چگونه سبک یا استایل عروسی خود را پیدا کنید؟

بسیاری از مردم دقیقاً نمی دانند که منظور از سبک یا “استایل عروسی” چیست؟ در ساده ترین تعریف ممکن، سبک یا استایل عروسی چیزی است که شما و شریک زندگیتان می خواهید عروسی شما آنطور به نظر رسیده و احساس شود.سبک های مختلف عروسی

استایل عروسی درواقع شامل تمام چیزهایی است که با چشم دیده می شود و همچنین به محیطی که عروسی در آن برگزار می شود مانند تالار پذیرایی یا باغ تالار مربوط است. برنامه ریزی عروسی، نوع گلها، نورپردازی و حتی بافت و پارچه لباس عروس شما همگی بستگی به سبکی دارند که شما برای عروسی خود انتخاب کرده اید.

بهترین بخش در مورد انتخاب یک استایل برای عروسی خود این است که استایل عروسی به شما کمک می کند که فکر خود را متمرکز کرده و برای انتخاب آیتم های مختلف دچار گیجی و سردرگمی نشوید. برای هر کدام از آیتم های عروسی هزارن انتخاب وجود دارد که با تعیین سبک عروسی خود می توانید دایره انتخاب هایتان را مشخص کرده و راحت تر تصمیم بگیرید.

انتخاب سبک و استایل برای عروسی، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به طور موثر با فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات مرتبط با عروسی ارتباط برقرار کنید. اگر شما به آنها بگویید که سبک عروسی تان روستیک یا کلاسیک است، آنها دقیقاً می دانند که شما در مورد چه چیزی صحبت می کنید و این موضوع به آنها کمک می کند تا بتوانند خدمات و کالاهای موردنیاز شما را دقیق تر و مشخص تر معرفی کنند.

بنابراین مهم است که در ابتدای برنامه ریزی، سبک و استایل عروسی خود را انتخاب کنید. ما در این مقاله 6 تا از محبوب ترین سبک های عروسی را به شما معرفی خواهیم کرد.

سبک عروسی کلاسیک

 

سبک های مختلف عروسی

سبک عروسی کلاسیک که از آن با نام های سبک متعارف یا عاشقانه نیز یاد می شود، همان سبکی است که در اکثر عروسی ها از گذشته تاکنون دیده ایم و در طول زمان آزمایش خود را پس داده است. به عبارت دیگر با انتخاب این سبک عروسی، مطمئن باشید نوه های شما با دیدن عکس های روز عروسی تان به شما نخواهند خندید. برای رسیدن به این سبک، تنها کافی است به آخرین ترندهای عروسی نه بگویید.

مراسم عروسی کلاسیک اغلب در یک تالار پذیرایی کلاسیک و مجلل یا در یک باغ تالار زیبا برگزار می شود. در این سبک عروسی ها پالت رنگ از رنگ های ملایم با سایه های خنثی صورتی، عاجی و شیری تشکیل شده است. لباس عروس یک لباس مجلل و کلاسیک و مدل پرنسسی است. بیشتر گلهای عروسی را گل های رز و گل صد تومانی تشکیل می دهد.

در رابطه با این موضوع بخوانید:مدل های محبوب لباس عروس و اندامهای مناسب برای آنها

عروسی های محلی

سبک های مختلف عروسی

در عروسی های محلی، جشن عروسی در پس زمینه های مختلف قومی، سنت ها و آداب و رسوم محلی انجام می شود. عروسی های چند فرهنگی آداب و رسوم و سنت ها را از نقاط مختلف جهان گرد هم آورده و بیشتر بر این باورند که عشق حد و مرز نمی شناسد. عناصر عروسی های محلی راهی عالی برای گرد هم آوردن خانواده ها و نشان دادن پذیرش فرهنگ یکدیگر است.

فراتر از آن، اگر معنی یک رسم و سنت خاص واقعاً به نظر شما جالب می آید و به آن علاقه مند شده اید، آن را حتی اگر جزئی از رسوم شما نباشد، بدون تعصب در عروسی خود قرار دهید.

سبک عروسی glam یا زرق و برقدار

سبک های مختلف عروسی

در این سبک عروسی همه چیز درخشان است. شمع ها، فلزات، سنگ های قیمتی و لوسترهای کریستال همه برق می زنند. اگر شما معتقد هستید که چیزی به نام درخشش بیش از حد وجود ندارد، یک عروسی پر زرق و برق ممکن است برای شما مناسب باشد.

فراوانی گلهای شاداب و زیبا، کتان های براق و لباس های پرزرق و برق ساقدوش های عروس از مشخصه های این سبک عروسی است. محل برگزاری عروسی در این سبک معمولاً عمارتی با سبک گتسبی یا یک باشگاه کلاس بالا خارج از شهر است. علاوه بر این، سبک عروسی گلم یک فضای عالی برای نشان دادن برخی از ترند های فانتزی عروسی مانند نصب حلقه های گل و یا پارچه های رومیزی دارای پولک و دیگر تزئینات زرق و برق دار است.

سبک عروسی مدرن

سبک های مختلف عروسی

مدرن، معاصر، سنت شکن و … همه کلماتی هستند که برای توصیف یک عروسی جسورانه با خطوط تمیز و دکور مینیمالیستی به کار برده می شوند. این سبک عروسی کاملاً متفاوت با سبک عروسی کلاسیک بوده و یک نمایش زیبایی شناسی مدرن و تازه است.

عروسی های مدرن اغلب در گالری های هنری، موزه ها و یا انبارهای صنعتی و شیک برگزار می شوند. اغلب اوقات تمرکز بصری روی محل برگزاری عروسی است. بنابراین دیگر عناصر دکور مانند گل و رومیزی های کتان می توانند تمیز و ساده نگه داشته شوند. با این حال، برخی از مراسم عروسی مدرن، جزئیات دقیق را در نظر می گیرند. صرف از نظر از این که این سبک عروسی به صورت مینیمالیست یا متوسط برگزار شود، بسیار سبک کلاس بالایی است.

سبک عروسی روستایی یا روستیک

سبک های مختلف عروسی

هنگامی که از واژه “عروسی روستایی” استفاده می شود، ممکن است به طور اتوماتیک فکر شما به سمت گونی، چکمه، و کومه های گندم برود. اما عروسی های روستایی از زمانی که به عنوان یک سبک عروسی مطرح شده اند، راه زیادی را طی کرده اند. امروزه سبک روستایی به هر چیزی که کمی طبیعی تر، ارگانیک تر و بوهوتر باشد، اشاره دارد. به عروسی های جنگلی با دکوراسیون برگ ها و شاخه های درختان فکر کنید. یا یک عروسی در مزرعه همراه با تولیدات ارگانیک در کنار آرایش گل ها و گیاهان بافته شده را در نظر آورید. یا حتی عروسی در قله یک کوه در حالیکه عروس یک تاج گل بر سر دارد.

هر مراسم عروسی که طبیعی تر و خارج از محیط سربسته باشد، می تواند تحت سبک عروسی روستایی قرار بگیرد. و ترکیب عناصر مختلف (مانند یک قفسه چوبی قدیمی) کنار عناصر تصفیه شده (مانند گل های زیبا و سفید) جایی است که کل مفهوم سبک روستیک به درستی مطرح می شود.

عروسی دارای تم یا موضوع

در رابطه با این موضوع بخوانید:4 تا از بهترین تم های عروسی زمستانی

در حالی که “سبک” عروسی نگاه کلی و احساس عروسی را توصیف می کند، یک عروسی که حول و حوش یک “موضوع” یا تم شکل می گیرد بسیار خاص تر است. عروسی دارای تم توسط یک موضوع خاص ساخته و پرداخته شده، و جزئیات تزئینات عروسی می تواند تفسیر های بیشتری همراه داشته باشد. مثال هایی از عروسی دارای تم می تواند یک عروسی سفید با تم سرزمین عجایب زمستانی یا تم ملوانی و استفاده از لنگرها و المان های کشتی یا حتی تم عروسی هالووین شبح وار باشد.

تم عروسی یک راه عالی برای نشان دادن علایق شخصی شما است. عروسی های دارای تم همیشه زیبا ترین رویدادها نیستند، اما مطمئناً سرگرم کننده هستند.

در رابطه با این موضوع بخوانید:4 تا از بهترین تم های عروسی زمستانی


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :