26 ایده جذاب و خلاقانه برای طراحی ناخن عروس 2021

طراحی ناخن عروس

امروزه طراحی ناخن عروس یکی از مهم ترین بخش های آرایش عروس قبل از مراسم عروسی میباشد، بنابراین اگر می‌خواهید در این روز ناخن‌ها و دست‌هایتان زیباتر از همیشه به نظر برسد و در مرکز توجه باشد، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با مدل های شیک طراحی ناخن عروس آشنا شوید.

ایده طراحی ناخن عروس

شاید انتخاب یک لاک با رنگی مناسب برای طراحی ناخن عروس در مقایسه با انتخاب لباس، کفش و مدل شینیون موها، ساده‌تر به نظر می‌رسد، اما مطمئناً انتخاب رنگی مناسب از بین رنگ‌های جذاب و چشم‌نواز می‌تواند تا حدودی شمارا سردرگم کند. در این مقاله ما به شما کمک می‌کنیم تا با انتخاب یک لاک بارنگی زیبا و طراحی شیک ناخن‌ها، در روز عروسی‌تان بدرخشید.

در ادامه جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین ترندهای طراحی ناخن عروس در سالهای 2020 و ۲۰۲۱ ارائه شده است.

  1. طراحی ناخن عروس با لاک خاکستری ملایم:

طیف رنگ‌های خنثی در طراحی ناخن عروس فقط به رنگ‌های نود (nude) محدود نمی‌شود. رنگ خاکستری یکی از رنگ‌های خنثی است که علاوه بر مدرن بودن بسیار شیک و جذاب است. شاید کمتر عروسی لاک خاکستری‌رنگ را برای مراسم عروسی‌اش انتخاب کند. اما اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به سبک‌های مینیمال علاقه دارید، لاکی به رنگ خاکستری ملایم، بهترین گزینه برای تجربه حس و حالی خوب و آرام در شب عروسی‌تان است.

 

طراحی ساده ناخن عروس

ایده طراحی ناخن عروس

2. طراحی قلب‌های ریز روی ناخن عروس:

طراحی ناخن عروس با  قلب‌های کوچک یکی دیگر از ترندهای سال‌های اخیر است که باوجود سادگی، شیرینی خاصی به ظاهر او می‌بخشد.

بهترین مدل طراحی ناخن عروس

بهترین مدل ناخن عروس

3. طراحی ناخن عروس با رنگ‌های متالیک:

یک لاک متالیک به رنگ طلایی می‌تواند انتخاب شیکی برای طراحی ناخن عروس باشد. هماهنگی رنگ طلایی متالیک با رنگ حلقه، جذابیتش را دوچندان می‌کند. البته اگر حلقه ازدواجتان طلای سفید است، رنگ نقره‌ای متالیک می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد.

مدل های جذاب ناخن عروس

مدل جدید طراحی عروس

4. طراحی ناخن عروس با لاک خاکستری مایل به قهوه‌ای:

در روانشناسی رنگ‌ها، رنگ خاکستری با تناژ مایل به قهوه‌ای، آرامش‌بخش است و از شدت هیجان می‌کاهد. بنابراین اگر برای شب عروسی‌تان هیجان بسیاری دارید و نمی‌خواهید این هیجان بر شما غلبه کند و در این شب به‌یادماندنی روی ظاهرتان اثر منفی بگذارد، می‌توانید برای طراحی ناخن‌هایتان، لاکی به رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای انتخاب کنید. استفاده از رنگ دودی یا طلایی متالیک به‌عنوان سایه در کنار این رنگ، آن را چشم‌نوازتر خواهد کرد.

مدل طراحی ناخن عروس

زیباترین طراحی ناخن عروس

5. طراحی ناخن عروس با لاک نارنجی پاییزی:

برای انتخاب رنگ لاک روز عروسی‌تان می‌توانید از فصل‌ها الهام بگیرید. به‌عنوان‌مثال اگر مراسم عروسی‌تان در فصل پاییز برگزار می‌شود، لاک نارنجی می‌تواند انتخاب مناسبی برای طراحی ناخن‌هایتان باشد. جسارت عروس برای انتخاب لاک با رنگی نامتعارف در کنار رنگ سفید لباسش، او را از مهمانان متمایز خواهد کرد. حتی می‌توانید رنگ ناخن‌های خود را با رنگ‌های استفاده‌شده در میکاپ یا جواهرات‌تان ست کنید.

طراحی زیبا ناخن عروس

ایده ناخن عروس

6. طراحی ناخن عروس با لاک سفید شیری:

دو نوع رنگ سفید وجود دارد. یکی از این رنگ‌ها همان سفید کلاسیک و مات است و دیگری رنگ ملایم‌تر با تناژ شیری و زمینه‌ای متمایل به کرم است. لاک شیری به‌سادگی و زیبایی شما در شب عروسی‌تان می‌افزاید.

ایده زیبا ناخن عروس

مدل ناخن عروس

7. طراحی ناخن عروس با لاک سفید کلاسیک:

هیچ رنگی نمی‌تواند مانند سفید کلاسیک، نماد و سمبل عروسی باشد. برای اینکه پوشش رنگی لاک سفید بیشتر شود، بهتر است ابتدا سطح ناخن را با یک لایه لاک پایه یا بیس کت (base coat) بپوشانید، سپس لاک سفید را  روی لایه پایه بزنید. دقت کنید قبل از استفاده از لاک سفید، لایه زیرین باید کاملاً خشک شده باشد.

طراحی ناخن عروس

مدل لاک سفید عروس

8. طراحی لاک عروس با طیف رنگی صورتی:

اگر به رنگ‌های خنثی علاقه ندارید، لاک‌های با رنگ‌های شاد نیز می‌توانند انتخاب‌های جذاب و شیکی باشند. لاک صورتی ملایم و دخترانه، ظرافت خاصی به دست‌های عروس می‌بخشد. ترکیب صورتی پاستلی در کنار صورتی پررنگ می‌تواند رنگ مناسبی برای طراحی ناخن عروس باشد.

 

طراحی ناخن عروس

مدل طراحی ناخن

9. طراحی ناخن عروس با لاک مشکی:

اگر می‌خواهید با ظاهری متفاوت در مراسم عروسی‌تان حاضر شوید، انتخاب لاک مشکی بهترین گزینه برای نشان دادن قدرت جسارت و ریسک‌پذیری شما است. لاک مشکی می‌تواند مات یا براق باشد.  هردوی این رنگ‌ها شیک و زیبا هستند. به انتخاب خود شک نکنید، لاک مشکی انتخاب شگفت‌انگیز و جذابی برای طراحی ناخن عروس است.

طراحی ناخن

طراحی ناخن عروس لاک مشکی

10. طراحی ناخن عروس با  ترکیبی از رنگ‌های خنثی:

اگر در انتخاب رنگ لاک برای روز عروسی‌تان گیج و سردرگم شده‌اید، خودتان را تنها به رنگ‌های خنثی و ملایم محدود نکنید. شما می‌توانید ناخن‌هایتان را با ترکیبی از چند رنگ خنثی طراحی کنید.

ایده ناخن عروس

ایده لاک عروس

11. طراحی گل و برگ روی ناخن عروس:

برای داشتن ناخن‌هایی زیبا و برازنده در شب عروسی‌تان، می‌توانید طرح‌های گل‌دار را انتخاب کنید. طراحی گل و شاخ و برگ‌های رنگی روی ناخن عروس، طراوت خاصی به دست‌های او می‌بخشد. شاید جزییات این نوع طراحی از دور مشخص نباشد، اما از نزدیک بسیار زیبا و چشم‌نواز به نظر می‌رسد. طراحی ناخن عروس با گل و برگ، یک انتخاب فانتزی و مناسب برای مراسم‌هایی است که در فصل  بهار یا تابستان برگزار می‌شوند.

ایده طراحی ناخن عروس

ایده طراحی ناخن عروس

12. طراحی‌های فانتزی ناخن عروس با سنگ و نگین:

لباس عروس تنها آیتم قابل طراحی در مراسم عروسی نیست. افزودن سنگ و نگین‌های رنگی به ناخن عروس، نه‌تنها انتخاب جسورانه و شیکی است، بلکه جلوه و نمای خاصی نیز به دست‌های او می‌دهد.

ایده طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن عروس

13. لاک بی‌رنگ برای ناخن عروس:

اگر عادت ندارید لاک بزنید، لازم نیست در شب عروسی، خودتان را ملزم به انجام این کار کنید. هیچ ضرورتی برای لاک زدن در روز عروسی وجود ندارد. می‌توانید به‌جای آن، ناخن‌هایتان را مانیکور کنید و با استفاده از سوهان آنها را مرتب و یک دست کرده و به فرم دلخواهتان را ایجاد کنید. به‌علاوه برای درخشندگی بیشتر ناخن‌هایتان، می‌توانید از لاک شفاف و بی‌رنگ استفاده کنید.

مدل طراحی ناخن عروس

14. طراحی ناخن عروس با لاک کرمی:

برای اینکه سایر تزیینات ظاهری‌تان مانند لباس عروس، جواهرات و میکاپ بیشتر به چشم بیایند، می‌توانید رنگ لاک شب عروسی را ساده‌تر انتخاب کنید. رنگ کرم یا رنگ‌هایی که به تناژ رنگ پوست‌تان نزدیک باشند، می‌توانند انتخاب‌های مناسبی و شیکی باشند.

بهترین طراحی ناخن عروس

15. طراحی ناخن عروس با اشکال هندسی:

اگر به طرح‌های ظریف اما فانتزی علاقه دارید، طرح‌های هندسی می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای طراحی لاک ناخن در مراسم عروسی‌تان باشند. در چنین طرح‌هایی ابتدا یک لایه لاک روشن روی ناخن‌هایتان بزنید و اجازه دهید کاملاً خشک شود. سپس با رنگی متفاوت اشکال هندسی موردنظر خود را روی ناخن رسم کنید.

مدل زیبا طراحی ناخن

16. طراحی ناخن عروس با نوار طلایی:

چه لاکی می‌تواند دست‌های عروس را دلرباتر کند؟ نوارهای طلایی‌رنگ می‌تواند شما را به این هدف نزدیک‌تر کنند. استفاده از این نوارها تنها روی یکی از انگشتان مانند انگشت حلقه، می‌تواند ایده‌ای جذاب برای طراحی ناخن عروس باشد.

طراحی ناخن طلایی عروس

17. طرح‌های خال‌خالی برای ناخن عروس:

طرح‌های خال‌خالی علاوه بر اینکه زیبا هستند، جزء طرح‌های فانتزی و دوست‌داشتنی به‌حساب می‌آیند. رسم چند نقطه یا دایره روی یک لاک ساده، روشی سریع برای تبدیل یک طرح ساده به طرحی دل‌نشین و جذاب است.

طراحی مدل ناخن عروس

18.فرنچ ناخن عروس:

ناخن‌های فرنچ شده کلاسیک‌ترین گزینه برای طراحی ناخن عروس است. در این سبک طراحی معمولاً از رنگ سفید استفاده می‌شود. اما شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود، از رنگ‌های دیگری برای فرنچ کردن ناخن‌هایتان در شب عروسی استفاده کنید.

مدل جدید طراحی ناخن

19. طراحی ناخن عروس با لاک نقره‌ای جذاب:

اگر حلقه ازدواج‌تان نقره‌ای رنگ است، لاک نقره‌ای می‌تواند،  جلوه و زیبایی حلقه ازدواج‌تان را دوچندان کند.

طراحی ناخن نقره ای عروس

20. لاک قرمز کلاسیک برای ناخن عروس:

از گذشته‌های دور تا زمان حال، لاک قرمز همیشه جذابیت و محبوبیت خود را در بین خانم‌ها حفظ کرده است. اگر شما جزء آن دسته از خانم‌های جسور هستید، قطعاً لاک قرمز اولین انتخاب برای روز عروسی‌تان است. رنگ قرمز در تمامی طیف‌هایش القاکننده حس عاشقانه است. ازآنجایی‌که لاک قرمز در تناژهای مختلفی (زرشکی، گوجه‌ای، آلبالویی و …) وجود دارد، انتخاب مناسب‌ترین لاک قرمز بستگی به‌تناسب آن با لباس، جواهرات، میکاپ و سایر تزئینات مراسم عروسی‌تان دارد.

طراحی ناخن عروس لاکر قرمز

21. طراحی آمبره با رنگ‌های خنثی برای ناخن عروس:

اگر برای طراحی ناخن در روز عروسی‌تان، یک رنگ خنثی را ترجیح می‌دهید و درعین‌حال می‌خواهید آن از سادگی درآورید و کمی روح به آن بیفزایید، طرح‌های آمبره می‌توانند انتخاب مناسب و متفاوتی باشند.

ایده طراحی ناخن عروس

22- طراحی ناخن عروس با لاک پاستلی:

اگر مراسم عروسی‌تان در فصل بهار برگزار می‌شود، می‌توانید رنگ‌های پاستلی را برای طراحی ناخن‌هایتان در شب عروسی انتخاب کنید. این رنگ‌ها احساس شادابی و نشاط خاصی به مخاطب القا می‌کنند.

طراحی ناخن عروس

مدل ناخن عروس

23- طراحی ناخن عروس با تناژهای مختلف یک رنگ:

طراحی ناخن به روش گرادیان می‌تواند ایده‌ای جذاب برای طراحی ناخن عروس باشد. در این روش از طیف‌های مختلف یک رنگ مانند صورتی یا بنفش استفاده می‌شود و ناخن ها به‌ترتیب با لاک کمرنگ به پررنگطراحی می‌شوند. این روش علاوه بر سادگی، طراوت خاصی به‌دستان‌ عروس در مراسم عروسی می‌بخشد.

طراحی ناخن عروس

سبک طراحی ناخن عروس

24- طراحی ناخن عروسبه روش انتزاعی:

طراحی لاک عروس به شیوه رنگ‌آمیزی انتزاعی یکی از سبک‌هایی است که طرفداران خاص خود را دارد. این سبک هم به‌صورت ساده و هم به‌صورت پیچیده قابل‌اجرا می‌باشد. بنابراین گزینه‌های بسیاری در انتخاب طرح ناخن عروسی‌تان به شما ارائه می‌دهد.

ایده طراحی ناخن عروس

مدل لاک عروس

25- طراحی ناخن عروس با تلفیقی از رنگ‌های مات و براق:

طراحی ناخن با ایجاد تضاد یکی از جدیدترین روش‌های طراحی ناخن عروس است. در این روش از دو لاک همرنگ اما با دو بافت متفاوت استفاده می‌شود. معمولاً رنگ‌های تیره در مقایسه با رنگ‌های روشن برای طراحی ناخن با این روش مناسب‌تر هستند و زیبایی بیشتری به دستان شما می‌بخشند.

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن عروس زیبا

26- طراحی ناخن عروس با استفاده از رنگ‌های روشن و تیره در کنار هم:

استفاده از رنگ‌های روشن و تیره و یا رنگ‌های گرم و سرد در کنار هم برای طراحی ناخن عروس، روش بسیار خلاقانه‌ای است. اگر به دنبال سبک خاصی در انتخاب لاک عروسی‌تان هستید، طراحی با لاک‌های روشن و تیره می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

مدل زیبا طراحی ناخن عروس

مدل جدید طراحی ناخن عروس

 

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با جذاب‌ترین ترندهای طراحی ناخن سال‌های 2020 و 2021 آشنا کنیم. اما اگر هنوز در انتخاب مدل طراحی ناخنهایتان در روز عروسی مردد هستید، می‌توانید چند هفته قبل از مراسم عروسی رنگ‌ها و مدل‌های مختلف را امتحان کنید تا به طرح دلخواهتان برسید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

نیاوران، خیابان جماران، خیابان حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار مهران غرب
پکیج ویژه

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام وسک
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پردیس
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :