12 ایده تزیین و دیزاین خرید عروسی

از زمان‌های دور در ایران در مراسم‌هایی مثل بله برون و جشن عروسی کادوهای متنوع و مختلفی را خانواده‌ها برای عروس خانم تهیه می‌کردند. می‌توان گفت تقریبا از همان زمان‌ها بود که تزیین و دیزاین خرید عروسی تبدیل به یکی از موضوعات مهم در این‌باره شد.

تزیین و دیزاین خرید عروسی

هر کدام از خانواده‌ها به نوبه خود سعی بر این داشت تا علاوه بر این که کادو و هدیه‌ای درخور را پیشکش عروس و داماد کند تزیین و دیزاین خرید عروسی را به بهترین و زیباترین شکل ممکن انجام دهد تا زیبایی کادو و هدیه در خاطر عروس خانم نقش ببندد.

تزئین یا دیزاین خرید عروسی بسته به سلیقه و خلاقیت شخصی خودتان دارد. معمولاً وظیفه تزئین اقلامی که برای عروس خانم تهیه شده است برعهده خانواده داماد به‌ویژه خواهر یا خواهران او می‌‍باشد و خریدهای داماد را نیز معمولاً خود عروس خانم تزئین و دیزاین می‌گندتا ذوق هنری خود را به همسر آینده‌اش نشان دهد.

اگرچه دیزاین خرید عروسی، آن را مجلل‌تر و چشم‌نوازتر جلوه می‌دهد اما ازآنجایی‌که خرید عروسی مخارج زیادی را به هردو خانواده تحمیل می‌کند، بهتر است جهت تزئین اقلام خریداری شده از صرف هزینه اضافی خودداری کنید و سعی کنید بیشتر از امکاناتی که در اختیار دارید و با استفاده از خلاقیت و ایده‌پردازی خودتان برای این منظور استفاده کنید.

انواع تزیین و دیزاین خرید عروسی

خرید عروسی

از قدیم تا به الان هر خانواده‌ای بسته به سلیقه خود کادو و هدیه عروس خانم را تزیین می‌کرده‌اند و امروزه نیز این موضوع تفاوت چندانی قطعا نخواهد داشت صرفا خانواده‌های امروزی سعی می‌کنند تا از شیوه‌های به‌روزتر و زیباتری برای تزیین و دیزاین خرید عروسی استفاده کنند.

دیزاین خرید عروسی

برخی خرید عروسی با نخ‌های فانتزی و ساده تزیین می‌کنند و برخی دیگر علاقه دارند تا کادو و هدیه عروس خانم با اکسسوری‌ها و وسایل تجملاتی‌تر دیزاین و تزیین شود. در واقع نمی‌توان تزیین‌ها و دیزاین‌های خرید عروسی ها را در دسته‌های خاصی دسته‌بندی کرد.

تزیین خرید عروسی

در این رابطه بخوانید: خرید عروسی/ 15 مورد ضروری جهت مراسم عروسی

هزینه تزیین و دیزاین خرید عروسی

تزیین خرید عروسی

خانواده‌های امروزی متاسفانه به خصوص در اموری مثل برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی از تجملات زیادی در بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند و می‌توان گفت به نوعی تجملات یکی از موضوعات جدانشدنی از خانواده‌های ایرانی شده است.

دیزاین خرید عروس

به همین دلیل باید در نظر داشت که برخی از موضوعات نظیر تزیین و دیزاین خرید عروسی برای عروس خانم نیازی به هزینه‌های زیاد  و خاصی ندارد و می‌توان با هزینه‌های اندکی نیز دیزاین‌های جذاب و خاطره‌انگیزی را برای خرید عروسی مورد نظر قرار داد.

خرید عروسی

ایده‌هایی برای تزیین و دیزاین خرید عروسی

خرید عروس

همانطور که گفته شد تزیین خرید عروسی یکی از موضوعاتی است که همواره تعداد زیادی از خانواده‌ها برای آن شاید زمان نسبتا زیادی را صرف می‌کنند و در امر کادو و هدیه دادن به عروس خانواده‌های ایرانی معمولا حساسیت زیادی به خرج می‌دهند.

دیزاین و تزیین خرید عروسی

در واقع به همین دلیل به خصوص در چند سال اخیر و همه‌‌گیری شبکه‌های اجتماعی بسیاری از افرادی که کادوی عروس خانمی را به خوبی تزیین کرده‌اند با اشتراک گذاری تصاویر آن در شبکه‌های مختلف مجازی ایده‌‌های خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

خرید عروسی

این موضوع باعث شد تا خانواده‌های زیادی که علاقه دارند تا خرید عروسی خود را به بهترین شکل ممکن تزیین و دیزاین کنند بتوانند با مشاهده ایده‌های مختلف و زیبا در سطح اینترنت و شبکه‌های اجتماعی کادوی عروس خانم را با طراحی‌های جذاب و جالبی تزیین کنند.

خرید عروسی

همچنین علاوه بر این موضوع باید در نظر داشت که همانطور که به آن اشاره شد بسیاری از این ایده‌ها با صرف هزینه‌های اندک پیشنهاد می‌شوند و خانواده‌ها می‌توانند بدون خرج هزینه‌های زیاد و غیرضروری خرید عروسی خود را با ایده‌های زیبایی تزیین و دیزاین کنند.

تزیین و دیزاین خرید عروسی

در خلال این مقاله سعی شد تا جای ممکن به برخی از این ایده‌ها پرداخته شود و خانواده‌هایی که قصد دارند تا خرید عروسی خود را با روش‌ها و ایده‌هایی جذاب و خاطره‌انگیزی تزیین و دیزاین کنند بتوانند با مشاهده تعدادی از چنین ایده‌هایی برای دیزاین و تزیین خرید عروسی خرید عروسی خود را که قصد هدیه آن به عروس خانم را دارند به روش‌های زیبا  و خاطره‌انگیزی تزیین و دیزاین کنند.

البته باید در نظر داشت که تمامی این ایده‌‌ها توسط خانواده‌های مختلف با سلایقی متفاوت و متغیر تزیین شده‌اند و هر خانواده‌‌ای می‌تواند مطابق با میل و سلیقه خود خرید عروسی خود را تزیین و دیزاین کند و در حقیقت نمی‌توان سبک و طراحی خاصی را برای همه خریدهای عروسی در نظر گرفت و هر خرید عروسی می‌تواند تزیینی خاص داشته باشد.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :