14 ایده برای خواستگاری | چگونه همسر آینده‌تان را سوپرایز کنید؟

خواستگاری کردن یکی از ملزومات ازدواج است. لحظه ی خواستگاری می تواند برای هر دو طرف بسیار به یادماندنی و شیرین باشد. خانم ها علاقه ی زیادی به تعریف کردن نحوه ی خواستگاری همسرشان از آن ها دارند. از این رو مردان می کوشند تا این لحظه را برای همسر آینده خود به یادماندنی و هیجان انگیز کنند. اکنون می خواهیم به بیان چند ایده برای خواستگاری بپردازیم تا بتوانید همسر آینده‌تان را شگفت زده کنید.

ایده برای خواستگاری، چگونه همسرتان را سوپرایز کنید ؟

یکی از به یادماندنی لحظات در زندگی هر فرد لحظه ی خواستگاری است و چه بهتر است که برای خود و همسرتان روزی بی نظیر را بسازید. ایده های زیر به شما در این راه کمک خواهد کرد.

خواستگاری در رستوران

ایده برای خواستگاری : خواستگاری در رستوران
ایده برای خواستگاری : خواستگاری در رستوران

شخص مورد نظر خود را به رستوران برده و از گارسون بخواهید تا همراه با دسر حلقه را نیز بیاورد. سپس حلقه را برداشته و در مقابل طرف مقابلتان زانو بزنید و از او درخواست ازدواج نمایید. این شیوه ی خواستگاری بسیار دلنشین خواهد بود. شما می توانید در هنگام صرف غذا ناگهان خم شوید و وانمود کنید که به دنبال چیزی هستید، سپس بر روی  زانوی خود نشسته و خواسته ی خود را مطرح نمایید‌. هم چنین می توانید در رستوران به او بگوئید که از این رابطه خسته شده اید و می خواهید رابطه ی خود را با او تمام کنید‌ و بعد از جدی شدن ماجرا برای دختر خانوم از او درخواست ازدواج نمایید.

خواستگاری با تئاتر بازی کردن

فرد مورد نظر خود را به یک تئاتر کوچک و محلی ببرید و از بازیگران تئاتر همکاری بخواهید. شما می توانید در صورت امکان یک گروه کوچک بسازید و خود نیز همراه آن ها به عنوان بازیگر عمل کرده و از شخص مورد علاقه خود همراه با نمایش خواستگاری نمایید.

خواستگاری در هواپیما

ایده برای خواستگاری :خواستگاری در هواپیما
ایده برای خواستگاری :خواستگاری در هواپیما

شما می توانید در هنگام پرواز با هواپیما، از خدمه درخواست همکاری نموده و از آن ها بخواهید که در بلندگو درخواست ازدواج شما را مطرح کنند. هم چنین می توانید خواستگاری در هواپیما را همراه با نمایش انجام دهید به طور مثال وانمود کنید که باید به دستشویی بروید یا با کمک خدمه، شرایط خاصی را ایجاد کنید.

خواستگاری با سورپرایزهای خاص

شما می توانید در جعبه جواهرات فرد مورد نظر خود، حلقه ازدواج به همراه یک یادداشت بگذارید و یا اول صبح، او را سورپرایز کرده و لحظات هیجان انگیزی برای وی رقم بزنید. هم چنین می توانید در زمستان بر روی شیشه ی ماشین او و یا پنجره اتاقش درخواست خود را بنویسید.

خواستگاری به زبان فرانسوی

فرد مورد نظر خود را به رستوران شیک با نمایی رمانتیک ببرید و پس از صرف غذا از او به زبان فرانسه و یا با یک شعر فرانسوی خواستگاری کنید. سپس شعر یا جمله ی خود را همراه با نگاه در چشمان طرف مقابل ترجمه نمایید. گفته می شود که زبان فرانسه، زبان عاشقانه ای می باشد و تاثیر زیادی بر مخاطب دارد. در همین رابطه ببینید : آداب و رسوم عروسی در فرانسه

خواستگاری در سینما

ایده برای خواستگاری :خواستگاری در هواپیما
ایده برای خواستگاری :خواستگاری در هواپیما

این کار نیاز به هماهنگی با مسئولین سینما دارد. شما می توانید از این مسئولین بخواهید تا یک سکانس فیلم را به طور کامل به شما اجاره دهند و در تبلیغ بین فیلم، ویدئویی از شما که درخواست ازدواجتان را در آن مطرح می کنید، پخش نماید. هم چنین می توانید ویدئویی از فرد مخاطبان بسازید و درخواست پخش آن را داشته باشید. سپس خود به صورت حضوری از دختر خانم خواستگاری کنید. همچنین ببینید : سوالات خواستگاری

خواستگاری به شیوه خاص

می توانید با برچسب ها و خودکارهای شبرنگ، درخواست خود را بر روی دیوار یا سقف نوشته و به صورت اتفاقی اتاق را تاریک کنید. سپس مقابل فرد مورد نظرتان زانو زده و حلقه را مقابلش بگیرید. همچنین می توانید قبل از دختر خانم به محل کار وی رفته و درخواست ازدواج را در یک کاغذ نوشته و به میز و یا سایر لوازم او بچسبانید و پنهان شوید. هنگامی که فرد مورد نظر کاغذ را خواند با یک حلقه ظاهر شوید. همچنین اگر دختر خانم علاقه خاصی به روزنامه یا مجله ای دارد، می توانید یک درخواست بزرگ به صورت پوستر در روزنامه یا مجله چاپ کنید تا او ببیند. همچنین می توانید این پوستر را روی تابلوی اعلانات نصب نمایند.

خواستگاری با خوراکی های خوشمزه

می توانید حلقه را درون خوراکی مورد علاقه ی فرد قرار داده و خوراکی را به او بدهید تا او حلقه را در هنگام خوردن پیدا کند. هم چنین می توانید یک جعبه از خوراکی های خوشمزه برای وی درست کنید و در میان خوراکی ها جعبه حلقه را بگذارید.

خواستگاری در هنگام عکس های دو نفره

ایده برای خواستگاری :خواستگاری در هنگام عکس های دو نفره
ایده برای خواستگاری :خواستگاری در هنگام عکس های دو نفره

از یکی از دوستانتان بخواهید تا به طور پی در پی از شما و نامزدتان در ژست های مختلف عکس بگیرد. با هر شات خود را برای خواستگاری مهیا ساخته و جعبه حلقه را مقابل او بگیرید. این گونه هم به طور خاص خواستگاری کرده اید و هم آن لحظات را به زیبایی به ثبت رسانده اید.

خواستگاری با پازل و جدول حروف

طرحی انیمیشنی را کشیده و آنان را به صورت پازل در بیاورید. پازل را به فرد مورد نظرتان هدیه بدهید و از او بخواهید که آن را درست کند. بهتر است پازل کوچک باشد و یا قطعات آن بزرگ باشد تا فرد خسته نشود. بعد از تکمیل شدن پازل و خواندن متن روی آن توسط فرد مورد نظر، حلقه ای را به او تقدیم کنید. این کار را می توانید با مهیا کردن یک بازی جدول حروف نیز انجام دهید.

خواستگاری در عروسی دوستان

در عروسی یکی از دوستانتان، از عروس بخواهید که دسته گل خود را در آخر به بانوی مورد نظر شما بدهد، سپس در مقابل او زانو زده و با نشان دادن حلقه خواسته ی خود را مطرح نمایید.

خواستگاری با بادکنک

ایده برای خواستگاری :
ایده برای خواستگاری :

با دختر مورد نظرتان به منطقه ی زیبایی بروید و از شخصی بخواهید که در مقابل شما بادکنک هایی را به هوا بفرستد. سپس بادکنک هایی را به او نشان دهید که بر روی آن درخواست ازدواج خود را نوشته اید. این کار بانوان را هیجان زده خواهد کرد.

خواستگاری در پیکنیک

تابلوهایی را تهیه کرده و به دوستان خود بدهید. از آن ها بخواهید که در زمان مناسب کنار یک دیگر ایستاده و جمله ای را با تابلوهای خود بسازند. شرایطی را فراهم سازید تا نامزدتان این تابلوها را ببیند. سپس مقابل او زانو زده و درخواست خود را مطرح کنید.

خواستگاری سنتی

گاهی استفاده از روش های سنتی و قدیمی می تواند بهترین سورپرایز برای خانم ها باشد. می توانید از او درخواست پایان رابطه را داشته باشید و یا بگوئید که می خواهید به خواستگاری فرد دیگری بروید. سپس همان روز به همراه خانواده خود به منزل پدری نامزدتان رفته و از او خواستگاری نمایید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

باغ عکاسی فرمالیته
کارت عروسی دیحیتال راهنمای ساخت و امکانات
بهترین نقاط و لوکیشن های عکاسی در استانبول کجاست؟
مراحل ساخت کارت عروسی با گوشی ایفون و ios

آخرین دیدگاه‌ها

حسین بزدانی
تالار پذیرایی سیاره

سلام لطفا قیمت را بفرمایید در تلگرام ارسال بکنید لطفا متشکرم

فلاح زاده
باغ تالار و تشریفات فرست کلس

با سلام خدمت دوستان عزیزم مراسم ما ۶ فروردین ۱۴۰۳ با تشریفات فرست کلس برگزار شد توسط آقای اسدی و رحمتی واقعا از همه نظر بی نظیر هستن پذیرایی و پرسنل عالی بود تمام مهمانانم راظی بودن واقعا از همه نظر میتونید بهشون اعتماد کنید بهتون پیشنهاد میکنم ممنونم ازتون

اصلانی
باغ تالار و تشریفات فرست کلس

سلام و خسته نباشید جا داره تشکر کنم از دو بزرگوار آقای رحمتی و اسدی واقعا مراسممون رو بی نظیر اجرا کردن بیشتر از اون تعهدات که گفته بودن برامون انجام دادن همه چی عالی بود ممنونم ازتون یه شب به یاد ماندنی رو برامون درست کردید

مهسا
باغ تالار عمارت سعادت

من عروسیم اینجا بود خیلی باغ عالی و قشنگیه . به شرط اینکه با تشریفات هانی و تیم اقای فراهانیان نباشه. ایشون به قولشون عمل نکردن

احمدیان
روف گاردن افق طلایی

خدایی کارشون خوبه عروسی دختر خالم بود روفشون خوشکله غذاشون عالیه ما که حال کردیم دمشون گرم❤

بدون نام
تالار پذیرایی بانک مسکن

لطفا قیمت منوی ۲ و هزینه برای ۵۰ نفر

نسا
آهنگ رقص عروس با برادرش

خیلی باحال بود . مرسی

شاهانی
تالار پذیرایی هتل نهاجا

تلفن تالار برای رزرو چند؟