سبد عروسی و چیدمان آن ، لوازم مورد نیاز در طی مراسم عروسی

سبد عروسی دیزاین

همه ی ما می دانیم برای برگزاری یک مراسم عروسی بی نقص، باید به تمامی جزییات کوچک و بزرگ توجه داشت. سبد عروسی حاوی لوازم بهداشتی و آرایشی مورد نیاز، یکی ازهمان جزییات کوچک اما موثر است که  بسیاری از اهمیت آن غافل می شوند.

در همین رابطه ببینید : چیدمان خانه عروس

منظور از سبد عروسی در واقع  سبد یا جعبه ای است که در آن وسایل کمک های اولیه در کنار سایر لوازم بهداشتی و آرایشی قرار می گیرد، تا مهمانان در صورت مواجهه با مشکلات و اتفاقات پیش بینی نشده، از آنها استفاده نمایند. سبد عروسی ایده ی بسیار جالبی برای حفظ آرامش مهمانان و برگزار کنندگان در طول مراسم محسوب مشود.

فرض کنید یکی از مهمانان مهم شما قصد ترک مراسم به دلیل سردرد شدید را دارد و یا فنجان چای روی لباس یکی از دوستان صمیمیتان برگشته و او باید برای تعویض لباس هر چه سریعتر به منزل برود. در چنین شرایطی یک قرص مسکن و یا یک دستمال مرطوب ساده در سبد عروسی آرامش را به مهمانی باز می گرداند.

برگزار کنندگان مراسم عروسی معمولا سبد وسایل ضروری را در ورودی سرویس بهداشتی و یا بیرون از آن قرار می دهند. این سبد همیشه حاوی لوازمی است که در موقعیت های اورژانسی و پیش بینی نشده ی مراسم عروسی به آن دسترسی نداریم، اما به راحتی مشکل را حل می کنند.

وسایل ضروری و مورد نیاز برای استفاده در سبد عروسی

وقت چیدن سبد لوازم ضروری عروسی، باید به تمامی اتفاقات، هرچند کوچک اما غیر منتظره، که آرامش شما و سایر مهمانان را بهم می زنند، فکر کنید. واکنش های آلرژیک به مواد غذایی مختلف، پاره شدن قسمتی از لباس یکی از مهمانان، کودکی که دست خود را با چاقوی میوه خوری بریده و موقعیت های مشابه دیگر می توانند مراسم عروسی باشکوه شما را به راحتی تحت تاثیر قرار دهند.

سبد عروس دیزاین

همچنین ، به عنوان یک میزبان تمام عیار، باید در کنار پذیرایی مناسب، سایر وسایل مورد نیاز مهمانان را فراهم نمایید. حتی در صورت نیاز بهتر است یکی از نیروهای خدمات برگزاری مراسم عروسی، لوازم موجود در سبد را بررسی و کسری های آن را در طول مراسم جبران کند .

در همین رابطه ببینید : خرید عروسی

حتی می توانید وسایل آرایشی بهداشتی ضروری برای بعد از مراسم را در سبد عروسی قرار دهید تا مهمانان به عنوان هدیه و گیفت کوچک آن را با خود به منزل ببرند. پد لاک پاک کن، دستمال های پاک کننده ی آرایش و غیره از جمله ی این موارد بشمار می روند. تصور کنید صندل های راحتی معمولی، خانم هایی که در تمام مراسم با کفش های پاشنه بلند خود کنار آمده اند را چقدر خوشحال می کند!

چه کسی برای لوازم سبد عروسی تصمیم میگیرد؟

معمولا برگزار کنندگان مراسم عروسی برای لوازم مورد نیاز تصمیم می گرند، اما قطعا نظرعروس و داماد لیست نهایی لوازم سبد عروسی را مشخص خواهد کرد. اما گاهی بهتر است از برگزار کننده ی جشن بخواهید تا سبد عروسی پیش فرض و همیشگی خود را برای مراسم شما تدارک ببیند.

تزیین سبد لوازم ضروری عروسی

سبد لوازم ضروری عروسی را به گونه ای انتخاب کنید که  با رنگ و تم کلی مراسم عروسی همخوانی داشته باشد. مثلا ایده ی تزیین سبد با حروف اول اسم عروس و داماد چشم نواز به نظر می رسد. همچنین می توانید بعدها از سبد عروسی زیبای خود در طراحی دکوراسیون منزل جدیدتان استفاده نمایید. بهتر است با گل های زیبا و طبیعی که با تم عروسی در تناسب هستند به سبد لوازم مورد نیاز عروسی روح و رنگ ببخشید.

استفاده از ضد عفونی کننده ها در دوران کوید-19

در این بازه ی زمانی عجیب که مجبور به مقابله با ویروس  کرونا هستیم، حفظ بهداشت و ضد عفونی کردن وسایل درون سبد عروسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توصیه ی ما استفاده از جعبه های معمولی تر و یا سبدی است که به راحتی ضد عفونی می شود. شاید برای طراحی دکوراسیون مراسم خود ایده های خلاقانه ی زیادی داشتید و این سبد ساده هخوانی چندانی با آنها ندارد، اما حفظ سلامت خود و مهمانانتان را همیشه در اولویت قرار دهید.

سبد عروسی جهت استفاده در هنگام مراسم عقد و دریافت هدایا

می توانید از همین ترکیب و تزیین سبد خرید لوازم یک سبد دیگر جهت استفاده از گیفت ها و هدایایی که مهمانان شما در مراسم عروسی به عروس و داماد می دهند نیز استفاده نمایید. و در پایان سبدها را در دیزاین و دکوراسیون خانه عروس نیز استفاده نمایید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار امرالد

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفات باغ‌ تالار نیان
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی رویای پارس
10% تخفیف

مجموعه تشریفاتی رویای پارس

فلکه دوم تهرانپارس - خیابان جشنواره - ابتدای خیابان ذهدی - تالار پذیرایی رویای پارس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :