باغ تالار کوچک برای نامزدی، عروسی و تولد

ممکن است مراسم عروسی یا نامزدی کوچک، جشن تولد یا ولیمه ای کوچک و جمع و جور بخواهید بگیرید و از این جهت به دنبال باغ تالار کوچک با ظرفیت کم باشید تا مراسمتان را در آنجا برگزار نمایید؛ برای برگزاری مراسم بله برون، عقد،‌ عروسی،‌نامزدی و تولد با ظرفیت کم یک باغ تالار کوچک و ارزان در تهران می‌تواند برای شما عزیزان بهترین گزینه باشد.

باغ تالاربرگزاری کلیه مراسم‌ها در فضای باز

  • دارای لوکیشن های مختلف در داخل تهران و خارج تهران
  • امکان برگزاری مراسمات عقد، تولد و نامزدی در روف گاردن مجلل
  • امکان برگزاری مراسم عروسی در سالن های اجتماعات
  • دارای فضاها و لوکیشن های متعدد در نقاط مختلط تهران و اطراف تهران

====================

** پیشنهادات تالارکده برای یک مراسم عروسی لاکچری در فضای باز **

پیشنهاد تالارکده
باغ تالار لتیان

باغ تالار لتیان

تهران - جاجرود
باغ تالار چوبی

باغ تالار چوبی

تهران - احمدآباد مستوفی
باغ تالار آسو

باغ تالار آسو

تهران - جاجرود
باغ عمارت ملک

باغ عمارت ملک

تهران - جاده مخصوص کرج
عمارت عقد و عروسی پدری

عمارت عقد و عروسی پدری

تهران - اشرفی اصفهانی
باغ عمارت کیوان (آرشین)

باغ عمارت کیوان (آرشین)

تهران - سعید آباد
مجموعه تشریفاتی گردشگری اریکه تات

مجموعه تشریفاتی گردشگری اریکه تات

تهران - احمدآباد مستوفی
باغ تالار آران

باغ تالار آران

تهران - انتهای حکیم غرب

====================

سایت تالارکده می تواند به شما در انتخابتان کمک کند و سریع ترین و بهترین انتخاب را بر اساس موقعیت دلخواه شما نسبت به هر مجموعه یا امکانات مد نظر شما جهت یک باغ تالار کوچک مثل ظرفیت کم کمک نماید.

کافی است به صفحه “جستجوی تالارهای عروسی و باغ تالارها ” بروید و با استفاده از فیلترهای جستجو مثل ظرفیت، محله و منطقه، محدوده قیمت و … باغ تالار دلخواه خود را انتخاب نمایید.

مراسم عروسی شبی نیست که دوباره بخواهید به آن شب برگردید و در زندگی شما یکبار تکرار می شود. این شب که از شیرین ترین شب های زندگی هر انسانی به شمار می رود یکی از پر دغدغه ترین روز ها و شب های هر انسانی را رغم می زند . یکی از این دغدغه های مهم انتخاب مکانی مناسب جهت برگزاری مراسمات نامزی و عروسی می باشد زیرا به دنبال برگزاری یک مراسم و تشریفات عروسی زیبا و با شکوه هستند تا شبی خاطره انگیز برای خود رقم بزنند.

انتخاب یک باغ تالار کوچک با ظرفیت کم نیز یک امر سلیقه ای است و ممکن است شما به دلیل کم بودن مهمانان خود بخواهید باع عروسی کوچکتر بگیرید تا آنها در محوطه باغ پخش نشوند و تمرکز بیشتر روی عروسی داشته باشید.

باغ تالارها یکی از مهم ترین و جذاب ترین مکان هایی هستند که برای برگزاری مراسمات نامزدی و عروسی به ویژه در فصل های بهار و تابستان استفاده می شوند که افراد زیادی به برگزاری مراسم خود در همچین مکان هایی علاقه دارند .

زمانی که قصد برگزاری مراسمات نامزدی و عروسی خود را در باغ تالارها داریم نیازی نیست که حتما باغ بزرگ و وسیع را برای برگزاری مراسم انتخاب کینم و باعث بالا رفتن خرج های اضافی شویم . یک باغ تالار کوچک باعث می شود هزینه های جانبی و حاشیه کمتری داشته باشید و البته ورودی کمتری نیز پرداخت نمایید.

هم چنین بخوانید:

قیمت تالارهای تهران

امروزه باغ تالارهای زیادی با ظرفیت های گوناگونی ساخته شده اند که هر کدام ویژگی های خود را دارند و می توانیم با توجه به تعداد مهمانان خود یک باغ تالار مناسب برای برگزاری مراسم نامزدی و عروسی خود انتخاب کنیم.

حال با توجه به این که باغ تالارهای کوچک و زیبا با ظرفیت های مناسب وجود دارد این مکان ها می توانند انتخابی مناسب برای برگزاری مراسمات نامزدی و عروسی باشند .

باغ تالار کوچک

امروزه با توجه به این که خرج های عروسی سر به فلک کشیده برگزاری مراسمات مختصر می تواند کمک شایانی به کاهش هزینه های عروسی شود .

برخی از باغ تالارها با امکانات خاص خود امکان محدود کردن فضای  اختصاص داده شده به مراسم شما را دارند و می توانند طوری برنامه ریزی و مدیریت کنند که مراسم شما یکدستی و یکپارچکی خود را حفظ کند و یک مراسم لوکس و زیبا برای شما رقم بزنند.

هم چنین بخوانید:

باغ تالار کوچک در شهریار

برخی از ویژگی های انتخاب باغ تالار کوچک با ظرفیت کم

  • هزینه های کمتر و مدیریت شده
  • جمع بودن مهمانان و جلوگیری از پراکندگی
  • تمرکز بیشتر روی عروسی و عروس داماد
  • امکان مدیریت و پذیرایی بهتر
  • دسترسی مناسب به باغ تالار (عمومی)

همان طور که گفته شد برگزاری مراسمات مختصر نامزدی و عروسی موجب کاهش چشم گیری در هزینه های عروسی می شود و نیازی نیست برای یک شب برگزاری مراسم n تومان خرج اضافی داشته باشید زیرا در صورت برگزاری یک مراسم مختصر از تعداد مهمانان کم شده و همین سبب هزینه کمتر برای سفارش غذا و مواد پذیرایی می شود .

مراسم نامزدی و عروسی

برای برگزاری مراسمات نامزدی و عروسی مختصر معمولا از فامیل ها و اقوام نزدیک  و صمیمی دعوت می شود و دیگر نیازی به دعوت تعداد زیادی مهمان نیست و می توان با دعوت از اقوام نزدیک و دوستان صمیمی مراسمی زیبا و مختصری را برگزار کرد .

شهر تهران به عنوان پایتخت ایران و یکی از بزرگ ترین کلان شهر های دنیا دارای بیشترین باغ تالار ها در ایران می باشد که در تمامی نقاط این شهر وجود دارند که می توانید با توجه به سلایق خود یکی از آنها را برای مراسم نامزدی و عروسی خود انتخاب کنید.

همچنین شما می‌توانید از این مجموعه‌ها برای مراسم بله برون هم استفاده کنید، بی‌شک یک باغ تالار کوچک برای بله برون می‌تواند به شما عزیزان در روند برگزاری این مراسم کمک شایانی کند؛ ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر برای برگزاری مراسم بله برون قصد رزرو مجموعه‌‌‌های خاص را دارید با رزرو یک باغ تالار کوچک و ارزان در تهران مراسم خود را در کنار باشکوه بودن به صرفه برگزار کنید تا بتوانید در ادامه روند پیوند خوردن دل‌های عاشقتان و برگزاری مراسم عقد و عروسی دچار مشکل نشوید.

امیدواریم بتوانید با انتخاب یک باغ تالار زیبا و مناسب شبی زیبا و به یاد ماندنی ایی را برای خود و مهمانان رقم بزنید به طوری که سالیان سال در یاد ها باقی بماند / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار امرالد

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفات باغ‌ تالار نیان
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی رویای پارس
10% تخفیف

مجموعه تشریفاتی رویای پارس

فلکه دوم تهرانپارس - خیابان جشنواره - ابتدای خیابان ذهدی - تالار پذیرایی رویای پارس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۳۷ دیدگاه