قوانین کنسلی قرارداد تالار پذیرایی تهران

قوانین کنسلی قرارداد تالار پذیرایی ممکن است برای هر زوج یا هر فردی که مراسم های مختلف مثل مراسم عروسی دارد که ممکن است مراسمشان تغییر کند جالب توجه و مورد نیاز باشد. انتخاب تالار و ثبت قرارداد تجربه ای تازه و جدید برای زوج های جوان محسوب می شود و از این جهت آشنایی لازم با قوانین و مقرارت کنسلی قرارداد تالار عروسی بعد از ثبت قرارداد ممکن است نیاز شود.

در واقع آشنایی با این موضوعات برای عروس و دامادها این امکان را بوجود می‌آورد تا در شرایطی خوب و ایده‌آل به برگزاری مراسم و جشن عقد و عروسی بپردازند.

هر مقدار زمان کنسل کردن قرارداد شما نزدیک تر به زمان شروع مراسم باشد امکان پر شدن روز انتخابی شما توسط تالار کمتر بوده و در نتیجه هزینه و جریمه کنسلی بیشتری به کسی که قرارداد بسته میخورد . به هر حال امر کنسلی امری اجتناب ناپذیر است و ممکن است به دلایل مختلف بخصوص فوت اقوام نزدیک عروس و داماد بوجود آید که این امر زمان اجرای مراسم را تغییر می دهند.

باید در نظر داشت که در زورهای اخیر در سال جاری شاهد فراگیر شدن سیل ویروس کرونا در بین مردم هستیم و باید به این موضوع توجه ویژه‌ای که کرد بسیاری ار تالار پذیرایی های شهر تهران به علت این که باید از دستور دولت اطاعت کند و تالار پذیرایی خود را تعطیل اعلام کنند مجبود شده‌اند تا به ناچار بسیاری از قرارهای عقد و روسی و همچنین جشن‌های عروسی که قرار بوده برگزار کند را کنسل و لغو کنند.

در واقع ویروس کرونا موضوعی رابرای عروس و داماها و در کل به خصوص تالار پذیرایی های شهر تهران به میان آورد که بسیاری از آن ها مجبور شدند تا به ناچار تعداد زیادی از جشن عروسی‌های زوج‌های جوان را کنسل اعلام کنند.

در ادامه شرایط و قوانین کنسل کردن قرارداد تالار پذیرایی و باغ تالار را که از منبع آن قانون اتحادیه تالارهای پذیرایی است را آورده ایم که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

کنسل کردن قرارداد تالار پذیرایی

قوانین کنسل کردن قرارداد از سوی متولی به نقل از سایت اتحادیه تالارهای پذیرایی

درصورت کنسلی قرارداد از سوی متولی به هر علتی استرداد وجه پرداختی به مهمان از طرف این واحد صنفی به صورت ذیل انجام خواهد پذیرفت.

تا 45 روز مانده به موعد قرار داد 5% از حداقل منوی قرار داد کسر می گردد
تا 30 روز مانده به موعد قرار داد 15% از حداقل منوی قرارداد کسر می گردد.
تا 15 روز مانده به موعد قرار داد 20%از حداقل منوی قرارداد از متولی کسر می گردد.
کمتر از 10 روز مانده به موعد قرار داد 30% از حداقل منو قرارداد کسر می گردد.

در صورت شکایت از تالار پذیرایی یا باغ تالار می‌توانید از طریق اتحادیه تالارهای پذیرایی اقدام نمایید.

تالارکده/ مرجع تالار پذیرایی و باغ تالار


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۲۷ دیدگاه

 • ديشب قرارداد با تشريفات بستيم و مبلغي رو بيعانه پرداخت كرديم اگر از كيفيت شام و نحوه پذيرايي راضي نباشيم تا دو سه روز آينده ميتونيم كنسل كنيم ؟و آيا مدير تشريفات ميتونه پول رو برنگردونه در صورتي كه فقط ٤روز ميگذره و ٢ماه ديگه مراسممون هست


   

 • ناشناس:

  سلام من یک ماه مونده ب مراسم و همه کارها انجام شده الان تالار میگه ک اجناس گرون شده من نمیتونم مراسم رو بگیرم آیا من میتونم شکایت کنم از این تالار؟


   

 • حبیبی:

  سلام اگر تاریخی که هماهنگ شده برای عروسی از سمت تالاردار کنسل بشه یا جابه جا بشه شرایط به چه صورتی هست؟ ما صحبت کردیم به ما تاریخ دادن و ما هم همه ی کارامون رو کردیم و اتلیه هم قرارداد بستیم که در صورت کنسلی 30 درصد باید به اتلیه بدیم. و الان ایشون تماس گرفتن که میخوان بازسازی کنن و این کار 3 ماه زمان میبره و نمیتونن مراسم مارو بگیرن؟ الان ما باید چیکار کنیم؟ چطوری میتونیم اقدام کنیم برای دریافت خسارتمون؟


   

 • محمد رجبی:

  تالار مجلل کاخ در خ کمیل نیز پول منو پس نمیده و در تالار بستن،همشون غیب شدن!!!


   

 • نامجو:

  بنده ۲ ماه قبل از عروسی بدلیل فوت یکی از اقوام ۲م.تومان به تالار صبا در کرمان دادم و میگه اصلا نمیدم و حتی قرارداد هم نبستم


   

 • روح الله:

  ۱5فروردین میخواستیم عروسی بگیریم ولی بخاطرکرونا نشد بگیریم الان هم که دیگه بیخیال عروسی شدیم ولی هر چی زنگ میزنیم میگن که چندروز دیگه هی دست به سرمون میکنن پولمونونمیدن الان ما باید چیکار کنیم 6ماه هم گذشته به دفتر شون هم میریم بستس از چه طریقی باید پیگیری کنیم


   
 • سلام مراسم ما ۲۸فروردین بود اوایل اسفندرزروکردیم چون عروس ایران نبودهمون موقع بخاطرکروناپروازابسته شد مابرای پس گرفتن پول اقدام کردیم به ماگفتند برگه ی کنسلی بنویسین ولی پولوبعدازعیدواریزمیکنیم الان ۶ناه گذشته هرچی زنگ میزنیم مارو سر میدوونن پولی هم نمیدن بایدچکارکنیم لطفاراهنمایی کنین ممنون


   
 • لطفا زودتر رسیدگی کنید بنده هم از تالار مرواید واقع در میدان موج دریاچه شکایت دارم


   

 • روح الله:

  تالار مروارید واقع در میدان موج به مدیریت آقای گوهری ودیعه مزدم را پول های مردم بابت کنسلی مزاسمات را پس نمی دهد می گوید پول ندارم بروید هر جا‌دوست دارید شکایت کنید.


   

 • حمیدرضا:

  بنده دو هفته پیش به مدیر اجرایی تالار مروارید واقع در میدان موج دریاچه چیتگر تهران آقای گوهری اعلام کردم که مراسم عروسی ما بعلت شیوع کرونا منتفی است لکن هنوز مبلغ ودیعه را برنگردانده است و می گوید پول ندارم. چرا مسئولین اتحادیه فقط حرف می زنند و عمل نمی کنند؟


   
 • سلام
  عروسی ما قرار بود ۲۱ فروردین باشه در تالار … ولی به دلیل کرونا تاریخ عوض کردیم به ۱۵ مرداد ماه باز هم به دلیل بیماری از عروسی گرفتن منصرف شدیم و ۴۵ روز قبل از عروسی کنسل کردیم
  حالا مدیر تالار میگن پول پیش پس نمیدن و حتی ادعا کردن اتحادیه هیچ کاره است و قرار داد ایشان وجه حقوقی دارد و ادعای شکایت کردن که طبق قرارداد خودشون عمل کنن.
  ما خیلی با این تالار و ایشان راه آمدیم ولی خیلی برخورد زشت و بی ادبانه دارن و خیلی طلبکار هستن.
  لطفا راهنمایی بفرمایید


   
 • سلام. عروسی ما 11تیر ماه بود ولی داماد کرونا گرفت و مراسم کنسل کردیم. تالار بیعانه پس نمیده. دقیقا ۲روز مانده به عروسی کنسل کردیم. چه باید کرد، لطفا راهنمایی کنید.


   
 • سلام. من عروسیم ۲۰‌تیره. اواسط خرداد اعلام کردم ب تشریفات ک‌کسی نمیاد. ایشون‌گفتن مشکلی نداره تا ۲۰ روز قبلش اگه خواستی میتونی جا ب جا کنی. الان ب من‌گفتن صاحب باغ میگه بگیرید و جا ب جایی نمیده. میگه گفته من ضرر میکنم و از این‌جور حرفا. الان‌ میشه راهنمایی کنید من ک‌قصد جا ب جایی دارم و ایشون‌سخت‌میگیره چ کار باید کنم.اصلا جا ب جایی مراسم شرایطی داره؟


   
 • سلام
  ممنون از سایت خوبتون. من عروسیم 8 تیرماهه متاسفانه به خاطر شیوع دوباره کرونا ما میخوایم کنسل کنیم. به تالار که گفتیم گفت چون رییس جمهور گفته ما طبق قراردادی که قبل کرونا بستیم جریمه کسر میشه. خواستم بدونم میشه بیعانه رو پس گرفت؟


   
 • ما با کیترینگ تماس گرفتیم برای کنسل کردن قرار داد و ایشون گفتن باید خسارت هم بدیم. تاریخ عروسی ما اوایل مرداد هست و ما در آبان ماه مبلغ ۲۰ میلیون تومان پیش پرداخت دادیم. و این آقا میگن طبق قرارداد اگه کنسل کنی باید ۱۹ میلیون دیگه بدی واسه جریمه (۲۵٪ قرارداد)
  من واقعا نمیدونم چه کنم و از اسفند ماه هم به ایشون اعلام کردم که شرایط معلوم نیست و میخوام کنسل کنم ولی زیر بار نرفت. خوشحال میشم راهنماییم کنین.


   

 • ناشناس:

  امیدوارم هرچه زودتر تالار هابازبشن چون مابرج 4وقت گرفته بودیم


   

 • بهنام:

  ب تالار برای کنسل کردن مراجعه کردم میگه پولتو شش ماه دیگه میدم چکار باید کرد؟؟؟موقعی داشت پول میگرفت نقد گرفت یروزم فرصت نداد الانم میگه ندارم بدم ولی تیلیاردره میگه باز شه پول در بیارم بدم


   

 • پویان راو:

  سلام من یه تشریفاتی هستم که صفر تا صد مراسم پای من هست.‌میخواستم بدونم اتحادیه ای که به راحتی میگه کنسل کنین و تمام وجه رو بگیرن. ایا فکری هم برای احاره دفتر و ضرر های مالی غیر قابل جبران ما هم کردن؟؟ایا فقط عروس و داماد نباید متضرر بشن . پس ما چی. مگه در طول سال چقدر مراسم ازدواج میتونیم برگزار کنیم که الان همه هجوم اوردن که پول مارو بدین وگرنه به استناد حکم ازمون شکایت میکنن


   

 • شاپور پرویزی:

  من امروز 12 اسفند برای فسغ قرارداد به تالار آزادی اردبیل مراجعه کردم ایشان از استرداد وجه و فسغ قراداد امتناع کرد و گفت هر چه میخواهی بکن من پول رو مسترد نمیکنم


   

 • ناشناس:

  بسیار ممنون از اطلاع رسانی شما همچنین از اقای ابراهیمی رئیس اتحادیه تالارداران
  نمیدونستیم تالارهای عروسی به خاطر کرونا تعطیل شدن یا نه ولی ما میخواستیم کنسل کنیم ولی نمیدونستیم شرایط کنسل کردن و گرفتن پول و … به چه صورته.
  چقدر خوبه سایت هایی مثل شما که متولی این حوزه هستند اطلاع رسانی های به موقع داشته باشند تا مردم در هر شرایط بتونن به اخبار درست دسترسی پیدا کنند و جلوی برخی سودجویان گرفته شود.
  هرچند که به هر حال تالارداران هم در این کنسلی ها دچار ضرر و زیان شده اند که امیدوارم شرایط در آینده به نحوی پیش برود که این ضرر و زیان برای آنها جبران شود.


   

  • بهنام:

   حق با شماست. ما هم برای اینکه همکاری کنیم با تالار تاریخ مراسممون رو عوض کردیم.
   البته مدیر تالار خیلی دوستان از ما درخواست که شرایط شب عید و حقوق پرسنل و این حجم کنسلی براشون مشکلات بوجود میاره که ماهم قبول کردیم تاریخ رو عقب بندازیم.
   در این شرایط همه باید پشت هم باشیم تا این ویروس کرونا رو ریشه کن کنیم.


    

 • درسا اکبری:

  با سلام
  ای کاش زود تر تالار های تهران را تعطیل کنند
  زیرا بسیار خطر ناک است یکی از آشنایانم پس از برگشتن از یک مراسم در همین تالار ها علائم شبیه به بیماری کرونا را دارد و الان منتظر جواب آزمایشات هست