چگونه در صفحات اجتماعی نامزدی یا عقد خود را اعلام کنیم؟

ممکن است در همین لحظه در حال سپری کردن یه روز عادی مثل بقیه روزها باشید که ناگهان پارتنرتان از شما درخواست ازدواج می‌کند. نامزدی  هر دختر و پسر جوانی یک مرحله مهم و برجسته از زندگی او است، بنابراین نحوه مطلع کردن دوستان و آشنایان از نامزدیتان در صحات اجتماعی مانند اینستاگرام بسیار مهم و البته هیجان‌انگیز است.

بنابراین قبل از اینکه خبر نامزدیتان را در اینستاگرام استوری کنید، توصیه ما به شما این است که نگاهی به این شش نکته در خصوص نحوه به اشتراک گذاری خبر نامزدی بیندازید.

اعلام نامزدی در اینستاگرام

اجازه دهید خبر نامزدیتان کمی در دهانتان خیس بخورد و سپس آن را در صفحه اینستاگرام خود اعلام کنید:

قبل از اینکه به سراغ تلفن بروید و خبر نامزدیتان را جار بزنید، ابتدا خودتان و نامزدتان از این لحظه ناب و فراموش نشدنی لذت ببرید. ممکن است از شدت خوشحالی بخندید یا حتی گریه کنید و همدیگر را بغل کرده و ببوسید. خاطرات این لحظه برایتان بسیار ارزشمند است و تا پایان عمر با شما همراه خواهد بود، بنابراین نهایت استفاده را برای لذت بردن از این لحظه ببرید. بنابراین قبل از پست یا استوری کردن خبر نامزدی در پیجتان چند روز صبر کنید.

ابتدا افراد مهم زندگیتان را از خبر نامزدی‌تان مطلع کنید و سپس آن را در صفحه اجتماعیتان اعلام کنید:

آیا آمادگی انتشار خبر نامزیتان را دارید؟ پس ابتدا از پدر و مادر و خواهر و برادرتان شروع کنید. در مرحله بعد بهتر است دوستان و بستگان نزدیکتان از خبر نامزدی شما مطلع شوند. این افراد مهم‌ترین افراد در زندگی هر فردی هستند، بنابراین مطمئن شوید قبل از پست کردن خبر نامزدی در اینستاگرامتان، این افراد را باخبر کرده‎اید. اگر می‌خواهید قبل از انتشار استوری یا پست، خبر نامزدیتان درز نکند، به خانواده و دوستان نزدیک که زودتر باخبر شدند سفارش کنید تا به کسی چیزی نگویند.

خبر عقد یا نامزدی‌تان را به صورت کوتاه، مختصر و مفید در صفحه اجتماعیتان به اشتراک بگذارید:

بهتر است متن اطلاع رسانی نامزدیتان کوتاه و شیرین باشد و با یک عکس ناگهانی از خود و نامزدتان پست یا استوری شود. می‌توانید عکسی که حلقه نامزدی را در دستتان نشان می‌دهد برای این منظور انتخاب کنید.

اعلام نامزدی در صفحات اجتماعی

از صحبت کردن در مورد جزئیات عقد و نامزدی خود در صفحات اجتماعی بپرهیزید:

احتمالاً به محض اعلام خبر نامزدیتان با حجمی از دایرکت‌ها و پیام‌ها مواجه می‌شوید که حاوی سوالاتی در مورد جزئیات رابطه و نامزدیتان و تاریخ عقد و عروسی است، اما سعی کنید حتی الامکان از پاسخ دادن به این سوالات بپرهیزید و جزئیات را بازگو نکنید. به عنوان مثال به جز اعضای خانواده کسی نباید تاریخ دقیق و محل برگزاری مراسمتان را تا فرا رسیدن زمان مناسب آن بداند. حتی برخی در مورد مدل و وزن انگشتر نامزدی و قیمت آن نیز کنجکاوی می‌کنند اما قطعاً به اشتراک گزاری اطلاعات حلقه در فضای مجازی کار چندان جالب و پسندیده‌ای نخواهد بود.

همچنین ببینید : سالن عقد تهران

از تمام کسانی که برایتان آرزوی خوشبختی کردند با ادبیات خودشان تشکر و قدردانی کنید:

زمانی که خبر نامزدیتان را استوری می‌کنید، قطعاً بسیاری از دوستانتان برایتان پیام تبریک می‌فرستند و آرزوی خوشبختی می‌کنند. بنابراین خودتان را برای پاسخ دادن به تک تک دایرکت‌ها آماده کنید. بنابراین باید با حوصله و سر فرصت به همه پیام‌ها را بخوانید و از آنها بخاطر محبت و آرزوهای زیبایشان تشکر کنید. از ارسال پیام‌های تشکر آماده و مشابه برای تمام مخاطبین خود خودداری کنید. زیرا نوعی بی احترامی محسوب می‌شود.

همچنین ببینید : متن زیبا برای تبریک عقد و نامزدی

خود را ملزم به اعلام خبر نامزدی در شبکه‌های اجتماعی نکنید:

اگر از جمله افرادی هستید که اهل فعالیت در صفحات مجازی و اجتماعی نیستید، لزومی ندارد که برای انتشار خبر و فیلم و عکس نامزدیتان خود را ملزم به نصب اینستاگرام یا فیس بوک کنید. می‌توانید به جای آن یک مهمانی کوچک برگزار کنید و خبر نامزدیتان را در مهمانی به دوستان و آشنایانتان اعلام کنید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :