12 ایده تزیین و دیزاین خرید عروسی

از زمان‌های دور در ایران در مراسم‌هایی مثل بله برون و جشن عروسی کادوهای متنوع و مختلفی را خانواده‌ها برای عروس خانم تهیه می‌کردند. می‌توان گفت تقریبا از همان زمان‌ها بود که تزیین و دیزاین خرید عروسی تبدیل به یکی از موضوعات مهم در این‌باره شد.

تزیین و دیزاین خرید عروسی

هر کدام از خانواده‌ها به نوبه خود سعی بر این داشت تا علاوه بر این که کادو و هدیه‌ای درخور را پیشکش عروس و داماد کند تزیین و دیزاین خرید عروسی را به بهترین و زیباترین شکل ممکن انجام دهد تا زیبایی کادو و هدیه در خاطر عروس خانم نقش ببندد.

تزئین یا دیزاین خرید عروسی بسته به سلیقه و خلاقیت شخصی خودتان دارد. معمولاً وظیفه تزئین اقلامی که برای عروس خانم تهیه شده است برعهده خانواده داماد به‌ویژه خواهر یا خواهران او می‌‍باشد و خریدهای داماد را نیز معمولاً خود عروس خانم تزئین و دیزاین می‌گندتا ذوق هنری خود را به همسر آینده‌اش نشان دهد.

اگرچه دیزاین خرید عروسی، آن را مجلل‌تر و چشم‌نوازتر جلوه می‌دهد اما ازآنجایی‌که خرید عروسی مخارج زیادی را به هردو خانواده تحمیل می‌کند، بهتر است جهت تزئین اقلام خریداری شده از صرف هزینه اضافی خودداری کنید و سعی کنید بیشتر از امکاناتی که در اختیار دارید و با استفاده از خلاقیت و ایده‌پردازی خودتان برای این منظور استفاده کنید.

انواع تزیین و دیزاین خرید عروسی

خرید عروسی

از قدیم تا به الان هر خانواده‌ای بسته به سلیقه خود کادو و هدیه عروس خانم را تزیین می‌کرده‌اند و امروزه نیز این موضوع تفاوت چندانی قطعا نخواهد داشت صرفا خانواده‌های امروزی سعی می‌کنند تا از شیوه‌های به‌روزتر و زیباتری برای تزیین و دیزاین خرید عروسی استفاده کنند.

دیزاین خرید عروسی

برخی خرید عروسی با نخ‌های فانتزی و ساده تزیین می‌کنند و برخی دیگر علاقه دارند تا کادو و هدیه عروس خانم با اکسسوری‌ها و وسایل تجملاتی‌تر دیزاین و تزیین شود. در واقع نمی‌توان تزیین‌ها و دیزاین‌های خرید عروسی ها را در دسته‌های خاصی دسته‌بندی کرد.

تزیین خرید عروسی

در این رابطه بخوانید: خرید عروسی/ 15 مورد ضروری جهت مراسم عروسی

هزینه تزیین و دیزاین خرید عروسی

تزیین خرید عروسی

خانواده‌های امروزی متاسفانه به خصوص در اموری مثل برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی از تجملات زیادی در بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند و می‌توان گفت به نوعی تجملات یکی از موضوعات جدانشدنی از خانواده‌های ایرانی شده است.

دیزاین خرید عروس

به همین دلیل باید در نظر داشت که برخی از موضوعات نظیر تزیین و دیزاین خرید عروسی برای عروس خانم نیازی به هزینه‌های زیاد  و خاصی ندارد و می‌توان با هزینه‌های اندکی نیز دیزاین‌های جذاب و خاطره‌انگیزی را برای خرید عروسی مورد نظر قرار داد.

خرید عروسی

ایده‌هایی برای تزیین و دیزاین خرید عروسی

خرید عروس

همانطور که گفته شد تزیین خرید عروسی یکی از موضوعاتی است که همواره تعداد زیادی از خانواده‌ها برای آن شاید زمان نسبتا زیادی را صرف می‌کنند و در امر کادو و هدیه دادن به عروس خانواده‌های ایرانی معمولا حساسیت زیادی به خرج می‌دهند.

دیزاین و تزیین خرید عروسی

در واقع به همین دلیل به خصوص در چند سال اخیر و همه‌‌گیری شبکه‌های اجتماعی بسیاری از افرادی که کادوی عروس خانمی را به خوبی تزیین کرده‌اند با اشتراک گذاری تصاویر آن در شبکه‌های مختلف مجازی ایده‌‌های خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

خرید عروسی

این موضوع باعث شد تا خانواده‌های زیادی که علاقه دارند تا خرید عروسی خود را به بهترین شکل ممکن تزیین و دیزاین کنند بتوانند با مشاهده ایده‌های مختلف و زیبا در سطح اینترنت و شبکه‌های اجتماعی کادوی عروس خانم را با طراحی‌های جذاب و جالبی تزیین کنند.

خرید عروسی

همچنین علاوه بر این موضوع باید در نظر داشت که همانطور که به آن اشاره شد بسیاری از این ایده‌ها با صرف هزینه‌های اندک پیشنهاد می‌شوند و خانواده‌ها می‌توانند بدون خرج هزینه‌های زیاد و غیرضروری خرید عروسی خود را با ایده‌های زیبایی تزیین و دیزاین کنند.

تزیین و دیزاین خرید عروسی

در خلال این مقاله سعی شد تا جای ممکن به برخی از این ایده‌ها پرداخته شود و خانواده‌هایی که قصد دارند تا خرید عروسی خود را با روش‌ها و ایده‌هایی جذاب و خاطره‌انگیزی تزیین و دیزاین کنند بتوانند با مشاهده تعدادی از چنین ایده‌هایی برای دیزاین و تزیین خرید عروسی خرید عروسی خود را که قصد هدیه آن به عروس خانم را دارند به روش‌های زیبا  و خاطره‌انگیزی تزیین و دیزاین کنند.

البته باید در نظر داشت که تمامی این ایده‌‌ها توسط خانواده‌های مختلف با سلایقی متفاوت و متغیر تزیین شده‌اند و هر خانواده‌‌ای می‌تواند مطابق با میل و سلیقه خود خرید عروسی خود را تزیین و دیزاین کند و در حقیقت نمی‌توان سبک و طراحی خاصی را برای همه خریدهای عروسی در نظر گرفت و هر خرید عروسی می‌تواند تزیینی خاص داشته باشد.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

منو عروسی دیس پرس سلف رویس
انجام برنامه ریزی برای اجرای رقص عروسی خود
وسایل بله برون از کجا بخرم
چقدر قبل عروسی باید کارت دعوت پخش کرد?

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ تالار تاج

هفته پیش عروسی در عمارت تاج داشتیم واقعا تالار زیبایی هست رفتار پرسنل خوب بود وپذیرایی عالی اماااااا کارکنان آتلیه برای عکس از مدعوین فوق العاده مزاحمت ایجاد کرده بودند اول دعوت میکردن برای عکس بعد از ۳۰۰ تا عکس دائما مزاحم میشدند بیا عکسو انتخاب کن بعد اول قیمت پایین میگفتند بعد یه عکس به یه میلیونم با تبصره های مختلف میرسید بازم اینا مهم نبود دیگه کارشون به آزار رسیده بود دائما مردمو از سالن میکشیدند بیرون برای عکس اصلا درکی از موضوع نداشتند که فامیل نزدیک باید در صحنه حضور داشته باشن یا تبلیغات این چنینی جواب نمیده آخرم تهدید میکردند اگر عکس نمیخواهین باید تعهد بدید من مقاومت کردم اما خبر داشتم که اینقدر مزاحم اقوام شده بودند همه کلافه شده بودن وداشت تبدیل به تنش میشد بعضی ها را هم ۸ یا ۹ میلیون پیاده کرده بودن

موسی صادق تبار
باغ تالار پرنیا

فضای تالار بسیار دل نشین پذیرایی عالی غذا با کیفیت عالی با پرسنل مجرب با لباس فرم

بدون نام
باغ تالار vip شرق

بسیار پذیرایی بد ما که راضی نبودیم اصلااا اخلاق صفر

بدون نام
در دفتر بله برون چه چیز هایی نوشته می شود/ متن زیبا و توضیحات کامل

خیلی از مشکلات زوجین و بهم ریخته شدن زندگی ها سخت گیری های خانواده ها قبل از ازدواجه. مگه معامله است که همه چیز رو تو دفتر بله برون ثبت میکنید ؟ زن و شوهر باید توافق و تفاهم داشته باشن و برن سر خونه زندگیشون و یک زندگی رو بسازن مراسم بله برون به خودی خود بسیار زیباست. شما با گذاشتن قوانین سختگیرانه مشکل دارشن نکنید برای زوجین. بررسی کنید کشورهای دیگه که چنین رسومی ندارن راحت تر زندگی میکنن یا ما ؟ مدام گرو کشی و مال من و مال تو دارن ...

شاهقلی
باغ تالار قصر ملک

سلام برای مهر ماه منوی شماره یک با ششصد تا مهمون میفرمایید چقدر میشه

زهرا
آهنگ رقص عروس و خواهرش

وای چقدر این آهنگ ها زیبا هستند ۲ تاش فقط قشنگ بود ولی من بازم داخل سالن با آبجی بزرگم که عروس بود درخشیدیم با هم دیگه

تو آهنگ
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ های جالبی بود

بدون نام
باغ تالار عمارت سام

بهترین عمارت بهترین مدیریت کیفیت کار عالی واقعا از انتخابمون راضی بودیم ممنون از آقای مولایی عزیز بابت بهترین شب که برای ما رقم زدن

بهنام توکلی فر
تالار پذیرایی میثاق ارتش

سلام