تاج عروس 2022

روز عروسی فرصتی است تا احساس زیبایی و بی‌نظیر بودن را تجربه کنید و این احساس بدون یک تاج زیبا و خاص کامل نخواهد بود. در ادامه چند نمونه از جدیدترین و خاص‌ترین تاج‌های عروس در سال 2022 آورده شده‌اند.

تاج عروس سلطنتی

تاج‌های عروس سلطنتی تلفیقی از شکوه، زرق و برق، زیبایی و احساسات دراماتیک را به‌نمایش می‌گذارند. این نوع تاج‌ معمولاً اکسسوری مورد علاقه افراد ثروتمند و مشهور است. با پوشیدن این تاج احساس می‌کنید یک ملکه واقعی هستید.

تاج عروس زیبا

تاج سلطنتی

تاج عروس مجلل

تاج عروسی تاج عروس بی نظیر تاج عروس خاص و زیبا

تاج عروس کار شده با سنگ:

اگر طرفدار سبک‌های کلاسیک یا مدرن محض نیستید و به دنبال تاجی هستید که با تلفیق هر دو سبک طراحی شده باشد، مدل‌های زیر مناس سلیقه شما هستند.

تاج عروس سنگی تاج عروس مرواریدی:

این سبک تاج با هر لباسی فوق‌العاده به نظر می‌رسد، اما با یک لباس عروس ساده زیباتر خواهد شد.

تاج عروس مرواریدی 2022 تاج عروس مرواریدی 2022تاج عروس با سنگ سواروسکی:

سنگ سواروسکی با درخشندگی خاص خود در کنار جزئیات نقره‌ای نور را از تمام زوایا جذب و انعکاس می‌دهد، به‌طوری‌که در تمامی عکس‌هایتان جذاب و خیره‌کننده به‌نظر می‌رسید.

تاج شیکتاج عروس ظریف:

اگر می‌خواهید در روز عروسیتان تاج بر سرکنید و درعین‌حال ظرافت را نیز در استایل خود بگنجانید، تاج‌هایی با ارتفاع کم که در قسمت عقب سر فیکس می‌شوند، انتخاب مناسبی هستند.

تاج ساده و شیک تاج خاص و مجلل تاج زیبا و مجللتاج عروس طلایی الهام گرفته از سبک‌های قدیمی:

تاج‌ عروس طلایی رنگ یا با جزئیات برنجی بدون شک ظاهر شاهانه‌ای به شما می‌بخشند و تداعی کننده سبک‌های قرون 16 و 17 میلادی هستند.

تاج عروسی طلایی

تاج عروسی

تاج عروس طلایی

تاج عروس با طرح گل و شکوفه:

این سبک بسیار فانتزی و زیبا است و برای مراسم نامزدی یا عقد که ممکن است لباس‌های رنگی بپوشید بسیار مناسب خواهد بود.

تاج شکوفه

تاج عروس شکوفه تاج عروس گلدار

تاج عروس رنگی تاج گل گلی تاج شکوفه ای تاج برگی عروس

تاج

تاج عروس با سنگ‌های رنگی:

سنگ‌های رنگی کار شده در برخی از تاج‌ها جذابیت خاصی به آنها می‌بخشند و یک سبک متفاوت ایجاد می‌کنند. این نوع تاج بیشتر مناسب عروس خانم‌هایی است که انتخاب‌های جسورانه‌ای دارند.

تاج با سنگ رنگی عروس با تاج رنگی تاج عروس پروانه دار تاج رنگارنگ

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
دکوراسیون و فضای باز باغ عمارت یاسین
10% تخفیف

باغ عمارت مجلل یاسین

بعد از کیلومتر ۱۰ جاده قدیم - به سمت باغستان و شهریار - بعد از سعید آباد - روبه‌روی پمپ بنزین - باغ عمارت مجلل یاسین
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :