بهترین سایت ساخت کارت دعوت عروسی هوشمند

کارت عروسی هوشمند

در دو سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا در بین مردم بسیاری از عروس و دامادها در سراسر جهان جشن عروسی خود را به صورت آنلاین برگزار کرده‌اند و ویروس کرونا یکی از عوامل مهم در این زمینه به شمار می‌رود که در نهایت سبب شده است تا پلتفرم‌های زیادی به این منظور در جهان راه‌اندازی شوند.

کلیک کنید و کارت عروسی خود را رایگان بسازید :

کارت عروسی آنلاین رایگان

از ابتدای سال 1400 امکانات زیادی به کارت عروسی اضافه شد که این موضوع باعث هرچه بیشتر خاص شدن کارت دعوت سایت تالارکده شد که به جرات می توان گفت قابل رقابت با بهترین سایت های خارجی است.

از طرف دیگه با توجه هزینه های بالای سرور، پشتیبانی و نگهداری و تعداد بالای کارت های دیجیتال های ساخته شده، برخی از خدمات را با هزینه مختصر ارائه می‌دهیم. با احترام به شما مخاطب گرامی. همچنان بخش های اصلی رایگان است.

همچنین باید در نظر داشت زمانی که یک جشن عقد و یا مراسم عروسی به صورت آنلاین برگزار می‌شود این بدان معناست که باید تمامی مراحل برگزاری مراسم و جشن نیز به صورت آنلاین و کاملا هوشمند انجام پذیرد و یکی از این مراحل مهم ساخت کارت عروسی هوشمند توسط عروس و داماد و دعوت از میهمانان خود برای تماشای برگزاری مراسم عروسی است.

این موضوع سبب شد تا تالارکده، بزرگترین مرجع رزرو آنلاین باغ تالارها، تالارهای پذیرایی و سالن عقدها در ایران پلتفرمی بزرگ و خاص را برای ساخت کارت عروسی هوشمند و آنلاین زوج‌های جوان طراحی کند. عروس و دامادها و تمامی زوج‌های جوانی که علاقه دارند تا کارت دعوت عروسی خود را به صورت دیجیتالی و هوشمند طراحی کنند می‌توانند با مراجعه به درگاه www.wed.talarkadeh.com  کارت دعوت اختصاصی خود را طراحی و در نهایت از میهمانان خود برای حضور در جشن عروسی و عقد خود به صورت کاملا هوشمند و آنلاین دعوت کنند.

ساخت کارت عروسی هوشمند به خصوص در فضای ایران شاید تا حدی برای عروس و دامادها و بسیاری از زوج‌های جوان ناآشنا به نظر برسد و به همین  دلیل در ادامه این مقاله قصد داریم عروس و دامادهایی را که علاقه‌مند به ساخت کارت عروسی هوشمند هستند با امکانات در دسترس این پلتفرم بیشتر آشنا کنیم.

سایت‌های سازنده ساخت کارت عروسی آنلاین و هوشمند

ساخت کارت عروسی آنلاین

در کمتر از دو سال از شیوع ویروس کرونا در ایران سایت‌هایی برای ساخت کارت دعوت مجازی و آنلاین و همچنین هوشمند اقداماتی را انجام دادند که می‌توان گفت تقریبا  تعداد بسیار زیادی از این پلتفرم‌ها برای ساخت کارت عروسی هوشمند ضعف‌ها و مشکلاتی را دارند.

عروس و دامادهای زیادی پس از ساخت کارت عروسی هوشمند و آنلاین خود در این وبسایت‌ها دیگر قادر به ویرایش کارت‌های خود نبودند و بعد از بروز برخی از مشکلات برای آن ها پشتیبانی از سوی این سایت‌ها برای زوج جوان صورت نمی‎گرفت .

به همین منظور تالارکده با شناسایی این ضعف‌ها و مشکلات دست به طراحی پلتفرمی زد که می‌توان گفت عروس و دامادها و تمامی زوج‌های جوانی که علاقمند طراحی کارت عروسی هوشمند خود باشند می‌توانند با مراجعه به این پلتفرم بدون هیچ مشکلی کارت دعوت عروسی خود را به راحتی طراحی کرده و از میهمانان خود برای حضور در جشن عروسی خود دعوت کنند.

تالارکده بهترین ارائه‌دهنده سرویس ساخت کارت عروسی هوشمند

کارت عروسی آنلاین

عروس و دامادها و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که تالارکده همانطور که گفته شد با شناسایی دقیق تمامی وبسایت‌هایی که چنین سرویسی را به مشتریان خود عرضه می‌کرده‌اند دست به طراحی بهترین پلتفرم حال حاضر در ایران برای ساخت کارت عروسی هوشمند زد که می‌توان گفت تقریبا همه نیازهای زوج‌های جوان برای طراحی یک کارت دعوت عروسی در این سرویس رفع خواهد شد.

همچنین علاوه بر این موضوعات این سرویس همراه با دو پلن ویژه برای عروس و دامادها طراحی شده که زوج‌های جوان می‌توانند عاوه بر طراحی کارت عروسی خود از خدمات خاص این دو پلن نیز بهره‌مند شوند و در قبال پرداخت اندک هزینه‌ای کارت عروسی خود را کاملا سفارشی و خاص طراحی کنند.

کارت عروسی آنلاین و هوشمند در دیگر کشورهای جهان

کارت دعوت عروسی هوشمند و آنلاین

ساخت و طراحی کارت عروسی هوشمند و آنلاین اولین بار در ایران صورت نگرفته است این موضوع از چند سال گذشته در بسیاری از کشورهای جهان از طریق سرویس‌های خاصی ارائه شده است که عروس و دامادها بتوانند در دعوت میهمانان خود راحتی خیلی بیشتری را با صرف زمان کمتری در اختیار داشته باشند.

البته باید در نظر داشت که این سرویس‌ها کاملا پولی بوده و زوج‌های جوانی که به طراحی و ساخت کارت عروسی آنلاین و هوشمند علاقه داشته باشند باید با پرداخت مبلغی معین و خرید اشتراک به خدمات مورد نظر برای طراحی و ساخت کارت عروسی دسترسی پیدا کنند.

همچنین این سرویس‌ها در کنار ارائه خدمات خود برای طراحی و ساخت کارت عروسی هوشمند به عروس و دامادها امکانات خاص دیگری را نیز ارائه می‌کنند که تالارکده در نظر دارد پس از آشنایی بیشتر عروس و دامادها و زوج‌‌های جوان ایرانی با این پلتفرم امکانات خاص و بهتر دیگری را نیز به آن ها ارائه کند.

علاوه بر این موضوع باید توجه داشت که تمامی خدماتی که تالارکده برای طراحی و ساخت کارت عروسی هوشمند و آنلاین به عروس و دامادها و زوج‌های جوان ارائه می‌کند رایگان بوده و زوج‌ها می‌توانند پس از ساخت اکانت خود در این پلتفرم به راحتی به تمامی امکانات این سرویس برای طراحی و ساخت کارت‌های خود دسترسی داشته باشند.

امکانات تالارکده برای ساخت کارت عروسی هوشمند

 ساخت کارت عروسی هوشمند و آنلاین

یکی از ابتدایی‌ترین امکاناتی که عروس و دامادها و زوج‌های برای ساخت کارت دعوت عروسی هوشمند خود در اختیار دارند انتخاب و شخصی‌سازی قالب کارت عروسیشان خواهد بود که می‌توانند از میان قالب‌های آماده‌ای که در دسترس است به دلخواه یکی را انتخاب و در نهایت از آن استفاده کنند. همچنن می‌توانند با خرید پلن‌های مجزایی که به آن ها اشاره شد به قالب ویژه و زیباتری که در این پلتفرم از قبل طراحی شده است دسترسی داشته باشند.

پس از انتخاب قالب مورد نظر برای ساخت کارت دعوت عروسی هوشمند می‌توانند با استفاده از امکانات دیگری که در اختیارشان قرار گرفته است، تمامی اطلاعاتی را که در نظر دارند بر روی کارت درج شود را به سادگی ثبت کرده و در نهایت کارت عروسی آنلاین خود را از طریق همین پلتفرم با تمام میهمانان خود به اشتراک بگذارند.

البته باید توجه داشت که کارت عروسی‌های هوشمند ساخته شده در این پلتفرم و سرویس امکانات جذاب دیگری را چون پخش هر آهنگ دلخواه و مورد پسند را در پس زمینه خود دارند و  همچنین میتوان این کارت‌ها را به این جهت که برای فقط اشخاص خاصی قابل مشاهده باشد به راحتی رمزدار نموده و صرفا میهمانانی که عروس و داماد در نظر دارند بتوانند کارت دعوت عروسی ایشان را مشاهده کنند.

تالارکده بزرگترین پلتفرم ساخت کارت دعوت عروسی هوشمند

عروس و دامادها و در کل همه زوج‌های جوانی که علاقه دارند تا کارت دعوت عروسی خود را به صورت هوشمند و دیجیتال به میهمانان مورد نظر خود هدیه کنند همانطور که گفته شد می‌توانند با مراجعه به لینکی که در ابتدای همین مقاله درج شده است از تمامی خدمات این پلتفرم برای ساخت کارت عروسی هومشند خود بهره‌مند شوند.

همچنین باید در نظر داشت که تیم پشتیبانی تالارکده در تمامی روزهای هفته پاسخگوی شما عروس و دامادهای محترم است  تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید در اسرع وقت به پشتیبانی تالارکده دسترسی داشته باشید و هیچ مشکلی مانع ساخت کارت عروسی هوشمندتان نباشد. البته زوج‌های جوانی نیز که زمانی برای طراحی کارت و ساخت کارت خود ندارند می‌توانند با تماس با پشتیبانی تالارکده اطلاعات خود را ثبت و همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن کارت دعوت عروسی هوشمندشان را طراحی و در اختیار میهمانان محترمشان بگذارند.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

باغ عکاسی فرمالیته
کارت عروسی دیحیتال راهنمای ساخت و امکانات
بهترین نقاط و لوکیشن های عکاسی در استانبول کجاست؟
مراحل ساخت کارت عروسی با گوشی ایفون و ios

آخرین دیدگاه‌ها

شیواحاج پور
تالار های ختم و ترحیم تهران

برای مراسم جهل تعداد۱۳۰نفرمهمان دارم هزینه رومیخوام درضمن نزدیک بهشت زهراباشه

شیواحاج پور
تالار های ختم و ترحیم تهران

سلام یک تالار خوب برای مراسم چهل میخوام برای۱۳۰نفرمهمان باقیمت به صرفه ولی کیفیت غذاوپذیراییش هم خوب باشه،به نوعی آبرومندانه برگزاربشه

مرادخانی
باغ تالار باشگاه سپهر پلاس

میشه قیمت سلف برای۱۳۰نفر را برام ارسال کنید

سید
جدایی مهدی قایدی از همسرش

از همون اولش معلوم بود که زن قایدی،،یه حول درجه یک هست و از اون تازه به دوران رسیده ها که از هر کاری ،یا هر غذایکه میخورد،،و خلاصه از همه کارهای روزانه فیلم میزاشت،،،حالا زنش چرا قبل از ازدواج این کارت رو نمیکرد،،،،چون پول هنگفتی مثل الان در اختیارش نبود،،،،من به جرات قسم میخورم که سر سوزنی زن مهدی قایدی هیچ حسی عشق و عاشقی به مهدی نداشت و فقط و فقط بخاطر معروفیت و پولدار بودنش بود،،وکرنه مهدی با توجه به سنش،قیافه ای هم اصلا نداره،،،ولی زنش ازش می‌باره که یه خوش گذران همه جوره هست و اصلا به خونه و زندگی اهمیت نمیده ،،و فقط کارش خوشگذارانی خیلی بیش از حد هست ،،،واقعا موندم مهدی چطور تحملش کرد،،،یه مرد تا میاد خونه دلش میخواد حداقل بوی غذا تو خونه پیچیده باشه و خانمش یه سفره دو نفره خوشگل چیده باشه،،،اما زن مهدی فقط در حال خیابان گردی،،خرید لباس،،،ارایشگاه رفتن اونم هر روز،،،صبح تا شب سرش تو اینستا،،،و خلاصه مهدی بنده خدا اسی شده بود و اصلا زندگی نداشت

صفدری
تالار عمارت بهشت

متاسفانه مسئولین تالار در آستانه ی برگزاری مراسم ختم، تماس گرفتند و گفتند که تالار را به کس دیگری اجاره داده اند! این در حالی بود که به ما تضمین داده بودند و این بدقولی دور از انسانیت بود.

امیرحسین نوری
باغ تالار عمارت ریورساید

ما ۲۲ فروردین در مجموعه ریورساید مراسممون رو برگزار کردیم با خوش قولی بی‌نظیر آقا طوفان و مدیریت مهمانی با برادرشون آقا بهنام بود که همه چیز عالی و بی‌نظیر بود. نه تنها چیزی از قول و قرارمون کم نذاشتن حتی یه سورپرایز هم برامون اضافه کردن. ممنون از این مجموعه عالی با مهمان‌نوازی خوب و سرویس‌دهی منظم و دقیقشون. حتما حتما حتما توصیه میکنم توی این تالار مراسمتون رو برگزار کنید تا لذت ببرید از بهترین شب زندگیتون.

حسن جسمی
باغ تالار شهرزاد ( مایا سابق )

مدیریت عالی و پرسنل دوست داشتنی. تمام تعهدات اجرا شد. هر آنچه درخواست کرده بودیم با روی گشاده پذیرفتند و انجام دادند. گروه عکاسی خیلی خوب. تالار شیک و ساده و قشنگ. محوطه بیرون خیلی قشنگ و دوست داشتنی. با حدود صد نفر مهمان همه چیز خیلی خوب بود و خوب پیشرفت و تمام شد. میهمانان همه راضی بودند. قیمت خوب و منطقی. از تمام پرسنل تشکر ویژه میکنم. به دیگران هم توصیه میکنم این باغ تالار زیبا را با تیم مدیریتی آقای جناقچی انتخاب کنند و خیالشان راحت باشد.

حسین بزدانی
تالار پذیرایی سیاره

سلام لطفا قیمت را بفرمایید در تلگرام ارسال بکنید لطفا متشکرم

نظرات کاربران

 • بدون نام

  کارت‌عروسی هوشمند بصورت آنلاین هست؟

  پاسخ
  • تالارکده

   بله. شما به راحتی میتونید در سایت تالارکده کارت عروسی هوشمند یا دیجیتال خود را بسازید.

   پاسخ