بهترین سایت ساخت کارت دعوت عروسی هوشمند

کارت عروسی هوشمند

در دو سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا در بین مردم بسیاری از عروس و دامادها در سراسر جهان جشن عروسی خود را به صورت آنلاین برگزار کرده‌اند و ویروس کرونا یکی از عوامل مهم در این زمینه به شمار می‌رود که در نهایت سبب شده است تا پلتفرم‌های زیادی به این منظور در جهان راه‌اندازی شوند.

کلیک کنید و کارت عروسی خود را رایگان بسازید :

کارت عروسی آنلاین رایگان

از ابتدای سال 1400 امکانات زیادی به کارت عروسی اضافه شد که این موضوع باعث هرچه بیشتر خاص شدن کارت دعوت سایت تالارکده شد که به جرات می توان گفت قابل رقابت با بهترین سایت های خارجی است.

از طرف دیگه با توجه هزینه های بالای سرور، پشتیبانی و نگهداری و تعداد بالای کارت های دیجیتال های ساخته شده، برخی از خدمات را با هزینه مختصر ارائه می‌دهیم. با احترام به شما مخاطب گرامی. همچنان بخش های اصلی رایگان است.

همچنین باید در نظر داشت زمانی که یک جشن عقد و یا مراسم عروسی به صورت آنلاین برگزار می‌شود این بدان معناست که باید تمامی مراحل برگزاری مراسم و جشن نیز به صورت آنلاین و کاملا هوشمند انجام پذیرد و یکی از این مراحل مهم ساخت کارت عروسی هوشمند توسط عروس و داماد و دعوت از میهمانان خود برای تماشای برگزاری مراسم عروسی است.

این موضوع سبب شد تا تالارکده، بزرگترین مرجع رزرو آنلاین باغ تالارها، تالارهای پذیرایی و سالن عقدها در ایران پلتفرمی بزرگ و خاص را برای ساخت کارت عروسی هوشمند و آنلاین زوج‌های جوان طراحی کند. عروس و دامادها و تمامی زوج‌های جوانی که علاقه دارند تا کارت دعوت عروسی خود را به صورت دیجیتالی و هوشمند طراحی کنند می‌توانند با مراجعه به درگاه www.wed.talarkadeh.com  کارت دعوت اختصاصی خود را طراحی و در نهایت از میهمانان خود برای حضور در جشن عروسی و عقد خود به صورت کاملا هوشمند و آنلاین دعوت کنند.

ساخت کارت عروسی هوشمند به خصوص در فضای ایران شاید تا حدی برای عروس و دامادها و بسیاری از زوج‌های جوان ناآشنا به نظر برسد و به همین  دلیل در ادامه این مقاله قصد داریم عروس و دامادهایی را که علاقه‌مند به ساخت کارت عروسی هوشمند هستند با امکانات در دسترس این پلتفرم بیشتر آشنا کنیم.

سایت‌های سازنده ساخت کارت عروسی آنلاین و هوشمند

ساخت کارت عروسی آنلاین

در کمتر از دو سال از شیوع ویروس کرونا در ایران سایت‌هایی برای ساخت کارت دعوت مجازی و آنلاین و همچنین هوشمند اقداماتی را انجام دادند که می‌توان گفت تقریبا  تعداد بسیار زیادی از این پلتفرم‌ها برای ساخت کارت عروسی هوشمند ضعف‌ها و مشکلاتی را دارند.

عروس و دامادهای زیادی پس از ساخت کارت عروسی هوشمند و آنلاین خود در این وبسایت‌ها دیگر قادر به ویرایش کارت‌های خود نبودند و بعد از بروز برخی از مشکلات برای آن ها پشتیبانی از سوی این سایت‌ها برای زوج جوان صورت نمی‎گرفت .

به همین منظور تالارکده با شناسایی این ضعف‌ها و مشکلات دست به طراحی پلتفرمی زد که می‌توان گفت عروس و دامادها و تمامی زوج‌های جوانی که علاقمند طراحی کارت عروسی هوشمند خود باشند می‌توانند با مراجعه به این پلتفرم بدون هیچ مشکلی کارت دعوت عروسی خود را به راحتی طراحی کرده و از میهمانان خود برای حضور در جشن عروسی خود دعوت کنند.

تالارکده بهترین ارائه‌دهنده سرویس ساخت کارت عروسی هوشمند

کارت عروسی آنلاین

عروس و دامادها و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که تالارکده همانطور که گفته شد با شناسایی دقیق تمامی وبسایت‌هایی که چنین سرویسی را به مشتریان خود عرضه می‌کرده‌اند دست به طراحی بهترین پلتفرم حال حاضر در ایران برای ساخت کارت عروسی هوشمند زد که می‌توان گفت تقریبا همه نیازهای زوج‌های جوان برای طراحی یک کارت دعوت عروسی در این سرویس رفع خواهد شد.

همچنین علاوه بر این موضوعات این سرویس همراه با دو پلن ویژه برای عروس و دامادها طراحی شده که زوج‌های جوان می‌توانند عاوه بر طراحی کارت عروسی خود از خدمات خاص این دو پلن نیز بهره‌مند شوند و در قبال پرداخت اندک هزینه‌ای کارت عروسی خود را کاملا سفارشی و خاص طراحی کنند.

کارت عروسی آنلاین و هوشمند در دیگر کشورهای جهان

کارت دعوت عروسی هوشمند و آنلاین

ساخت و طراحی کارت عروسی هوشمند و آنلاین اولین بار در ایران صورت نگرفته است این موضوع از چند سال گذشته در بسیاری از کشورهای جهان از طریق سرویس‌های خاصی ارائه شده است که عروس و دامادها بتوانند در دعوت میهمانان خود راحتی خیلی بیشتری را با صرف زمان کمتری در اختیار داشته باشند.

البته باید در نظر داشت که این سرویس‌ها کاملا پولی بوده و زوج‌های جوانی که به طراحی و ساخت کارت عروسی آنلاین و هوشمند علاقه داشته باشند باید با پرداخت مبلغی معین و خرید اشتراک به خدمات مورد نظر برای طراحی و ساخت کارت عروسی دسترسی پیدا کنند.

همچنین این سرویس‌ها در کنار ارائه خدمات خود برای طراحی و ساخت کارت عروسی هوشمند به عروس و دامادها امکانات خاص دیگری را نیز ارائه می‌کنند که تالارکده در نظر دارد پس از آشنایی بیشتر عروس و دامادها و زوج‌‌های جوان ایرانی با این پلتفرم امکانات خاص و بهتر دیگری را نیز به آن ها ارائه کند.

علاوه بر این موضوع باید توجه داشت که تمامی خدماتی که تالارکده برای طراحی و ساخت کارت عروسی هوشمند و آنلاین به عروس و دامادها و زوج‌های جوان ارائه می‌کند رایگان بوده و زوج‌ها می‌توانند پس از ساخت اکانت خود در این پلتفرم به راحتی به تمامی امکانات این سرویس برای طراحی و ساخت کارت‌های خود دسترسی داشته باشند.

امکانات تالارکده برای ساخت کارت عروسی هوشمند

 ساخت کارت عروسی هوشمند و آنلاین

یکی از ابتدایی‌ترین امکاناتی که عروس و دامادها و زوج‌های برای ساخت کارت دعوت عروسی هوشمند خود در اختیار دارند انتخاب و شخصی‌سازی قالب کارت عروسیشان خواهد بود که می‌توانند از میان قالب‌های آماده‌ای که در دسترس است به دلخواه یکی را انتخاب و در نهایت از آن استفاده کنند. همچنن می‌توانند با خرید پلن‌های مجزایی که به آن ها اشاره شد به قالب ویژه و زیباتری که در این پلتفرم از قبل طراحی شده است دسترسی داشته باشند.

پس از انتخاب قالب مورد نظر برای ساخت کارت دعوت عروسی هوشمند می‌توانند با استفاده از امکانات دیگری که در اختیارشان قرار گرفته است، تمامی اطلاعاتی را که در نظر دارند بر روی کارت درج شود را به سادگی ثبت کرده و در نهایت کارت عروسی آنلاین خود را از طریق همین پلتفرم با تمام میهمانان خود به اشتراک بگذارند.

البته باید توجه داشت که کارت عروسی‌های هوشمند ساخته شده در این پلتفرم و سرویس امکانات جذاب دیگری را چون پخش هر آهنگ دلخواه و مورد پسند را در پس زمینه خود دارند و  همچنین میتوان این کارت‌ها را به این جهت که برای فقط اشخاص خاصی قابل مشاهده باشد به راحتی رمزدار نموده و صرفا میهمانانی که عروس و داماد در نظر دارند بتوانند کارت دعوت عروسی ایشان را مشاهده کنند.

تالارکده بزرگترین پلتفرم ساخت کارت دعوت عروسی هوشمند

عروس و دامادها و در کل همه زوج‌های جوانی که علاقه دارند تا کارت دعوت عروسی خود را به صورت هوشمند و دیجیتال به میهمانان مورد نظر خود هدیه کنند همانطور که گفته شد می‌توانند با مراجعه به لینکی که در ابتدای همین مقاله درج شده است از تمامی خدمات این پلتفرم برای ساخت کارت عروسی هومشند خود بهره‌مند شوند.

همچنین باید در نظر داشت که تیم پشتیبانی تالارکده در تمامی روزهای هفته پاسخگوی شما عروس و دامادهای محترم است  تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید در اسرع وقت به پشتیبانی تالارکده دسترسی داشته باشید و هیچ مشکلی مانع ساخت کارت عروسی هوشمندتان نباشد. البته زوج‌های جوانی نیز که زمانی برای طراحی کارت و ساخت کارت خود ندارند می‌توانند با تماس با پشتیبانی تالارکده اطلاعات خود را ثبت و همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن کارت دعوت عروسی هوشمندشان را طراحی و در اختیار میهمانان محترمشان بگذارند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۲ دیدگاه