نمیتونن عروسی بگیرن دارن چه حرصی میخورن من در واقع از کنسل شدن تاریخاتون خبر دارم ایشالا درست شه.امروز تلوزیون میگفت اگه تالارا باز نشه هیچ مشکل اقتصادی پیش نمیاد.من چیم پس.امثال من چین پس؟ما داریم از بیکاری و بی پولی اذیت میشیم اینا مشکل نیست؟عروس دامادا خداروشکر دارن عروسیشونو میگیرن اما اینطور که گرفته جوونایی مثل من که دانشجوییم کلی ارزو داریم شاید نتونیم حتی یه عروسی ساده بگیریم حتی اگه کروناییم نباشه.نمیدونم چیبگم از سوم اسفند ماهه بیکارم.الان ۹تیره خودتون بشمرید ببینید چند روزه.
  میدونم سخته درک کردن حالم اما کاش منم کرونا بگیرم بمیرم و اینکه اینده ی خراب شدمو نبینم.لذت بخش ترین کار بود برگذاری عروسیاتون که ازمون گرفتن.امیدوارم زندگی خوبی داشته باشید موفق باشید اگه تونستید یه دعاییم به حال ما مهماندارا کنید شاید یه فرجی شد.باتشکر از تالارکده


   

 • نازی:

  سلام میخوام صدسال دیگه باز نشن اعصاب نذاشتن برامون، ما اصلا تالار استان و شهرمون باز نشد و بستگانمون فوت شد منم باید بمونم تا چهل تا اون موقع هم خدا میدونه چی میشه بعدشم محرم و صفر میرسه، خدا همیشه هست و واگذار میکنم به خدا کسانی رو که با شادی مردم مخالفن که مارو اذیت کردن ذوق عروسی و تالار رو ازمون گرفتن


   

 • 😔😔:

  باز ک میگن تالار بستس ک اخبار گف


   

 • فیروزه.:

  سلام بچه ها سلام تالار کده عزیزم خیلی خوشحالم نوبت عروسیم مشخص شد و رفت برای 22م تیر ..یعنی 13روز دیگه خیلی خوشحالم امیدوارم حاله الانه من رو تجربه کنید همگی..


   

 • شمس+الله+مرادی:

  ما سوم تیر عروسیمونو گرفتیم خیلی خوب بود فقط بعضی از مهمونای مسنمون نیومدن.امیدوارم همه بتونن عروسیشونو بگیرن.شما مراسمتونو بگیرید هرکی که نخواد نمیاد اجباری که نیست


   

 • اکبر :

  سلام
  ما ایشالا عروسیمونو هفته بعد تو یکی از باغ تالارای تهران میگیریم
  اینقد تو تلویزیون گفتن تو عروسی همه کرونا میگیرن و میمیرن و ….
  از ۳۰۰ تا مهمونی ک درنظر داشتیم کلا نصفشون هم نمیان
  اما ما میگیریم چون نه میشه کنسل کرد . نه پوللباس عروسو پس گرفت نه اتلیه پیش پرداختو پس میده و ….
  امیدوارم مسیولین با این مدیریت قشنگشون بتونن راحت شبا سرشونو بزارن و بخابن. البته خیلی وقیح تر ازین حرفان


   

 • رضوان :

  سلام تو رو خدا حرفای منو برسونین به دادستان که چرا باغ های که باز بودن الان بستن من پنجشنبه عروسیم بود تنها امیدم همون باغ بود فقط … یه مراسم خودمونی ساده میگرفتم … چرا بستن وقتی شما اجازه میدین که تالارا با ظرفیت ۵۰ نفر باز شه پ چرا باغو که خودمونیه نمیذارین باز بمونه دیگه خسته شدم تو رو خدا ما رو به جای دخترای خودتون فرض کنین فقط یه مراسم خودمونی تو باغ خاستیم … چرا نشه تو رو خدا یه تصمیمی بگیرین


   

 • عرفان:

  سلام تالار های قزوین باز شدن؟


   

 • حمید:

  راسته قراره دوباره تالارها بسته شه تو تهران؟


   
 • چپ و راست تو تلویزیون می گه عروسی و عزا نرید، با بیمارها مصاحبه می کنن می گن نرید عروسی، بعد از اینور می گن هرکی کنسل کنه باید جریمه بده. خب آقا این تبلیغاتو کردید الان به هرکی می گیم بیاید عروسی نمیان، تالار هم قبول نمی کنه کنسل کنه. متاسفم برای مسئولین. قانون بزارید هرکی خواست بگیره هرکی نخواست کنسل کنه.


   

 • سجاد:

  عروسی من پریروز بود هیچ مشکلیم نبود خیلیم عالی برگزار شد برا همه زوجهای خوب ارزوی برگزاری عروسیاشونو میکنم


   
 • خدا این حال و روزم نصیب هیشکی نکنه …تا اون زمانی که شهر ما روزی یکی دو تا مبتلا داشت کل کشور قرنطینه کردن و همه جا تعطیل شد تا شهر های قرمز یکم وضعشان بهتر شد و عروسی ما هم کنسل شد اما حالا که شهر ما از قرمز گذشته و سیاه داره میشه همه جا داره بازگشایی میشه و این اوضاع بد تر میکنه و حالاکه نوبت تالار هستش میگن تو مناطق قرمز بستس و اجازه عروسی گرفتن تو خونه ام نمیدن هیچ کاریم برای بهبود این شرایط انجام نمیدن …ما که آخر حسرت به دل میریم خونه شوهر …ولی برای بقیه که تونستن مراسمشون بگیرن خیلی خوشحالم و براتون آرزوی خوشبختی میکنم


   

 • مبینا:

  سلام الان دیگه تهران تالارها باز شد همه دیگه دارن عروسی میگیرن؟؟یه خبر بروز بزارید لطفا تالارکده از وضعیت تالارها


   

 • زهرا:

  بابا خب چرا توزنجان تالار باز نیس چرا ساز جداگونه براخودش میزن ما چه گناهی کردیم توروخداا یه کاری کنین باز شن خیلی حالمون بده چرا همه جاا بازه


   

 • علی حسینی:

  باید یه قانونی میزاشتن اونایی که دلشون میخواد عروسیشونو کنسل کنن یا تاریخشو عقب بندازن، راحت بدون اینکه خسارت پرداخت کنن ،این کار انجام بشه.شرایط عادی نیستیم که.من چجوری به 500 تا مهمون اجبار کنم که باید بیایید؟نمیان آقا.متاسفانه تالاردارها هم به فکر سود خودشون هستن و بدون هیچ تردیدی میگم که ماها براشون مهم نیستیم.


   

 • بهار:

  سلام.چرامیگن عروسی وعزاباعث میشه که چندنفرکرونابگیرن چرادروغ میگن چرادیشب حرم امام رضارونشون میداداینقدرشلوغ بود.چرامترواینقدرشلوغه مردم چسبیدن به هم اینجاهابیمارنمیشن
  مردم توکارگاهافضاهای بسته کارمیکنن بیماری نیست.لطفاهمه جوره برسی بشه نه فقط تالارها.


   

 • ناشناس:

  تالارهای شهر زنجان همچنان بسته هستن. بخدا اخبار سراسری اسم شهر ما رو تا حالا بعنوان وضعیت قرمز اعلام نکرده، اینجا وضعیتش زرده. استاندار زنجان از خودش گفته اینجا قرمزه و بخاطر همین تالارا رو باز نکردن. ۵۰ روز دیگه ماه محرمه عروسی ما رو هواست. تو رو خدا تالارا رو باز کنید ما دوسنداریم توی خونه جشن بگیریم آخه ریسکش بالاست، تالار بهداشتیه آدم خیالش راحته. آخه چرا انقدر با جوونا مشکل دارید؟ توی این گرونی به زور میخوایم یه جشن بگیریم تا حسرت به دل نمونیم که اونم مسئولین اجازه نمیدن.


   

 • عباسی:

  ابراهیمی نیا گفته اگه در ماه های کرونایی قرارداد بستن بخوان کنسل کنند باید جریمه بدن.
  اقای ابراهیمی نیا ما گفتیم در صورتی که کرونا باشه کنسل کنیم پول رو باید بدن مثلا فروردین قرارداد بستیم برای مرداد به این شرط که کرونا نباشه الان مهمونا نمیان تالار هم ۳۰ میلیون جریمه می خواد. متاسفم براتون چون ذی نفع هستید این حرف رو میزنید


   

 • عبدالسلام:

  تالارکده اینکه میگن مشکلی نداره شهرهای وضعیت قرمز رو هم شامل میشه یان فقط شهرهای وضعیت سفید وزرد رو گفتن که مشکلی نداره


   

 • فاطمه:

  سلام چرا باشگاه‌ها واستخر وهمه جا در مناطق قرمز بازه بعد تالار که آمار میبره بالا من هر روز سه تا عروسی میبینم لب شط که دارن بوق میزنن ومیرن جاهای مختلف فقط به تالار مونده باز کنید تالار هارو بزارید همه زندگی کنن ما هم زندگی داریم تازه شماباشگاه با اون همه میزان خطر باز کردی ولی رستوران تالار نه عجب در گیر هستین شما


   
 • هفت روز دیگه عروسیمه تالارمونم بازه همه چی داره خوب پیش میره خداکنه مشکلی پیش نیاد .همه جوونا انشاالله مراسمشونو بگیرن راحت شن.فقط خودمون حال همو میفهمیم برای همدیگه دعاکنیم


   

 • زهرا:

  تو یزد تالارها باز شده


   

 • فاطی:

  ماهم یکی از شهرهای خوزستانیم😔وضعیتمون زرده اما تالار باز نشد 😔😔😔بخدا دیگه روانی شدم..


   
 • کار ما داره به طلاق ختم میشه از بس هر روز سر مراسم عروسی دعوا داریم عروسی ما فروردین بود که کنسل شد تو خونه هم اجازه عروسب نمیدن و جمعش میکنن تو رو خدا یکی جوابگو باشه مریض بدحال داریم اگه اون هم بمیره باید یک سال صبر کنیم چرا کسی به فکر ما نیست


   

 • فاطمه:

  انقدر گریه کردم چشمام باز نمیشن هیچوقت دلم نمیخواست اینطوری عروسی بگیرم همش بهم میگن برو سر زندگیت ول کن عروسیو مگه من ارزو ندارم ..همه جا باز شد بجز تالارا همه دیگه سر زندگیشونن بجز ما جوونا. انقدر مردمو از عروسی ترسوندن صاحب تالارمونم میگه عروسی نگیرین خطرناکه بابا ی مهمونی خانوادگی ام نمیشه گرفت ینی؟پس ب دل ما جوونا کی نگا میکنه اخه


   

 • بیتا:

  تالارها بازه من دیشب عروسیم بودش وخیلیم خوش گذشت مهموناهم اومدن همشون


   

 • بهار:

  سلام تالارکده دیگه مشکلی نیس یعنی ؟
  تالارها باز شدن دیگه؟؟


   

 • مونا۹:

  تورخدا تالارهاروبازکنین ما کمتر از ۷۰ نفر مهمون داریم این تعداد مهمون توی تالار بزرگ بارعایت بهداشت بهتره تاکه توخونه ما هم شرایط رودرک میکنیم یک جمع خونوادگی می خواهیم بگیریم از پونصد تا مهمون فقط همین هفتاد مهمون دعوت میکنیم بابا دل جونا رو نشکونین گناه دارن آرزو به دل بمونن 😭😭😭😭😭😭😭😭


   

 • مونا۹:

  تورو به خدا قسم میدم تالار کده حرف مارو به گوش بالاییا برسونین بگین تالارها باز کنن ماهرچقدر بگن اون همه مهمون دعوت میکنیم اگر باز نکنن من مجبورم توخونه برگذارکنم این که خطرش بیشتره اصلن بگن کمتر از۵۰درصد به خدا دیگه نمیدونیم چکار کنیم جونامون روآرزو به دل نذاریدممنون از تالارکده


   

 • نرگس:

  سلام تالار کده ممنون ازین ک جوابم همیشه دادید این آخرین ب روز رسانی ک گذاشتید مربوط به همه شهرها میشه یا فقط تهران تالار های بازه ؟؟؟؟


   
 • چرا حالا که باز کردن انقد حرف میزنن
  عروسی تو فلان جا ۵۰ نفر رو کشت
  عروسی تو بهمان جا جان ۷۰ نفر رو گرفت
  فقط عروسی که داره جون میگیره آره؟؟؟؟
  توروخدا تموم کنید این بازی رو
  ما جوونا بدبخت هستیم تو این دوره زمونه نذارید آرزو به دل هم شیم


   

  • تالارکده:

   باز شده ولی عروسی رستوران نیست که اراده کنید و برید داخلش.
   الان بسیاری از تالارها و باغ تالارها طبق آمار دقیقی که داریم در ماه جاری (تیر ماه) بطور میانگین 1 تا 2 مراسم دارند !!!
   پس آماری که میدن نمیتونه صحیح باشه. تالارها هنوز باز نشدن گفتند عروسی . عروسی ای هم برگزار شده باشه خونگی و بدون رعایت پروتکل ها بوده.


    

 • فیروزه.:

  سلام تو رو خدا پیگیری کنید چرا تالارهای شهرما میگن باز نشدن


   

 • ناشناس:

  کی میگه بستس تالار؟؟؟من امشب عروسی دعوتم…


   

  • حسین:

   من میگم بستس…..همه دعوتن عزیزجان اما تو خونه ن تالار….۳شب پیش تو زنجان تالار دلنوازان رو پلمپ کردن جلو چشمام.باور ندارین از بچه های زنجان بپرسید..منظورم اینجاس بیخود نگین بازه وقتی تو واقعیت باز نیسن.ای بابا


    

 • فیروزه.:

  سلام همش الکیه ک بازه تالار های ما گفتند فقط ب صرف شیرینی و میوه بازیم..ناهار شام ممنوع


   
 • اینقدر گفتن فقط مراسم عروسی و عزا کرونا داره و هیچ کار دیگه مثل بانک و … کرونا نداره که گند زدن تو عروسیم همه چی دوباره کنسل شد ازشون نمیگذرم


   

 • عروس بدشانس:

  متاسفانه باید قبول کنیم‌که عروسی در کار نیس ما هم هفته بعد بدون عروسی میریم سر زندگیمون از بس گریه کردم به جز سردرد هیچی برام نموند خدا لعنتشون کنه…..بدون رودربایسی الان دیگه اخبار بد کرونا رو میشنوم خوشحال میشم که دیگه هیچ کس نمیتونه عروسی بگیره تنها من نیستم…..غصه نخورین که هیچ دردی رو دوا نمیکنه


   

 • متعجب:

  تالارها که توو تهران که زرده بازه کلا!!!
  چرا میگید باز نیست؟؟


   

 • ناشناس:

  شماها که چ تالاربازکنید چه بازنکنید مردم توخونه و باع میگیرین پس تا فاجعه نشده تالارهارو بازکنید که خیییلی بهترازخونه اس الان همه جا تجمعات هست چ فرقی داره ازوقتی کرونا اومده تالارا بسه اس اونوقت میگین ازتالارا کرونا شیوع پیدا کرده چطوری میشه ؟😒


   

 • ناشناس:

  من نمیفهمم هروز یه تصمیم میگیرید چرا مارو گداشتید توبلاتکلیفی همه جاهابازه چرا نباید تالارهاکه واقعا ضروری تر از سینماست زندگی جوونا بهش بستگی داره بازباشه؟من زندگیم فقط به این دوساعت جشن تو تالاربستگی داره توروجون عزیزاتون درمناطق زردهم بازکنیدمام ازبلاتکلیفی دربیایم ماه صفر و محرم نزدیکه این دوماه و بازکنید مردم مراسماشونو بگیرن حداقل تاابد نمیتونیم ک منتطربمونیم کل شهرزندگی عادی برگشته فقط تالارا بلاتکلیف موندن درصورتی که تو تالار خیلی بهتراز خونه عروسی گرفت
  ممنون ازتالارکده


   
 • با عروسی نگرفتن هیچ آدمی بدبخت نمیشه
  پولش رو خرج سفر کنید با به زخم زندگیتون بزنید
  من امروز کنسل کردم تالارم رو
  الان تکلیفم مشخص شد و میرم سر خونه و زندگیم
  بعد از کرونا و توی سالگرد. ازدواجم یه جشن مفصل میگیرم
  سختش کنید جوونا


   

 • بیتا:

  فردا شب عروسیمون از خدا مبخوام شماهم این شبو تجربه کنید تالاراتونم باز بشه و مراسمتون باشکوه انجام بشه


   

 • بیتا:

  فردا شب عروسیمون از خدا مبخوام شماهم این شبو تجربه کنید تالاراتونم باز بشه و مراسمتون باشکوه انجام بشه


   

 • محمدی :

  ✅ خسرو ابراهیمی نیا: تالار‌ها در صورت بستن قرار داد در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی ۹۸، حق دریافت جریمه کنسلی ندارند

  🔸رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران بیان کرد: تالار‌های پذیرایی با ۵۰ درصد ظرفیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعالیت کنند و مشکلی در این رویه وجود ندارد.

  🔸خسرو ابراهیمی نیا با تاکید بر اینکه تالار‌ها در صورت بستن قرار داد در ماه‌های مشخص حق دریافت جریمه کنسلی ندارند، ادامه داد: در صورتی که تالاری در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی قرار دادی بسته باشد نباید افراد را در صورت کنسلی مراسم جریمه و از آن‌ها حق کنسلی دریافت کند.

  🔸ابراهیمی نیا تشریح کرد: اگر تالاری در ماه‌هایی که درگیر مشکلات کرونا بودیم قراردادی را با مشتریان ببندد و هم اکنون آن مشتری مراسم خود را کنسل کنند، تالار‌ها مجاز به دریافت حق کنسلی هستند چرا که این افراد با علم و آگاهی اقدام به بستن قرارداد کرده اند و شکایتی در این مورد نباید داشته باشند.
  🔹 @etalar


   

 • ناشناس:

  ✅ خسرو ابراهیمی نیا: تالار‌ها در صورت بستن قرار داد در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی ۹۸، حق دریافت جریمه کنسلی ندارند

  🔸رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران بیان کرد: تالار‌های پذیرایی با ۵۰ درصد ظرفیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعالیت کنند و مشکلی در این رویه وجود ندارد.

  🔸خسرو ابراهیمی نیا با تاکید بر اینکه تالار‌ها در صورت بستن قرار داد در ماه‌های مشخص حق دریافت جریمه کنسلی ندارند، ادامه داد: در صورتی که تالاری در ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی قرار دادی بسته باشد نباید افراد را در صورت کنسلی مراسم جریمه و از آن‌ها حق کنسلی دریافت کند.

  🔸ابراهیمی نیا تشریح کرد: اگر تالاری در ماه‌هایی که درگیر مشکلات کرونا بودیم قراردادی را با مشتریان ببندد و هم اکنون آن مشتری مراسم خود را کنسل کنند، تالار‌ها مجاز به دریافت حق کنسلی هستند چرا که این افراد با علم و آگاهی اقدام به بستن قرارداد کرده اند و شکایتی در این مورد نباید داشته باشند.
  🔹 @etalar


   

 • ناشناس:

  شهر ما از یس سالنا رو باز نکردنهمه تو خونه مراسم گرفتن آمارم رفته بالا گفتن دیگه باز نمیکنیم تالارا رو اجازه عروسی تو خونه هم دیگه نمیدن


   

 • ناشناس:

  توروخدا خبر خوش جدید بذارید


   

 • ناشناس:

  توروخدا خواهش میکنم تالارارو باز کنید تا قبل محرم جوونا برن سر زندگیشون دیگه انقدر عروسیمون کنسل شده زندگیمون داره بهم میخوره بقران خسته شدیم ، بخدا با بسته شدن تالارا کرونا تموم نمیشه


   

 • مونا۹:

  خدا ازتون نگدره که نمیگدارید تالارها باز بشن ما هم مجبوریم تو خونه برگذار کنیم وضیت شهرمون هم زرده الهی که این همه مارو سر کار گداشتین عروسی بچه هاتون این بلا سرتون بیاد


   

 • ناشناس:

  سلام بچها…. ماهم امشب عروسیمونه….نگران هستیم ولی چاره ای نبود…. ان شاءالله همه سلامت باشن و خوشبخت… ممنون تالارکده عزیز


   

 • فاطمه:

  مردم‌ استخر و کنسرت و سینما نرن‌نمیشه ولی ما جوونا ک کار و زندگیمون لنگ دوساعت جشنه بلاتکلیف موندیم.. تیرماهم شد ولی هیچی به هیچی.توروخدا باز کنین تالارارو همه دارن تو خونه میگیرن


   

 • صفورا:

  عروسی ابجیم ۱تیر بود برگزار شد تو س و ب با نصف ظرفیت.۶۰۰ نفر بود ۳۰۰ نفر دعوت کردیم ۲۰۰ نفر اومدن.خداروشکر تمام شد رفت


   

 • ناشناس:

  سلام چرا استخرها درمناطق زرد بازه؟اونوقت تالار بسته واقعا چطوری تصمیم گیری میکنن متاسفم


   

 • ناشناس:

  سلام من عروسیم9عید بود ولی به خاطر شرایط 29خرداد گرفتم با نصف جمعیت 300نفر بودم آرزوی خوشبختی دارم برای همه جوون های عزیز


   

 • ناشناس:

  سلام تالارکده‌محترم‌خبری‌نشد‌لطفاجواب‌بدیدتشکر


   

 • ناشناس:

  سلام اقای تالار کده تالار ما بار شده حیلی ممنون از شما خیلی خوشحالم ایشالا تارار شهرهای دیگه باز بشه مرسی از شما


   

 • ناشناس:

  تالارهای شهر ما همچنان بسته هستن. به هر جا هم زنگ میزنم میگن هیچ ابلاغیه ای به دستشون نرسیده که بخوان باز کنن.
  با این اوضاع بعیده تا ماه محرم تالارا باز بشن‌ اینا فقط ما رو سرکار گذاشتن. بیچاره شدیم رفت باید پا بذاریم روی تمام رویاها و آرزوهامون که از بچگی تا الان واسه شب عروسیمون داشتیم😔 خدا باعث و بانیشو لعنت کنه.


   
 • والا همش خبر میدن که تالارا و هتلای همدان بسته شدن اما من زنگ میزنم هتل امیران میگه نه ما بازیم مجوزم داریم
  والا نمی دونیم باید چیکار کنیم


   

 • نفری:

  استاندار تهران که مخالف مراسم عروسی هستن
  آیا توی مجالس ختم کرونا پخش نمیشه؟
  دو ماه دیگه توی مجالس هیئت و عذاداری و دسته های عذاداری کرونا پخش نمیشه؟
  توی مترو و اتوبوس کرونا نیست؟
  توی مراکز دولتی و بانک ها و پاساژها و مراکز خرید کرونا نیست؟
  توی مسافرت های بی وقت و نا واجب کرونا نیست؟
  کرونا فقط و فقط توی مراسم عروسی هست که تعداد مهمان ها قابل کنترل هستش و چیدمان میزها قابل تغییر هستش….
  خدا وکیلی صادقانه بگید چه مشکلی با مراسم عروسی جوون ها دارید؟؟؟
  وگرنه هزارن مکان پرخطر وجود داره که شما نگران اونا نیستید و فقط مشکلتون تالارها هستش !!!!!!
  مشکلتون با جوون ها و مراسم جشن جوون ها هستش تمام


   
 • گیریم تا دوسال این ویروس بمونه تالارارو همینجوری میخان ببندن
  واقعا جای تاسف داره ک با زندگی جوونا اینجوری بازی میکنن
  اگه قرار ب تعطیلیه پس سینماهاهم بایددتعطیل شن


   
 • سلام. لطفا خبر خوبی بذارید تو رو خدا
  چرا یه روز میگین بازه یه روز میگین تعطیله اخه ما چکار کنیم اخرش


   

 • ساغر:

  بخدا قسم حلالتون نمیکنم همه جارو باز کردین بجز تالارا فقط تو کل کشور تالارا کرونا دارن؟؟میری تو خیابون جمعیت پرررره هیشکی ماسک نمیزنه پس مغازه هارم ببندین دیگه.واقعا حلالتون‌نمیکنم ما قرار نیس پونصد نفر مهمون بیاریم ک نهااایتش.۱۵۰ ۲۰۰ نفره اونم تو ی تالاره بزرگ. الان خیلیا خونه میگیرن اگه بفکر مردمین بازشون کنین… خدارو خوش نمیاد دل جوونارو خون بکنین


   

 • ناشناس:

  سلام‌عرض‌وادب‌خدمت‌تالارکده‌‌ ۱ساعت‌پیش‌به‌اتحادیه‌زنگ‌زدم‌گفتش‌تالارها‌طبق‌دستور‌آقای‌روحانی‌تالارهای‌تهران‌فعال‌هستن‌حقیقت‌داره‌جواب‌لطفا


   

 • ناشناس:

  ا من که الان دارم این ممینویسم واقعا حاام بد هس هشت روز دیگه عروسیم بهداز ده سال نامزدی چهار بار عروسبم کنسل شده قلب درد گرفتتم استرس شب و روزم همش شده اشک فقط یه سوال از خدا نمیترسد مگه ما چه دلخوشی داریم به جز شب عروسیمون اینم ازمون گرفتید واگزارتون به خدا


   

 • فاطمه:

  از برج ۱۲ جهیزیم چیدم دارم اجاره خونه میدم جیگر خون شدم این چ رسمشه هر شبم با گریه میخوابم مریض شدم من نمیتونم بدون عروسی برم سرخونه زندگیم دوس دارم ی عروسی داخل تالار بگیرم .بیاین همگی از امروز ۲ تیرماه چهله زیارت عاشورا بگیریم تا عید قربان ب این چهل روز میگن چهله آرزوها .التماس دعا دارم از همگی


   

 • حدیث:

  چرامن پیام میزارم نشون نمیدین ؟چه خبری شده میشه بگین مردیم ازاسترس بخدا


   

 • حمید:

  برنامه تلویزیون ۳۰۰نفر تماشاگر ریخته پهلوی هم تو محیط سربسته.۱۶ساعت ضبط برنامه طول میکشه ولی تالار ۴ساعت.حتی شامم اونجا سرو میشه….عزیزان ضبط این برنامه واجبه.ولی مایی ک داریم اجاره خونه خالی میدیم.جهازم ۴ماهه داره خاک میخوره.و…….صبرکنیم تا در نمازجمعه ها .در تشییع جنازه شهیدان و بازیگران و تو مترو و سینما و کتابخانه و ….امار کرونا بالابره و وضع بدتر ازین شه. و شنیدم امسالم ک حج برگزار میشه…..
  انقد حمایت از ازدواج جوانها بالاست تو جامعه ما..


   

  • سوگل:

   اینا همش حرفه …نه کسی حرف مارو میشنوه نه براش مهمه من بدون عروسی و با خون دل میرم ولی از خداا میخام تا صدسال دیگه هم عروسی برگزار نشه من طاقت دیدنشو ندارم حسرت به دل موندیم


    

 • ناشناس:

  واقعا دیگه خسته شدم خواب ندارم خوراک ندارم نفرین میکنم که ابن بلاها را به سرمون اورردید تا کی میخواین درغ بگین خدا لعنتتون کنه


   

 • ناشناس:

  تالارکده توروخدا تورو بقران تورو جون هرکی دوس دارین پیام مارو به این مسئولین برسونین چشام داره درد میکنه از گریه ما هم ارزو داریم بریم سر زندگیمون با عروسی.۴سال نامزد بودم اخر سرم به امید اینروز اینطور خراب بشه.
  همسرم میگه تو خونه میگیریم ولی من خیلی میترسم تالارها خیلی بهترن اینطوری زیاد میشه بدتر.
  اقا اصن بگن بیشتر از ۱۵۰نفر دعوت نکنین ولی تو تالار باشه همه شهرها اینطوری خیلی امکانش کمتر هست کسی بگیره.
  تالارکده اصلا امکانش هست که باز بشه؟


   

 • ناشناس:

  الان این پست که گزاشتید،درمورد تهرانه یا کل کشور؟؟؟تروخدا جواب بدین


   

 • فیروزه.:

  تالار کده چی شد دوباره


   

 • فیروزه.:

  سلام تالار کده دوباره چی تورو ب قرآن جوابمو بدید آیا تالار های شهرهای سفید و زرد باز میشن ..این خبر استاندار تهران برای همه جا هست یا فقط تهران رو میگه من ک گیج شدم تکلیف ما چیه خواهشاً جوابم بده


   

 • عروس:

  منم زنگ زدم باغ تالاری که رزرو کرده بودیم گفتن بازه ولی مراسم نداشتن


   

 • عروس:

  واقعا خون به جیگر شدیم کاش بتونن یه تصمیم بگیرن ماها تکلیف زندگیمون مشخص بشه، هر سری دارن یه هفته، یه هفته عقب میندازن نمیگن ما هم گناه داریم بخدا از اول بگن باز میکنن یا بسته است ما هم برنامه ریزی کنیم جای اینکه هر شب هرشب اشک بریزیم. خود شرایط بد مملکتو گرونی ها و بقیه یه طرف این داستان تالارها هم یه طرف. بخدا م جوونا گناه داریم. اگه این کرونای لعنتی نبود ما هم میرفتیم طلامونو میخریدیم نمیرسید به گرمی 800 تومن. ما بخاطر حرف اینا قرنطینه شدیم نرفتیم حالا شد گرمی 800. واقعا برای این وضعیت متاسفم


   

 • فاطمه:

  دوستان من منم یکی هستم مثل شما۴ساله نامزدم الان دارم به عنوان یه دوست میگم ایناهمه جاهارابازمیکنن بعدکرونازیادمیشه میگن تالاربستست چون عامل اصلی شیوع کروناتالاره اخه شماکه تالاررا بازنکردین ازکجامیدونین ازامروزم سینماوتئاترهارابازکردن دوروزدیگه آمارکرونابالامیره میگن تالاربازنمیشه چون عامل شیوع کروناست خنده داره چون ایناهمه بهونست ایناقسط کش دادن دارن تامحرم برسه بعدم پاییزو موج دوم کروناکه کلا بازنکنن پس حق دارن کسایی که دارن عروسی هاشونوخونه میگیرن شماهم به فکرتصمیمگیری اینانباشیدیه فکری به حال خودتون وزندگیتون کنین چون کسی به فکرمانیست ودرک نمیکنه وتوذهن اونااین ناراحتی های مارابچه بازی میدونن😔😔


   

 • 😔😔:

  نمیدونم دلیل این بچه بازیاشون چیه واقعا حداقل تا تیر باز کنید مرداد محرمه بعد هرکاری میخواین انجام بدین واااای کشتین مارو هی بازه بستس مگ ما مسخرتونیم .ما ک کارت هارو پخش کردیم پنج روز دیگم عروسیمه


   

 • امير:

  الان با همه جا تماس گرفتم أز اتحاديه تا تالارها همه با قطعيت گفتن بازيم
  پس نگران نباشيد


   

 • مریم:

  وای یازدهم و هجدهم تیر عروسی داریم
  دوتا عروسی نزدیک.‌‌..
  چرا کارو یه سره نمی کنن بگن بازه یا بسته س
  بلاتکلیفیم نوبت آرایشگاه بگیریم یا نه خرید کنیم یا نه
  ب نظرم این بلاتکلیفی بیشتر عروس دومادا رو رنج میده تا باز نشدن تالارا


   

 • ناشناس:

  ینی هیچ وقت حلالتون نمیکنم بخاطراین تصمیم گیرای جورواجورتون هرشب گریه میکنم جهازمو چیدم اما داره خاک میخوره نمیدونم مشکلتون با خوشی و عروسی چیه؟عروسیه بچه های خودتنم بود همین کارو میکردید
  ممنون ازسایت خوب تالارکده باعث شد حرفای دلمون روبگیم


   
 • ینی شورشو دراوردید واقعا متاسفم اصلا درک نمکنید جوونا چی میکشن بازکنید تالارهارو بریم سرخونه زندگیمون یه روز میگید بعداز عید فطر بازه دوباره میگید نه از۱۵ام بازه دوباره میگید نه ازفلان روز بازه اخه ما شکایتمونوبه کی بگیم خسته شدیم به قران یه عروسی میخوایم بگیریم خون به جیگرمون کردید


   

 • ناشناس:

  من دانشجوام مهماندار تالارم.چیبگم از وضعیت زندگیم؟از خانواده ای که نمیتونن هزینه درس خوندنمو بدن؟از دانشگاهایی که هیچ کلاس حضوری ای برگذار نکردن ولی تا قرون اخر شهریه رو ازمون گرفتن که با قرض کردن دادیم؟چیکار کنیم مگه چه گناهی کردیم ما زندگیمون شده پر از استرس.۲ماه محرم صفر تعطیله کارمون.یک ماه رمضون تعطیله.یک ماه ایام فاطمیه تعطیله.تو زمستونم که کار کم میشه.امیدمون به همین تابستون بود…کم کم دارم امیدم به ادامه زندگیو از دست میدم.نمیدونم دیگه چیبگم بخدا انصاف نیست تحمل این همه سختی بقران گناهی نکردیم ما که اقازاده نیستیم.خدا بهمون رحم کنه


   

 • ناشناس:

  تالارکده امروز اخبار اعلام کرد از فردا تالارها فقط در مناطق "سفید" بازگشایی میشن.تالارها در مناطق زرد و قرمز همچنان تعطیلن😔 خدا لعنتشون کنه که ما جوونا رو به بازی گرفتن.


   

 • فیروزه.:

  سلام تالار کده دوباره حرفشون عوض شد یعنی دیگه باز نمیشن


   
 • توروخدا تالارهارودرمناطق زرد بازکنیدمازندگیمون بلاتکلیفه تالار خیلی از نطر بهداشتی بهتره اگ بازنکنید مردم تو خونه میگیرن خطرناک تره یذره عاقلانه فکر کنیدما هروزمون دعواست


   

 • ناشناس:

  سلام خسته نباشیدیه بارتوخبرا میگن تالارهادرمناطقی که قرمز نیستن بازه بعدمیگن ن تومناطق سفیده ماکه شهرمون وضعیتش زرده تکلیفمون چیه ؟بخدادیگه خسته شدیم انقدرتوسایتا گشتیم انقدر زنگ زدیم به تالارا هی گفتن فردا زنگ بزن صیح زنگ بزن دیگ شورشو دراوردیدخستمون کردیدالان تو خونه مردم عروسی میگیرن که خطرناکت تره تالار میتونه ازنطر بهداشتی خیلی بهترباشه بخداشب و روزمون دعواس خواهشمندم به فکر ماجوونا باشید مناطق زردو هم بازکنید مابریم سرخونه زندگیمون همه جابازه فقط تالار کرونا هست؟


   

 • ناشناس:

  امروزرفتیم باغ هم نذاشتن من۴ساله عقدم جهازم اززمستون چیدم دارن خاک میخورن شب وروزم شده گریه قلب دردگرفتم افسرده شدم خدا اونایی ک بقیه جاهارونمیبینندفقط تالارارو عروسیارو میبینند ب خاک سیا بشونه روزعروسی بچه هاتون نبینید مث من چشماتون ازگریه خسته شه


   

 • ناشناس:

  تالارکده ی عزیز خواهش میکنم یه کاری کنید من جشن نامزدی و عقد نداشتم فقط تمام امیدم به این عروسیه هر روز سرزنشم میکنن درکم نمیکنن میگن بیا برو سر زندگیت، نمیفهمن من آرزوی عروسی دارم شما یه کاری کنید تورو خــــــدا تالار ها رو باز کنید😭😭😭😭


   

 • ناشناس:

  سلام علیکم دیگه شورشو در آوردن هی وضعیت قرمز سفید زرد میکنن بابا همش چرته ما شهرمون وضعیت سفید بود هر دفعه یه چیز میگن بخدا اگه این دولت خوبی مردم رو میخواست خو تالارها رو باز میکرد چون خطری تهدید نمیکنه تو تالار، اما تو خونه خیلی مرگباره واستون متأسفم که هیچ فکر ندارین😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😑


   

 • مینا:

  من پدر ندارم کارگر تالارم از اسفند ماه بیکارم چقدر قرض کنم برای مخارج زندگیم طلبکار طلبشو میخواد ندارم رحم کنید تالار باز بشه به نون شب مختاجم


   

 • ناشناس:

  با سلام خدمت شما.تالارکده ممنونیم که انقدر این مدت هوای ما رو داشتید فقط یه سوال دارم. امروز ۳۱ خرداد دوباره استاندار تهران گفته مخالف برگزاری مراسم تو تالارها هستم.تو ستاد ملی کرونا این موضوع رو دوباره مطرح کردن و گفتن فقط بصورت پذیرایی غذا تالارها میتونن فعالیت کنن. این خبر صحت داره؟ یعنی دوباره تالارها بسته میشه؟


   

 • ساغر:

  سلام من یه خبری امروز خوندم از فردا تالارای مناطق سفید بازگشایی میشن ..مگه نگفته بودن مناطق غیرقرمز؟پس تکلیف شهرای زرد چی میشه؟؟توروخدا جواب بدین


   

 • بلاتکلیف:

  مخالفت استاندار تهران با بازگشایی تالارهای عروسی

  استاندار تهران:
  🔹به عنوان مسئول ستاد مقابله با #کرونا استان تهران مخالف بازگشایی تالارها برای مراسم عروسی و غیره هستیم.
  🔹با بازگشایی رستوران‌ها با ۵۰ درصد ظرفیت موافقت شده و اگر تالاری تنها برای پذیرایی و بدون برگزاری مراسم بازگشایی شود موافق هستیم.
  🔸یکی از کانون‌های انتشار ویروس این تالارها بودند. #اجتماعی
  ✅ @Khabar_Fouri


   

 • فیروزه.:

  تالار کده تورو خدا جوابمو بده چیکارکنم خیلی ناراحتم شهرمون ک زرده چرا میگن خبری نیست فعلا


   

 • فیروزه.:

  سلام تالار کده ما امروز رفتیم باغ بگیریم . گفتن باز نشده فعلا باید صبر کنید وضعیت شهرمون هم زرده ..تورو خدا پیگیری کنید چرا باز نشدن


   

 • بیتا:

  سلام براهمه ارزوی خوشبختی میکنم تالارهای تهران بازه من خودم عروسی ۴تیر هستش فقط گفتن نضف ظرفیت دعوت کنید از اماکن مجوز دارن


   

 • ناشناس:

  من از زنجان هستم تالار ما که گفته یکشنبه جواب میده باز هست یا نه ولی فامیل ما امشب تو دلنوازان عروسیشه بهداشت اونجارو مجوز داده.
  انقدر حالم بد فقط گریه میکنم بعد ۴سال سختی اینطور شد
  برای منم باغ تالار(باغ عروس) ولی نمیدونم چرا باز نمیشه اونجا.بدون عروسیم اصلا دوس ندارم برم سر زندگیم راضیم با ۱۵۰تا مهمون بگیرم ولی جشن و شادی باشه و تو دلم‌نمونه.


   

 • نرگس:

  الان شبکه خبر زیر نویس میشه همه فعالیت های اقتصادی آموزشی فرهنگی با رعایت پروتکل بهداشتی آزاد هست .خب پس یعنی تالارا آزاده بازه یا ن بنظرتون ؟؟؟؟؟؟؟


   

 • ناشناس:

  از بچه های زنجان کسی اینجا هست که تالارش باز شده باشه و تونسته باشه مراسمشو بگیره؟؟؟
  اگر کسی هست لطفا جواب بده و بگه از کجا پیگیری کرده که گفتن تالارا باز شده. من که از هر جا پرسیدم میگن فعلا بلاتکلیفیم و مجوز ندادن بهمون😔


   

 • ناشناس:

  سلام تاارکده توروخدا جواب بده ماتویکی ازشهرستان ارومیه هستیم باغ تالارهاهم اجازه فعالیت دارن یاندارن؟


   

 • نامی:

  من تالارم‌ملارده…
  امروز تالار بودم به من‌گفتن اجازه داده شده اما رئیس اتحادیه تالارداران ملارد گفته من باز نمیکنم جون مردم برام مهمتره.
  تالارکده لطفا جواب بدید مگه میشه هم اجازه اماکن باشه هم بهداشت هم رئی جمهور بعد رئیس اتحادیه تالاردارانشون نذارن باز بشه؟ بااینکه تالارهای شهریار و اطراف تهران باز شده


   

 • حسین:

  ممنون تالار کده.تواین مدت همه ی دلخوشیم به سایت شما بود.ازتالارمون زنگ‌زدن که عروسیمون واسه ۱۲ تیر هست امیدوارم همتون تالاراتون بازبشن برید سر خونه زندگیتون❤


   

 • نرگس:

  سلام تالارکده واقعا خیلی سردرگمیم یا بگن بازه یا بسته من ساکن شهرستانی هستم که وضعیت زرد اما تالار میگه به ما مجوز ندادن و باید تا اول تیر صبر کنید از شما خواهش میکنم رسیدگی کنید خسته شدیم از این بلاتکلیفی


   

 • ناشناس:

  سلام اقای تالار کده این چندمین بار هست که دارم به شما پیام میدم ولی جواب ندادید این که میگن تالارا یکم تیر باز میشه راست ما در شهر مرودشت هسیم خواهش میکنم جواب بدید مرسی


   

  • تالارکده:

   از تصمیماتی که در برخی از شهرها گرفته میشه اطلاع نداریم
   خبر کلی اینه که همه تالارهایی که در شهرهای قرمز نیستند میتونن فعالیت کنند.
   ببخشید که دیر جواب میدیم یا جواب نمیدیم. حجم سوالات زیاد و بیشتر تکراری هستند.


    
 • وضعیت همدان که قرمز نیست پس چرا تالاراشو بستن باز
  خدایا یعنی باید بدون عروسی برم سر خونه زندگیم؟؟
  نمیبخشمشون
  هیچ وقت
  تا آخر عمر


   

 • فاطمه :

  پس همش الکی بود تالارا باز میشن بازمیشن؟؟؟والا شهر ما ک زرده هیچ خبری نیست.ولی هرشب عروس گردونی هست خب اینا کجا میگیرن؟خونه! مسئولینم گیردادن ب مراسما ک مردم یوقت خوشی نکنن.ولی از مسافرتا ک گند زده ب آمارمون هیچی نمیگن چون خودشون نخواسن جلوشو بگیرن…


   

 • ناشناس:

  من متوجه نمیشم منظور مسئولین از اینکه این همه جوون رو سرکار گذاشتن چیه واقعا؟ خوده رییس جمهور توی جلسه ستاد کرونا اعلام کردن تالارها با نصف ظرفیت توی مناطق سفید و زرد میتونن فعالیتشونو شروع کنن و اخبار سراسری هم چندین بار این خبر رو اعلام کرد. اما الان خبری از بازگشایی نیست انگار نه انگار حرفی زدن که باید بهش عمل کنن. شهر ما وضعیتش زرده اما تالار بهمون گفت هنوز ابلاغیه نیومده واسشون تا شروع به کار کنن.
  تالارکده شما رو قسم میدم به خدااا پیگیری کنید ببینید چرا توی شهرستانهایی که زرده هنوز تالارا باز نشدن. ما میخوایم تکلیفمونو بدونیم اگر قرار نیست باز کنن توی خونه جشنمونو بگیریم دیگه چاره ای نیست.


   

 • ناشناس:

  سلام تالار کده ممکن مجوز تالار تا یکم تیر بدن تالار ما گفته تا یکم صبر کنید لطفا جواب بدید من در شهر مروردشت ساکن هستم از دلشوره مرد مرسی


   

 • ناشناس:

  سلام تالار کده ممکن مجوز تالار تا یکم تیر بدن تالار ما گفته تا یکم صبر کنید لطفا جواب بدید من در شهر مروردشت ساکن هستم از دلشوره مرد مرسی


   

 • ناشناس:

  سلام.امروز تالار داران همدان جلو استانداری تجمع کردن.جالب اینجاست که مسئولین گفتن وضعیت شهر قرمز هست وما اعلام نمی کنیم به مصلحت نیست.و برای متفرق کردنشون به نیروی انتظامی زنگ زدن.


   

 • ناشناس:

  بهتره مطالب سایتتون رو به روز رسانی کنید و بنویسید فقط تالارهای تهران و کرج باز هستن نه مناطق سفید و زرد. چون ما الان شهرمون وضعیتش زرده اما تالارها همچنان بسته هستن. به تالار چند بار زنگ زدم گفتن هنوز هیچ مجوزی بهشون ندادن تا بتونن فعالیت کنن.
  توباز شدن تالارها هم پارتی بازی کردن. هر شهری که پارتیش کلفت تره زودتر تالاراش باز میشه😏


   

 • میلاد:

  با سلام خدمت همه.اولش فکر میکردم تالارها باز شن همه چی درست میشه.الان که فکر میکنم اگرم تالار بازشه .مهمونا از ترس کرونا مراسم نمیان.همه تون خوشبخت شید.کرونا رفت سه چهار سال بعد بره


   

 • آرزو:

  تالارکده ایا راسته ک میگن دوباره شنبه میخوان تصمیم گیری کنن در مورد تالارها؟امکانش هست باز تعطیل کنن؟از تالار ما تماس گرفتن ک کاراتون رو انجام بدین،مراسم ما ده تیر ،آیا امکانش هست ک بسته بشه؟تا اون روز روزی صد بار از استرس میمیرم و زنده میشم،تو رو خدا جواب منو بدین


   
 • سلام تالارای شهر رشت بازه؟
  من مرداد عروسیمه استرس دارم تا اون موقع ببندن باز


   

 • ناشناس:

  اره واقعانم تا دیروز همه جا باز بود هیچی نشده تازه دوروز تالار باز شده مردم هنو عروسی نگرفتن چجوری کرونا گرفتن بخاطر عروسی امیدوارم همین اتفاق برا بچه های خودشونم بیفته که بعید میدونم اونا تو بهترین تالار باغ ها عروسی میگیرن حالا ما میخوایم تو یه تالار دوهزاری عروسی بگیریم بعد پنج سال بریم سر خونه زندگیمون نمیزار ن این پنج سال فقط دویدیم کارکن یه پول یه سر پناه اجاره ای در بیاد کارکن یه یخچال بخر……… حالام کار کردیم یه عروسی ابرومند بگیریم نمیزارن بجای حمایت دارن اذیت میکنن که هیچ تازه ضرر میزن بخاطر عروسی یه کارت سفارش داده یهو بگن بانیس یاهمه کارشو کرده یا چهارماه داره اجاره میده خدارو خوش میاد اخه تکلیف مردمو روشن کنید


   

 • حسین:

  کی میگه تالارا بازه؟؟؟؟؟؟بخدا هیجا بازنیس فقط شعار میدن.بفکر عروسی هاتون باشید تو خونه و باغ…ب امید اینا نشینید


   

 • سوگل:

  حالا که در هر شرایط نمیخان تالارهارو باز بکن و ماهم‌مجبور شدیم بدون عروسی و با یه عمر حسرت بریم‌سر زندگیمون امیدوارم کرونا تا اخر عمر شدیدتر ازاین بشه‌ هییییچ کس نتونه عروسی بگیره…..دوستانی هم که منتظرن عروسی بگیرن بیخودی دلتونو صابون نزنین عروسی در کار نیس ایناکلا مریضن با شادی مخالفن حالا که عروسی نیس پس نباید این همه مراسم عزا برگزار بشه زنده ها رو ول کردن چسبیدن به مرده‌ ها


   
 • سلام.الان تالارها باز شده کسی چیزی نمیگه😢😢😢😢 تالارما میگه حتمابایدجواز بدن تا برگزار کنیم.


   

 • بهار:

  تالار کده تو رو خدا راهنمایی کنید من از کجا خبر درست بگیرم به هر تالار همدان زنگ میزنم میگن نه باز نیستن باید دوباره اطلاع رسانی کنند همدان وضعیت قرمز نداره اواسط تیر عروسیمه


   

 • فاطمه بانو:

  سلام
  وصعیت شهر ما زرد هست و دیروز که زنگ زدیم گفتن تالارها بسته است وضعیت شهرمون زیاد جالب نیست من خودمم خیلی میترسم از اینکه کسی مریض بشه

  منن وشوهرم تصمیم گرفتیم بریم سر خونه زندگیمون و بعد حالا اگه شرایط بهتر شدد جشن بگیریم یا کلا فقط بریم آرایشگاه واتلیه

  شما چیکار میکنید دوستان؟


   

 • ناشناس:

  من هفته دیگه عروسیم نمیدونم چیکارکنم تالار میگه بازه مسئولینن چیز دیگه


   

 • مليكا:

  سلام،آيا تا مرداد ماه تالارهاي تهران باز ميمانند؟؟يا دوباره بسته ميشه


   

 • سورنا :

  سلام، ببخشید، من مرداد ماه عروسیمه (9مرداد) میخواستم ببینم آیا تالارهای تهران (باغ تالار در شهریار) بازهستن تا اون موقع؟؟؟
  یا دوباره میبندن تالارهارو؟!
  توروخداا جوابمو بدیدددد،،


   

 • سورنا :

  سلام، ببخشید من 9مرداد عروسیمه، میخواستم ببینم آیا مرداد ماه تالارهای تهران (شهریار)بازهستن؟؟ یا دوباره تا اون موقع بسته میشن؟؟؟؟ توروخدااااااا جوابمو بدید،،،،،،،


   
 • خداروشکر سایت ایسنا از اماکن نقل قول کرده که تالارها در مناطق غیر قرمز با 50 درصد ظرفیت مجوز برگزاری مراسم دارن
  داغون شدیم تا این خبر بیاد. خدایا شکرت. خدا انشالله به همه عروس دامادها و مهمونها سلامتی بده تا به خیر این مراسمهارو رد کنن و خاطره بدی برامون نمونه.
  برامون دعا کنید


   

 • ناشناس:

  کاش مسئول شهر های ماهم که مثلا جزء تهران مثله جاهای دیگه بودن …تو اوج کرونا تو زمانی که همه چیز ممنوع بود تمام تالار های اندیشه فاز یک خیابان درخوی مراسم داشتن …نظارت زیر صفر …هیچ شماره ای جهت اطلاع رسانی مردمی وجود نداره حتی اداره اماکن شهریار یه شماره تماس نداره …الانم هرکس خواست عردسی بگیره بره اونجا کلا جزو ایران نیست همه چیز ازاده یاعلی سپاس از سایت


   
 • سلام به تالارکده عزیز فعال پیگیر و منظم.
  ممنون از اینکه این چندوقت با پیگیری ها اخباراتون کنار ما زوج های منتظر بودین.
  منو همسرم هم رفتیم تالار گرفتیم برای ۲۱ مرداد.اول اینکه تالار های ورامین بازگشایی شدن؟
  بنظرتون چقدر احتمالش هست ک تا ۲۱ مرداد باز بسته بشه تالارها؟؟؟؟


   

 • ناشناس:

  سلام راست که اول تیر تالار باز میشه تو را خدا باز کنید ار استرس مردم


   

 • ناشناس:

  واقعا این چ شانسیه ماداریم بخدا استرس روانیم کرده دیگهدارم مریض میشم ۴ساله عقدم ۱۷اسفندعروسیم بودکنسل شدقراره هفته بعدخونه بگیریم خودمم میترسم ولی دیگه چاره نداریم خدالعنت کنه کروناروک دل خوش نذاشته برام همش میترسم تا هفته بعد اتفاقی بیفته کاش شوهرمم راضی میشدبدون عروسی بریم سرزندگیمون۰کاش طرزفکرا عوض میشدب حرف مردم اهمیت نمیدادن ۰خدایا ب هممون کمک کن نذار عذاب بکشیم۰


   

 • فاطمه :

  سلام دوستان
  شما چجوری مراسم تونو میخاید برگزار کنید از کرونا نمیترسید من عروسیم مرداده از استرس و شک و تردیدی که دارم دیگه قلبم تیر میکشه واقعا دوراهی بدی موندم که بعد دوسال عقد عروسیمو ایا بگیرم یا بندازم عقب همش میترسم از طرفی ام معلوم نیست اینده چی میشه نکنه یکی از مهمونا ناقل باشه یا یکی از پرسنل و اشپزای تالار خیلی خیلی شرایط بدیه میترسم جشنمو بگیرم و یک اتفاقی بیوفته یک عمر غصه بخورم و خودمو نبخشم خدا کمکمون کنه 😢هیچ وقت فکر نمیکردم چهل روز به عروسیم مونده باشه و من همش تو غصه ونااراحتی باشم


   

  • فیروزه.:

   سلام دوست عزیز تا کی بندازی عقب ..هرچی بندازی عقب خطرش بیشتره چون تعداد مبتلایان بیشتر شده کرونا هم ک قرار نیست تموم بشه ..یا اگ شرایطش رو داری میتونی بدونه عروسی بری سرزندگیت برو اگر هم جشن دوست داری پس جشن بگیرم هرچ زودتر بهتر


    

 • ناشناس:

  هنوز تالار درست باز نشدن چجوری اقای حریرچی میگن ۱۲۰ نفر گرفتن حتمی تو خونه بوده دیگه بعدشم مگه نمیگید ۱۴ روز دیگه مشخص میشه


   

 • ساغر:

  یکی نیست ب این مسئولا بگه مجوز بازگشایی تالارارو نمیدین هرکی میشنوه میگه مجبوریم تو خونه بگیریم.عاقلانه ترین تصمیم اینه با ظرفیت کم تالارا باز بشه تا ویروس از این بیشتر نچرخه… خونه خیلی اوضاع بدتره نه تهویه ای نه هوایی نه فاصله ای! واقعا متوجه تدبیرشون نمیشم!


   

 • ناشناس:

  مسئولین عزیز دیگه شورشو دراوردین اگه کرونا تو عروسی هست پس چرا امروز این شهید تشبیع کردنی اینهمه ادم رفتن فاصله گذاری رعایت شد ایا


   

 • ناشناس:

  الان زنجان زرده ولی هرجا میریم میگن نه باز نیست ..گرفتار شدیم بخدا توروخدا رسیدگی کنین


   

 • نیرسا:

  سلام توروخدا جواب بدین من ۱۶مرداد عروسیمه ممکنه تا اون موقع تالاراباز بشن، کرمانشاه تالارگرفتیم


   

 • الناز:

  عروسی من برج 12بود کنسل کردیم انداختیم برج 3 باغمونم اوکی داد گرفتیم همه مهمونامونم اومدن و تا به امروز الحمدالله همگی سالم و سلامت هستن خدا رو شکر 😊500تا هم مهمون داشتم در مشهد 😊😊


   

 • مریم:

  سلام ما استان قزوین هستیم رنگ استان زرد وسفید دیروز زنگ زدم تالار میگن به ما چیزی ابلاغ نکردن


   

 • ناشناس:

  سلام تالارها ی قزوین چرا باز نمیکنن


   

 • بانو:

  سلام.باغ تالارهای مشهد باز شدن؟


   

 • دنیا:

  سلام
  من الان خبر رادیدم.چقدر خوشحال شدم.کل ستان تهران بازه؟؟


   

 • ثابتی:

  تالارکده تورخدا جواب بدین
  الان استان ما دیروز جز وضعیت قرمز بود امروز نگفت یعنی ما میتونیم عروسیمونو بگیریم


   

 • ناشناس:

  من فردا عروسیمه همه تالارا بازن غصه نخورین خدا بزرگه الهی همتون خوشبخت شین


   
 • سلام.تالارکده شما میدونید تالارهای قزوین اجازه فعالیت دارن یا نه..یبار میگن میشه بعد میگن فقط مناطق سفید بازه.دوم مراسم داریم وکدوم حرف و باور کنیم


   

 • ناشناس:

  اقای تالارکده شما همون اول گفته بودید احتمالااخرخرداد بازشه همون شد مرسی بابت این روزا که کنارمون بودید


   

 • ثابتی:

  بخدا مسئولین مدیون دل من میشن
  حسرتش تو دلم بمونه هیچکسو حلال نمیکنم
  توروخدا تالار کده ماها که شهرمون قرمزه چیکار کنیم
  من دوهفته دیگه عروسیمه یعنی تا اون موقع میشه باز بشه


   

 • نامی:

  چییییییییشد پس کسی عروسی گرفته ایا تاالان ؟ چرا واضح اعلام نمیکنن باز شده یا نه ای خدا


   

 • ناشناس:

  من زنجان زندگی میکنم، توی اخبار سراسری وضعیت شهر ما زرده. اما توی اخبار استانی و از نظر استاندار و فرمانداز قرمزه. ینی چی آخه؟!!! هر کس داره یه چیزی واسه خودش میگه. اگر زنجان واقعا قرمزه پس چرا سخنگوی وزارت بهداشت توی حرفاش اسمی ازش نمیبره؟ نمیدونم این استاندار و فرماندار شهرمون چه مشکلی با شادی مردم و سر و سامان گرفتن ما جوونای بیچاره دارن که بعد از ۴ ماه علافی میخوایم بریم سر خونه زندگیمون!


   

 • فاطمه:

  والا هر کس ی چیزی میگ ولی تالارر شهر ما باز نشده ک رنگشم سفیده خداااا جیگرم خون شده نمیدونم چیکار کنم شرایط تو خونم نداریم بنظر من تالارا باز بشه خطر کمتره ک تو خونه بگیری


   

 • خوزستان:

  سلام لطفاً این پیغام منو به گوش مسئولین برسونید، اینکه تالارها رو میبندین مضخرف و اشتباهترین کارتونه، چون چهارماهه تالارها بسته ان، آیا آمار پایین اومد، آیا کرونا از بین رفت؟ پس بستنه تالارها یه امر بیخوده و بی تأثیر تازه عروسی تو خونه ها آپارتمانی کوچیک خطرناک تره، لطفا کار به تالار نداشته باشید به جاش برید مترو ، سینما، بانک، فروشگاهها رو یه فکری به حالشون کنید، اگه راست میگید😏😏


   

 • فاطمه:

  تالارکده توروخدا جوابمو بده ینی امکانش هست تا مرداد تالارای شهرای قرمزم باز بشه؟؟ی ماه مونده ب عروسیم بلاتکلیفی داره عذابم میده


   

 • ناشناس:

  سلام کسی هست تومشهدتالارگرفته باشه نمی‌دونم بازشده یانه چون قرمزشده یه چندروزه ؟؟؟؟


   

 • ناشناس:

  سلام الان که شهر زنجان رو میگن قرمز هست ولی شبکه سراسری چیزی اعلام نمیکنه الان نمیدونیم تکلیف چیه اخبارها هم تناقض داره در رابطه با بازگشایی شهرمون.
  و اینکه تهران هم قرمز پس چطوری باز شده؟
  امیدی هست که شهر ما هم باز بشه
  نزدیک عروسی شب و روزم شده گریه
  تالارهارو باز کنن بهتر از خونس،همین خونه ها بیشتر کرد بخدا کرونارو.
  حوصله باغ ندارم چون همسرم میگه نهایتش باغ میگیریم
  توروخدا باز کنن با جمعیت خیلی کم بگیریم زندگیمون رو شروع کنیم


   

 • بهار:

  همدان وضعیت قرمز نداره ولی نمیدونم چرا تالارهای ملایر و همدان میگن نه باز نیستن و گفتن هر کی عروسی برگزار کنه جلوشو میگیرن ما که نمیدونیم حرف کیو باور کنیم


   

 • ناشناس:

  سلام ماتو کرجیم فامیلمون بخاطره لغو مراسم تالار مجبور شده جمعه خونه بگیره😰😰😰😰😰


   

 • عبدالسلام:

  سلام‌تالارکده توروخدا بگین یه فکری بحال شهرهای قرمز هم بکنن لااقل باغ تالارها ک فضای بازهستش رو بازکنن تاماهم بتونیم عروسیمونو با مهمونای کم برگزارکنیم بخدا شرایط توخونه گرفتن رو نداریم وجایی هم نداریم ک بشه عروسی رو گرفت توروخدا تالارکده پیگیر این مسئله باشین ما اول خدا بعدش امیدمون به شماست اخه ماچه گناهی کردیم اولش شهرمون سفید بود بازنکردن الانکه باز کردن میگن قرمزشده فقد یه هفته تاعروسیم مونده بود وای خدایاخودت درست کن


   
 • سلام تالارکده از استان مازندران خبر دارین؟ قرمز نیست ولی هنوز به تالارا مجوز ندادن


   

 • ناشناس:

  سلام بلاخره باز شده یا نه من هرجا تماس میگیرم میگن باز و مراسم داریم


   

 • ناشناس:

  ببخشید استان هایی که قرمزاعلام شدند ولی شهرستان های همون استان که وضعیت زردو سفید دارن بازن؟


   

 • صیاد :

  اخه تا کی بخدا دیگه شورشو در اوردین ما خیلی وقته نامزدیم هی تالار میگیریم هی لغو میشه


   

 • نیرسا:

  باسلام من در استان کرمانشاه هستم تالارها بسته شدن، ۱۶مرداد عروسیمه از طرفیم اخر مرداد محرم میشه، واقعا استرس نابودم کرده، تا اون موقع باز میشه تالار ها، نمیتونیم صبر کنیم تا بعد محرم وصفر


   
 • بابازاده توروخدا وضعیت تالارهای استان های قرمز هم پیگیری کنید بخدا اون موقع که شعرای دیگه قرمز بودن و ما سفید بودیم گفتن کل کشور قرنطینه و تعطیل کردن و نشد ما عروسیمون بگیریم الان که محدودیت ها برداشت شده استان ما شده قرمز تا الان سه باز تاریخ عوض کردیم اما …گناه ما چیه تو این وقته از بس عروسی تو خونه گرفتن فک کنم استان ما به سیاهم برسع


   

 • ناشناس:

  سلام خواهش میکنم پیگیری کنید شهرری جز تهرانه اما اتحادیه اجازه نمی‌دهد و الان ما موندیم بلاتکلیف چرا باید شهرری ک جز تهرانه جدا تصمیم بگیره خواهش میکنم تالارکده پیگیری کن ما امیدمون ب شماهاییه ک میتونید و پیگیر هستین🙏🙏🙏


   

 • رضوان :

  سلام تالار کده ما شهرمون جز مناطق سفید هست …زنگ زدم گفتن ن باز نشدن گفتن هفته اینده تصمیم میگیرییم این ینی چی …. مگه اعلام نشده برای همه


   

 • تالار شهرزاد:

  خسته نباشید آیااین بازگشایی شامل شهرستانهای تهران هم میشه ممنون ازسایت خوب شما


   

 • مهسا:

  سلام چرا هر کی یه حرفی میزنه ؟چرا تکلیف ما جوونارو مسخص نمی کنن به ماه محرمم داریم نزدیک میشم هر کییه نظری میده!وۻیعت تالاری یزد چه جوریه😣


   

 • ثابتی:

  تالارکده پس ما چیکار کنیم؟تالارای مناطق قرمز چی؟؟
  یه شرایطی بذارن
  توروخدا تالارکده یه جوابی بدین
  من شرایط تو خونه گرفتن رو ندارم یه جمع خونوادگی بیشتر از 100 تا نمیشه مهمونام
  تو تالارام فاصله زیاد میشه کسی نمیترسه رعایت میکنن
  توروخدا یه جوابی بدین


   

 • فیروزه.:

  وای بچه ها برای هممون خیلی خوشحالم خیلی خیلی انشالا تا 20روز یک ماه دیگه اتفاقی نیافته بتونم عروسیمو برگزار کنم انشالا یه فکری برای عزیزانی منطقه قرمز هستند بشه واقعا درکشون میکنم انشالا همگی خوشبخت بشیم و تالار کده ک تو این روزا کنارمون بود واقعا ممنونم


   
 • یعنی امکانش هست تا مرداد باز تالارا رو ببندن؟


   

 • نادری:

  مدیرت تالارکده !در حال حاضر تهران تالاراش بازه یا بسته؟ هرکی یچیز میگه


   

 • شکوفه:

  خدا … که هی گفتن باز ه ماهم تاریخ زدیم نهم مجبور شدیم بیرون عروسی بگیریم واقعا خدا لعنت کنه همشون از تشریفات وتالار ومسیولین.نمیبخشمشون بیرون عروسیم خراب شد


   

 • فاطمه بانو:

  سلام
  حال‌ام که شرایطی پیش اومده ک جوونا بتونن از زیر بار عروسی و خرج های مفصل و زیاد اون راحت در برن نمیدونم چرا انقدر اصرار به عروسی گرفتن داریم😁والا تو ایران که وضعیت اقتصادی داغونه و هر لحظه قیمت خوراک و پوشاک و مسکن میره بالاتر و دوبرابر میشه عروسی گرفتن اونم با این خرجای الکی توجیه نداره

  البته شاید آقایون این سایت خیلی پولدار باشن ولی برای قشر متوسط سخته همینقدر خرج کردن

  تو بهترین حالت دیروز رفتم یک شلوار بخرم 30 تومن روی همون شلوار کشیده بودن که قبل عید خریدم البته این بسیار ناچیزه

  من داداشم پارسال عروسی گرفت حدودا 60 میلیون که فقط 10 تومنش در اومد😐الا خانمش بارداره کلی هم قرض دارن چه کاریه خب

  شاید عروس شدن رویای هر دختری باشه ولی خیلی چیزای دیگم تو این کشور آزمونر بود الان چی شد مثل اینکه بتونیم راحت‌تر خونه بخریم ماشینبهتر و اقتصادمان با ثبات تر باشه ولی هیچ کدومش نیست

  تا میتونید آسون بگیرید


   

 • فیروزه.:

  سلام تالار کده امروز یه خبری خوندم مبنی بر بازگشت محدودیت های کرونایی ممکنه ک تالار ها هم دوباره بسته بشن


   

 • ناشناس:

  سلام من همين الان اتحاديه تالارداراي تهران بودم گفتن تالاراي تهران بازه و اعلام عمومي شده كه ميتونن فعاديت كنند آدرس اتحاديه هم خ سهروردي هستش گفتن اگر تالارتون ايراد ميگيره درخواست نامه بده ما مكتوب اعلام ميكنيم بهشون


   
 • تالارا بازن ما که ۲۵ خرداد مراسممون گرفتیم خیلی هم عالی بود شما هم بگیرید و برین سر زندگیتون


   

 • فاطمه:

  سلام تالار ما مرودشت هس استان فارس اینجا وضعیت زرد هس ولی تالارا بسته هستن تو روخدا تالار کده ی خبری بدین مردیم از استرس پس چرا اخبار میگ باز شده .بخدا تو خیابون مردم تو حلق هم‌دیگ راه میرن اینجور ک معلومه مشگلشون ما جوونا هستیم 😢


   

 • ناشناس:

  باسلام تا مرداد احتمالش هست دوباره تالارا بسته بشه؟


   

 • ناشناس:

  باسلام تا مرداد احتمالش هست دوباره تالارا بسته بشه؟


   
 • سلام تالارکده چیشد تهران بازه؟


   
 • مدیرمحترم تالارکده تالاری که توی شهریارهست وضعیتش به چه نحوی هست ممنون میشم جواب منوبدین


   

 • ناشناس:

  سلام‌تالارهای‌ تهران‌بازنشد


   

 • فاطمه:

  من زنگ زدم تالارمون تو زنجان میگه نه باز نشده شایعس.. میگم تو کانال اخبار استان خوندم معتبره.میگه نه باز نشده.بابا دیوونه شدیم چه وضعشه اخه .شهرمونم ک زرده


   

 • Shaghayegh:

  من امروز زنگ زدم اتحادیه تالارای تهران گفت بازیم مراسما هست گفتن استاندار چی گفتن دستور رئیس جمهوره و باز هستیم


   

 • ناشناس:

  سلام خسته نباشید مدیر تالارکده میخواستم بدونم تالارها در مناطق سفید اجازه فعالیت دارند یا خیر؟


   

 • خوزستان:

  سلام من در یکی از شهرهای استان خوزستان زندگی میکنم این دیگه چه وضعشه آخه دولتی ها به خیال خودشون دارن کار خوبی انجام میدن مناطق سفید و زرد تالار بازه، اون وقت مال شهر ما که وضعیت سفیده بسته ست چرا؟ چون اهواز قرمزه خب اونا رعایت نمیکنن تقصیر ماست؟ مایی که شهرمون وضعیت سفیده یه کاری کنید توروخدا دیگه بریدیم دیگه امیدی به زندگی نداریم😔😔


   

 • ناشناس:

  تالارکده عزیز ممنونم بخاطر این روزها که در کنار ما زوج هایی هستی که روزهای پر از استرس رو میگذرونیم . اطلاع نداری شهرها با وضعیت قرمز تکلیفشون چی میشه ؟؟؟؟ ممنونم میشم برای ما که شهرامون وضعیتشون قرمز پیگیری شود


   

 • ناشناس:

  سلام تالار مازندران آمل بازشده یا هنوز هیچ جای ایران باز نشده ؟ جواب بدين لطفا خواهش


   

 • حسین:

  امروز استاندار زنجان اعلام کرد تالارا با نصف ظرفیت باید پذیرش داشه باشن.چون عروسی ها تو منازل زیاد شدن.حتی دیجی تماس گرفت و گفت ک پیام اومده ک از امروز تالارای زنجان تا محرم با نصف تعداد بازن


   

 • مبینا:

  سلام تالار کده خواستم بدونم باغهای اطراف تهران و خارج از تهران میتونن باز باشن؟یعنی مثلا باغهای شهریار،جاجرود،کرج )یا فقط خود تالارای تهران بستس؟لطفا بگید


   

 • ناشناس:

  ظاهرا بازه اخه اخبار همش زیرنویس میکنه


   

 • علی حسینی:

  نصف امار بازدید روزانه از سایت شمارو من یه تنه به دوش میکشم.بس که اپدیتید.
  26تیر عروسیمه و بلاتکلیف.خدا ب خیر کنه.


   
 • تو رو خدا تکلیف مشخص کنید .فقط داریم کرایه مغازه میدیم.اگه مجالس برگزار نمیشه.مغازه رو خالی کنیم.


   

 • دنیا:

  ببخشید شما دیگه پیگیری نمیکنید؟؟؟؟
  چرا خبری نیست‌.توراخدا جواب بدید


   

 • ناشناس:

  سلام تالار مازندران آمل بازشده یا هنوز هیچ جای ایران باز نشده ؟


   

 • مرتضی:

  تو کرج هر جا زنگ زدم گفتن از امروز 26 خرداد همه جای کرج تالارهاش بازه،تالارکده درسته؟


   

 • ناشناس:

  سلام..من مشهدم..آدم میمونه چیکار کنه بخدا خسته شدم از بلاتکلیفی..هر هفته زنگ میزنم ب باغمون ک باز شده یا نه..هردقیقه تو سایتا میچرخم
  تا امروز ک ۲۶ خرداده زنگ زدم ب باغسرا گفتن ک تالار های طرقبه شاندیز شروع ب فعالیت کردن تا دو سه روز دیگه هم مجوز ب دست ما میرسه..همچین خوشحال شدم حالا تو سایتا میبینم ن انگار خبری نیس باید ب قرمز سفید زرد نگا کرد..ول کنید توروخدا مردم تو بازارا تو حلق هم دیگن مشکلشون با عروسی و شادی مردمه؟


   
 • سلام.تالارکده تورو خدا از یه طریقی اطلاعات جدید بگیرید تا تکلیفمون بدونیم


   

 • دنیا:

  بیشتر استانها دارن تالارها را باز میکنن.توراخدا بگید تهران هم بازکنن


   

 • مهدی لطفی:

  تالارهای طرقبه شاندیز مشهد باز شدن از دیروز.

  از تهران خبری نیست؟؟؟


   

 • مهدی:

  تالارکده جان خبری نیست؟ یک تیر باز میشه تهران؟ مراسم ما ۲ تیر به هرحال باید مهمون دعوت کنیم پس کی میخوان خبر بدن؟کنسل کنیم؟ چقد وضعیت بدیه.


   

 • ناشناس:

  تالارکده البرز هم نمیشه مراسم برگزار کرد؟ تالار ما گرمدره هست اونم بستگی به نظر استاندار تهران داره؟


   

 • ناشناس:

  تالارکده امروز ۲۶ خرداده، طبق گفته رییس پلیس اماکن تالارا از امروز باز میشن یا نه؟؟؟ تو رو خدا جواب بدین.


   

 • مهسا احمدي:

  سلام وقت بخير.واقعا اطلاع رسانيتون عاليه.اول صبح از سركار اول سايت شمارو چك ميكنم.الان تكليف چيه واقعا؟اينجا ميگن بسته ست اما دوستان وآشنايان ما همه مراسم عروسي هم رفتن.هم تالار هم باغ تالار!!!


   

 • فاطمه:

  حال این روزامم رو دوس ندارم بخدا مریض شدم افسردگی گرفتم ۵ ساله نامزد بودم قرار بود اسفند عروسی کنم کارن عروسی دادیم کنسل شد .ولی الان همه جا باز شده گناه ما جوونا چیههه ای خداااااااااااا.دلم گرفتههههه


   

 • فاطمه:

  تالار کده ما استان فارس شهر مرودشت هستیم اینجا وضعیت چجوری هست بنظرتون تالارای مرودشت باز میشه یا ن


   

 • نرگس:

  الان اخبار مشهد گفت تالارها باز شده با نصف ظرفیت یعنی راسته ؟؟؟؟؟؟دیگ ب جایی رسیدم ک به گوشا و چشمامم اعتماد ندارم


   
 • سلام ستاد کرونا قطعی اعلام کرد ک بازکنن تالارا با رعایت پروتکل ها ونصف ظرفیت خدارووشکرررررررر تبریییک میگم به همه مرسی از تالارکده


   

 • زهرا:

  ما هم که تو یزدیم گفتن استانداری به خاطر اینکه وضعیت یزد هشدار شده اجازه نمیده باز کنن


   

 • فاطمه:

  سلام ما مجلسمونو گرفتیم شماها هم بگیرین


   

 • Motahare:

  سلام مسئولانی که رای و نظر شما موثر درزندگی و کار مردم است.
  لطفا و خواهشا توجه بفرمایید. تا به کی باید به خاطر جهالت و
  در تصمیم‌گیری شما بسوزیم و بسازیم به خاطر خدا مردم را درک کنید…به جای بازگشایی سریع الاهنگام بعضی اماکن مثل قهوه خانه هاو و باشگاه و کنسرت و سینما کار جوانهارا راه بیاندازید.کاری که برای جوانها نمیکنید حداقل تالارها با پروتکل سخت اجرا بشود..پول خانه اجاره ای و هزار تا هزینه را نکنند.به خدا چند بار تاریخ عوض کردن و امید داشتن به بازگشایی خیلی زجر آور تر است مطمئنا کسی دوست ندارد از نزدیکانش بیمارشوند و رعایت خواهند کرد…خداوکیلی امام حسینی با فرزندان خود هم چنین میکردید؟؟
  چقدر دست دست..چقدر بیخیالی..؟؟؟
  کرونا را شکست ندادید مردم را به خاک سیاه ننشینید..
  کرونا با ما ادامه دارد
  با آن کنار بیایید
  انقدر نترسید
  زندگی کنید
  خدارادارید
  تا تدانخواهد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد….در عین رعایت اصول بهداشتی زندگی را متوقف نکنید…
  تا پاییز کا امروز فردا میکنین بازگشایی تالارهارا
  دوباره پاییز هم که میخواهید هشدار و قرنطینه …
  حداقل همین تابستان را بازکنید.
  التماس تعقل


   

 • دنیا:

  کجایی شما؟؟؟
  ی خبری ….ای بابا


   

 • دنیا:

  استاندار تهران تاکید کرد: هیچ مجوزی برای بازگشایی تالار های پذیرایی صادر نشده است.
  به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی درباره بازگشایی تالار های پذیرایی گفت: هیچ مجوزی برای بازگشایی تالار های پذیرایی صادر نشده است.
  وی ادامه داد: تالار های پذیرایی به دلیل اینکه هیچ مجوزی برای بازگشایی از ستاد ملی مقابله با کرونا و یا ستاد استانی مقابله با کرونا ندارند، بنابراین فعالیت شان خلاف قانون بوده و تخلف محسوب می شود.
  استاندار تهران خاطرنشان کرد: برای رستوران ها پروتکل ها تدوین شده طریقه نشستن به صورت ضربدری مشخص شده است، اما برای تالار های پذیرایی هیچ مجوزی صادر نشده است و اتحادیه همکاری لازم را باید در این زمینه داشته باشد چراکه نظارت توسط اتحادیه است ما هم با همکاری سه دانشگاه علوم پزشکی تلاش می کنیم تا نظارت بیشتری داشته باشیم. واقعا اگر قرار باشد هرجایی که مجوز ندارد فعالیت داشته باشد کنترل بیماری قطعا سخت تر خواهد شد.
  محسنی بندپی خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت در حال تدوین پروتکل ها برای بازگشایی تالار های پذیرایی است و هر زمانی که اعلام شود این پروتکل ها در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت تا براساس آن عمل کنند.


   

 • عطیه:

  وایییی خدایا شکرت من از نیشابورم تالار تماس گرفت مجلسمون برگزار میشه امیدوارم همه شهرها باز بشه .ممنون. از تالار کده .خدایا فقط شکرتتتتتتتتت


   
 • فردا26ام هست به گفته رئیس اماکن از26بازمیشه تالارا یعنی فردا توتالارامراسم برگذارمیشه؟ تالارکده جواب میدی؟ مراسم ماهشت خرداده نمیدونیم الان کارت بگیریم نگیریم کارای دیگروانجام بدیم یانه؟ اگه میشه جواب بدید


   

 • دنیا:

  خب رئیس اتحادیه خبر نداره؟؟؟مگه میشه ….چرا هیچ تلاشی برا بازگشایی نمیکنن.تا کی صبر کنیم؟؟؟شما چرا دیگه پیگیری نمی کنید؟؟؟؟؟؟


   

 • دنیا:

  مدیر تالارکده شما چرا دیگه پیگیری نمیکنید؟؟؟
  تورا در خدا خبری بگیر ….مردیم از نگرانی


   

 • ناشناس:

  کسی هست تو خراسان رضوی ک مجلسش گرفته باشه یا بخاد بگیره این هفته؟؟مجوز داره؟؟ب ما گفتن مجوز نداره دیگ انقد حرص خوردم دیوونه شدم


   

 • الهام:

  سلام فک کنم تالارا از یکم تیر ماه شروع ب کار میکنن


   

 • ثابتی:

  توروخدا تالارکده یه خبری بده؟؟بخدا سکته میکنم


   

 • دنیا:

  معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از فعالیت تالارهای پذیرایی از روز دوشنبه ۲۶ خردادماه با ۵۰ درصد ظرفیت و به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی و تأیید ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

  به گزارش‌ صبح ساحل،‌ به نقل از پایگاه خبری پلیس، نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت بیان داشت: در دوران شیوع ویروس کرونا صنوف در سه مرحله بازگشایی شدند که مرحله آخر مربوط به اصناف پر خطر است.

  وی با اشاره به اینکه ۱۲ صنف در دسته صنوف بسیار پرخطر قرار دارند، اظهار داشت: تالارهای پذیرایی از جمله صنوف پر خطر هستند.

  این مقام انتظامی افزود: در حال حاضر تالارهای پذیرایی حق فعالیت ندارند و فقط قهوه خانه های سنتی بدون عرضه قلیان می توانند فعالیت کنند.

  سرهنگ مرادی تأکید کرد: بر اساس آخرین تصمیم گیری فقط در صورت موافقت نهایی ستاد ملی مبارزه با کرونا، تالارهای پذیرایی به عنوان یکی از آخرین صنف های پرخطر، فعالیت خود را می توانند از اواسط هفته بیست و ششم خرداد ماه با 50 درصد ظرفیت و به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز کنند.

  معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پایان با اشاره به اینکه صنوف مختلف با رعایت دقیق و کامل موارد بهداشتی می توانند فعالیت روزمره خود را از سر بگیرند، خاطر نشان کرد: صنوفی که به طور غیر قانونی در دوران شیوع ویروس کرونا فعالیت کنند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، آسیب بسیار زیادی به جامعه می زنند.

  وی تاکید کرد: در صورت مشاهده تخلف از سوی صنوف و عدم رعایت پروتکل های ستاد مبارزه با کرونا با دستور قضائی برخورد قانونی با این صنوف خواهد شد.

  استاندار تهران روز شنبه از ممنوعیت بازگشایی تالارهای عروسی خبر داد و گفت: امکان فعالیت تالارهای عروسی و مجالس این چنینی وجود ندارد و با شرایطی که حداقل در استان تهران وجود دارد نمی توان اقدام به بازگشایی این اماکن کرد.

  منبع: 90 اقتصادی


   

 • ناشناس:

  کسی هست تو خراسان رضوی ک مجلسش گرفته باشه یا بخاد بگیره این هفته؟؟مجوز داره؟؟ب ما گفتن مجوز نداره دیگ انقد حرص خوردم دیوونه شدم


   

 • دنیا:

  بازگشایی تالارهای عروسی در انتظار تصمیم ستاد ملی کرونا
  معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از فعالیت تالارهای پذیرایی از روز دوشنبه ۲۶ خردادماه با ۵۰ درصد ظرفیت و به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی و تأیید ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

  به گزارش‌«نود اقتصادی»،‌ به نقل از پایگاه خبری پلیس، نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت بیان داشت: در دوران شیوع ویروس کرونا صنوف در سه مرحله بازگشایی شدند که مرحله آخر مربوط به اصناف پر خطر است.

  وی با اشاره به اینکه ۱۲ صنف در دسته صنوف بسیار پرخطر قرار دارند، اظهار داشت: تالارهای پذیرایی از جمله صنوف پر خطر هستند.

  این مقام انتظامی افزود: در حال حاضر تالارهای پذیرایی حق فعالیت ندارند و فقط قهوه خانه های سنتی بدون عرضه قلیان می توانند فعالیت کنند.

  سرهنگ مرادی تأکید کرد: بر اساس آخرین تصمیم گیری فقط در صورت موافقت نهایی ستاد ملی مبارزه با کرونا، تالارهای پذیرایی به عنوان یکی از آخرین صنف های پرخطر، فعالیت خود را می توانند از اواسط هفته بیست و ششم خرداد ماه با 50 درصد ظرفیت و به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز کنند.

  معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پایان با اشاره به اینکه صنوف مختلف با رعایت دقیق و کامل موارد بهداشتی می توانند فعالیت روزمره خود را از سر بگیرند، خاطر نشان کرد: صنوفی که به طور غیر قانونی در دوران شیوع ویروس کرونا فعالیت کنند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، آسیب بسیار زیادی به جامعه می زنند.

  وی تاکید کرد: در صورت مشاهده تخلف از سوی صنوف و عدم رعایت پروتکل های ستاد مبارزه با کرونا با دستور قضائی برخورد قانونی با این صنوف خواهد شد.

  استاندار تهران روز شنبه از ممنوعیت بازگشایی تالارهای عروسی خبر داد و گفت: امکان فعالیت تالارهای عروسی و مجالس این چنینی وجود ندارد و با شرایطی که حداقل در استان تهران وجود دارد نمی توان اقدام به بازگشایی این اماکن کرد
  این خبر را پیگیری میکنید لطفا؟؟؟؟
  بخدا خسته شدم انقدر تو سایتا چرخیدم.


   

 • مهدیه:

  سلام روز بخیر
  ببخشید در مورد تهران تکلیف چیه ؟ شما اطلاعی دارید


   
 • یعنی دیگه از فردا بازم نمیشه هیچ کجا مراسمی برگزار کرد؟


   

 • ناشناس:

  من زنجان زندگی میکنم، دیروز زنگ زدم تالارمون، گفتن هنوز هیچ ابلاغیه رسمی از اتحادیه دریافت نکردن و تالارها همچنان بسته اس. در حالیکه شهر ما الان وضعیتش زرد هست. نمیدونم چرا دارن انقدر ما رو اذیت میکنن؟ وقتی خوده رییس جمهور دستور بازگشایی دادن چرا اجراش نمیکنن!


   

  • حسین:

   عزیزم منم بچه زنجانم ی مشت غریبه نشسن پشت میز و برا زنجانی ها تصمیم میگرن.هیچکدوم اهل زنجان نیسن.بخدا مسخرس وقتی روزانه۳نفرم میگرفتن میگفتن قرمزه الان ک شده۱۲ نفر بازم میگن قرمزه.زنجان غریبه پرسته کسی نمیتونه بازکنه.تو خونه بگیر…عروسی منم۲هفته بعد خونس تو گلشهر تو پارکینگ میگیرم.


    
 • سلام.تالارکده تورو خدا از یه جا خبری موثق بگیرید ما تکلیفمون بدونیم


   
 • سلام.تالارکده تورو خدا از یه جا خبری موثق بگیرید ما تکلیفمون بدونیم


   

 • ناشناس:

  سلام الان تالار ما زنگ زد گفت باز برا همتون ارزوی خوشبختی میکنم


   

 • ثابتی:

  سلام تالار کده
  ببخشید یعنی الان همه جا باز شده فقط تهران باز نیست؟؟توروخدا تالارکده جواب بده


   

 • فاطمه:

  ای خدا حالا باید بشینیم منتظر باشیم ک شهرمون از وضعیت قرمز دربیاد … وای دیگه دارم دیوونه میشم این عروسی اونی نشد ک ی عمر واسش برنامه ریخته بودم و ارزوشو داشتم.. خدایا نظری کن ماامیدمون فقط تویی


   

  • ناشناس:

   دقیقامنم حال شمارو دارم..😭😭😭بخدا افسردگی گرفتم تازه دلم شاد‌شده بود که تالارها دارن باز میشن که یهو امروز استان‌مون‌قرمز شد😭😭😭ای خدااا‌ ت رو به بزرگیت‌از گناهانمون‌بگذر بهمون رحم‌کن 😭😭😭😭خیته شدم دیگه خسسسته😭


    

 • آرزو:

  تو رو خدا ی کاری کنید تالارهای تهران باز بشه،تالارکده امیدی هست یا نه؟


   

 • ....حسینی:

  تالار کده عزیز‌تورو‌ خدا جواب بدید ،گرمدره جزوه تهرانه یا کرج؟ما باغمون گرمدره هست


   

 • الهه:

  سلام تالارکده ی عزیز خبرتازه ای نیست؟؟؟


   
 • چرادیگه خبری نمیدین؟ آخرین خبر چیه؟


   

 • فیروزه.:

  سلام تالار کده چی شد خبری ب دستتون نرسید خواهشاً جوابمو بده


   

 • ناشناس:

  تالارکده تو رو خدا شما پیگیری کنید ببینید تالارا بالاخره باز شدن یا بازم اینا پشیمون شدن از بازگشایی؟
  این اخبار ضد و نقیض نمیذاره با خیال راحت بریم دنبال کارای عروسیمون.


   

 • عروس یلدا:

  یعنی همه جا بازه فقط تهران رو باز نمیکنن؟؟
  چه بیخودن
  هیچ صنفی رو مثل تالاردارا انقدر اذیت نکردن
  هرروز یه سازی میزنن


   

 • ناشناس:

  دوستان شهرری وضعیتش چطوره؟


   

 • دنیا:

  مدیر تالارکده لطفا اطلاع میدید چی شد؟؟؟
  نریم وقت بگیریم دوباره بگن نه.خواهش میکنم جواب بدید


   
 • خود اوستاندار بچشو بدون جشن میفرسته سر زندگیش؟ یامجللترین تالاروجشن تهرانوبراش میگیره؟ خدایاکارماگیرچه کسایی افتاده


   
 • تورو خدا تالار کده جواب منو بدددددددددددددید لطفا.من استان لرستانم دیروز تماس گرفتم گفتن میشه عروسی بگیری رفتیم همه چیز رو اوکی کردیم حتی کارت دعوتارو هم امروز میخوایم چاپ کنیم یعنی اجازه نمیدن عروسی بگیریم ؟؟؟؟؟؟